|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
26.10.2009 15:27:37   
pilotina
iiii MAŠKA, kje si že ti user posted image ...zadnjič sem samo preletela in nisem pokomentirala...ampak...hvala ti za vse lepe besede, srce si user posted image

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
26.10.2009 16:59:26   
nadka30
punce jaz sem pa danes čisto na dnuuser posted image user posted image user posted image user posted image
pravkar sem prišla iz prvega pregleda po ss z abrazijo.tako sem razočarana da še povedat ne morem kako, najprej ko sem prišla in mu dala v roke kartoteko ter izvid on je to prebral nato mi je rekel kaj sem delala da sem začela kravvet in da je prišlo do ssuser posted image , nato je sledil pregled, trajal je nevem če je bilo 1 minuta, rekel da sem ok, da ne smem zanositi od 6-12 mesecev. Pa sem ga jaz vprašala zakaj ne prej je rekel da zato da esm mi hormonu uredijo, da sem psihično pripravljena, v glavnem bluziv je nekaj brezveze vmes pa na računalniku igral karte. Skoraj me je kap
Ko sem mu rekla da so mi v bolnici rekli da naj počakam 2user posted image in da potem lahko začnema delat na bejbiki, sploh ni o tem hotel nič slišat, na koncu mi je pa rekel, če pa že boste noseči pa naredite test pa pridite na pregled, boste rizično nosečiuser posted image user posted image
Punce tega pa še nisem doživela, ni čudno da ja naše zdravstvo v k...cu. Pregled je trajal maksimalo 5 min stem da sem se vmes oblekla.
Jaz sem se določila da bom G. menjala, ker to pa ni več res. Kaj pravite ve.
In tudi ne bom čakala 6 mesece, če bo telo pripravljeno bo tako uspelo

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
26.10.2009 17:06:52   
zvesta
nadka, čimprej zamenjaj tega bumbarja... jaz bi ga poslala v tri krasne.... glede kart bi se pa že tam skregala z njim...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
26.10.2009 17:07:25   
vekybel
nadka30: zelo mi je žal za ss in prejmi en veeelik user posted image .
Pod nujno menjaj G in se posvetuj za nadaljno nosečnost. Prvič slišim da naj bi ženska čakala tako dolgo da lahko spet zanosi. Mislim da je dovolj počakati vsaj 3 mesece.
Držim ti pesti in čim prej menjaj G.
Srečno. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
26.10.2009 17:11:10   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30


In tudi ne bom čakala 6 mesece, če bo telo pripravljeno bo tako uspelo


user posted image user posted image user posted image  Tudi jaz nebi na tvojem mestu čakala. Ker nihče ti nemore garantirat da bo pa takrat uspelo. Pol pa bosta dve leti na okrog kot bi rekel keks.

Žal mi je da si spet imela eno slabo izkušnjo več. Uh postanem rdeča v lica ko kaj takega izvem. Jaz bi ga tako nadrla da bi videl kje ima hudič mlade.user posted image  ti kar lepo menjaj G, začni se cartat z tvojim srčkom in boš videla da bo kmalu +. Pa nabavi si kolendar ovulacije, meni je full pomagal. O sem imela točno na dan ki je bil prikazan na kolendarju. O kolendarju ti bo več vedla povedat rižkooo, mene je tudi uvajalauser posted image . Hvala mami Rižkoouser posted image . Če nebi bilo nje, še danes nebi imela pluseka. user posted image


_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
26.10.2009 17:12:00   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

nadka, čimprej zamenjaj tega bumbarja... jaz bi ga poslala v tri krasne.... glede kart bi se pa že tam skregala z njim...



Tak se govoriuser posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
26.10.2009 17:23:08   
mariee
Tassika superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Upam da te bodo čimprej spustili domov.

Rižkoo baje da si zmeraj izberejo eno joškico, ki jo imajo rajši kot drugo. Lahko da si je Liam že takoj izbral enouser posted image

Nadka ti kar zamenjaj, je dovolj drugih dobrih G.

Moj user posted image pa danes takoooo skače. Me že trebuh boliuser posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
26.10.2009 17:37:06   
nadka30
punce hvala tako sem grrrrrruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
najrajši bi mu tisti računalnik zabila tja nekam, da bi se mu kar orng vrtelo. Sedaj sem pa stoprocenta da bom zamenjala tega bumbarja, samo še najt moram enega fajnega g. na celjskem območju, ki sprejema paciente. Upam da bom našla katerega kmalu.
Sedaj sem poslala mael še Pušnjaku , nanj sem tudi napisala podatke, ki so napisani na odpusnem listu ter sem ga vprašala za mnenje oz.kaj on pravi na to da ne smem zanosit 6 mesecem.
Človek bi lahko kar kozlal. Punce kako dolgo ste ve čakale, koliko ste bile noseče ko ste doživele splav, da bom malo primerjala.
Ali katera pozna kakega g. na celjeskem območju, ki še sprejema paciente.
Sedaj mi je malo žal, da ga nisem napizdila in ga nekam poslala, ker drugega si tako ni zaslužil.

Tassika super za obrat, še malo in user posted image bo tukaj
kepica čestitke za uspešno selitev, sedaj bo šlo vse samo navzgor
vsem ostalim puncam pa lepe pozdrave, veselo vozičkanje in lepo božanje bušijev ter seveda crtljanja z možekami
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mariee)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
26.10.2009 17:46:39   
Kepica83
Nadka jaz sem imela februarja čiščenje. 27.6. pa sem imela zadnjo M. Tako da sem nekje julija zanosla. To pomeni 5 mesecev. Ampak jaz nebi tako dolgo čakala. Ampak sma se z mojim aprila selila, pol pa sem še jaz dve službi imela in sma se z dragim full malo vidla in enostavno ni bilo časa za cartanje. Ko pa je bilo več časa za naju pa je tudi + hitro prišel. user posted image  jaz bi na tvojem mestu še eno M počakala pol pa akcija!

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
26.10.2009 18:10:17   
a.biba
 Tassika user posted image user posted image user posted image  krasno, da je uspelo. A zdaj ostaneš na opazovanju ali greš domov? No, saj nam boš javila, ko boš lahko.

Nadka30 tole te je pa moralo šokirati. Kateri ginekolog pa je to? Meni je rekel Simonitij, da eno M in lahko normalno začnemo delati naprej, sicer pa naj upoštevam svoje občutke. SS sem imela 7.teden. Čisto razumljivo, da te tole razjezi, jaz bi že tam kakšno krepko rekla, sam ko si tak na hiter končala tako nisi imela časa.
Če pa Simonitij sprejema paciente pa ne vem, mogoče poskusiš poklicati.

Kepica83 zdaj pa z dragim le uživajta v svojem gnezdecu, pazi nase in ne se jezit. Ni to dobro za nikogar.

Grem zdaj večerjo delat, potem pa še kaj pokomentiram, če ne bom spet preveč v slabi koži.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
26.10.2009 18:51:49   
sonček85
tassika:je še tukaj za obrat
maška:hvala men je tko cartkan ko pije ven user posted image
Pozdravi se
rižkoo:naj bojo rezulatati ok,mogoče ti jo zavrača,saj eno veno bolj vlečejo kot drugo.Veliko ga pristavljaj na desno ,da ti ne bo mleka zmanjkovalo,čene pa ga devaj na desno ponoči bolj,k je tko malo zspančkan in ne ve od kod pije.
Spumpati si probaj pa boš videla če je mlekec
nadka.joj sem jezna,A pa to maš ti kirga G -Simonitija
Lej kot sem  rižkoo rekla(nevem men se zdi da si rekla da is z CE okolice)da pokličeš moj G in ji poveš kako in kasj poa ti pove.Po moje v B bolj vejo kdaj kot p G in čakaj 2M potem pa v akcijo.Je pa moja prijateljca pri njem in je po prvi M tkoj znosla
LJe pa ta G v Laškem
kepica:uživajta na polno

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
26.10.2009 19:17:31   
Kepica83
Sonček sem danes 3x pogledala posnetek. Malega so same očke. Pa res lepo pije. Kdo pa je to govoril od zadaj?

Veste da je moj popek že skoraj cel zunaj??. Ne manjka mu več dosti user posted image .

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
26.10.2009 19:21:34   
nadka30
hay sonček ne ni to g. Simoniti ampak je iz g  izkonjiškega konca, kar slabo mi je ko se spomnim na njega.
Sem pa dobila odgovor od G. Pušnjak in mi je rekel da ni potrebno čakat 6 mesecev ampak sta dovolj 2 user posted image , ker tudi če čakam 6 mesecev ni nobene garancije da bo potem pa ratalo in ne bo nobenih problemov.
Upam da bom našla kakšnega ginekologa, ki me bo hotel uzet, preden bom ponovno noseča. Jaz v vsakem primeru ne bo čakala njegovih tako imenovanih 6 mesecev, sem pa sedaj ugotovil da je škoda kakršnih koloi besed glede njega. Samo da pa karte igra na računalniku jaz pa zraven njega na stolu sedim in ga sprašujem različna vprašanja in ko sem ga opomnila na to kar so mi rekli v bolnici, to pa sploh ni hotel slišat. Katastrofa in veste kaj dol mi visi za njega in njegovo mišljenje jaz bom naredila tako kakor se bo meni zdelo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce kako ste upam da vam nisem preveč zagrenila dan, samo sem se morala nekako znebit jeze, doma sem pa sama pa nisem mogla na nobenega stresat jezeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kje pa ste, ni nobene doma, tassika ti pa le uživaj v hotelu z petimi zvezdicami.



(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
26.10.2009 19:33:31   
tassika
Tassi gre jutri po vsej verjetnosti domov, če se ponoči kaj ne spremeniuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
26.10.2009 19:37:18   
zvesta
bravo, tassi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
26.10.2009 19:41:47   
Kepica83
Bravo Tassi in lidl Tassi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.10.2009 6:52:44   
zvesta
Drobtinica20 sporoča:

Jutro! 27.10 ob 3.23 uri se je rodil Matic, težek 3.900g in 52 cm velik korenjak. Oba sma v redu!


user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.10.2009 6:57:13   
Kepica83
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ZA DROBTINICO IN MALEGA MATICAuser posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.10.2009 7:32:16   
Kepica83
Dobro jutro!
Kepica je budna ampak še leži v postelji. Nemrem vstat. Tak sem kot da bi me kdo z avtom povozil. Spet slabo, smrkava sem in dva dni že imam drisko po par krat na dan. user posted image  Danes še imam ogromno stvari za naredit ampak mi tak ni.

Sem pa imela lepe in grde sanje. Sanjala sem da sem se dobila z sonček85 in še z eno punco, nekje na nekem kopališču. Z sončekom sma se celi polupčkali. Ona punca kaj pa je bila zraven pa ni bila nevem kak prijazna. Če je katera imela iste sanje in je tista punca ona naj ne zameri user posted image .

Pol pa sem sanjala da sma se z mojim cartala in sem full začela krvaveti. Kar neki kupčki so šli iz mene. Pa se jaz derem mojemu naj pogleda če sem splavila. Pa on ta kup narazen spravla z neko palčko pa vidi da so bile slive z koščicami ?user posted image

Z mojim se že ne cartava od kar sem v bolnico šla. torej 2 meseca bo počasi. Nič čudno da ga že sanjam user posted image .

Aja pa sanjala sem še. da sma neko kravo po stopnicah spravljala. Pobegnila je ven iz dvigala in sma jo mogla po stopnicah nazaj spravljatuser posted image  bila pa je črno bela torej mlekarica. Probam si sanje razlagat ampak ne pridem nikamor.

Bruhat bi mogla it pa se mi ne ljubi user posted image user posted image . To pa že je lenoba ne?
Jupi sonček je ven pokukal. Joj včeraj je bil tako sivi dan. Naj le bo lepo danes.

Vsem skupaj želim lep dan.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.10.2009 8:57:17   
a.biba
user posted image
Celi družini iskrene čestitke za Matica! Je res pravi korenjak in hitro okrevanje!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.10.2009 9:02:47   
a.biba
Pozdravček!

Kepica upam, da se boš kmalu bolje počutila. Delim občutke s taba, dobesedno! Sem komaj kruh kupila v trgovini, pa coca-colo, da sem do doma prišla. Potem sem pa sem pa tja hodila, ker nisem vedela ali naj gre bruhat ali ne. Potem sma še pa z dragim po avto šla k mehaniku, me je en skoraj zadel (res nosečnica najprej občuti bolečine v trebuhu, ko se kaj takšnega zgodi) in sem prišla domov še v slabšem stanju kot prej.
Tako, da tole očitno tudi ne bo glih moj dan... pa videla sem kakšna nesreča je bila spet v Celju, pa človeka kar mine, da bi še kam šel.

Ok, zdaj sem pojamrala, zdaj pa projekt ornk zajtrk. Bljek....

Vsaj veselo novico imamo in novega člana! Naj bo to tisto kar nam bo polepšalo dan!

(odgovor članu a.biba)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.10.2009 9:04:31   
soncek_25
Jutro drage moje!
Nadka zamenjaj ginekologa, ker tole je pa res adijo...namesto vzpodbude takšno obnašanje, sej ne morš verjet...groza!!!
Drobtinica čestitke za Matička!!!!!bravo mamiuser posted image user posted image user posted image

Jaz imam pa v ponedeljek prvi pregled po abraziji pri svoji ginekologinji in potem še pri enmu drugemu, čist tko za drugo mnenje, tko da me prav zanima kaj bosta rekla in kako se bost razlikovala pri tem, kdaj spet začet delat na bebiciuser posted image
Jaz, če vam povem po pravici, ne bom več pazila...prva M je za mano, čeprav zelooooo šibka, glih komi da je bla, ampak je vsaj bla....če je vse ok, bo ratal in bo tut pol vse dobr, če pa telo ni pripravljeno, se pa tut prijel verjetno ne bo...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.10.2009 9:17:48   
Anonimen
Jeeeeeeeeeeeeeeeeee Drobtinica.., še ena mamiiii... joooj, kok to rada preberem. ČESTITKE za velikega Matica, pravi korenjak!!!

Nadka30, pozdravljena... , tebe pa ne poznam user posted image . Dobrodošla pri nas in žal mi je za ss. Pojdi našo prejšnjo temo brat in boš vidla kako nam je blo... pol se pa vrni na to temo in boš vidla kako nam je zdejuser posted image . Same bajske nosečke in ena za drugo mamice.. Naj se pohvalim, moj mali je začel... odpirat sezono.user posted image Tudi k tebi pride plusek .... in tudi meni je blo rečeno po 6 M ampak se nism nič ozirala in sva začela po ta 2 M, 7 M pa nism več dobila. Razlika je ali imaš ss bolj zgodaj ali pa ko si noseča že več tednov. Če bi mela ss ali kake težave po 15t pol je itaq že tko velka beba in čiščenje čist drugačno tko da.... takrat je fajn dlje čakat. V tvojem primeru.... kr po 2M v akcijoooooo.user posted image Pa G steri nekam... od kod sploh si? Da ti mal pobrskamo za G?user posted image

Sonček85, komaj čakam da prideta in gremo naoooookooool.user posted image

Tassika, vidve sta carice... Pa kaj maš v bolnici internet??!! Hm... carica! user posted image No, upam, da greta kmalu domov vidve bibibkeeee..

a.biba, kako je počutje danes?? Si booolš?

mariee... ma ga probam pretentat, pa mi je uspelo. Ponoči se še bolj bori z njo kot čez dan. Sm se odločla, da dam sam desno.. pa naj kar hoče. Pa na koncu obupa, ker je močno lačen in joo zagrabi, da zaboli.... No potem pa se prestaviva na levo. Mami je bolj prebrisanauser posted image

MAŠKA, bilirubin je OK, doma smo, ne gremo se sončit. V ponedeljek še enkrat dat kri user posted image , povišan je vseeno.

Kepica83, moja malaaa... HVALA, ker praviš, da sm mal zaslužna za tvojga plusija. To je tko lepo brat. Evo pošiljam objemčkota... user posted image Vesela sm za vajinga stanovanjčka... , pa ne kregajta se. Raje sam zasikaj pa pol utihni user posted image . Joj, jst ne znam dat nasveta da bo mir. Sm bolj jezna punca kar se moških tiče. Za oblekco sm vesela, da ti je všeč... , najboljš, da jo po pošti pošljem. Kako pa drugače? Jst sm se kot princeska počutla v njejjj... user posted image , na moji sanjski porokici. Še bi se šla poročit, še enkrat.user posted image Maš pa dovoljenje, da jo kaj zoožaš ampak vrni jo v isti obliki user posted image .

pilotinooooooooooooo, moja miška......... user posted image Ti si moja, moja... objemček ti Liam pošilja...

(odgovor članu a.biba)
  Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.10.2009 9:18:20   
Kepica83
Jutro a.biba no hvala bogu da se ti ni kaj zgodilo. Ne bit slabe volje. Že to da je vse se vredu uzteklo je razlog za dobro voljo. Evo jaz sem se zbruhala pa pojedla zajtrk zdaj pa mi je boljše. Ti povem kaj sem jedla?
1. sendvič z poli, majoneza in kumarice
2. mrzel kakao
3. govejo juhico z rezanci
4. spet kakao
5. pa fanto

zdaj pa me buši buba. Zakaj le?

Saj nevem če je to normalno da še bruham?

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu a.biba)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
27.10.2009 9:22:21   
Kepica83
O Rižkooo. user posted image  Moja babika.

Pa veš da ti nebi nič ožala oblekce. Bolj suha pa res nisem od tebe. Veš kaj? Lahko bi jo dala Sončeku pa mi jo ona da. Da se nebo to kje po pošti valjalo, jo je preveč škoda. Z tem treba lepo ravnati. Sonček mi je fotografa zrihtalauser posted image  ti oblekcouser posted image . No vsaj moža sem si sama našlauser posted image user posted image .

Ja seveda si ti zaslužena za mojga pluseka kdo pa drugi. Ti si mi dala navodila kdaj slončkatuser posted image .

Kak so izvidi od bilirubina?

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?