|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 76 [77] 78   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "EX" klomifenke in ostale
29.6.2011 19:03:25   
PENCA

Kako ste punce? A se skrivate pred vročino? user posted image

Nič se ne dogaja, smo kar vse mal mrknile. Pri meni itak ni bilo nič takega, da bi pisala. Počutim se čist nosečniško - glavoboli, vrtoglavice, slabost, bruhanje, slaba prebava, nespečnost... Čez dva tedna mam morfologijo. Se počas prebijam user posted image .

Tecnobica a je pol to to? Si srečka nosečka? Kako se pa počutiš?

Pa ostale borke kako ste?

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 1901
   RE: "EX" klomifenke in ostale
29.6.2011 21:37:11   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: PENCA


Kako ste punce? A se skrivate pred vročino? user posted image

Nič se ne dogaja, smo kar vse mal mrknile. Pri meni itak ni bilo nič takega, da bi pisala. Počutim se čist nosečniško - glavoboli, vrtoglavice, slabost, bruhanje, slaba prebava, nespečnost... Čez dva tedna mam morfologijo. Se počas prebijam user posted image .

Tecnobica a je pol to to? Si srečka nosečka? Kako se pa počutiš?

Pa ostale borke kako ste?



Zezaš? Še zmeraj ti je slabo? Jst sem pa mislna, da to mine. K men je za umret slabo. Jst mam pa drug teden nuhalno.

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 1902
   RE: "EX" klomifenke in ostale
30.6.2011 8:58:48   
žanaja
punce, je kateri ostal klomifen?? Jaz bi danes mogla vzet prvo tableto, ker jih je 5 ostalo od prvič in je škatlica prazna!! Nimam pojma kaj se je zgodilo(po moje sm jih vrgla stran po pomoti,ker datum na škatlici je še veljaven),danes me reši prijateljica še z 2 tabletami za 3 dni pa zmanjka. Ima katera, prosim, prosim, plačam. Full hvala, in iskrene čestitke za nosečnost, jaz sem zanosila po prvi dozi klomifena do takrat pa 1 leto nič. 

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 1903
   RE: "EX" klomifenke in ostale
30.6.2011 15:30:12   
tecnobica
Jza ga imam, pa sem ga zgleda predolgo šparala, saj je rok potekel decembra lani. Žal. Bom mogla kar nazaj v lekarno nest.

(odgovor članu žanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1904
   RE: "EX" klomifenke in ostale
11.7.2011 12:53:43   
PENCA
Ojla

Spet mi je računalnik zuser posted image , no pa sm ga le usposobla, da vidim, če je kaj novega. user posted image

Super, tecnobica, sem ti rekla, da je to to user posted image . In kako se počutiš, ti je tud slabo? Kako je blo pa na nuhalni?
Jaz mam pa jutri morfologijo pa laboratorij, držite pesti.

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 1905
   RE: "EX" klomifenke in ostale
15.7.2011 22:19:29   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: PENCA

Ojla

Spet mi je računalnik zuser posted image , no pa sm ga le usposobla, da vidim, če je kaj novega. user posted image

Super, tecnobica, sem ti rekla, da je to to user posted image . In kako se počutiš, ti je tud slabo? Kako je blo pa na nuhalni?
Jaz mam pa jutri morfologijo pa laboratorij, držite pesti.


PENCA, kako je bilo na morfologiji? Se opravičujem, ker se tamo malo javljamo, ampak smo malo na RR.
Uživaj še naprej user posted image

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 1906
   RE: "EX" klomifenke in ostale
19.7.2011 8:34:55   
tecnobica
Penca, na nuhalni je bla sama nuhalna v mejah normale. Nosne kosti pa ni mogla videt, ker sem predebela. No, sem dala pol še kri za DHT in je zmanjšalo možnost za Downov sindrom iz 1:3000 na 1:13000.

Slabo mi pa ni več tolk. Vsak tolko še malo, pa med vožnjo še bolj, kot mi je bilo ponavadi.

Kako kaj tvoj user posted image ? Je bilo na morfologiji vse OK?

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 1907
   RE: "EX" klomifenke in ostale
6.8.2011 16:54:45   
PENCA
Ojla,saj nemorem verjet,da isem. nic javila kako je bilo na. morfologiji.

Menda je vse uredu. Vsi organi so vidni, drugace mi ni pa nic razlagal, mogoce zato,ker nisem hotela zveet za spol.
Edino teza me je mal zaskrbela. V knjigi pise, da naj bi bil v tem casu otrok velik 25 cm in imel 28 g. Moj je glih tolk veik, tezek pa ze cez 61 g. G ni nic komentiral, samo da teza ni tolk pomembna.

Tecnobica sam, da se boljs pocutis. Mene pa skor vsak dan spet glava boli, pa trebuh tud, pikica brca, vec al manj sem nekam depresivna... upam samo, da bo dete zdravo.

Lucka ne sekiraj se, saj smo vse bolj malo na RR.

Lepo se imejte

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 1908
   RE: "EX" klomifenke in ostale
6.8.2011 17:02:45   
tecnobica
Samo da je vse OK. Edino tole s težo pa ne zastopim. Tukaj v koledarčku piše, da je v 20. tednu plod velik 23 cm, težak pa 300g.

http://www.ringaraja.net/nosecniski_koledar/20_teden/plod_2.html


(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 1909
   RE: "EX" klomifenke in ostale
13.8.2011 10:11:50   
PENCA
Ojla punce, kako tecnobica?
Ja, men tud ni jasn. jaz sem kupila koledarček od Dr. Pušenjaka. Njemu zaupam, ziher so to najbolj točni podatki. Piše, da je v 20. tednu otrok velik 25 cm in tehta od 250g do 280g, v 21. tednu pa od 280g do 300g.
V 24. tednu okrog 30 cm in 500-550g. V 25. tednu 31cm in okrog 700g.

Zdaj sem v 25.tednu in sem prišla do sklepa, če se od morfologije ni skoraj nič zredil in samo zrastel 6 cm, pol je glih taprav user posted image , drgač je pa bolj širok kot dolg user posted image user posted image user posted image

Sm pa kar vesela, da lepo pridobiva na teži, da ne bo tak revček kot sem bila jaz, ki še 1,5 kg nisem imela in sem bila celo večnost v inkubatorju. Pa se nisem rodila pred rokom. Tele tabele pr men niso veljale user posted image

Drugač sm pa bolj klavrna. Zadnjič me je dva dni cel dan full bolel pod desnim rebrnim lokom, žolč mi verjetn dela težave, pa še glava me je bolela user posted image . Moj me je skoz masiral, ker sem edino tako lahko ležala, stat al pa sedet pa tud nism mogla. Uglavnem groza. Zdej je žolč boljš, merkam, da ne jem mastnega... Zdaj me pa po trbuhu šravfa in špika, pa rebra bolijo, pa trebuh zateguje, pa zgaga. Saj pravim se ene stvari losaš pa druga pride. Ampak mormo bit optimisti, če hujga ne bo, bo kar uredu, se da prežvet. Samo še dobre tri mesece, pol bodo pa čist druge težave. Sam, da bo z bebo vse uredu user posted image

Tecnobica, zdele fino uživaj, ker ti je najbolj luštno. Upam, da te je slabost minila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 1910
   RE: "EX" klomifenke in ostale
13.8.2011 11:06:51   
tecnobica
Ne, še zmeraj mi je slabo. Za znoret.

A sam še 3 mesce maš? Joj, kako to hitro mine. Z otročkom bo pa itak vse OK.
A tebe pa žolč napada? Upam, da se uredi.

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 1911
   RE: "EX" klomifenke in ostale
16.8.2011 15:58:25   
PENCA
Joj, uboga, pa saj bo kmal boljš.

Ja, še dobre tri mesce. Kr ne morm verjet. Počas bo treba prištimat, itak ne bom preveč komplicirala, ker dnarja ni velik... Voziček mam sposojen, za cunje tud ni problem, pojstlco morm kupt, pol pa še tisoč in eno drobnarijo za nego... Bom pol nabavlala, ko bom mela dopust user posted image . Zdej mal na netu študiram kakšne plenice ( rada bi pralne), pa mi čist nič ni jasn user posted image

Žolč je pa zaenkrat uredu, se pa izogibam vsemu, kar je narejeno v olju.


Tecnobica drž se, saj se da mal potrpet, ker na koncu dobiva najlepše darilo-user posted image

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 1912
   RE: "EX" klomifenke in ostale
28.8.2011 13:53:18   
PENCA
Ojla

Kako si kaj tecnobica? A so slabosti kaj minile? Jaz se zdaj končno upam zjutraj jest, ko grem na pregled user posted image , čeprav se mi včasih še dvigne do grla, kar tako ali pa če zavoham kaj smrdljivega. Pa zgaga me daje, žolč je zaenkrat uredu, trebuh me pa včasih boli, pa križ, pa rebra. Ampak se da vse potrpet user posted image . Še tri mesece, zdaj sem na začetku sedmega. Ne morem verjet.

V katerem tednu si pa ti zdaj? A si se veliko zredila do zdaj? Mene je kar strah, da sem se premalo, samo 4 kg do 7. meseca. Ne vem, če bo šlo tako naprej, ne vem, če bom nabrala priporočljivih 12 al kolk kg user posted image . Pa da je ob tem otrok tako težak mi tud ni čist jasno. Verjetn je G narobe videl, saj se včasih tud zmotjo, to se mi zdi še najbolj verjetno.
Aja, zadnjič mi je znanka povedala, da se je v celi nosečnosti zredila 5 kg, otrok je bil pa mal čez 3 kg. To se mi zdi tud mal neverjetno, kje je pa plodovnica, pa postlca, pa dodatna kri... Pomoje 2 kg za ostalo ni dost, ne vem.

Lepo uživaj

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 1913
   RE: "EX" klomifenke in ostale
28.8.2011 16:36:37   
tecnobica
Slabosti so še zmeraj. Zgaga me včasih tudi peče. Ravno te dni me je precej. Ni nič pomagalo. O meni lahko kaj prebereš na januarkah 2012, se kar oglašam tam. V katerem tednu sem, pa lahko na mojem tickerju vidiš vsak dan sproti. Jutri začnem z 20.
Zredila sem se 2 kg. baje da se meni ne bi bilo treba nič zrediti do konca. Ti se pa nikar ne sekiraj glede kilogramov. Če bodo, bodo, če ne, boš pač po porodu še malo bolj suha, kot si.

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 1914
   RE: "EX" klomifenke in ostale
30.8.2011 21:52:26   
martin6
Živjo!

Je mogoče kakšni ostal Klomifen, bi ga rabila, enkrat sem že zanosila po Klomifenu, pa se  je v 9 tednu vse končalo.

Hvala.

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 1915
   RE: "EX" klomifenke in ostale
31.8.2011 8:42:28   
tecnobica
Žal mu je potekel rok trajanja. Se še ukvarjam s tem, kam naj zdaj to nesem, ker v lekarni nočejo vzet.

(odgovor članu martin6)
Neposredna povezava do sporočila: 1916
   RE: "EX" klomifenke in ostale
31.8.2011 9:33:41   
limonca*
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica

Žal mu je potekel rok trajanja. Se še ukvarjam s tem, kam naj zdaj to nesem, ker v lekarni nočejo vzet.


na najbližji center za ravnanje z odpadki.

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 1917
   RE: "EX" klomifenke in ostale
2.9.2011 13:36:43   
PENCA
Ojla

Tecnobica, upam, da te kmalu mine slabost, pa zgaga je tud zoprna. Ko bom imela čas, bom šla pa še mal med januarke pogledat. Glede kilogramov se pa nič ne obremenjujem, samo da ima otrok dovolj, za sebe se pa ne sekiram. Aja glede tablet pa mislim, da enkrat v jeseni pobirajo nevarne odpadke, nisem čist ziher. Moj bo kar sam peljal na Publikus, ker imava kar nekaj robe, celo vrečko tablet, olja, barve, vse sorte se nabere.
Lepo se imej

Martin6 žal tudi jaz nimam klomifena.

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 1918
   RE: "EX" klomifenke in ostale
8.9.2011 16:10:53   
bebica80
ojla punce!
mene so po 3 letih "zdravljenja" enokrinologi, laparo, histero PCO, edometroze, pregrade, sedaj končno dali na Femaro-klomifen. o umetni še slišati ni hotela, ker imam kao zdrave jajčnike, pa naj bi imela tudi svoje O pa sem brala da nekatere ste ravno zato dobile klomifen da so se sprožile ne vem večuser posted image
Danes ga jem 2. dan 2 na dan do 7 dneva ciklusa se pravi skupaj 5 dni.
Pozabila sem ali moram iti na UZ, ker nekaj je omenjala samo je bilo toliko enih informacij o ciklusu, da še sama ne vam.
Kako ste ve začele, kdaj ste zanosile po klomifenu kako poteka s temi folikli kdaj imate potem akcijo?
Jaz komaj čakam svojo bebicouser posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 1919
   RE: "EX" klomifenke in ostale
12.9.2011 9:30:56   
Anonimen
bebica80, fajn je, da te ob jemanju klomifena oz drugega ustreznega nadomestka, G spremlja tudi z UZ, da vsaj vidi ali sploh reagiraš nanj. Jaz bi na tvojem mestu vsekakor poklicala G in jo/ga še enkrat vprašala, kdaj priti na UZ (ponavadi delajo UZ tik pred ovulacijo). Lahko, da sploh ne boš reagirala nanj, lahko, da je tvoja doza neprimerna (prevelika?), lahko pa bo vse steklo po šolsko in boš super reagirala. Ob jemanju klomifena enako delaš na user posted image , kot doslej. Če ti po 6.mes jemanja klomifena slučajno ne uspe user posted image , potem kar zahtevaj nadaljnje korake (ali iui ali ivf).
Držim pesti, da je femaro-klomifen prava kombinacija zate in da boš čimprej srečka user posted image . user posted image

(odgovor članu bebica80)
  Neposredna povezava do sporočila: 1920
   RE: "EX" klomifenke in ostale
18.11.2011 17:03:08   
PENCA
Ojla, evo da se še mal javim preden grem v porodnišnico [sm=jezicek.gif

V torek sem bila na ctg-ju, ki mi je kazal popadke na 10 min. Menda lepe, močne, ampak pomoje so lažni, ker jih sploh nisem čutila samo trebuh mi je otrdeval. Odprta 1,5 cm. Danes sem bila spet na kontroli, odprta isto, popadek samo 1. Edina razlika je, da se mi zdaj že kar dobr širijo kosti. Drugač pa ni še panike user posted image . Očitno sva midva bolj počasne sorte user posted image user posted image user posted image

Upam, da si ti Tecnobica uredu.

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 1921
   RE: "EX" klomifenke in ostale
18.11.2011 21:14:29   
tecnobica
O, pol moramo pa začet navijat. Super. Kje boš rodila? V LJ?

Ja, jaz sem OK. Zda ko sem na bolniški je fajn. Prej sm pa bla ful utrujena od vožnje in nespanja ponoči. Pa trebuh mi je otrdeval.

No, srečno. Pa javi nam, ko postaneš mamica, a prav?

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 1922
   RE: "EX" klomifenke in ostale
3.12.2011 18:23:10   
PENCA
Evo, se javljam. Komaj sem prišla do računalnika. Zdaj sem pa že v dveh delih. user posted image user posted image user posted image
Dober teden sem bila odprta 1.5 cm, 23.11. pa je napočil za naju prav poseben dan. Ob dveh zjutraj mi je malo odtekla voda, pa sva šla kar z avtom v Trbovlje. Potem sem dobila popadke, ki so bili pomoje lažni, ker jih sploh nisem čutila, samo trebuh mi je otrdeval. Pa so bili kar dobri, ker sem se kar dobro odpirala, edino otrok se ni hotel spuščat, tako, da tudi nismo vedeli, če bo šlo al bo treba carskega narest. Pa je slo, mehur so mi predrli, par popadkov, ki so me full boleli v krizu, pa sem že prisla do druge porodne dobe, parkrat sem pritisnila, pa je moj sonček zajokal. Ime sva mu izbrala, 200 m pred porodnišnico. prej pa sploh nisva mogla razmišljat o imenih, noben nama ni bil všeč. Čeprav nisva vedela kakšnega spola bo, je moj dobil preblisk Miha. Jaz sem pa že od začetka nosečnosti imela občutek, da bo fant in sem ga klicala miško. Tako, da je najin mali miško dobil ime Miha. Šele kasneje sem dojela, da je Miško oblika imena Mihael, tako kot Miha.Velik je bil 48cm, težek 2220g, po Apgar-ju oceno 10., zdrav in brez zlatence. Zdaj je star 10 dni, veliko je in spi po 5 ali 6 ur, pa celo noč. Priden, da sploh ne veva, da ga imava in upam, da tako ostane. user posted image

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 1923
   RE: "EX" klomifenke in ostale
3.12.2011 19:12:26   
Matkurja
Penca, čestitke za zakladek. Lepo se cartajte. 

(odgovor članu PENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 1924
   RE: "EX" klomifenke in ostale
4.12.2011 12:59:11   
lučka 25
PENCA, čestitam user posted image daj pa se lepo cartajte. user posted image Pa lepo ime sta izbrala. Midva sva tudi izbrala šele 2 edna preden sem rodila, na enem sprehodu user posted image Ko začutiš je pač to to.

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 1925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  74 75 76 [77] 78   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 76 [77] 78   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?