|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj ste zanosile po ss?
24.2.2009 19:17:09   
tinncyka
ojla!!!
jaz sem nova tukaj gori. Pa me zanimajo vaši odgovori! zanima me kdaj ste ponovno zanosile po spontanem splavu? ker jaz sem ga imela lani maja. Noseča sem bila v 7t  Od decembra naprej se pa z mojim fantom trudiva da bi dobila novega člana!!  res da se sedaj trudiva le 3 mesece. ampak upam da bo kmalu prišla vesela novica!!!
zamima me še če je po prvem spontanem splavu bila naslednja nosečnost vredu ali so bile spet kakšne težave??

hvala že naprej za odgovor!!!

Lp, Tinncyka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
24.2.2009 20:34:34   
divans1
Js sm mela lani januarja SS v 6.tednu, pa nama še ni ratalo spet zanosit!!!user posted image

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
24.2.2009 20:37:21   
blaža
Jaz sem ponovno zanosila po 6m. dva sva pazila in pol še 4m, da je ratalo.



_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
24.2.2009 20:54:36   
misa4
Po 6 mesecih sva ponovno začela in je takoj ratalo.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
24.2.2009 21:08:00   
Jančika_
Po prvem splavu sem zanosila takoj po prvi M, na žalost je bil spet splav. Po tem drugem sem počakala 4 mesece, potem sem zanosila v prvem poskusu in je šlo srečno do konca. Lani sem spet imela ss, po njem sem imela težave (sum na zarastline po abraziji) in je sledila histeroskopija. Po operaciji (našli in odstranili so mi pregrado) je bilo treba počakati prvo M; zdaj so mimo trije ciklusi brez uspeha in gremo naprej.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
24.2.2009 21:15:40   
tinncyka
no še enkrat hvala za odgovore!!!
očitno bova še mogla mal počakat da boma mela user posted image !!! poskušala še bova in upam da se mi bo kmalu nasmehnila sreča!!!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
24.2.2009 21:23:33   
Jančika_
Tinncyka, tudi midva poskušava od decembra. Saj bouser posted image . Če nič drugega, so me zgoraj napisani dogodki naučili potrpljenja in ponižnosti, ko gre za nosečnost, saj ni nič v mojih rokah. Držim pesti za naju obeuser posted image . Pa še za katero zraven, če katera rabi, ni problemauser posted image .

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
24.2.2009 21:34:15   
tinncyka
ja sej je res treba mal počakat jaz tud držim za vse ki bi rade zanosile!!!
očitno je treba res počakat pol leta ker moja kolegica je tudi imela ss maj 2008 in je sedaj 7t user posted image !!
zelo sm vesela zanjo in za vse ostale katerim je ratalo user posted image !!

jaz moram dobiti jutr user posted image  upam pa da je ne bo!!!
res pa da mam napete in boleče prsi, včasih sm tečna včasih vesela, trebuh se mi je napihnu in slabos se mi ponavla!!
testa še ne bom kupovala ker mi je škoda denarja stran metat ker ni glih poceni šport!!!
ampak vsi ti znaki so lahko za user posted image !!!

no če pride bova pa spet poskušala!! enkrat se nama bo nasmehnala sreča!!!

pa držim pestii zate Jančika RR in za vse ostale!!!!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
24.2.2009 21:38:29   
tinncyka
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Js sm mela lani januarja SS v 6.tednu, pa nama še ni ratalo spet zanosit!!!user posted image



sej bo ratal vrjemi enkrat bo!!!

pa držim pesti zate!!!!

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
24.2.2009 21:42:16   
Anonimen
jaz sem imela ss decembra 2005, zanosila septembra 2007

(odgovor članu tinncyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
24.2.2009 22:20:12   
MAŠKA
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Če nič drugega, so me zgoraj napisani dogodki naučili potrpljenja in ponižnosti, ko gre za nosečnost, saj ni nič v mojih rokah. Držim pesti za naju obeuser posted image . Pa še za katero zraven, če katera rabi, ni problemauser posted image .


Tudi mene, pa še kako. Pesti bomo pa menda držale kar vse s takšnimi izkušnjami za vse, ki želijo biti mamice.

Pa da še odgovorim z žal ne vzpodbudnim odgovorom: po ss sem zanosila v prvo po 3. ciklusu, ker so mi priporočali, da počakamo 3, vendar se mi je ss ponovil. Zdaj imamo spet zeleno luč, marca bomo videli, če je kaj ratalo. In naj povem še to, da sem prvega otroka donosila brez vsakih težav, pri drugem pa takšna kalvarija.




_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
24.2.2009 22:28:22   
tinncyka
IZVIRNO SPOROČILO: tinncyka

ja sej je res treba mal počakat jaz tud držim za vse ki bi rade zanosile!!!
očitno je treba res počakat pol leta ker moja kolegica je tudi imela ss maj 2008 in je sedaj 7t user posted image !!
zelo sm vesela zanjo in za vse ostale katerim je ratalo user posted image !!

jaz moram dobiti jutr user posted image  upam pa da je ne bo!!!
res pa da mam napete in boleče prsi, včasih sm tečna včasih vesela, trebuh se mi je napihnu in slabos se mi ponavla!!
testa še ne bom kupovala ker mi je škoda denarja stran metat ker ni glih poceni šport!!!
ampak vsi ti znaki so lahko za user posted image !!!

no če pride bova pa spet poskušala!! enkrat se nama bo nasmehnala sreča!!!

pa držim pestii zate Jančika RR in za vse ostale!!!!



aja pozabla sem pa to dodati da je imela 1 mesec še user posted image  pa čist redno!! to mi ni jasno... isto je bilo še pri 2h!! one dve sta mele user posted image  celo 3 mesece čisto normalno ... neni ni nič več jasno!!

ali ima še katera takšne izkušnje??

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
25.2.2009 12:25:18   
panco
Začetek maja sem imela SS, zanosila pa sem julija (po 2. menstruaciji). Držim pesti, da ti čimprej uspe.

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
25.2.2009 14:23:23   
pikica36
marec 2008 ss, zanosila potem junija2008 spet ss, .............7 mesecev pa še ničuser posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu panco)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
25.2.2009 15:17:36   
sisi77
oj!
jaz sem imela ss decembra. sedaj po 2.user posted image bova ponovno poskusila. prej sva potrebovala 8 mesecev vendar se je žal nesrečno končalouser posted image zato sedaj nebom čakala več saj dvomim da se bo v prvo prijelo.user posted image user posted image user posted image user posted image za vse ki se trudite in se boste še naprej.

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
25.2.2009 16:15:25   
tinncyka
IZVIRNO SPOROČILO: panco

Začetek maja sem imela SS, zanosila pa sem julija (po 2. menstruaciji). Držim pesti, da ti čimprej uspe.


hvala

(odgovor članu panco)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
25.2.2009 17:04:03   
druga
[/quote]


aja pozabla sem pa to dodati da je imela 1 mesec še user posted image  pa čist redno!! to mi ni jasno... isto je bilo še pri 2h!! one dve sta mele user posted image  celo 3 mesece čisto normalno ... neni ni nič več jasno!!

ali ima še katera takšne izkušnje??
[/quote]


meni tudi ni jasno to, da si lahko noseč, pa še vedno imaš user posted image . v zadnjem tednu sem kar nekajkrat to prebrala....

moj dragi je rekel "eh, te pa boš ti tak kmalu rodila, če maš user posted image  pa si v bistvu noseča" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
25.2.2009 17:12:41   
tinncyka
IZVIRNO SPOROČILO: druga




aja pozabla sem pa to dodati da je imela 1 mesec še user posted image  pa čist redno!! to mi ni jasno... isto je bilo še pri 2h!! one dve sta mele user posted image  celo 3 mesece čisto normalno ... neni ni nič več jasno!!

ali ima še katera takšne izkušnje??



meni tudi ni jasno to, da si lahko noseč, pa še vedno imaš user posted image . v zadnjem tednu sem kar nekajkrat to prebrala....

moj dragi je rekel "eh, te pa boš ti tak kmalu rodila, če maš user posted image  pa si v bistvu noseča" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ja sej take izkušnje z to tečko bi pa vse hotele imeti pa čeprav bi jo mogle tri mesece user posted image  prenašat!!!
jaz sem G vprašala pa je reku da se ti zadje čase zelo pojavla... ne vejo kako... tak da potem šele G ugotovi da si user posted image  ko te pregleda!!

bilo je pa tako.  začel ji je rasti trebuh... slabost... bruhanje , pa je klicala G in ji povedala znake ter da ima vseeno user posted image  kljub tem znakom  pa je rekla da naj pride na pregled in G ugotovila da je user posted image !!

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
25.2.2009 17:13:46   
Sunny77
Ciau punce!
Tudi jaz sem imela ss - oktobra 08, ...po 3 mescih naj bi že lahko zanosila....v akciji od februarja letosuser posted image ...upam, da dobim lepo novico drugi mesec ..
p.s. jej koliko vas je imelo ss že 2x....user posted image
Lp, S

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
25.2.2009 17:17:24   
tinncyka
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny77

Ciau punce!
Tudi jaz sem imela ss - oktobra 08, ...po 3 mescih naj bi že lahko zanosila....v akciji od februarja letosuser posted image ...upam, da dobim lepo novico drugi mesec ..
p.s. jej koliko vas je imelo ss že 2x....user posted image
Lp, S


držim pesti zate da bo kmalu user posted image !!!

(odgovor članu Sunny77)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
25.2.2009 17:24:56   
Maxy
Pozdravljena, jst sem mela pa prvi ss (abrazija) konec septembra, potem sem po dveh M nenačrtovano spet zanosila in je bil takoj ss. Sedaj sem počakala tri M in upam da naslednji teden zagledam user posted image . Vztrajaj, enkrat bo že!

_____________________________

Do krajev, kamor se splača iti, ni nobenih bljižnic. B.Sills

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
25.2.2009 17:27:15   
frutka_
Zanosila sem po prvem ciklusu. Konec avg. 2007 sem morala na abrazijo, prvo in zadnjo M sem imela nato oktobra. Nov. sem že bila srečka nosečka.user posted image

Držite se punce!Janči moja ti še posebej!user posted image

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
26.2.2009 10:28:24   
maj2009
ojla! še moja izkušnja! takoj prvi mesec, ko sva začela delat na user posted image sm zanosila, vendar sem imela oktobra 08 v 13tednu splav (odmrtje ploda 8-9 tedn) potem  sva počakala 2user posted image in probala. spet se je prijelo v prvo sedaj sem že skoraj v 10 tednu in upam, da ne bo enake situacije kot prvič. imam pa čisto druge znake kot v prvo.

_____________________________

20.09.2009 se nama je pridružila sončica JULIJA!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
26.2.2009 16:52:01   
detelja
marca 2008 ss z abrazijo...potem junija odstranitev pregrade...julija zagledali + in sedaj smo v 33t6d...sicer pa sem tudi v tej nosečnosti imela težave-rjav, krvav izcedek, do 5. meseca sem jemala dabroston...sedaj pa še vedno jemljem spasmex...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu maj2009)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kdaj ste zanosile po ss?
1.3.2009 10:24:15   
čebelca2
pozdravljene.

prvič sem zanosila novembra 2007, nenačrtovano... v 8t nosečnosti SS. seveda naju je potem zagrabilo, da bi mela user posted image , čeprav preden sem bila noseča še nisva tako resno razmišljala o tem. potem sva začela junija 2008 spet delatuser posted image in sem takoj zanosila...sreča pa spet ni trajala. v 8 tesnu so mi naredili abrazijo, odmrtje ploda. potem sem imela preizkave in ugotovili so pregrado, ki je sedaj že odstranjena.

načeloma lahko naslednji mesec sped začneva delat nauser posted image ... ampak po dveh neuspelih poskusih me je kar minilo. sploh ne vem, bi mela otročka ampak ne bi rada še enkrat dala čez ss in vse te muke povezane s tem. za moje težave naj bi bila kriva pregrada, vendar me je tko strah ss... in zdej bi jst kr odlašala... in nasploh mam življenje obrnjeno na glavo, od drugega ss dalje. tud najino spolno življenje je čist na psu, depresivna sem in tečna... vem da vsaka ženska po svoje preboleva in trpi, pa me zanima, če ima katera podobne težave? ali pa sem jst nek ekstrem???user posted image

JANČIKA RR, jst te prov občudujem za pogum in voljo!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?