|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
1.5.2009 12:24:52   
tassika
Sonček, če bo dovolj toplo greš lahko malo prej vn, moja kolegica, ki je rodila lani konec marca je šla že po 14 dneh vn, pa še to zato, ker je bilo slabo vreme, eni grejo prej eni kasneje vn, nekega pravila tudi tukaj ni, jaz bom mogla kasneje, ker bo le november, sicer pa že gledam zimske vrečeuser posted image . Pa naročila sem si knjigo velika knjiga o dojenčku, mi je taka fajna, ker je vse na enem mestu.

Bi naredile seznamček s trebuščki, samo še nimamo dovolj materialauser posted image

uživajte

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
1.5.2009 13:05:08   
malaMravljica
Soncek, ja super ideja za seznam. Jaz bom dala novo slikco naslednji teden, ker se slikam tocno na dva tedna. Danes zjutraj sem lezala v postelji in sem malemu rekla, naj malo brca in protestira, ker spiva na trdem jogiju pa je zacel pol malo. V bistvu ima ze mocnejse brce, kmalu ga bom cutila tudi tako, brez roke na trebuh. Sam ima pa sedaj pomladansko utrujenost, ker ga ne cutim vsak dan.

Tassika, jaz tudi delam danes, sedaj sem na prisilnem pocitku. Me je bilo kar malo strah prej, sem stovorla mandarin ven, ker je bil se notri. Saj je na kolesckih, sam cez prag ga je bilo treba prestavit. Pol se je tata silu zraven za pomagat, jaz sem govorila ne, mama pa njemu ma daj pomagaj ji. Pol me je pa kregala, da jaz prevec delam in dvigujem. Sedaj cakam, da se zavese operejo, pol nesem vn, ker piha.
Ja, ti kar pokazi oblekco, jaz bom tebi pa mojo, jutri bom v oblekci, grem na birmo. Ves kaj, mal se mi zdi tako tako, ker hlac v bistvu ne rabim kupvat, mi pasejo se vse moje gor user posted image user posted image ene sem pa vseeno kupila. Jaz itak sploh ne smem na nosecniski oddelek, ker me gledajo kaj delam tam, se mi tako malo pozna, cez hlace in majco.
Punce, kaj pa petke, do kdaj bom lahko v petkah hodila? Ne mislim vrtoglave 15 cm, sam tako vsaj 5 do 7 cm pa ze.

Tassika, zelja po solati se ti bo prav kmalu vrnila, jaz jo tudi nisem takrat, ko mi je bilo slabo. Tukaj pa ima mama v vrtu tisto splomladansko. Njamiiiiii in ko pridem nazaj v germany bo tudi na mojem vrtu ze.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
1.5.2009 14:08:22   
sonček85
tassika:Ja to imaš prav ,samo mi bomo šli šele takrat ven k bo patronažna komaj po 3t po rojstvu malega kopala tko da nekje 2t še potem pa bomo se prvič kopali ,in če bo lepo vrme bomo šli že naslednji dan ven,če pa ne bomo pa počakali na sončkauser posted image user posted image
Aja včeraj točno  na 1t straosti nam je odpadel popek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Saj bo materialček kmalu ,buši se bo kmalu lepo začel kazati user posted image user posted image user posted image user posted image komaj čakam ,da vidim vaše lepe trebuščke kako rastejo iz meseca v mesec user posted image user posted image user posted image
mm:bravo za tko lepe brcike in da te že bebi sedaj posluša .Joj saj še zdaj ne morme verjet da si že v 19t user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
1.5.2009 14:11:05   
twixy
Oh malaMravljica kaksen soncek si user posted image user posted image  Nekaj pa bi res imela user posted image  Ti grem takoj ZS napisat user posted image
Ja letalske karte smo zrihtali user posted image  Hvala za tiste linke.. So mi pomagali. Pridejo moji v sredo user posted image  user posted image  user posted image

Jaaa... jaz sem ze cela nervozna,ce bo slo vse vredu!!! Samo razmisljam ce sem kaj pozabila, kaj se moram naredit user posted image
Ju3 mi sestra obljublja neke vrste dekliscino user posted image  Too se bo zanimivo.. Moja zadnja samska sobota user posted image
Pa se enih pol mi sploh ni potrdilo udelezbe in bi jaz ze mogla poklicat koliko jih bo vse skupaj user posted image  user posted image
soncek super,da vam je ze popek odpadel user posted image user posted image

Nic, grem jaz malo na sprehod

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
1.5.2009 14:15:18   
sonček85
Jupi dekliščina .jaz sem bila nazadnje na eni 2 leti nazaj joj kako smo se imele super.Uživajte jutri user posted image user posted image user posted image user posted image

uživaj na sprehodu


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
1.5.2009 15:33:51   
tassika
MM kmot obuješ petke, jaz jih bom tudi, saj čisto malo ni preveč, hujše bo potem, ko ti bodo noge zatekale pa ne boš mogla, oz. da bi te ful bolele, za vsak slučaj vzemi sabo nekaj za preobut.

Evo midva sva kar nekaj pospravila, konec še ni, ampak sva zdaj imela mini piknik, vsak eno pleskavico, 2 čevapa in eno klobasico pa krompiruser posted image

Sonček vse vam gre tako kot je treba, naj to velja še za naprej.

lp

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
1.5.2009 16:41:31   
sonček85
tassi:upam ,da res -hvala 

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
1.5.2009 17:26:21   
malaMravljica
Twixy, nimam zs, ne pozabi, da ti nabavim v ponedeljek. hihi.. zadnje samske urice a, te je kaj strah? mah, saj bi te lahko sedaj mal prestrasla, pa kaj ko je ze Rizkoo rekla, da je biti tako lepo porocen in te ne  sme biti nic strah.

Tassika, no saj v nedeljo ( prejle sem izvedela, da je danes petek in ne sobota kot mislim ze cel dan) bom ze imela pete, samo kaj pa poleti, moja sestra je prej rekla, da na nosecnico pete ne pasejo najbolj user posted image sam saj se kaksen mesec ali dva lahko a ne, ce ne bom imela nic problemov z zatekanjem in podobnim. Mene je itak sedaj nekaj piclo, da morem postat taka prava dama, da bo moj ponosen name in da bo bejbi imel lepo mami.

Soncek, tebi sem pa ze prejle hotla to povedat, pa sem pozabla. Meni se zdi, da v Nemciji cist manj komplicirajo z bejbiji kot tukaj. A ves, zadnjic mi je ena mladi mami rekla, da naj nic ne kupujem prej razen lupinice in oblekc iz porodnisnice,  niti vozicka, da to grem pol z dojenckom kupit, ko pridem iz bolnice. Si mislis dojencek en teden star jaz pa z njim vozek kupvat user posted image user posted image jaz sicer ne bom prvi mesec s tako malim kupovat hodila, samo ce je lepo vreme se pa mogoce res lahko gre vn. Sam ti ne bom pameti solila, nimam izkusenj, jaz tako predvidevam, v praksi bom izprovala pa jeseni.
In Soncek, a si nam kaj fous ker smo nosecke. hehe.. ti pa nic vec user posted image user posted image Kako je pa kaj tvoj trebuh, koliko ga je ostalo? Sam preverjam, da bom pol zame tudi vedela. Ves, se mi zdi, da je oktobrka 09 tudi Heidi Klum, bo 4. mama, je par tednov za mano in mi je moj rekel, naj kar njo za primerjavo vzamem. Ma halo, se mi zmesa, ona bo zihr dva tedna po porodu spet v manekenski postavi, kako naj se z eno tako primerjam.

Katera ve, kdaj pride nasa Rizkoo nazaj. Ona bo pa na porocnem potovanju zihr prve brcike cutila.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
1.5.2009 17:35:55   
twixy
Evo mene nazaj user posted image
Sem zelooo uzivala.. Je danes prav lep soncek, malo sicer piha ampak je prijetno.
Pa se srecala sem eno punco, se je pred 4tedni preselila sem in sva se zapletle v pogovor. Tudi ona ne more zanosit.. Sva se zmenile,da se ju3 nekje dobima in nadaljujeva pogovor user posted image

malaMravljica a nisi dobila ? user posted image  No bom se 1× napisala.
Drugace pa me tako zakona ni strah.. Ampak bolj tega,ce bo vse dobro potekalo,brez zapletov... Da moji slucajno na letalo ne pozabijo user posted image  user posted image

Grem zdaj dragega poklicat,da vidim kdaj priblizno bo jutri v Bremnu

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
1.5.2009 17:47:19   
malaMravljica
Twixy, te morem se nekaj vprsat, ker se mi tako smilis, ker si ze tolko casa gor, brez kdaj v slo prist.
Saj imas vsaj kaksno poceni linijo za klicat v Slo? Jaz imam tako, da placava enih 15 eur na mesec in potem klicem na stacionarni telefon v Slo ( mogoce pa celo v celo Evropo, niti ne vem) cel mesec brez doplacila. Obstaja zagotovo tudi se kaj cenejsega in bolsega, sam meni to kar ustreza.
Pa se nekaj, saj nisi srecala kaksne Slovenke ali ja? Gor pri meni se vedno ni sledu o Slovencih user posted image

(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
1.5.2009 20:17:33   
twixy
malaMravljica jaz sem nekaj casa nazaj fuul rihtala za cenejso linijo in pol so rekli,da mi bodo ponudbe po mailu poslali pa nisem nic dobila.
In pol sem sla dol, se feejst razjezila in so mi rekli,da bodo poiskali najcenejso linijo..
In zdaj na mesec placujeva se vec kot ti... Se mi zdi,da okrog 25€ ali pa se vec.. Je drago ampak definitivno boljse kot pa z navadno linijo user posted image
Drugace pa ne, ni Slovenka user posted image  Prisla je iz Spanije.. Tudi zaradi ljubezni user posted image
Pridem pa jaz poleti k tebi pa se bova nacvekaliiii

O sit.. ravno berem,da je tudi ze v Nemciji dobila ena zenska prasicjo gripo user posted image  Pa sploh ni bila v Mehiki in je to prvi prenos iz cloveka na cloveka.. :((
Samo upam,da dragi pazi ker je sploh zdaj dosti v stikih z ljudmi iz vsega sveta..
A v Sloveniji je ze kaksen primer??

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
1.5.2009 21:44:29   
malaMravljica
Twixy, jaz nisem se nic dobila na zs, ce si ze kaj poslala slucajno.

Ko bom gor, bom mojega vprasala pri kom imava midva tisto poceni klicno varjanto. Ej, kolk so nesramni pri tebi, midva nisva nic rihtala, so naju sami iz tiste firme kjer mamo stacionarca prijavljenega klical, da vidijo, da dosti klicarmo v Slo in da bi nam ponudil cenejso varjanto. Ker je itak tolk teh telefonskih moznosti, da bi lahko sama kje cenejs poiskala so pac oni rajsi sami nekaj ugodnega ponudil. Samo imam pa samo na stacionarno linijo in najprej nisem vedela pa sem ure visela na telefonu na mobilca s kolegico user posted image user posted image user posted image pol sva cez par mesecev ugotovila, pojma nimam kolko sem takrat zaruzla denarja.

Za user posted image user posted image user posted image gripo se ti ne sekiraj, tisto se mi zdi da je full blizu nas, ne pri tebi. Tukaj v Slo pa niso nobenega primera se odkril.

Ja, poleti se bova pa nacvekali, za naprej in za nazaj. Ej, sam neki more bit na teh sexy nemcih, da s celga sveta pupe hodimo v Nemcijo zaradi njih user posted image user posted image user posted image A vam povem v cem so tolk dobri user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
2.5.2009 10:52:12   
tassika
MM ne hecaj se, saj so tudi slovenci v čem dobriuser posted image

Evo jaz pa pečem rolado z bananami in kivijem, pa zdajle jem brusnice, živim čisto zdravo, razen včeraj, ko sem šla v mc donalds na eno cool pito, kaj moram če je bil pa slaščičar zaprtuser posted image

Punce, mene pa malo skrbi, ker sem kot nova, nič mi ni slabo, špika me zelo malo, a je bilo pri vas enako, samo joške me pa bolijo, da se tudi naslonit ne smem na njih. Saj vem da me za brezveze daje panika, ampak kar ne morem mimo tega.

Popoldne greva pa k mojim, da bom lahko zunaj sedela, pa pogledat kaj je ustvaril moj fotr, je včeraj preveč proslavljal pa se je zvrnil s frčotom in je ves popraskan, ampak si vsaj nosa ni zlomiluser posted image

Lep dan še naprej.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
2.5.2009 11:01:39   
mariee
OO punce, jaz sem nazaj iz dopusta. Je prav pasalo malo it na lepše.

Sonček vidim, da napredujeteuser posted image user posted image user posted image pa kar celo noč spiuser posted image user posted image Aleks je pa res zlat.

Twixy uživaj na dekliščini, boš videla da se boste imele super.

Tassika, jaz sem 1 teden za tabo, pa mi tudi ni nič več slabo. Špika me pa samo, če si obrišem nos, takrat ko pihnemuser posted image user posted image Mene pa kar skrbi ali je sploh pikica zrastlauser posted image

Joj, pa kakšne trebuščke imate žeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image meni sedaj počasi izginja pas.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
2.5.2009 11:07:34   
tassika
Mariee sevede da je vse ok, če je pri meni, je tudi pri tebi, sem brala, da so določenim v 10t kar takoj izginile slabosti, večini pa do 13t, no zdaj me je spet malo špiknilo, pikica ve, da me skrbi, sam jaz sem pol tukaj grozna, moj pravi, da se cel dan šlatam po joškah če me še bolijo in me res, najbolj spodaj in na zunanji strani, tam so kar trde ratale. Bova že zdržali do te nuhalne, pa bova videli kako veselo skače po trebuščku.

Super da si uživala na dopustu, veš kaj mislim, da so slabosti in špikanje močno povezane z naporom in živci, in ker sva se obe sprostili je šlo to mimo, pa mogoče so se hormoni uravnali in je zdaj to to.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu mariee)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
2.5.2009 11:12:49   
mariee
Ja upam, da je res vse ok.  Sem pa jaz ista-vsak dan preverim joškeuser posted image user posted image joj, kaj si morajo naši partnerji misliti o nasuser posted image user posted image

Joj ta nuhalna... Jaz si nisem predstavljala, da bom tako v skrbeh prve 3 mesece, ko sem zanosila. Jaz kar pravim, da če bo vse ok na nuhalni, potem se bom boljše počutila, ne bom tečna, več energije bom imela...user posted image user posted image Pa še povedala bom lahko komu za nosečnost. Uglavnem bo vse fuul drugačeuser posted image user posted image user posted image in moj že komaj čakauser posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
2.5.2009 11:19:36   
tassika
KDaj jo že imaš, jaz jo imam 15.5.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu mariee)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
2.5.2009 12:07:45   
malaMravljica
Tassika in Mariee,

nekaj vama povem. Z miniTassi in miniMariee je vse ok, to bo povedala tudi nuhalna in takrat bosta ravno 1 teden pomirjeni, pol bosta pa spet v skrbeh, ce je vse ok, ker vaju prsi ne bodo vec bolele, pa nic ne bo slabo, pa 1001 in 1 vzrok bosta najdli za skrb. Smo cist vse iste user posted image   Saj mene tudi skrbi sedaj, ce bejbi zadoti raste in se pravilno razvija, komaj cakam pregled, imam ga v petek, se dobro da sem sedaj tukaj v slo in se zamotim, da ne mislim toliko na to.

Danes sem vsa okna pomila mami. Ko sem pomivala zadnje sem razmisljala, da ni bilo tako hudo, samo pri meni pa ne vem kdaj jih bom. Se dva meseca bom pridno delala, pol si bom pa hisno pomocnico umislila za generalna ciscenja, no tak je plan, ce bom to izvedla je pa druga pesem.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
2.5.2009 12:47:49   
sonček85
mm:prav imaš ,ne moraš hodit okol z otročkom pa nakupovati.Misli m,,da to pa res moraš imeti že vse k bebi pride,ja pa verjemi da sem vam res malo fauš k čutite brce jaz pa ne ,včasih jih kr malo pogrešam in se mi zdi na vsake toliko da jih včas čutim ,pol se pa sama seb nasmejim user posted image user posted image pol pa pogledam sončka in vidim da je že ob meni in da je nabolj lep na svetu user posted image
Glih danes sem se vagala in sem na -10-11kg ,tko da še samo 6kg pa sem na istem k pred porodom.Šlavfek je malo ostal a se manjša user posted image user posted image user posted image

Za rižkoo pa ne vem ,upam ,da kmalu k jo pogrešam in komaj čakam da čujem lepe novičke kako so se imeli user posted image

tassi:počas se slabosti umirijo ,špikanje tudi ,joške bolijo pa nehajo pa spet bolijo ,nič naj te panika ne grabi ,tvoj bebi lepo napreduje user posted image user posted image
mariee:ja priden je no celo noč ne ,skoraj celo pa ,sedaj se mi zdi da je že mal ritem ujel user posted image user posted image pa vi kako si ti?


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
2.5.2009 13:12:40   
malaMravljica
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

mm:prav imaš ,ne moraš hodit okol z otročkom pa nakupovati.Misli m,,da to pa res moraš imeti že vse k bebi pride,




Soncek, se gres malo zgovarjat z mojim ljubijem user posted image user posted image user posted image me ima ( cist malo ) na sumu, da mal pretiravam z nakupi in pravi, da bom super mama. No, jaz mislim, da s prvim se moti, se pa bojim, da se tudi z drugim.  Ej Soncek, se dobro,da moj ne ve, da sedaj vedno ko grem v Müllerja se en paket bombaznih plenic vzamem user posted image user posted image sej se jih full rabi a ne? No sedaj imam 9 tistih klasicnih, 3 pa en tak mal drugacen materjal, ni na kvadratke, ker sem narobe kupila.

Soncek, ima katera od aprilk bugabooja? In kaj pravijo o njem? user posted image user posted image razen da je zasoljeno drag, to ze vem user posted image user posted image

In Soncek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse ze izgubljene kile, pa se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tiste ki sledijo, saj bos kmalu na svojih ali se na minusu, ko zacnes vozickat bodo sle kot po maslu dol.



(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
2.5.2009 14:05:27   
twixy
Ojla pikice moje.

malaMravljica ej pol pa nekaj zajebava ta ZS user posted image  Ampak ves kaj, saj moji pridejo ta teden sem in mi bodo ze oni prinesli.. Ti cas prisparam user posted image  Ko pa bos naslednjic sla kaj dol pa mi malo prej sporoci user posted image  Sem dobila idejo user posted image
Ti pa le vprasaj svojega user posted image
tassika a ti je se ostalo kaj rolade? user posted image
soncek ti si meni prav super mami user posted image user posted image user posted image user posted image  Kilograme takoj zgubis.. Aleks je tako priden,da sem jaz ponosna na njega ceprav samo preko interneta user posted image  Kaj sele ti user posted image

Jaz se pa grem zdaj stusirat pa glavo oprat. Ob 17ih pa ze pride moja sestra,da se urediva user posted image  user posted image  user posted image
Vam ju3 pokazem slikice,ce bodo uspele user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
2.5.2009 14:08:56   
tassika
Sonček hvala za vzopdbudne besede, jaz se tudi zanašam na to in skušam ostati pozitivna in se pogovarjat s pikico. Pa veš kaj se mi dogaja, ful vode spijem, še več na wc hodim in zdajle sem tukaj na kavču zadremala za 1urco in sem imela spet tako izsušene ustnice, da mi potem pokajo in to ful boli, sploh ne vem kaj naj nardim.

MM ti si pa res pridna, a prideš še k meni, moja energija je še vedno v pakistanu na dopustu, čeprav se malo vrača. Gospodinjske pomočnice so fajn, ampak midva si je na naše plače ne moreva privoščit, tako da bova to še vedno delala sama, je pa rs, da nimava ravno veliko vsega. Včeraj sva podrla posteljo v bodoči otročkovi sobici, pa dnevno malo spraznila, zdaj bo pa ostalo še malo počakalo.

Evo tukaj sem ti pa najdla en link, sicer ne vem kolk je uporaben, sem samo par postov prebrala.
http://www.ringaraja.net/forum/Vozi%C4%8Dek_Bugaboo_Bee/m_2826523/tm.htm

http://med.over.net/forum5/read.php?11,5030187

http://www.mama.si/forum/index.php?topic=41126.30

se opravičujem za dolge linke ampak klik mi ne prime več, nekaj šteka račuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
2.5.2009 14:09:57   
tassika
Twixy je, ampak ti boš danes imela drugačno ruladouser posted image

Uživaj maksimalno

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
2.5.2009 17:54:05   
sonček85
mm.Tudi moj je bil zelo tečen glede tega k sem rkela da je potrebno it nakupovat,tko da sem šla na koncu sama po nakupih user posted image user posted image user posted image
Ja bombažnih pleničk se pa full rabi jaz jih imam okoli 20
Ja meni se zdi da imajo tudi boogabooja :mislim da jernejav
twixy.user posted image user posted image hvala ,ja res je kot si napisala ,res sem ponosna nanj.Pa čeprav imam včas tko slabo vest k spančka  jaz pa tle na rr,sam ne morem brez vas zlatih punc.No sej res je da nisem veliko a vseeno.JA KILOGRAMČKI GREJO PA LEPO DOL ,SE VIDI DA DOJIMO NA POLNO ,ŠE PREVEČ JE MLEKA TKO DA SI MOram 1x na dan pumpat k me že pošteno prsi začnejo bolet
tassika.ni zakaj,ja pij pa kr veliko to je super ,samo če hodiš potem tudi redno na wc da ti oda ne zastaja.Drga čpa super,jaz sem tudi veliko pila ,joj kako sem šele sedaj žejna k malega podojim.


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
2.5.2009 19:24:57   
mariee
Tassika 18.5. imam. Kmalu bova vedleuser posted image

mM sej vem da bom verjetno še vedno komplicirala, ampak malo mi pa bo odleglouser posted image

Sonček midve s pikico sva vreduuser posted image Komaj čakam nuhalno. Zdaj sem bila z dragim na dopustu in naju je s pikico ful razvajal. Sem se takoooo nahodila v teh dneh, da danes samo lezimuser posted image


(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?