|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "EX" klomifenke in ostale
9.3.2010 18:08:02   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

včeraj trebuh, danes otročka...user posted image

user posted image




Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 1801
   RE: "EX" klomifenke in ostale
9.3.2010 18:24:42   
miska73
Za tole sem pa morala pridet naokoli...

Fargi, ja kolk si se pa ti napela, da je takle trebuh na sliki ratal.
Prejšnji teden ga je blo še pol manj
Pa ful lepo slikco si dobla na UZ user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 1802
   RE: "EX" klomifenke in ostale
9.3.2010 19:10:36   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Za tole sem pa morala pridet naokoli...

Fargi, ja kolk si se pa ti napela, da je takle trebuh na sliki ratal.
Prejšnji teden ga je blo še pol manj


Čist sproščena sem bila...fora je v tem, da mam balkone (beri joške) tok velike, da se ne vidi, ko sem oblečena.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 1803
   RE: "EX" klomifenke in ostale
10.3.2010 7:00:48   
Anonimen
fargi, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 1804
   RE: "EX" klomifenke in ostale
10.3.2010 23:35:44   
PENCA
Fargi kolk lep user posted image , pa kolk velik user posted image
Kolk pa si že noseča?

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 1805
   RE: "EX" klomifenke in ostale
11.3.2010 7:48:07   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: PENCA

Fargi kolk lep user posted image , pa kolk velik user posted image
Kolk pa si že noseča?


penca, danes 22t5d... (moj tickerček lahko pogledaš)user posted image

Kako si ti?


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 1806
   RE: "EX" klomifenke in ostale
12.3.2010 20:04:58   
PENCA

Ojla

Fargi res gre hitr tole, še mal...user posted image

Jaz sem drugač še na bolniški, se mi je še žila vnela na roki od infuzije.Namesto, da bi bilo čedalje boljše, je čedalje slabše. Zoprno, nimaš kaj, jem tablete pa obkladke gor dajem. Morm počivat, se bom vsaj še psihično mal spočila. user posted image Čez par dni mora bit že dobr.

Lepo se mejte

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 1807
   RE: "EX" klomifenke in ostale
13.3.2010 10:47:03   
tecnobica
IZVIRNO SPOROČILO: PENCA


Ojla

Fargi res gre hitr tole, še mal...user posted image

Jaz sem drugač še na bolniški, se mi je še žila vnela na roki od infuzije.Namesto, da bi bilo čedalje boljše, je čedalje slabše. Zoprno, nimaš kaj, jem tablete pa obkladke gor dajem. Morm počivat, se bom vsaj še psihično mal spočila. user posted image Čez par dni mora bit že dobr.

Lepo se mejte


Men se je tud žila vnela in me je še ful časa pol bolelo. Samo dr. mi ni nič dala. je rekla,d a se bo že pocajtalo.

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 1808
   RE: "EX" klomifenke in ostale
13.3.2010 11:07:40   
PENCA
Tecnobica ojla, saj meni tudi ni nič dala. Rekla mi je, da si v lekarni lahko kupim eno kremo za vnete žile, ni pa nujno. Naj si dajem gor mrzle obkladke, pa lahko jem kakšne tablete z protivnetnim delovanjem. Tako, da jem kapselne naklofen, ki jih ima moj za vnetje v hrbtenici, nesteroidni antirevmatik naklofen duo. Včeraj sem zvečer vzela prvo, pa me je pol še kar bolelo. Danes je pa boljš. Ne vem al deluje, ker zjutraj je vedno boljš. No zame je še kar zjutraj, ker sem pred eno uro šele vstala. user posted image

Ponavadi je že tako, da zdravniki samo svetujejo kaj bi pomagalo, pol si greš pa sam iskat v lekarno al pa se znajdeš. user posted image

Lep dan vsem

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 1809
   RE: "EX" klomifenke in ostale
15.3.2010 23:22:07   
PENCA
Meni še kar žila ven štrli, pa še kar boliuser posted image , pa čeprav jem tablete user posted image
Ah, bo že....slej ko prej

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 1810
   RE: "EX" klomifenke in ostale
24.3.2010 12:19:31   
PENCA
Ojla

Da vam še mal poročam kako sem user posted image

Žila me še kar malo boli, ne vem če bo sploh kdaj dobro. Bolniško sem že zdavnaj zaključila, HB mam še dopust. user posted image

Včeraj sem bila pri G na kontroli. Pravi, da ima levi jajčnik, ki je bil operiran, traumo. Je nekam čudne oblike, ni se lepo zarastel. Nekaj časa bova opazovala, če se ne bo popravilo, bomo moral pa z laparo korigirat. Saj pravim, ko greš enkrat pod nož, morš pol skoz hodit, to se kar ne neha. Upam, da se bo sam zrihtal user posted image .

Včeraj je bil 18. dan ciklusa, na desnem jajčniku pa folikel velik 20mm. Zgleda, da še ni bilo ovulacije, kar mi je čudno, ker imam cikluse dolge 30 dni. No, mogoče bo pa spet zamujala. user posted image

Upam, da user posted image sploh ne bo user posted image

Punce lepo se imejte, a je pri kateri kaj novega?

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 1811
   RE: "EX" klomifenke in ostale
25.3.2010 21:29:25   
nf
Joj ne, mi je prav žal, da nisem šla kej vmes pogledat na RR, same super novičke, no razen tvoje žile in jajčnika Penca.
Fargi wuiiiiiii kakšen fin trebušček!!!!!!!!!!!! Pa seveda tudi dete!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sej res, a že vesta kaj bo???
Lučka, samo Neža je pa čist huda, da takole že hodi! Halo! Naša Ajda je še vedno napol invalidna. Samo plazi se kot vojaček pa neki se dviga na vse štiri, to je pa to (pa ima že 10 mesecev in skoraj pol user posted image ). Ravno včeraj sem na to karto šla probat podaljšat porodniško user posted image Fajn bi bilo še čez poletje uživat s tamalo doma user posted image
Suzi, še 1 mesec!!! Jaz kar mislim, da bo! Konec aprila bo že tak lep sonček pa toplo pa prvomajske, ni da ni, itak da bo ratal. A si kdaj razmišljala, da bi hodila na akupunkturo vzporedno z umetno? Midva sva šla takrat k enemu stricu v Radovljico na informativni sestanek in moram rečt, da sem se kr navdušila. Če ne bi bila takrat že noseča z Ajdo (hahaha kaj smo ga zeznili), bi zihr hodila.

Uživajte punce!!!!!!!!! Aja Lučka, pošlji mi slikco. Al si mi jo že pa je nisem dobila? user posted image

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 1812
   RE: "EX" klomifenke in ostale
26.3.2010 8:54:44   
Anonimen
Penca, uf, to pa ni fajn slišat. user posted image Upam, da se jajčnik sam spravi nazaj v pravo obliko.
Aja, pa upam, da sta šla kaj v akcijo, glede na to, da se je bližala O. user posted image

nfka, jaz še razmišljam ali bi šla v sredini aprila ali v sredini maja v postopek. user posted image Glede na to, da sem nekje v sredini marca začela z zdravo prehrano bi bilo boljše, da bi šla v postopek maja. In najbrž bom to tud nardila... No, bom še videla. user posted image A ti pa praviš, da Ajda malo "zaostaja". Nič se ne sekiraj, saj veš kako je to. Eni malo prej eni malo pozneje.. Še prehitro ti bo šibala naokrog, da jo boš komaj lovila. user posted image

(odgovor članu nf)
  Neposredna povezava do sporočila: 1813
   RE: "EX" klomifenke in ostale
26.3.2010 12:06:43   
Fargesia
oo, nfka! ne, ne veva spola in ne bova vprašala.

upam da ti podaljšajo porodniško...user posted image




_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1814
   RE: "EX" klomifenke in ostale
26.3.2010 15:34:10   
PENCA
Ojla

Suzi kakšno zdravo prehrano si začela? A nisi že prej samo zdravo hrano jedla? V postopek pa pojdi, ko boš čutila, da je telo pripravljeno user posted image . En mesec gor al pa dol.

Glede mojega jajčnika tudi jaz upam, da se bo sam zrihtal. Čeprav mal dvomim, ker če se je narobe zarastel ne vem če se bo lahko sam popravil. No, verjamem v čudeže - naj se zgodi user posted image .

Ja pridna sva bila, ampak nisem ziher, če je ta ciklus sploh bila O. Danes je 21. dan ciklusa, folikel na desnem jajčniku pa še ni počil ( tri dni nazaj je bil velik 20mm ) in jajčnik me kar fino boli. Veliko bolj kot prejšnji mesec, ko sem imela folikularno cisto 33mm veliko. Se mi zdi, da se bo tudi ta folikel spremenil v cisto.

Ne vem, skoz se mi nekaj postavlja pokonci. Najbrž še ni čas. Najprej sem imela desni jajcevod zabasan pa jajčnik uredu. Na levi je bilo oboje b.p. Zdaj mam pa desni jajcevo prehoden, mi pa jajčnik ciste dela, z levmu pa verjetn ne bo nič. Začaran krog. Ampak se ne dam, še vedno upam, da nama bo uspelo user posted image .

Nf lepo, da nas prideš pogledat. In ne skrbi, kot je rekla Suzi, eni prej, drugi kasnej. Slej ko prej bo tudi Ajda ujela svoje vrstnike in jih morda še prekašala - nikoli se ne ve. user posted image Zato se ne sekiraj, vsak otrok se razvija na svoj edinstven način, vidve samo uživajta.

Lučka a Neža pa že orenk skače, jo že komaj krotiš kajne? In kaj kej počneta?

Tecnobica kako pa si ti? Kaj novega?

Lepo se imejte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1815
   RE: "EX" klomifenke in ostale
29.3.2010 9:05:05   
Anonimen
Penca, poleti sem jedla po Montiju, potem me je pa minilo. No, sedaj se pa spet držim nekje slab mesec.. Jem pa načeloma vse, razen bele moke, belih testenin, navadnega riža, sladkorja, sladkarij.. Kruh jem samo pz oz. tistega zbitega, mleko pijem iz mlekomata oz. riževega.. Veliko jem prosene kaše, trudim se tudi z ajdovo, čeprav mi ne gre preveč.. Pa avokado, mango, kivi, jabolka... Takšne stvari.

(odgovor članu PENCA)
  Neposredna povezava do sporočila: 1816
   RE: "EX" klomifenke in ostale
30.3.2010 11:11:24   
nf
Matr Suzi, ma da rata! Temu se pa reče zdrava prehrana user posted image Pa sej veš, kaj še pravijo za rast foliklov: pivce za živce user posted image Jaz bi ti edino še svetovala, da gresta na en ornk dopust pred postopkom in uživata maksimalno. Ker ko rata, sta potem gotova za nekaj časa user posted image
Joj punce hvala za podporo. Prejšnji teden sem bila res kr malo slabe volje, ker gledam naokol in vsi otroc mlajši od naše že veselo skačejo in plazijo in ne vem kaj še, Ajda pa bolj po penzionersko. Ampak sej bo, verjetno res še prekmalu.
Fargi, sta pa trdna vidva! Midva sva tudi rekla, da nočeva vedet pa sva na morfologiji takoj podlegla user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1817
   RE: "EX" klomifenke in ostale
30.3.2010 11:30:38   
Fargesia
nf, me je G že 3x vprašala, če hočem vedet...me spravlja v skušnjavo.user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 1818
   RE: "EX" klomifenke in ostale
31.3.2010 9:27:55   
Anonimen
fargi, jaz sem sploh presenečena, da zdržiš, da ne vprašaš. user posted image user posted image

nf, boš vidla, Ajda bo zašibala kar na hitro.user posted image   Če bi blo karkoli narobe, bi jo zihr pediatrinja bolj podrobno pregledovala al pa napotila kam naprej. Tako je pa pač punca malo bolj lena.user posted image

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 1819
   RE: "EX" klomifenke in ostale
1.4.2010 13:07:05   
PENCA
Ojla, Suzi lepo, da se spet držiš Montija. A mi lahko napišeš kakšen recept za proseno kašo? Menda je tolk zdrava, pa čisti črevesje, res bi jo morali večkrat jest. Jaz sem danes naredila rižoto, pa sem dala dva dela rjavega riža in en del prosene kaše. Vsako stvar sem posebej skuhala, ker ne vem kolk časa se kuha prosena kaša. Na koncu je bilo skoraj več kaše kot riža, pa sploh ni bilo slabo, bom še kdaj naredila, ker je tud moj pohvalil.user posted image

Upam, da še kateri pride prav tale ideja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1820
   RE: "EX" klomifenke in ostale
1.4.2010 13:23:59   
Anonimen
Penca, kar se tiče prosene kaše, se tudi jaz še "lovim", ker je niti jedla nisem nikoli prej, kaj šele kuhala.

Jaz jo naredim kot prilogo mesu - skuham, prepražim čebulo in zelenjavo in zmešam. Ali pa za zajtrk mlečno proseno kašo - mleko zavrem, dodam kašo, malo solim, na koncu dam malo fruktoze - je dejansko skoraj isto kot mlečni riž.  Kuham pa cca. 10 minut, mogoče 15. Če si delam za naslednji dan za malico jo kuham le nekje 5 minut, ker se itak še potem "napije" tistega mleka.

(odgovor članu PENCA)
  Neposredna povezava do sporočila: 1821
   RE: "EX" klomifenke in ostale
3.4.2010 11:23:22   
PENCA
Hvala Suzi. Bom še kaj probavala. user posted image
Za mlečno mi pa ni glih, ker tudi mlečnega riža ne maram. Aja, pa v juho jo dam, da se mal zgosti, al pa namesto zvezdic, pa je tud super. Če boš pa še kaj novga pogruntala, pa kar napiš user posted image
Aja a maš kakšno idejo za kvinojo? A si že kaj eksperimentirala z njo? Kolk časa se kuha?

Če ima katera še kakšno idejo, je dobrodošla. Lepo se mejte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1822
   RE: "EX" klomifenke in ostale
14.4.2010 11:16:17   
PENCA
Ojla, punce

Kako? Je kaj novega?

Pri meni nič takega, spet delam non stop, žila me še kar malo boli, ampak saj bo menda enkrat boljš.

Danes sem 14. dan ciklusa, tako da morava bit pridna user posted image .


Lep dan

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 1823
   RE: "EX" klomifenke in ostale
23.7.2010 7:18:29   
Anonimen
Ojej, čist smo zanemarile tole našo temo.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Penca, si še tukaj? Kako si?

(odgovor članu tecnobica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1824
   RE: "EX" klomifenke in ostale
28.7.2010 13:33:37   
tecnobica
Saj res. Tale tema je kar umrla. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?