|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "nore krave"
28.3.2009 16:57:58   
lana70
uf, jest mislm d tudi pašem na vaš seznamček......enkrat sem pa tudi jaz jedla K...sedaj pa ne več...vas pa ful poznam  (ne osebno) iz drugih tem......skuštrana suzi, istega dne bova na istem hodniku, oziroma tam bo pol RR-a...
lep vikend punce.

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: "nore krave"
30.3.2009 7:57:37   
Rakica_80
Suzi, želim ti, da si zrihtala vse za konzilij in da danes takoj pošljejouser posted image user posted image user posted image
Fargiuser posted image , kako si, upam, da si kej boljša?
Resnično si nemorem predstavljat, kako tako hudo boli, po tolikih poiskusih, mene čaka komaj prvi in me je grozota strahuser posted image  Res noben nemore tega razumet, samo tisti ki daja vse to skozi.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Upanje zadnje umre.........
Danes ti želim vse dobro in hitro se vrni nam nazaj na RRuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: "nore krave"
30.3.2009 12:57:04   
PENCA
 
Pozdravljene nore kravice

Fargi, pa ne da boš puško v koruzo vrgla. Sej vem, da ne boš. Ampak enkrat ti začne vse že presedat, pa rabiš malo pavze, ane? Da greš lahko potem s polnimi močmi naprej. Spomladi je vse lažje.user posted image
Se pa tud jaz kar podpišem pod neelo in BEBIII.

Včeraj se je najavila pri meni user posted image , danes pa je prišla v vsej svoji lepoti. Tako močne še nisem imela. Včeraj zvečer sem pa že mislila, da bom šla na urgenco. V momentu me je začelo full bolet, se mi zdi da v levem jajcevodu, potem pa se je bolečina razširila še čez vse okoli. Ma, sem se najbolj bala, da ni izvenmaternična, ker mi je user posted image zamujala 5 dni. Začela sem se tresti po vsem telesu, malo mi je bilo slabo, temperatura se mi je malce dvignila, kaj takega se mi še ni zgodilo. Testa prej nisem delala, sem ga pa hitro včeraj, med največjimi bolečinami. Vsa tresoča sem šla v kopalnico, kot kakšna stara mama. Te hude bolečine so trajale kakšnih 15, 20 minut, potem pa bolečine niso bile več tako močne. Vsake toliko me je v jajcevodu prav pičilo, še nikoli ni bilo tako, pa imam vedno krče, ampak je bolj topa bolečina, ne tako ostra. Ali ima še katera take težave?
Hvala, da lahko malo pojamram vsaj vam, moj me sploh ne jemlje resno.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: "nore krave"
30.3.2009 13:28:08   
tecnobica
Penca, pojma nimam, kaj bi to bilo. Je pa mene tazadnji ciklus tud precej bolelo, pa me prej nikoli ni skoraj nič.

Jaz sem pa danes dobila telefonsko iz bolnice PO. Da če imam že vse raziskave narejene, da naj kličem Reša, če pa nimam (to sem jaz) pa dr. Grmka. A je katera že kaj slišala o tem dr. Grmku?

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: "nore krave"
30.3.2009 13:30:57   
T1979
IZVIRNO SPOROČILO: neela


T1979, welcome...user posted image ...a ti si že prav v postopku ivf al nekje 'vmes'?



Neela sem že 4 mela, pa še nič ni ratalo. user posted image

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: "nore krave"
30.3.2009 20:22:26   
miska73
Pozdravček mojim norim kravicam.

Nfka pa kje si ti ženska... in kako si po tolko časa še sploh našla na RR...
No vsekakor te je lepo brati.

Fargi lubek user posted image

Suzi poročaj, kje so naše ladje oziroma kako je šlo danes na posvetu.

Gretič ku kuc mišek... kak si mi? Moram drugič uletet v vaš konc, ko boš tudi ti imela kej časa.

Aqua veliko užitkov v izvajanju mame na ata.
Seveda enako tudi vsem ostalim, ki izvajate to tehniko.
Mi smo trenutno na pavzi.

Lunči zate pa en spešl helou.

Ajde, mejte se.

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: "nore krave"
31.3.2009 9:34:16   
buča
miška73,ojla,kvajdejpojdej?Si u redu?Kok si že user posted image ?Pupa bo,veš...čutim na vodi....
tud jest sem papcala Klomifen...kr neki....sam na psiho mi je vse skup udarlo,pa nč druzga....upam,da niti škatlice več ne vidim!!!!!!Je sploh kteri uspelo po Klomifenu?user posted image

_____________________________

Moj najsvetlejši sonček Pika-25.5.2003
že 6 let čakamo bratca ali sestrico...zdej že 8..

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: "nore krave"
31.3.2009 10:00:12   
miska73
Oj buča, morš mal moj tikerček pogledat... vse tam piše. user posted image
A pravš pupa? Kaj pa za ta drugzga?

Pa ti? Kak si mi? A si na pavzi? Kdaj startaš spet z IUI?

Drgač pa so moje posledice jemanja Klomifena bile:
- negativne: izpadanje las
- pozitivne: da sem spoznala tele nore kravice

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: "nore krave"
31.3.2009 11:23:16   
Anonimen
Ojla punce.. user posted image

neela, včeraj sem imela posvet. Evidenčno sem dobila včeraj, ampak to baje ni ista kot dejansko potem za postopek?? user posted image  Sem vprašala tudi za konzilij in je baje vsak ponedeljek, dr. D je pa rekel, da dela postopoma in da bo npr. jutri naredil dva, pojutrišnjem enega.... Da gre to tako. Skratka, nimam več pojma.user posted image  Nekje v 2 mesecih lahko pričakujem pošto, potem pa počasi naprej. Bom pa vseeno poklicala sredi aprila, da bom malo manj nervozna.

nfka, si se končno malo oglasila.. user posted image  Bo stanovanje premajhno za 3, da razmišljata o drugem?

lana, smo se mogoče kje srečale?? Jaz sem bila tam okrog 12ih

BEBIII, včeraj je šlo vse naprej na konzilij.. Sedaj pa čičamo in čakamo. user posted image  Kje si ti v postopku? Boš že kmalu imela punkcijo? Mal opiši vse skupaj, da vidim, kaj me še čaka.

penca, uf.. tole je moglo pa bolet. user posted image  Upam, da si sedaj ok. Takšnih izkušenj pa nimam, tako, da ti težko pomagam.

miška, 8 tednov?? user posted image  user posted image  Joj, se mi zdi, da gre hitro..user posted image  In kako si nosečka? Sta že povedala doma in ostalim? Si slišala, da je najina skupna prijateljica tud user posted image ? user posted image

Buča, pri meni je bilo isto kot pri miški: izpadanja las, mastna koža, slabost, oblivanje (prve dva meseca).. Ampak so tudi pozitivne stvari..

(odgovor članu nf)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: "nore krave"
31.3.2009 12:07:02   
Rakica_80
Suzi, jeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma kakšna dva mesca čakat konzilijuser posted image  Ti boš dobila pošto že naslednji teden, če ne naslednji sigurno pa drugiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jupiii prav sem vesela zateuser posted image
Jaz pa sem še na špikanju, danes bo padla 8 špika in UZ imam 7.4!
Do punkcije je še nekaj časa, upam da gre vse hitro mimo!!!!user posted image
Evidenčno številko dobiš takrat, ko dobiš pošto in za tem pokličeš, pa ti dajo.
Samo ne se vstrašit, če dobiš kakšno veliko številkouser posted image user posted image user posted image user posted image , to ne pomeni da boš čakala eno leto na postopekuser posted image
Vs egre hitro, mimo boš videlauser posted image
Edino žal mi je, sem že eno leto tu na forumu in nobene nisem spoznala, in žal mi je, da vse te stvari moram dajat sama skozi, vedno ko imam UZ ali karkoli, nobena nima nič in sem sama v čakalniciuser posted image user posted image user posted image user posted image
No upam, da se bomo enkrat srečale z user posted image  ali pa še prej, ko bomouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: "nore krave"
31.3.2009 12:07:25   
Rakica_80
user posted image sem spet scitirala isto:)

< Sporočilo je popravil BEBIII -- 31.3.2009 12:08:24 >


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: "nore krave"
31.3.2009 12:24:35   
Anonimen
Bebiii, če bi dobila pošto nekje v 14 dneh bi itak zmagala!!! Upam, da bo res tako hitro. Glavno mi je, da bi en postopek imela pred poletjem. user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: "nore krave"
31.3.2009 12:25:34   
Anonimen
Bebiii, luštno je če poznaš koga ki je na istem. Ker jaz vem, da se s prijateljicami ne morem o teh stvareh pogovarjat, zato pa imam nore kravce. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: "nore krave"
31.3.2009 12:30:41   
Rakica_80
Sigurno boš dobila pošto v roku 14 dnehuser posted image
Ja, dobro da imamo res NORE KRAVEuser posted image user posted image user posted image  jaz res nevem, če nebi bilo vas, možno da bi se mi začelo počasi fuzlatuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: "nore krave"
31.3.2009 13:35:01   
Anonimen
Upam, da se tvoje besede res uresničijo!!! user posted image

Nič, kravce moje.. jaz vas zapuščam za danes... Se beremo in tipkamo jutri.

Lep dan!!!

(odgovor članu Rakica_80)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: "nore krave"
31.3.2009 14:54:26   
miska73
Nekaj za lepši dan
http://www.youtube.com/watch?v=tAjFnJuk1Aw
http://www.youtube.com/watch?v=Us-TVg40ExM
http://www.youtube.com/watch?v=4xjPODksI08

Suzi ja sem slišala za najino skupno prijateljico. Se je bodoči očka mojmu pohvalu.
Jst sem dobro. Se morma dobit en dan. Ko bo lepše vreme, pa greva na en sprehod?
Drgač pa sva povedala domačim, pa tistim, ki so vedeli, da sem v postopku. Teh je pa kar nekaj. Ampak vsi pa vseeno še ne vedo.
Super za papirje, ki že potujejo na konzilij. user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil miska73 -- 31.3.2009 15:04:11 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: "nore krave"
1.4.2009 10:23:00   
Anonimen
miška, ja, itak.. takoj ko bo sonček gremo na en sprehod. user posted image   Super, da sta povedala - najbrž so bili ful veseli, ne?

(odgovor članu miska73)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: "nore krave"
1.4.2009 12:22:49   
PENCA

Pozdravljene nore kravice

Ja, tecnobica, tud jaz nimam pojma kaj se dogaja z mano. Me je v nedejo bolelo k pr norcih, menstruacije pa skoraj nič. Čez noč se mi je pa ulila, da mi je vse čez pršlo. Čist čista svetlo rdeča kri ( ponavadi je bila videt bolj stara, rjava), cel ponedeljek, torek, danes... Se že mal bojim, da ne bom izkrvavela user posted image . Do zdaj sem imela dosti bolj šibko, bi lahko imela za cel dan en uložek (itak sem jih menjala zaradi higiene user posted image ) zdaj jih pa kar naprej menjam, pa mi še vedno pri strani čez pride.

Skuštrana suzi hvala za tolažbo, zdaj sem uredu. Najbolj sem se bala, da ni izvenmaternična. Mogoče je pa tako po laparo, zdaj ko ja vse prepucano. Eno po laparo sem sicer že imela, ampak sem bila še pod vplivom kontracepcijskih, zdaj si je pa dala duška user posted image .
Upam, da boš res kmalu dobila pošto in da boš na vrsti še pred poletjem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Adijo, kravice, zdej grem pa jest, pol pa v službo



(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: "nore krave"
1.4.2009 14:12:34   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: PENCA


Pozdravljene nore kravice

Ja, tecnobica, tud jaz nimam pojma kaj se dogaja z mano. Me je v nedejo bolelo k pr norcih, menstruacije pa skoraj nič. Čez noč se mi je pa ulila, da mi je vse čez pršlo. Čist čista svetlo rdeča kri ( ponavadi je bila videt bolj stara, rjava), cel ponedeljek, torek, danes... Se že mal bojim, da ne bom izkrvavela user posted image . Do zdaj sem imela dosti bolj šibko, bi lahko imela za cel dan en uložek (itak sem jih menjala zaradi higiene user posted image ) zdaj jih pa kar naprej menjam, pa mi še vedno pri strani čez pride.



Penca, jaz sem imela kar nekaj časa zdaj zelo šibke menstruacije (tudi jaz bi lahko imela en vložek za cel dan), pa temna kri je bila in kot bi eni koščki ven padali. Sem že rekla, da so jetrca user posted image . Blo je pa tko, da je prvi dan bla šibka, drug dan normalna, tretji dan šibka pol pa še dva dni za un mini vložek. Sam en rjav izcedek. Zdaj nazadnje je pa prvi dan me bolelo kot pri norcih, pa ful jo je blo, sem kar naprej vložke menjala, drug in tretji dan je bla normalno, četrti dan še čist en mal, pol pa nič več.

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: "nore krave"
1.4.2009 14:16:51   
aqua77
samo pozdravček na hitro in en lep sončen dan vam želim mukice moje... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: "nore krave"
1.4.2009 15:09:56   
T1979
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

samo pozdravček na hitro in en lep sončen dan vam želim mukice moje... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Aqua77 sonček, kje pa je user posted image . Pri nas je oblačno in čist sivo. user posted image

Lep pozdravček tudi tebi.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: "nore krave"
2.4.2009 7:41:43   
Anonimen
Itak, da je pri Aqui sonček, k je na morju. user posted image  user posted image  Ffffoooouuuušššš!!! user posted image

(odgovor članu T1979)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: "nore krave"
2.4.2009 9:56:11   
Rakica_80
Ja ma danes se skriva za oblački, pa še dež pada, jaz imam rada dežuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: "nore krave"
2.4.2009 10:16:24   
T1979
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Ja ma danes se skriva za oblački, pa še dež pada, jaz imam rada dežuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Bebiii a na obali je spet dež, joj, upam da bo do vikenda lepše.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: "nore krave"
2.4.2009 11:25:56   
Martinki
Nore krave :),

mam eno vprašanje za tiste , ki ste imele tažave s prolaktinom. Včeraja sem dobila rezultate krvnih preiskav in ni glih najboljš. Vrednost prolaktina mam 45,3 kar vem, da je preveč in mi je jasno, da bomo mogla še kri dat za merjenje prolaktina. FSH mam 6,21 kar je ok (sm bla ful vesela), testosterona mam pa tud preveč. Glede na to, da sm dala kr 17 dan ciklusauser posted image (ja, vem, da bi mogla dat na začetku ciklusa, ampak tak je bil ukaz ginekologa) in je bil LH 42,5. Pušenjak je rekel, da sem bila verjetno 24 do 48 ur pred ovulacijo.

Zdej pa neki ne kapiram: skoz sm mislna, da prolaktin zavira ovulacijouser posted image . Glede na kri sem dejansko bila pred ovulacijo. A lahko ovuliraš brez vodilnega folikla? Glede na kri sem ovulirala 17 ali 18 dan, to je samo 10 dni pred user posted image k je prišla.Sm pa prebrala, da je povišan prolaktin vzrok za tanko sluznico in PCO.

Nč mi ni več jasn, vem sam, da moji hormoni niso ok. Naslednji pregled imam šele po praznikihuser posted image


_____________________________

...globoko v dušah pravljice spijo, a včasih se pravljice tudi zgodijo...

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?