|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko sladkarij dovolite
6.2.2009 7:14:44   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: metka_zone

pri nas dobi mali (2 leti) dvakrat mesečno kos torte, enkrat mesečno kupim jaffa kekse, ki jih z partnerjem pojesta skupaj, čokolino vsak dan, rahlo sladkan čaj in morda enkrat tedensko kindermilchsnitte.Druga mu ne dam, ker se niti ne spomnim.Poleti pa vsak drugi dan pol kepice sladoleda.


A pa se spomniš točno vsak drug dan točno pol kepice sladoleda user posted image  Pa točno dvakrat na mesec tortico? Ne kompliciraj toliko, madona. user posted image

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Koliko sladkarij dovolite
6.2.2009 7:28:37   
kepa*
Mislim, meni je tudi to čudno, da imate točno določen dan sladki dan. A imate vse tako popredalčkano?

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Koliko sladkarij dovolite
6.2.2009 9:04:03   
lilka
No, mi imamo pa zdej nove sladkarije izbrane, tiste male čokoladne jajčke od Kinderja ko so v papirčke zavite, te so ji blazno všeč, vsak dan eno...eh naša je še pri sladkarijah izbirčnauser posted image , kaj iz smetane sploh noče, gospe paše samo saher tortauser posted image

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Koliko sladkarij dovolite
9.2.2009 0:05:19   
metka_zone
Pa sej nimam popredalčkan,ampak se enostavno ne spomnim druga kot na jaffa kekse. Ostalo pa itak mu tašča kupi, ki pa nima ne vem kake navade sladkarij kupovat, ker sta že moj in brat njegov mela probleme z zobmi.Mislim pa,da če si otrok potem takoj zobe umije ali pa vsaj spere z vodo, da ni večje panike.Ampak v tem primeru sem popustila tašči-boljše manj,kot preveč.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Koliko sladkarij dovolite
9.2.2009 8:47:37   
Pikapolonica_
Glede sladkarij nam je rekla zobozdravnica, da v bistvu niso tako kritične. Kritične za zobke so lizike in bonboni, ne pa čokolada, seveda v zmernih količinah. Rekla je, da je bolje, da se da otroku recimo 2x tedensko čokolado in si gre potem umiti zobe, kot pa da bonbone grize in jih drajsa po ustih, da naredijo veliko več slabega, kot čokolada ali pecivo.

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Koliko sladkarij dovolite
10.2.2009 0:33:22   
sandra85
dam mu kolikor želi. ne omejujem! no, mogoče je še premičken, da bi rekel, kaj točno hoče. imam pa eno in edino navado glede tega: da dobi čokoladico takoj po kosilu, preden ga dam iz stolčka. sem bila in sem še vedno tak sladkosned, da je groza in zato tudi vem, kak užitek je touser posted image zakaj nebi tut mali uživaluser posted image drugače pa ima dosti raje slane palčke, krekerje,....
no, ko si kej zaželi, pokaže proti omari, kjer imamo prigrizke, sladkarije,...in pol ga vprašam kaj bo in ko mu povem pravo stvar, se nasmejiuser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Koliko sladkarij dovolite
10.2.2009 9:59:34   
timoteja
Jaz obema načeloma rajši ponudim npr. kakšno suho sadje (je itak ful sladko), dobita kakšen konček čokolade, Happy Hypota, kakšen mali kornetek (oni iz Lidla, minisi so tako fini), izredno redko - beri parkrat letno se pri nas na mizi pojavi npr. čips ali smokiji, pa še to ponavadi na željo atija. Ja, če bi jima pa pustila, bi pojedle sladkarij na tono...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Koliko sladkarij dovolite
10.2.2009 14:36:36   
mateyka
meni je oči pri 5-6 letih enkrat kupil sladoleda kolikor sem lahko pojedla. sem pojedla 6 sladoledov s po dvema kepcama. mi je blo mal slabo po vsem tem. je pa res, da od takrat nimam kakih večjih sladolednih napadov več (saj, poleti mi paše kdaj pa kdaj, ne bom rekla) user posted image user posted image

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Koliko sladkarij dovolite
13.2.2009 9:16:09   
kaya2007
naša da skoraj vsak dan kakšen košček čokolade (npr od kinder jajščka) v usta, sicer res malo, ampak se mi vseeno zdi včasih preveč. je pa drugače tako neješča, da ji težko odrečem še to. drugih sladkarij kot do lizike, bonboni, pa ne je.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?