|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 14:35:50   
soncek_25
Kepica...halooooo nisi čudna...čuden je lahko samo on!!!!Vsaka bi odreagirala in razmišljala tako kot ti, jaz isto. Sigurno da te je prizadelo, da je zaključek pomembnejši od vajine poroke, ampak kljub temu se pogovorta, oziroma ga malo pusti pri miru, da mu bo "potegnilo" da te je prizadel. Jaz sem tudi takšna, da ko me prizadane, da hočm takoj razčistit, ampak s tem ne dosežem nič, oziroma je še slabše, ker se začne umikat, tko da se sedaj potrudim počakat nekaj časa in mi potem film počiuser posted image
Joj res so čudni, pa ta njihov odnos s kolegi...groza...pol pa pravjo, da žensk ne morš razumet!
Evo, zdej pa tko čist realno, oziroma objektivno mnenje...si nosečka in si bolj občutljiva in verjetno te v nenosečem stanju to ne bi tolk vrglo iz tira, bi te, ampak malo drugače. Bom sedaj poroko odmislila in ti povedala glede zaključka...ko je fant s kolegi se sigurno drugače obnaša, sploh če kej spijejo in men se zdi, da to, da je bil kao na zaključku in potem letal okrog,k se mi ne zdi nič groznega, ker lahko da so ga drugi zavedli. Narobe je to, da se ti zlaže, ampak tudi to lahko pogledaš z drugega zornega kota...mogoče ti ni povedal, da te ne bi razburjal, oziroma se ni želel prepirat...če bi ti povedal, bi mogoče res prišlo do krega in se je tega očitno zbal...
No, filozofiram v nedogled, ampak bistvo pa upam,da sem povedalauser posted image
Pa ne bit žalostna res ne...je še men hudo, ker vem, kako ti je...pobožaj Kepčeka, pa nasmeh na usteca...
...od mene pa velik user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 14:38:17   
Kepica83
Bravo za zobekauser posted image user posted image .
Ja kasneje je izvedel točen datum. Prej je rekel da bo verjetno 19.12. ampak da nima veze. In evo sedaj ima vezeuser posted image . Ma saj nevem. Me je kar minlo. Nočem ga v nič silit. Naj gre in se ima fajn, samo naj si ne misli da bom ga jaz čakala doma. Niti pod razno.
A misliš da bo punčka? Po čem sklepaš?user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 14:44:07   
Kepica83
sonček_25 ja saj vse lepo in prav, ampak zakaj morem jaz pri njem vse tolerirat a jaz pa nisem bila na pijači lani od junijauser posted image  Pa še takrat sem bila v času malice na soku z eno kolegico. Po tistem pa več nič. Da ne govorim o njem. Če bi jaz rekla da odpovema poroko ker grem na zaključek bi me takoj vprašal če imam tam kakega ****ča ali zakaj mi je tisto bolj važno. A jaz ker pa sem ženska pa bog ne daj da kaj rečem.
Sonček že par dni vem da hoče prestavit poroko pa nisem vzkipela. Ampak vseeno pa je 1x mera polna.
Evo zdaj pa še me je čebela piknilauser posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 14:45:21   
sonček85
Ni še zobeka ,samo pa mislim da bo kmalu user posted image user posted image user posted image

tko zdaj pa gremo v meka papacatuser posted image user posted image
dijoooooooooooooo


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 14:46:31   
Kepica83
Mislila sem bravo za bodočega zobekauser posted image user posted image user posted image

Dober tek!!!!!!!!!

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 15:24:18   
soncek_25
Kepica...seveda te razumem, popolnoma, upam, da si tudi mene, kar sem napisala. Itak se ne strinjam s tem kar dela, bog ne daj, da bi ga zagovarjala...sploh ne morem sodit, ker vaju ne poznam. To, da samo on hodi ven, ti pa ne, itak da ni prav...ali oba,ali pa nobeden. In grdo je, če te omejuje pri tem, on pa lahko dela kar želi. Čeprav sta v zvezi in si ustvarjata družino, morata bit enakopravna, prav tako se mi zdi prav, da si vzameta čas tudi vsak zase, kar pomeni, da bi se tudi ti morala kdaj odklopit in it na kakšno kavico in čvek s prijateljicami, tako je edino prav in v tem ni nič napačnega. Je pa zelo egoistično, da on lahko dela kar hoče, ti pa neuser posted image . Veš, mislim, da se morata res usest in se pogovorit, iskreno. In mu povej, da rabiš tudi ti čas zase in da poklepetaš s prijateljicami...v tem ni res nič slabega, in prav je tako.
Joj ti naši moški...groza!!!!
Drži se...

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 15:32:56   
Kepica83
Hvala sončel25user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 16:06:13   
nadka30
kepica kaj se dogajauser posted image user posted image user posted image
Veš, mislim, da se morata  skupaj vsest za mizo in položit vse karte na njo ter se iskreno  pogovorit, iskreno mu povej kaj te muči in da tudi ti rabiš čas da greš na kofe in se malo z prijateljicami dobiš da si lahko dušo izpoveš.Veš nekako ga ne zastopim, da hoče po vse sili na zaključek, pa saj zaključkov bo še miljon, poroka pa samo enauser posted image user posted image user posted image user posted image
Misli da je res čas da se pogovorita, pa ne me narobe zastopit.

Meni se pa orng lušta tapravih sladkih manadarin oz klementin, samo morajo biti sladke, to je pa eno sadje, ki ga imam najrajši.Upam da mi bo uspelo enkrat it v Neretvo tam kjer imajo velike nasade mandarinuser posted image user posted image user posted image

Punce izbrane imate zelo lepa imenauser posted image user posted image user posted image user posted image , meni se zadnje čase full dopade za punčko ime TRINA, bomo videli mogoče pa bom imela kdaj trino.

Kako ste oz kje se skrivate?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 17:02:28   
nadka30
Očitno ni nobeneuser posted image user posted image user posted image user posted image se kar sama tukajuser posted image user posted image user posted image

kje ste očistno mi ne preostane drugega kot da grem muffine pečtuser posted image user posted image user posted image user posted image
spet se bomo mastili in bomo krofkiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
lp

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 18:34:02   
Kepica83
Nadka kje si? Jaz sem tu. Pridi na klementine jaz jih imamuser posted image . Ti si z obale? Mmmm zdaj poslušam na youtube Saša Matič- a ti si izabrala njega. Mmmm lepa pesmica.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 18:44:54   
malaMravljica
Twixy, kdo je tok nesramen in je rekel kaj cez kosaro. Kosara je ZAKON!!!! Niti slucajno ni majhna, moj mali vcasih spi v njen cez dan, ceprav je bolj udobna vodna postelja, razvajenc mali!!! In ves kaj sem danes sprobala, kosara se da nagnit, ves, pol mali vidi vn, res super! Kje ga bos pa kupila? Jaz sem na muttiund ich al neki tacga, so super in cenejsi kot nemci. Ti kar pridi naokoli, bi bilo super. Ce prides danes bo se pospravljeno, ker je mali se nekaj spal, kaksen drugi dan pa lahko prides v pravo norisnco, sam sem se odlocila da mali je na prvem mestu, ce koga moti bi bla pa tok vesela, da mi pospravi.

Kepica. Ne ne, jaz sem odgovorila, sam mogoce me je pol vn zabrisalo in nisem se enkrat al pa ti nisi videla. Torej, mi smo se zmenil ob 14h tam kjer porocajo. Ob 13.59 sva prispela, sama!!!! pric se ne rabi vec!!!  in zupan je ze delal paniko, da je napacno razumel kdaj in kje. Heh, bila sem ze 9 mesec nosecnosti, v petah in sprisla sva s poletnim malim nizkim avtekom, je moj moral pomagat me vn spravit, ker jaz, nilski konjicek takrat user posted image user posted image  sama nisem mogla izstopit. In najina poroka je bila zakon, smeh, smeh in smeh. Moj mi je komi prstan gor dal, zupan se je smejal in slikal kako se matra. Moj je seveda popil se moj sampanjcek, ker jaz sem sam pozirek. Ma zakon je bilo no. Pol sva sla po daljsnici domov in sem upala, da se bo malcek adrenalinska voznja koncala v porodni sobi, pa se ni. Ej, pa tok dobr prstan sem dobila na poroki user posted image  

Soncek, jaz pa mislim, da bo Kepica imela fantka, poglej trebuh!
A zobek ze, joooooj. Slikco sem pa sele doma videla, ker zunaj na soncku se ni videlo nic. Tok fajn je bilo na sprehodu danes, sva sla popoldne se eno malo rundo, ker je bilo ze mrzlo, sva glih soncek zamudila.

Oh k zakleto, ko pridem na naso temo mali protestira, ma kaj ima proti pluskom, saj se ne delam na plusku nooooo....



(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 18:49:35   
Kepica83
Res lepa zgodbica MMuser posted image user posted image user posted image . Pri vama je vse kot v pravljici. Pri nama še se žal rabijo priče. Ma nevem kaj boma. Če sploh boma kaj. Pa naj bo. Nekak že bo. Samo pikica naj pride lepo zdrava.

A fantek misliš da bo?user posted image  še malo pa bo 9.11. pa da vidimo.user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 19:35:40   
oton
dober večer punce
uf vi ste pa prave čvekice user posted image  vas v službi malo preberem, in ko doma spet pokukam na rač. user posted image  rabim kar nekaj časa da vse preberem...
no in še nekaj časa bo trajalo da vas spoznam in tudi kakšno pokomentiram.
hvala vsem na lepih besedah, težko se o tem pogovarjam s kom drugim; če me pa kdo razume ste pa to ve, tako da hvala še enkrat user posted image  
berem da ste skoraj že vse nosečke, je še katera ki čaka na plusek?
no in še eno vprašanje: v kolikem času po abraziji ste zanosile?
želim vam lep večer še naprej in pridno čvekajte še naprej

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 19:57:11   
malaMravljica
oton, ce bos tukaj klepetala to pomeni, da bos kmalu na sredinskem seznamu, po 9 mesecih pa avtomaticno na spodnjem user posted image  
jaz sem po ss zanosila v petem mesecu, sam sem imela 3 mesece zamude zaradi zloma noge. Ja, lani ob tem casu sem hodila z gipsom. Zanosila pol v prvem poiskusu, pa nisem nikol verjela, da mi res rata oktobrcka imet, pa  ga imam, jupii..

Kepica, ma drzi ja, midva ziviva kot v pravljici, sam ves zakaj.. hmm... saj se sama ne vem, al res noben od naju ne komplicira al res tok fajn skup pasava, da se enostavno vse poklopi. Pa rada se imava do nezavesti, ce naju kdo gleda si zihr misli, da sva skupaj ravno 14 dni in se cist sveze zaljubljena. Ves, sam si puscava tudi svobodo en drugemu. Jaz mojega kar nateram na moski vecer, ker to tudi rabi vsake tok cajta, ze tko me hoce povsod s sabo vzet.

Punce, kmalu gremo na 3 del. Kaksne cveke ste user posted image user posted image  

< Sporočilo je popravil malaMravljica -- 29.10.2009 19:58:45 >

(odgovor članu oton)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 20:18:27   
Kepica83
Živjo oton. Jaz sem februarja imela ss, no 27.6. pa zadnjo M. Tako da sem po 4 mesecih zanosla. Ali po petih? Je pa tudi takoj ratalo ker prej nisva imela časa slončkat. No sedaj smo v 18tednu. Boš vidla da boš tudi ti kmalu nosečka. Samo obremenjevati se ne. Joj jaz nevem kdaj se bom sprostila. Sem zdaj srčka poslušala pa je vedno počasneje začelo utripat pol pa je nehalo. Jaz sem se prestrašla do onemoglosti. Dobro da je moj vedno zraven da me pomiri. Je rekel da so verjetno baterije slabe. Vzame AS v roke in takoj najde pikico. Katera je že bila na drugi strani trebuhauser posted image . Samo šiba sem in tja.

Ja MM res me veseli, da imata tko porihtano. Midva se res cele dneve lupčkama, pa božama in cartama,non stop se držima za roke, ko spiva sma vedno objeta in se držima za prsteke... ampak pridejo pa dnevi ko sma si full v laseh. Tak kot danes npr.user posted image  Ma tudi to more biti.

Veste kaj jaz zdaj pijem? Panache. <1% alkohola vsebuje. Njam kak mi to paše zdaj. A pozna katera?*

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
30.10.2009 7:53:11   
mariee
mM res bo že 3. del... se mi zdi da smo 2. del zeeelooooo hitro napolnileuser posted image user posted image

Tassika pri nas na Gorenjskem je vsak dan sonček, prav lepo je. Drugač pa včeraj nisem imela nič lažnih popadkov, danes jih pa spet malo čutim. Ampak so taki prijetniuser posted image , ker vem da bo kmalu prišel user posted image .. no kmaluuser posted image , čez 4 tedneuser posted image user posted image user posted image

Jaz bom pa danes vse cunjice še enkrat pregledala in končno uredila previjalno, da bo vse na svojem mestu po predalčkih. Pol mi mora pa moj še eno poličko namontirat nad previjalnouser posted image še kar odlašavauser posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
30.10.2009 8:03:26   
tassika
Jutro, jaz grem pa danes s sodelavkami na kavico in je zunaj čisto bljak vreme, bi mogla it včeraj, sam petek je dosti bolj primeren so vsi boljše volje ker je pred vikendom,potem pa še z eno novo kolegico iz porodnišnice, pa v h&m za modrce pogledat, še prej na tržnico, uf bo hitro šel dan okoli.
A katera ve, a bo smešno zgledalo če dam plašč gor, ker drugega nimam, sicer ga itak ne morem zapet, ampak vseeno, se mi zdi, da še vsi hodijo v jaknah, samo moja revica sameva že od letošnje pomladiuser posted image . Zdajle mam oblečeno haljo od mojega in je ravno pravšnja, sem ratala slon v trebuh, zdaj v zadnjih tednih kar vidno narašča, moram pogledat če sem mogoče preveč kvasa pojedlauser posted image

Mariee ne delaj luštov k bom kar k vam prišla, no saj včeraj je bil popoldne tudi tukaj sonček, danes je pa en velik črn oblakuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
30.10.2009 8:29:06   
soncek_25
Jutro!
Kako ste danes? V Lj je oblačno in zaspano...ko bi vsaj lahko doma pančkala.
Oton, jaz sem imela 1 abrazijo 18. februarja in potem zadnjo menstruacijo 16.julija (mislim, da je bila to druga normalna M, ker je prej po abraziji sploh nisem dobila), torej sem kar hitro zanosila, ampak se je na žalost slabo končalo in sem imela 2.abrazijo 18.septembrauser posted image , na PDP od prve nosečnosti...ampak sedaj sem spet v pričakovanju + (sva se odločila, da ne bova več pazila in čakala še na drugo M)...kar bo, pa bo...v pon imam UZ in mogoče se bo videlo, da je ovulacija blizuuser posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
30.10.2009 10:09:23   
pilotina
hejla oton user posted image

ti kar čvekaj z nami, ko ti zapaše...ko pa ne, pa nas samo beri in nas boš počasi spoznala...pa ne, da se hvalimo, sam res smo same fajne tuki user posted image , s tabo vred

user posted image

(odgovor članu oton)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
30.10.2009 10:34:56   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: pilotina

hejla oton user posted image

ti kar čvekaj z nami, ko ti zapaše...ko pa ne, pa nas samo beri in nas boš počasi spoznala...pa ne, da se hvalimo, sam res smo same fajne tuki user posted image , s tabo vred

user posted image



Se strinjamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
30.10.2009 17:03:32   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Bravo za zobekauser posted image user posted image .
Ja kasneje je izvedel točen datum. Prej je rekel da bo verjetno 19.12. ampak da nima veze. In evo sedaj ima vezeuser posted image . Ma saj nevem. Me je kar minlo. Nočem ga v nič silit. Naj gre in se ima fajn, samo naj si ne misli da bom ga jaz čakala doma. Niti pod razno.
A misliš da bo punčka? Po čem sklepaš?user posted image
prav imaš zakaj bi ti njega čakala doma on bi pa žuriral na zakjlučku.Lej pojdi malo na pijačo s prijateljicam in pika.Za poroko mu pa lepo reci ,lej prej si reku da ni vze ,zdaj pa tko ,povej da si užaljena in da si z bebijem tega ne zaslužita.


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
30.10.2009 17:06:01   
tassika
Punce otvorile smo 3. del, vse vabljene tja, ta tema pa se lahko zakleneuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
30.10.2009 17:06:06   
sonček85
mm:ja kaj pa vem ,tko po mojem instinktu sem rekla.Grem bušija pogledat in povem user posted image user posted image
Vidva kr uživajta na sončku tko je pravuser posted image a nekako mi re na fantka bolj kaže tole.Bomo videli user posted image
kepica.panache:mmmmmmmmmm jaz bi ga tudi user posted image
mariee:ja zdaj bo pa finish potreben ,a ne ?user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
30.10.2009 23:56:50   
a.biba
Sam pofočkam se, da še živim. Je internet nekaj zablokiral in dva dni brez je že čist preveč user posted image .

Nisem vas brala, ste pridno čvekale. Bom jutri in potem še kaj pokomentiram.

Nočke!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
31.10.2009 4:53:42   
kepica78
Drage moje
pred 15. min dobila sms od nase TASSIKE:
Sem mala zvezdica Zoja in sem prisvetila na ta svet danes točno ob 3.29. Velika sem 49cm in 2525g težka. Toliko zaenkrat dej pa greva z mamico počivat.

jest sm fuuuuuul vesela in sva tud ravnokar govorili. Mala je sicer zaenkrat pod lučko, drgač pa sta super obedve....tassika nič šivana, vse je blo ful hitr.

v glavnem mamo prvo punčko pri novemberkah

čestitke Tassika

dej se pa fajn cartaj s svojo malo Zojo.

(odgovor članu a.biba)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?