|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zakonska terapija oz. kakšna dobra knjiga...
16.4.2009 23:27:13   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Midva sicer nimava nekih velikih težav oziroma take, običajne, ko se spreva, ko kdo ni najboljše volje, pa zaradi karakterja (oba trmasta, z velikim egom in nekoliko narcisoidnosti user posted image ), ampak sem mnenja da neke knjige vsaj moškim ne bodo pomagale, ker je bivša dala eno mojemu, pa sta šla narazen. Itak je bedna knjiga, pa sploh - a da bi moj to dojel??? Ali katerikoli moški? user posted image user posted image Mislim, da je najbolje težave takoj rešit, če jih pa ne, pa tudi ne vem, kako sploh nekega moškega prepričat, da gresta k svetovalcu. user posted image Problem zna pa bit, če nihče ne prizna svojih napak... Uh user posted image


Uh, kolk negativnih stereotipov o moških... (kot bi poslušala sebe pred 8.leti)

No to ni stereotip, je resnica - vsaj o enem moškem. In če bi se ga dalo kar tako v vse prepričat in bi kar tako bral take neumne knjige vsepovprek (mislim na one skomercializirane, ker drugače moj ful velik bere), me po mojem niti nebi zanimal user posted image



Poka, v svojem postu si prav poniževalno govorila o  vseh moških, zato sem napisala 'kolk neg. setrotipov o moških.' Če pa je tvoj takšen, potem pa je to res resnica in me sploh ne gane, kaj si o njem misliš...
Me pa ne čudi, da si ravno takšnega dobila, ki mu ni za te stvari...ker očitno ne verjameš, da drugačni moški sploh obstajajo...(been there, done that)


(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zakonska terapija oz. kakšna dobra knjiga...
3.5.2009 9:45:07   
stunfek
ojla..jaz tudi menim, da se splaca it h kaksnemu terapevtu, pa tudi knjige ne skodijo :)

eno vprasanje...tudi sama iscem terapevta in sem pred casom naletela na neko spletno stran, ki jo sedaj ne njdem :( gre pa za neko zakonsko svetovalnico, ki med drugim tudi pomaga najti novo zvezo in vem, da sem bila cisto navdusena nad vsebino in predstavitvijo...zdaj ko bi jo rada prioporocila svojemu sorodniku, poa je hudic ne najdem vec. morda pa bo kdo tu kaj vedel? vem leto, da so v ljubljani in da imajo malo nenavadno ime...neko indijsko zensko ime. saj vem, da ni veliko moznosti, da bi kdo vedel o cem govorim ampak pribat ni greh... :)

Hvala!

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?