|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: britax evolva 123
22.1.2010 8:29:00   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: barni
Nas je ravno ta teden prisla 36 funtov. Ne vem ocitno je pri vsakem malo drugace.

Barabe. user posted image  Jaz sem tudi 1. plačala 36 funtov, tokrat (prejšnji teden) so mi pa poslali mail, da bo 39 funtov. user posted image  Ne vem, od kod jim ta razlika, potem.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: britax evolva 123
22.1.2010 9:32:46   
barni
Evo zmajaz tole so mi odgovorili in nas toliko tudi bremenili. Narocili smo samo sedez Evolva.
Ne vem od koda razlika.


datum15. januar 2010 10:24
zadevaRe: info
poslano odpramworld.co.uk


Hi,
Thank you for your email, shipping for this order would be £36.00. If you decide to order then please order through the website and make a note in the comments box that you agree to the extra postage charges of £36.00 and this will help to speed up your order.
Regards
Winstanleys Pramworld

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: britax evolva 123
22.1.2010 9:36:13   
zmajaz
Evo - meni pa 12. januarja tole:
Hi,

Thanks for your order but because of the area we will be shipping to, Slovenia , there will be an additional carriage charge of £39.00.
 
Can you please confirm if this will be ok to go ahead with before I can process any of your order.
 
Regards
 
Winstanleys Pramworld

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 22.1.2010 9:37:31 >

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: britax evolva 123
22.1.2010 21:02:21   
eudoxa
21.01.2010 ob 18h naročila Britax Evolva 123 Plus za £119.95.
22.01.2010 zjutraj so me vprasali, če je poštnina £39 ok in če se strinjam. Vse skupaj €182. Potem so bremenili kartico, rekli da bojo takoj v ponedeljek poslali in da je rok za dostavo 7 delovnih dni.
Jeeeee!
Hvala vsem za pomoč in informacije!
Lp.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: britax evolva 123
22.1.2010 21:18:06   
zmajaz
Meni so tudi ravno danes odposlali ta drugo evolvo - samo sem čakala 10 dni, ker ravno tiste barve ni bilo na zalogi - so mi sicer takoj sporočili in me vprašali, če želim preklicati naročilo ali bom čakala, pa sem rekla, da bom počakala in danes so jo odposlali, torej bo naslednji teden tu, tako da se naš tamali seli iz jajčke. user posted image

(odgovor članu eudoxa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: britax evolva 123
12.2.2010 20:19:44   
MiNa*
Zanima me kako je lahko primeren za otroka nad 18 kg, če komaj zleze noter in so pasovi za pripet tako kratki, da ne pridejo čez bundico? Je mogoče potrebno nad 18kg odstranit tisto dodatno oporo za glavo, ali se ta kako dvigne?
Sicer pa smo bili s tem avtosedežem do sedaj zelo zadovoljni

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: britax evolva 123
12.2.2010 20:23:15   
zmajaz
user posted image A niste dobili navodil? Opora za glavo se dviguje, ko otrok raste. Jaz sem jo morala že naši 2-letnici kar dosti dvignit. 5-točkovni pas pa se mora pri 18 kg že odstraniti in se sedež veže tritočkovno, tako kot sedeži 15-36 kg.

(odgovor članu MiNa*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...
Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?