|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poročne princese 2010
21.7.2009 14:39:31   
Tanchy
IZVIRNO SPOROČILO: prestica

Malo bom zasmetila vašo temo. Sicer se poročim že letos (oktobra), toda prosila bi za pomoč. Manjka mi bend in ker so vsi "znani" že zasedeni (Odmev, Javor, harmnok'n roll), bi vas prosim, da mi poveste kateri bend ste zbrale. Potrebujem take, ki igrajo plesno slo in hr glasbo, seveda tudi s kako polko in valčkom vmes. Pa za animacijo morajo poskrbet.

obupana zaročenka


Zdravo, ravno v soboto se je poročila sestrična in so ji špilal ansambel Pr`jatli in so lepo fešto naredil, tud smeha je bilo veliko. Ne vem kontakta, najdeš pa jih lahko tudi na Facebooku. So pa kot kaže iz Moravč...ne vem iz kje si ti...

_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu prestica)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: poročne princese 2010
6.8.2009 13:25:29   
Martinčka
Prestica kaj pa Spev ali Slovenski Express? meni sta ta oba dobra.. ali Vagabundi?... res pa ne vem koliko so še kaj prosti!?

pozdravček pa srečno vsem nevesticam!

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: poročne princese 2010
7.8.2009 23:38:37   
die Verlobte
Hey,

no pa je še ena sveža kandidatka za 2010 z vami:):)velika želja je MAJ, samo ne vem, če je sploh še kaj šans?!lp

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: poročne princese 2010
8.8.2009 23:04:31   
Sončnica1
Pozdravljena! Zakaj pa ne bi imela šans? Ne vrzi puške že zdaj v koruzo. Če imata kakšne posebne želje glede lokacije ipd. pa le hitro na lov. user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Sončnica1 -- 8.8.2009 23:05:17 >


_____________________________

Na materinski dan se nam je pridružil Erazem! :)

(odgovor članu die Verlobte)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: poročne princese 2010
9.8.2009 10:07:36   
karmen7
Vidim, da ste nekatere že zeloooo pridne. Midva razen fotografa še nimava ničesar, se pa tolažim da je do septembra 2010 še daleeeeč user posted image

(odgovor članu Sončnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: poročne princese 2010
10.8.2009 9:01:59   
maktub
živijo... ooo dolgo me ni bilo ...- nas sonček je buban pa nimam časa zase niti 2 minuti..

Špelca 21 dattuumm paa imavaa: 22. 5 .2010
upam da bo se kaj fraj in da nama bo drugo leto sploh uspelo to izpeljat, ker se nam je finančno tolko nabralo...
aa ste si že ostale kaj preračunale kolko vas bi prislo? drugače pa mogoče bolj tako vprqsanje ampak vseeno: a boste vzeli kak mini kredit, al posojilo?

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: poročne princese 2010
10.8.2009 9:06:17   
maktub
punce a ste vidle tole.... poročne obleke po 15 eur? in po komentarjih sledeč so bli vsi kupci zelo zadovoljni...podane imas vse mere, barve in sam naročis

http://shop.ebay.co.uk/merchant/exuesehui88_W0QQ_nkwZQQ_armrsZ1QQ_fromZQQ_ipgZ

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: poročne princese 2010
10.8.2009 10:18:40   
sončnica79
Pozdravljene!

Tudi jaz bi se vam pridružila na tem forumu. Zaročila sva se z dragim avgusta lani,načrtovala poroko za julij 2009, a sva nato prestavila datum poroke na julij 2010, saj naju je vmes razveselila novica o naraščaju.... tako se nama je letos junija pridružila najina mala srčica, ki nama bo zdaj v najino veliko veselje  delala družbo na poroki prihodnje leto.
Zaenkrat načrtujeva 3.7., a se še nismo lotili akcije, tako da se zna zgodit, da bomo datum še malček prilagajali (ne)zasedenosti lokacij, glasbenih skupin itd.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: poročne princese 2010
13.8.2009 9:03:48   
nky 23
se vam lahko pridružim?

jaz načrtujem poroko za drugo leto maj in to 29 na roj dan mojega srčeka malega, ki bo dopolnil 3 leta in roj dan moje tašče, upam samo da nama rata z mojim saj imava vedno polno natrpane dneve.

poroko bo načrtoval inskupaj spravil moj, saj je že načrtoval kar nekaj porok, zmenjeno še nimava nič, v glavah pa je že vse.

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: poročne princese 2010
13.8.2009 13:57:32   
Špelca21
[link=http://img201.imageshack.us/img201/3745/brideiconcr8.jpg][/link]

                         

 POROČNE PRINCESE 2010      
 


JANUAR
 
FEBRUAR
 
MAREC
 
APRIL

24.04.2010 Tinca28


MAJ

Tanchy
 
soncee

kkkkk
01.05.2010   *mugi
 
15.05.2010   maja&m

15.05.2010  BeeBee

15.05.2010  suzy85

15.05.2010  _rebeca_

22.05.2010 kattix 

22.05.2010  pomar*ANČA*

 
22.05.2010  maktub

29.05.2010 nky 23 

                    JUNIJ

5. 6.2010   minčy
 
5. 6.2010   mami tiana
12.6.2010  Teja27
 
minca_n


           JULIJ              
            
G in T
03.07.2010 sončnica79
 
17.07.2010 Anak
 
24.07.2010 bobica

                     
AVGUST

bodocanevesta


SEPTEMBER

4.9.2010  Špelca21
 
4.9.2010   karmen7


 OKTOBER
 
NOVEMBER
 
DECEMBER

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: poročne princese 2010
14.8.2009 9:04:10   
maktub
Spelca 21 meni je zelo žal ampak me bos za 22.5 kr brisala , kajti moja priča mi je včeraj rekla da ona v Maju nemore ker imajo na faxu terenske vaje ... jojjj kako sem žalostna no.... vsem se že lepo povedala da bo 22. 5 sedaj pa jovo na novo izbirat datum, pa se nam je zdel 22 tako lep datum:(

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: poročne princese 2010
14.8.2009 9:57:52   
borovnička
Živjo punce, bodoče nevestice...

No, po pravici povedano si nisem mislla, da bom kdaj dočakala ta dan, pa se je moj dragec le premaknil juhuhuuuuser posted image

No, midva sva pa najprej datum postavila in vidim, da bom mogla kar pohitet. 24. 4. 2010 bo ta najin dan.

Fajn, da bomo lahko tu čvekale... spet bom veliko na RR user posted image

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: poročne princese 2010
18.8.2009 20:34:46   
...uršy...
hej hej!

se vam lahko pridružim še jaz? user posted image no, midva z mojim dragim pa načrtujema poroko drugo leto septembra - 18. sep. user posted image

s pripravami še nisma začela, bo pa treba počasi začet... najprej je treba še z izpiti opravit, pol pa akcijauser posted image

lep večer

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: poročne princese 2010
19.8.2009 7:05:26   
nky 23
jutro!!!

oh ve ste že kar pri pripravah, jaz bom verjetno nekje decembra začela ali pa januarja, morem prej tamalega v vrtec uvest in seveda imam sama s tem veliko večji problem kot tamali, pa šiht morem poiskat, ker se mi bo drugače doma user posted image . Potem pa so priprave na vrsti. Še dobr da nism v LJ doma in je tu pri nas vse bol malo in poznano.

(odgovor članu ...uršy...)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: poročne princese 2010
31.8.2009 13:36:02   
*missy*
Evo...še ena za leto 2010- midva sva zaenkrat določila datum 4.9.2010.

Lahko mal pomagate? - kok prej je potrbno rezervirat gostilno, grad...na kakih forumih mal berem - se mi zdi da kar hitro začnejo organizirat..

Kaj pravite?






(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: poročne princese 2010
31.8.2009 15:52:26   
pomar*ANČA*
se na hitro oglasim, da ne pozabite name...

midva nisva nič naprej naredila, čakam na pogodbo od ansambla- že skoraj 2 meseca, pa sem klicala, pa pravi da bo, da ni pozabil name.... bom na jesen aktivno začela ostalimi stvarmi.

na ue se pa rezervira 3 mesece prej, ali lahko že pol leta? ker včasih so komlicirali, da ne moreš prej zdaj pa nevem....

misy, jaz sem vse rezervirala letos junija, ampak sem pohitela, ker zame ni drugi izbire. no, je nekaj že bilo zasedeno, tako da sem datum potem sporemenila, ker mi ni bilo pomembno na kater datum se poročiva.

(odgovor članu *missy*)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: poročne princese 2010
1.9.2009 12:54:19   
archie
oooo, pa se pofockam se na tem forumu user posted image

midva se bova porocila aprila. trenutno je izbrana samo lokacija civilnega (cerjeve ne bo) ter fotograf. Ostalo se isceva.

(odgovor članu bobica)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: poročne princese 2010
7.9.2009 8:17:11   
Crystall
Pozdravljene nevestice!

Mogoče se vam letos celo pridružim user posted image  - če ne, bom pa pri nevestah 2011. Z dragim se že nekaj časa pogovarjava o poroki, porokah. Oktobra pričakujeva sinčka, zato se vse vrti v pripravah na ta dan user posted image . Drugače pa obožujem poroke in mislim, da jih bo drugo leto v naši družini kar nekaj user posted image . Kako napredujejo vaše priprave?

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: poročne princese 2010
7.9.2009 15:14:42   
primorka111
hej pomar*anča*... na isti dan se tdi jaz poročim

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: poročne princese 2010
11.9.2009 12:46:17   
Tanchy
Dan,

sem mislila, da sem res veliko zamudila od kar sem se nazadnje javila.....pa vidim, da je tukaj zaenkrat še bolj malo čvekanja. Bomo popravile, kajne?

Tako, nam se je avgusta pridružila user posted image , zdaj pa sem mojega user posted image le pripravila, da sva določila datum poroke = 06.03.2010 (lahko me prestavite z maja - dam prostor user posted image ). Ja pa poseben datum, saj bova dan prej, 05.03. praznovala 10 let odkar sva skupaj user posted image user posted image user posted image . Poroko pa si želiva v mirno, z okvirno 40 povabljenimi, takrat pa želiva krstiti našo pupo. Tako, da bo vse v enem user posted image .

Se čvekamo!


_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu primorka111)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: poročne princese 2010
16.9.2009 7:59:21   
Tanchy
Jao, 6.marca se cerkveno sploh ne moreva poročit user posted image , ker je postni čas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in duhovniki naj nebi v tem času poročali.
Smo prestavili na 10.04.2010. Upam, da bo zdaj datum držal- v tretje gre rado, pravijo.


_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: poročne princese 2010
22.9.2009 18:36:13   
Crystall
Tanchy ... čestitke ob bebiki. Kaj pa imaš? Jaz dobim svojega fantička čez 1 mesec v naročje user posted image

Imaš krasen datum za poroko. Držim pesti, da je tale pravi in vama namenjen. user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: poročne princese 2010
28.9.2009 9:46:23   
Tanchy
Crystal pri nas imamo punčko Hano. Sem prav vesela, da je že zamano, saj je bil julij kar precej naporen in vroč.  Želim ti, da kar najbolje opraviš z user posted image . Potem pa akcija s pripravami na poroko, ne user posted image  

_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: poročne princese 2010
28.9.2009 16:06:22   
klaja
Hojla!

Še ena bodoča nevesta!
Je moj dragi po 11. skupnih letih le zbral pogum in tako sva nekako dorekla, da bi se poročila v maju.  Nisma še nič rezervirala, edino za fotografa sva se zmenla, za ostalo pa ni časa, saj v teh dneh pričakujema dojenčka, doma že imama dve hčerkici. Tako da boma kasneje šla v akcijo za muzikante in lokacijo, sicer sva že oboje izbrala, samo dogovorit se bo treba it in izbrat datum.

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: poročne princese 2010
28.9.2009 16:42:17   
Crystall
Klaja ... čestitke trojne ... za princeski doma, za poroko in za bližajoče se ponovno materinstvo. Še malce pa boš spet mami user posted image . Jaz pričakujem sinčka čez 3 tedne - lahko pa že prej user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?