|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 10:16:44   
soncek_25
user posted image user posted image Menda res zeha...joj cukrček mali!!!

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 10:25:35   
tassika
Jutro punce, sam na hitrco, ker se že 2 uri pripravljam, da tašči spakiram posodo, ker greva danes po novo, pa ni elana. Mala ful brca, dol pritiska tako, da mislim, da mi bo kar ušlo, je taka pekoča bolečina, ampak sva se zmenili, da mora počakati še vsaj 2t da pride mizar narediti omaro, zamuja že 2t. Sva z MM skoraj na istem, samo obljube.

MM lepa bordura in mislim, da bo krasna sobica, voziček je pa tako lepe barve in dekica tako paše notri, jaz sem čisto zaljubljena v tvojega sinčka, me je zgleda prijel materinski instinkt, sploh zadnjič ko sem bila na ctg-ju in je ena rodila zraven in sem zaslišala tisti značilni jok, no pa imam solzne oči, jaz, ki sem vedno močnauser posted image

Kepica jaz grem tudi dons v meka ker imajo spet tiste kozarčke če kupiš določen meni, jaz sem dva prinesla iz švice in bi imela še, so ful dobri za pit vodouser posted image

Pilotina kakšno imate vreme, tukaj je spet megla, sem čisto razočarana, v KR je vsak dan sonček svetil.

Twixy na eni slikici se mi zdi da je fantek, na drugi pa da ima punčkaste poteze, vglavnem nekaj bo a ne user posted image  Imena pa:
Lucas in pa Lilly tudi če brez rose, pri nama je bil v izboru, pa sva zdaj izbrala drugega, kakšnega pa boste videle če ne prej čez 25 dniuser posted image  sms je že napisan v osnutkih sem imela čas pesnit, ni pa nič pocukran tko kot jih imajo nekatere.

Zdaj pa še na hitro malico, sem pekla čebulni kruh pa salamca gre dobro zraven, potem pa res delatuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 10:41:00   
pilotina
tassika...uuu ta čebulna varianta pa meni sedaj kar diši user posted image
bi se kr k vama pripeljala user posted image

imamo sončka, toplo, skratka pravo pomladno vreme user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 10:44:06   
tassika
Potem pa kar doma ostani, tukaj je megla in hladno bljak, kruha bo pa tudi zmanjkalo predno prideš, ti pa lahko dam recept je bil čist simpl in hitro narejen.



_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 10:48:02   
pilotina
ja ja tassika, daj mi ga

ko se spet malo ohladi, se bova z dragim končno začela greti z drvi in bova končno spet lahko pekla v pečici kruh, kruh polnjen s pršutom in sirom, lazanjo, brancinom s krompirčkom, pizzo in še bi lahko naštevala, sam je že to preveč sedaj...ker se mi kr sline cedijo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 10:51:44   
twixy
IZVIRNO SPOROČILO: pilotina

IZVIRNO SPOROČILO: twixy



user posted image



a tuki zeha user posted image



Hihihih... ja a ves kaksne face je delal user posted image  user posted image  Se je G. prav smejala, sej imam se dosti taksnih slikic. Ja se malo pa bom mami... Tko ene 3 mesece se.
Ja sej ti pa bos kmalu nosecka! Jaz vem to user posted image user posted image

_____________________________

Popolnost.

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 10:55:01   
twixy
IZVIRNO SPOROČILO: tassika

Twixy na eni slikici se mi zdi da je fantek, na drugi pa da ima punčkaste poteze, vglavnem nekaj bo a ne user posted image  Imena pa:
Lucas in pa Lilly tudi če brez rose, pri nama je bil v izboru, pa sva zdaj izbrala drugega, kakšnega pa boste videle če ne prej čez 25 dniuser posted image  sms je že napisan v osnutkih sem imela čas pesnit, ni pa nič pocukran tko kot jih imajo nekatere.

Zdaj pa še na hitro malico, sem pekla čebulni kruh pa salamca gre dobro zraven, potem pa res delatuser posted image


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Tezko ugotovit, a?! user posted image user posted image
Sicer pa niti jaz nisem vec prepricana v spol, ker so rekli,da se jim nekaj cudno zdi na ultrazvoku user posted image
Ja sej ti pa ze hitis proti cilju,da spoznas princesko.. user posted image  Prav faus sem ti.. user posted image

_____________________________

Popolnost.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 10:56:06   
pilotina
prava faca je mala oz. mali twixy, že v trebušku user posted image


(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 11:09:19   
tassika
Jaz sem pekla po tem receptu:
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=7192

za kvasec sem dala pol deci vode malo mleka, 3 žličke moke in pol žličke sladkorja, pustila da vzhaja in potem vse ostalo zmešala v posodo, gledat je treba samo da čebula ni preveč mastna, pri meni je bila, samo jaz imam tako, ker je zadnjič moj tast pražil ful čebule za golaž in potem dobil storno naročila in imam zdaj to v hladilniku in samo kuhamuser posted image  Pekla sem pa na 170 skoraj eno uro pa še malo po občutku, namazala pa na začetku z mlekom zmešanim z jajcem in potem še enkrat na sredini. Sem pa naredila babule, ker se mi zdiu, da jih že zaradi vizualnosti hitreje poješuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 11:15:29   
pilotina
tassika...hvala ti user posted image

bom poskusila en dan, ko zaženeva peč user posted image

mislim, da bom tisti dan poskusila kar čebulnega in olivnega user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 11:19:00   
soncek_25
O se mi kar sline cedijo k tolk pečete danesuser posted image
Tassika jaz bom tudi probalauser posted image
Pilotina pridemo na brancina s krompirčkomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 11:24:13   
pilotina
user posted image user posted image user posted image

tudi jaz sem fajn postala lačna


soncek_25 user posted image



(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 13:47:18   
Kepica83
ojla punce!
Sem nazaj iz MB. Najedla big maca, pomfrija, coca colo, škampe.. Zdaj pa me tišči v želodčku. Ampak bo že.
Tassika pa kozarček sem tudi dobila. Mma dva rozana, pa enga zelenega. Meni so full všeč . Spominjajo me na pločevinko od coca cole.Mislim da je celo po istem principu narejeno ne?
Hehe bo sonček85 tudi šla z Aleksom, sem jim lušte naredla. Bravo kepicauser posted image

Šla sma še v Leclerc pa sem 3 bodije za mojo pikico kupla. Mmmmm kak so lepiuser posted image .

Punce jokec sem. user posted image Moj vztraja na tem, da se poroka prestavi, ker on HOČE it na zaključek. Pa saj nevem če sem jaz nora ali on. Poroka 1x v življenju, zaključek vsako leto. Zdaj pa daj to na tehnicouser posted image  Kak je lahko nekomu zaključek bolj važen.Najraje bi odpovedala vse skupaj. Nočem imeti takega moža, ki hoče raje žurirat kot pa se poročit z mano. Kaj sem preveč občutljiva?user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 14:06:21   
soncek_25
Joj Kepica...bom kar isto rekla kot zjutraj Twixy...moški pač. Njemu se to ne zdi nič takšnega, če prestavi poroko zaradi zaključka, tebi pa pač ni vseeno in te je prizadel, ja takšne smo ženske, ti kot nosečka pa si se veda še bolj občutljiva in te še bolj potre. Sej po moje ne misli slabo, ali karkoli, samo takšni so. se mi pa zdi prav, da mu kljub temu poveš, da te je prizadelo, ko tko govori in da bi moral dati prednost tebi, oziroma vama. In ja, ti dam prav, poroka je nekaj posebnega in naj bi se zgodila samo enkrat v življenju. Ne vem, spet pametujem, pa je moj isti. No, v glavnem, pogovorta se in mu povej kako e počutiš in mislim da bosta našla neko srednjo pot.
user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 14:06:50   
malaMravljica
hoj hoj, nisva sla v mesto, sva pa sla na en ornk sprehod, da mami trebuh hitro izgubi user posted image   v mesto se mi ap takoooooo en da, se po hrano se mi ne da it joooj.

Twixy, lepa imena so na seznamu. Sam mal pokomentiram, ker moja zelja ce bi bila puncka je bila Leila in mi je ena kolegica komentirala,da mogoce ta dezelica tukaj ni najbolj primerna za to ime, ker ime je arabskega izvora. ves kaj mislim a ne. In pol sem ugotovila, da je to res, da mogoce bi imela kasnej res kaksne probleme. Ceprav ime je pa tako lepo, v Slo bi, ce bi imela puncko zihr to ime izbrala.

Drgac se mi pa zi, da bo Twixy puncko dobila user posted image   no, bomo videli. Ej bejba, bugabujcek je pa zakon! Pise da po malih kamnckih naj se fiksira mala kolesa, jaz jih na pa siba brez problema.

Pa vsem en pozdravcek! In Pilotina, ne smej se tok v sluzbi user posted image user posted image user posted image  


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 14:10:47   
Kepica83
No vidiš MM, da se je pilotinca tudi nasmejala. Ne samo jazuser posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 14:10:52   
twixy
Kepica moja se strinjam z soncek_25!!
Proti moskim ne mores nic, pac razmisljajo drugace in, ce bi mojga vprasala bi se porocil v kavbojkah in sel potem na pivo.
Ampak nam puncam poroka vec pomeni in se moramo drug drugemo prilagodit in se pogovorit.
Oprosti ampak zdaj sem kar malo jezna na tvojega,da si nekaj zmisljuje.. user posted image
Ne jokat, lepo se vsedita in mu povej kako se pocutis!
In ne, nisi prevec zahtevna... user posted image user posted image

_____________________________

Popolnost.

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 14:11:27   
malaMravljica
Kepica, ma ti si mal pod hormoncki, ne sekiraj se tok noooooooo. Rajsi nasmesek na obrazek in bo. Mogoce ne bo smesno, sam ves kako sva midva najin datum izbrala? Ja, ena sobota je bila fraj med dvema sejmoma kjer je moj delal, pa se zupan je imel ravno tisto soboto se cas, lahko bi sicer cist konc mesca, sam nisva mogla reskirat, ker je bil pa PDP pol tok blizu. Glej, tok nisem komplicirala, pa se lep datum imava sedaj. Rajsi misli pozitivno in se pejdi z mini Kepico zgovarjat. Hmmm... kako se pa pravilno rece mini Kepica, ce je ta kepica moskega spola user posted image user posted image  mini Kepcek al kako user posted image user posted image   No Kepica, povej kako naj poimenujem tvojega mini Kepceka!!! Lahko ostane tako?

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 14:13:45   
malaMravljica
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

No vidiš MM, da se je pilotinca tudi nasmejala. Ne samo jazuser posted image


Kepica, sam jaz bi rada, da bi bila ti skoz nasmejana.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 14:16:20   
twixy
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Twixy, lepa imena so na seznamu. Sam mal pokomentiram, ker moja zelja ce bi bila puncka je bila Leila in mi je ena kolegica komentirala,da mogoce ta dezelica tukaj ni najbolj primerna za to ime, ker ime je arabskega izvora. ves kaj mislim a ne. In pol sem ugotovila, da je to res, da mogoce bi imela kasnej res kaksne probleme. Ceprav ime je pa tako lepo, v Slo bi, ce bi imela puncko zihr to ime izbrala.

Drgac se mi pa zi, da bo Twixy puncko dobila user posted image   no, bomo videli. Ej bejba, bugabujcek je pa zakon! Pise da po malih kamnckih naj se fiksira mala kolesa, jaz jih na pa siba brez problema.



Jaaaa mamica se ja javila user posted image  Prav pogresam tvoje poste, nimas vec toliko casa, ne? user posted image  Sej prav, ti se kr posveti soncku malemu. Res je taki cukercek,da bi ga nonstop cartala. Te bom lepega dne kar presenetila na tvojem koncu user posted image
Glede Laile pa mi je kr jasno, ja.. user posted image  Ampak,ce je to noroo lepo ime..
Mislis,da bo puncka?? user posted image user posted image user posted image
Ejjj... bugaboojcka bom pa zdaj v tem tednu narocila enkrat! user posted image  So itak rekli,da bom mogoce vec kot 10tednov cakala nanj..user posted image  Ej, a kosara je OK? Ker mi je ena rekla,da je mala in ozka? Ampak meni se niti ne zdi...

_____________________________

Popolnost.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 14:17:46   
soncek_25
Ja, Twixy res je tko, moški drugače gledajo na vse, tudi na poroko, tko jeuser posted image ...puncam vse to več pomeni. Mojmu tudi ne bi blo čudno, da se poroči v kavbojkah in po poroki oddide na pivouser posted image user posted image user posted image user posted image ...res znajo bit čudni, zato Kepica se res ne sekiraj, nima smisla...ko pravi MM se pogovarjaj z mini Kepčekomuser posted image user posted image ...MM si me pa res nasmejala...

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 14:17:51   
tassika
Kepica jaaa jaz imam dva zelena in bi jih imela še. Glede poroke, malo sem sfalila, kakšen zaključek ima, kaj pa če bi prestavila za en teden gor ali dol, ali pa pač če že gresta sama izbrala sredo, ko se da tudi poročit. Zmenita se, brezvzeze se je kregat, ker kolikor poznam moške jih to samo še bolj odvrne.

Jaz sem šla pa z mami in sestro v šoping in kupila samo ene copate zame, ker itak mi ni nič prav oz ne vem kaj mi bo pravuser posted image , sem revež z eno trenirko in enimi kavbojkami, saj pravim HB za dolge volnene puloverje, k isem jih kupovala lani, ker so mi še vedno prav in se ne raztegnejo. Sicer se je pa pri nas pokazal sonček in je sedaj ful vroče.

Nič šibam naprej pospavljat kuhinjo, sem tašči napakirala dve škatli posode, ki jo ne uporabljam, saj ne vem a sem že napisala, da greva danes po novo uno merkatorjevo in potrebujem prostor, in potem ko sem začela, sem naredila še reorganizacijo, da moj spet ne bo nič našel in bo tečnariluser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 14:18:55   
Kepica83
Evo hvala MM , da si me spet nasmejala. user posted image user posted image Ja mini kepček je lahko. Si pa res facauser posted image . Nevem kak je kepica moškega spola. Jaz mojega kličem kepica, ker je vedno tak zamotan v postelji, ko ena kepa. user posted image
MM 1x sem te že vprašal kako si se ti poročila pa verjetno nisi vidla. A vidva sta bila sama?

Sonček_25 pa twixy hvala vama, ampak po solzah sodeč je videl kak me je prizadel. Ne razumem kako mu je lahko zaključek bolj pomemben kot jaz. A jaz pa ne smem nikam it. Bog ne daj, da bi šla na kak zaključek. Niti nočem da gre. Ker vem kaj se na teh policijskih feštah dogaja, pa 100% mu tudi nemrem zaupat. Ker je šel na zaključek pol pa je nevem kje vse letal okrog z kolegi. Pa še lagal mi je, da ni nikjer bil. Dokler nisem vse sama lepo izvedla.  Ma nevem no. Jaz bom doma sama in razmišljala kako bi sedaj bila že ženkica, on pa bo feštal pa plesal z drugimi ženskami. Ma čudna semuser posted image . Na zaključek lahko gre vsako leto, to leto bi sma se htela poročit, da bo bejbi prišel v družinico, ne pa...

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 14:21:28   
Kepica83
Razumela bi če bi prestavla zaradi česa pomembnega ampak zaradi zaključka?user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 14:31:48   
sonček85
sonček:hvala in joj kako lepo slikco imaš
twixy.kako lepe slikce,pa kako lepo zehca na njih,pravi mali lepotec
kepica.evo pa se še tukaj bereva in piševa user posted image
no tudi mi gremo sedaj popoldan v meka,ker imava s sestro pomemben pogovor (je nekaj samosvoja odkar je ati umrčkal) in  se bom  hkrati napokala za cela 2m nazajuser posted image Ja kozarčki so pa še ,men so tko dobri pa vedno imamo te coca coline in so super.Je pa vsako leto druga oblika
Joj sem pa razoočarana na tvojega dragega,ja kaj a je zvedel za datum zaključka kasneje kot sta se vidva pogovarjala za vajin datum.Če te ima rad in tvojega otorčka bo 19.12
mm:tudi meni se zdi da bo pupika od kepice,kakih 20% pa mislim da bo fantek

zjutraj sva se potepala 3h,od tega je Aleks spal 2h sakupaj,je pa tko sitkan od včeraj in mislim da zdaj pa res ne bo preteklo dolgo časa ko bomo zobek dobili.user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?