|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poročne princese 2010
28.6.2009 0:19:43   
maktub
ja živa groza res... se tako srečo ko mava bova sigurno imela dežek:)..

punce kaj pa fotograf? poznate katerega ko dela take utrgane, moderne slike... pri nas na primorskem je eden ampak drag ko hudič:( no vsaj meni se zdi.. za 6 ur slikanja vzame mislim da 1200 eur

(odgovor članu bobica)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: poročne princese 2010
29.6.2009 0:33:01   
bodocanevesta
Načrtujeva poroko v avgustu 2010. Zanima me, koliko prej se naj bi rezerviralo glasbeno skupino?
Ali je katera od vas že rezervirala bend? Prosim za malo informacij.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: poročne princese 2010
29.6.2009 8:28:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maktub

ja živa groza res... se tako srečo ko mava bova sigurno imela dežek:)..

punce kaj pa fotograf? poznate katerega ko dela take utrgane, moderne slike... pri nas na primorskem je eden ampak drag ko hudič:( no vsaj meni se zdi.. za 6 ur slikanja vzame mislim da 1200 eur



Iz iskušenj  fotografa ali bend je reba naročit in se rezervirat vsaj 6 mesecv prej.
No tole je pa bil naš fotograf, in je bil ves dan z nami in ni računal jurja in več, je pa na obali.
Moja hči je na strani 6 edina v rdeči porčni obleki:

http://www.fuf.si/fotografiranje_porok.php

(odgovor članu maktub)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: poročne princese 2010
29.6.2009 14:59:30   
pomar*ANČA*
se na hitro javljam, ker se pridno učim, pa ni časa za druge stvari kot za učenje, pa seveda za sinka in mojega dragegauser posted image

midva sva prestavila datum na 22.5 (iz 29.5.) saj je bilo 29.5. že vse kar sva hotela rezervirano. tako da imava zdaj vse, razen fotografa, za kar se pa ne obremenjujem preveč, samo da je ostalo zrihtano. sem pa ta cel vikend visela na telefonu, saj je bilo skoraj nemogoče uskladit vse skupaj....

drgač je pa branko furlanič zelo dober fotograf, samo meni se zdi malce drag.

geslo še vedno čakam....

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: poročne princese 2010
29.6.2009 17:37:31   
minca_n
pomar*ANČA* imaš ZS

_____________________________

20.8.2008 sva dobila največje bogastvo: ob 14:58 Zoja 1400g, 39 cm in 15.23 Nia 1550g, 39,5cm

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: poročne princese 2010
3.7.2009 5:56:02   
suzy85
Vam moram povedat, da sem danes klicala na UE, ker me je zanimalo, kdaj lahko prideva rezervirati termin za poroko. In je bla gospa na drugi strani ful prijazna in že kar rezervirala. user posted image  Pol grema pa nekje februarja, da še uro točno določimo in zapisnik napišema! Zdej se je pa zares začelo!
Zdaj tudi fotografa izbirama. Ponudbe sem že dobla, zdaj pa čakam, da pride user posted image danes domov, da se odločima in grema s parimi še na osebni sestanek in ga končno rezervirama! user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu minca_n)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: poročne princese 2010
3.7.2009 17:36:32   
Špelca21

                             
POROČNE PRINCESE 2010      
 



JANUAR

FEBRUAR

MAREC

          
APRIL 

24.04.2010 Tinca28

MAJ  

Tanchy

soncee

kkkkk

01.05.2010   *mugi

15.05.2010   maja&m

15.05.2010  BeeBee

15.05.2010  suzy85

15.05.2010  _rebeca_

22.05.2010 kattix 

22.05.2010  pomar*ANČA*



JUNIJ  


5. 6.2010   minčy

5. 6.2010   mami tiana
12.6.2010  Teja27

minca_n


JULIJ


G in T

Anak

24.07.2010 bobica


AVGUST

bodocanevesta


SEPTEMBER  


4.9.2010  Špelca21

4.9.2010   karmen7


OKTOBER

NOVEMBER

DECEMBER   

 


< Sporočilo je popravil Špelca21 -- 3.7.2009 17:40:11 >

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: poročne princese 2010
5.7.2009 20:18:35   
bobica
ojla...vidim da ste nekatere kar pridne z pripravami..midva nimava še nič uradno zrihtanega...edino za fotografa mi ni treba skrbeti, ker bo to od mojega stric, ki se ukvarja z tem in dela lepe slike...uživejte še naprej..user posted image

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: poročne princese 2010
6.7.2009 14:16:07   
suzy85
hej hej!
midva se v četrtek dobiva s fotografom, v soboto pa grema na Roglo, da se fiksno zmenimo glede cerkvene poroke, pa da mal dorečemo glede cene.

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu bobica)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: poročne princese 2010
6.7.2009 17:09:16   
Tinca28
Hudrija, ste vse ful pridne s pripravami user posted image Jaz sem se pa pretekli teden ukvarjala s počitniškim programom za otroke - več kot 100 otrok smo zabavali cel tedenuser posted image
Včeraj sva pa uspela povedati njegovim staršem za poroko (moji vejo že skoraj 2 meseca), pa je bila taka rekcija, da te skoraj mine. Mah, bomo preživel. Se pa ne bom nič sekirala, če jih ne bo na poroko.
V nedeljo grem na potovanje, potem se bom pa začela konkretno dogovarjat za poroko.

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: poročne princese 2010
7.7.2009 22:08:48   
anak
Punce morem vam zaupati mojo grozno izkušnjo, ki sem jo imela z OKROGLIMI MUZIKANTI. Včeraj je moja mama kontaktirala z njimi in jih vprašala, če so prosti na dan najine poroke.....seveda je bil odgovor negativen. Danes pa je z njimi govorila sestrična od mojega bodočega moža......za njo pa so na  ta isti datum prosti user posted image ....ker se poroči z znanim glasbenikom. Ne morem vam povedat kako sem razočarana nad njihovim odnosom in delom. Midva za datum poroke veva že lep čas. Sestrična od bodočega moža pa je rekla, da se bosta prilagajala OKROGLIM MUZIKANTOM.....ampak zakaj včeraj niso imeli prostega termina.....danes pa je bil to edini prosti termin, ki ga imajo?!?!?! Za skupne sorodnike vsekakor ne bo to prijetna zadevauser posted image   Kr na jok mi gre....ko razmišljam kako je danes pomemben priimekuser posted image

jst upam, da se kateri ne zgodi kaj podobnega...
Lep večer

(odgovor članu Tinca28)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: poročne princese 2010
8.7.2009 14:01:15   
pomar*ANČA*
jaz sem tudi včeraj klicala okrogle muzikante in so rekli, da v letu 2010 nimajo niti enga vikenda več prostega....



(odgovor članu anak)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: poročne princese 2010
8.7.2009 14:51:02   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: anak

Punce morem vam zaupati mojo grozno izkušnjo, ki sem jo imela z OKROGLIMI MUZIKANTI. Včeraj je moja mama kontaktirala z njimi in jih vprašala, če so prosti na dan najine poroke.....seveda je bil odgovor negativen. Danes pa je z njimi govorila sestrična od mojega bodočega moža......za njo pa so na  ta isti datum prosti user posted image ....ker se poroči z znanim glasbenikom. Ne morem vam povedat kako sem razočarana nad njihovim odnosom in delom. Midva za datum poroke veva že lep čas. Sestrična od bodočega moža pa je rekla, da se bosta prilagajala OKROGLIM MUZIKANTOM.....ampak zakaj včeraj niso imeli prostega termina.....danes pa je bil to edini prosti termin, ki ga imajo?!?!?! Za skupne sorodnike vsekakor ne bo to prijetna zadevauser posted image   Kr na jok mi gre....ko razmišljam kako je danes pomemben priimekuser posted image

jst upam, da se kateri ne zgodi kaj podobnega...
Lep večer


pa kaj bo ta sestrična imela na isti dan poroko? to pa res ne bo luštno user posted image  pa saj vidva pa bosta še kakšen boljši ansambel dobla! držim pesti, da ga najdeta! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu anak)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: poročne princese 2010
8.7.2009 14:51:44   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: Tinca28
Včeraj sva pa uspela povedati njegovim staršem za poroko (moji vejo že skoraj 2 meseca), pa je bila taka rekcija, da te skoraj mine. Mah, bomo preživel. Se pa ne bom nič sekirala, če jih ne bo na poroko.
V nedeljo grem na potovanje, potem se bom pa začela konkretno dogovarjat za poroko.

HB so najini ravno nasprotni user posted image  se že vsi ful veselijo user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Tinca28)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: poročne princese 2010
8.7.2009 15:47:40   
LenaG
Pozdravljene nevestice. Najprej vsem čestitke, pa naj vam odštevanje dnevov čim prej mine. Sama sem razdelila cerkveni in civilni del. . . . pa mi je malo žal. Tako da ustrezen datum za cerkvenega še iščem in upam da se bova kdaj spravila tuid k temu. Kljub temu pa je to bil nepozaben dan. Ta dan ste princeske, vse se vrti okoli vas in ne se pustiti znervirat tudi če kaj ne bo šlo tako kot je bilo planirano, ker je škoda tega edinstvenega dneva. Je minilo dve leti pa se mi zmeraj pričara nasmešek na obrazu, ko se spomnim tega dneva.

Kar se tiče fotografa pa vam lahko dam enega na izbiro, mojga moža, ki se s tem ubada v prostem času. Lanske slike najdete na spletnis trani. če katero zanima naj mi pošlje ZS, letošnjih pa še nisva uspela naložit. Ima kar nekaj porok, ker so ponavadi poroke precej skoncentrirane na iste mesece, kar se vidi tudi tukaj. Do sedaj vse po priporočilu.

Ga ne bi proporočala, če ne bi bila prepričana v njegovo sposobnost. Se čisto vsake loti z novim elanom in se nanjo tudi pošteno pripravi. Si sam ogleda lokacijo, se dobi s parom in gre tudi z njima na ogled, . . . Pa je tudi precej samokritičen, nikoli mu ni dovolj dobro . . .

Izdela fotoknjigo, projekcijo (ki je lahko kot zahvala svatom namesto slike), digitalno obdela ca 350 slik,...

Aja pa pozabila sem napisti, da je ponavadi z vami od jutra razreza torte ali še dlje (frizer, make-up, prihod svatov, . . .)

Ko se dogovrarjate s fotografi,se poskusite dogovoriti za cel dan. V času priprav in oblačenja neveste nastanejo najlepše fotografije. Takrat ima tudi nevsta še malce več časa in je bolj sproščena, kasneje je po izkušnjah časa vse manj. Vam pa polagam na srce, da si vseeno rezervirate kako urco za fotografianje po obredih. Je že res, da morajo biti slike spontane . . . ampak katera nevesta pa si ne želi čez leta pogledati slik na katerih je v popolnostiuser posted image . . . mora biti tudi nekaj slik "astavljenih"

< Sporočilo je popravil LenaG -- 8.7.2009 16:05:54 >

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: poročne princese 2010
8.7.2009 21:25:25   
Tinca28
anak - ne se sekirat, to škodi lepoti user posted image če so tile muzikanti take barabe, potem sploh niso vredni centa. sem prepričana,da obstajajo še boljši bendi. pri nas se ogrevajo za gamse - še posebi moja priča.

suzy85 - ful dobr, sem prav vesela zate. ker če te po poroki čakata ena prav fajn tašča in tast, je poroka še toliko lepša. moji starši so čisto nasprotje fantovim. oči ima že splaniran 3 tedenski dopust v aprilu user posted image

(odgovor članu LenaG)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: poročne princese 2010
8.7.2009 22:58:18   
anak
Hvala vam punce, za spodbudne besede....Jst tudi upam, da čimprej najdeva tisto tapravo skupino. Ampak še sedaj ne morem vrjet kaj pomeni, če se pravilno pišeš user posted image
Suzy85: Ja ta sestrična se bo boročila na isti dan kot midva.

Pravijo, da je vsaka stvar za nekaj dobrauser posted image

Sedaj pa v lov za fotografomuser posted image Imate kakšne predloge?

Pozdravček

(odgovor članu Tinca28)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: poročne princese 2010
9.7.2009 12:05:45   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: anak
Sedaj pa v lov za fotografomuser posted image Imate kakšne predloge?

odvisno s katerega konca si! jst sem prejšnji teden poslal okrog povpraševanje in so mi kar lepo odgovarjali s svojimi ponudbami. tako da lahko zdaj izbiram med fotografom, ki računa 900eur/3 ure, in drugim, ki npr. računa 600-800eur cel dan fotografiranja.
nekateri majo res user posted image user posted image user posted image  cene!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu anak)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: poročne princese 2010
11.7.2009 21:29:35   
suzy85
uh, zatišje! user posted image
midva sva se v četrtek dobla s fotografom in ga tudi rezervirala. user posted image slikal naju bo kolega, ki se tudi profesionalno ukvarja s fotografiranjem. se mi kr dopade, da naju bo poznan slikal, pa še popust nama je dal
hej hej!
včeraj smo šli pa še na roglo in smo se danes dobli z direktorjem hotela. izvedela sva, da se bova lahko cerkevno poročila v novi cerkvici na rogliuser posted image user posted image user posted image zdej pa razmišljava, da bi še kar civilno gor nardila! pa tolk novih idej so nama dali, da kr ne vema kaj in kako


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: poročne princese 2010
15.7.2009 9:12:26   
Tanchy
Pozdravljene, nevestice,

evo, se po dolgem času spet malo javljam in opažam, da ste nekatere res že zelo pridne s pripravami user posted image user posted image user posted image user posted image .
No tudi jaz sem pridna samo z gnezdenjem user posted image  za drugega user posted image , ki ga pričakujemo konec avgusta, potem ko se bo vse pomirilo po gremo v akcijo v jeseni.

Z mojim sva se bolj začela nagibati k bolj skromni poroki (cca 35 svatov z otroci) in to v mesecu MARCU - 06.03.2010, saj imava dan prej obletnico, 10 let, pa verjetno tudi verjetno pretirane gužve porok ne bo kot maja.

Vidim pa, da je precej "mladih" nevestic in mamic user posted image user posted image user posted image . Jaz bom septembra dopolnila 26 let - uf, ŽE?!

No, se še oglasim, če ne prej pa ko bomo začeli s pripravami.

_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: poročne princese 2010
15.7.2009 9:46:55   
**NiNa**
anak
sploh se ne sekiraj zaradi ansambla, še manj pa zaradi sestrične od tvojega bodočega moža. Na vajino poroko bodo tako prišli zagotovo samo tisti svatje ki vaju imajo zares radi, to pa največ šteje. Jaz sem imela na svoji poroki duo victory in ju lahko samo pohvalim. Tudi svatom sta bila zelo všeč.
Želim vam veliko veselja s pripravami vsem skupaj!

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: poročne princese 2010
15.7.2009 21:46:34   
minčy
Po dolgem času sem spet tle in vidim, da ste ene zelo pridne s pripravami... jst sm obtičala...  :D jeseni bomo zagrabli na polno...
a slučajno katera ve za kakšno fajn gostilno v okolici kozine? nimava pojma kje bi imela večerjo, pa me zanima, če ima katera kakšne dobre izkušnje/informacije o kakšni gostilni v tem koncu?

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: poročne princese 2010
20.7.2009 7:47:53   
suzy85
jutro!
midva sva dobla že informativno ponudbo od gostišča user posted image  okrasitev vseh prostorov - od civilne, cerkevene in gostišča - naju bo prišla 350 eur, kar se mi niti ne zdi tolk velik. aperitiv, ki ga bomo postregli po civilnem delu, je vštet v ceno menija, ki znaša od 35eur dalje. za poročno torto so nama sicer rekli, da pride 190 eur za 100 ljudi, ampak sva se v soboto pogovarjala s prijateljem, ki imajo doma slaščičarstvo, in je rekel, da nama jo naredijo za 100 eur! user posted image  pa se bo malo prišparalo user posted image
lepe priprave še naprej!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu minčy)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: poročne princese 2010
20.7.2009 11:06:13   
prestica
Malo bom zasmetila vašo temo. Sicer se poročim že letos (oktobra), toda prosila bi za pomoč. Manjka mi bend in ker so vsi "znani" že zasedeni (Odmev, Javor, harmnok'n roll), bi vas prosim, da mi poveste kateri bend ste zbrale. Potrebujem take, ki igrajo plesno slo in hr glasbo, seveda tudi s kako polko in valčkom vmes. Pa za animacijo morajo poskrbet.

obupana zaročenka

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: poročne princese 2010
20.7.2009 14:38:01   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: prestica

Malo bom zasmetila vašo temo. Sicer se poročim že letos (oktobra), toda prosila bi za pomoč. Manjka mi bend in ker so vsi "znani" že zasedeni (Odmev, Javor, harmnok'n roll), bi vas prosim, da mi poveste kateri bend ste zbrale. Potrebujem take, ki igrajo plesno slo in hr glasbo, seveda tudi s kako polko in valčkom vmes. Pa za animacijo morajo poskrbet.

obupana zaročenka

prestica, midva sva izbrala ansambel.si. levi kitarist je najin prijatelj user posted image  so nama že lani igrali na krstu in so bli user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu prestica)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?