|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nesramnost
30.4.2009 21:21:47   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Dej ne der se! Ker velike črke na RR forumu pomenijo dretje, kar pa je proti pravilom. Uporabi tipko Caps Lock!


Benika, daj si tole v podpis, ker vedno opozarjaš uporabnice RR-ja naj se nehajo dretuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Nesramnost
30.4.2009 21:21:51   
benika
U matr, sam ta je že stara, a ne?

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Nesramnost
30.4.2009 21:22:19   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

grem stavita da je bla raho, al pa volga ( jst itakuser posted image ) tud taka od začetka....sej pol te pa lajf izklešeuser posted image


Ne, ne - jaz sem od samega začetka taka. kaj se bom pa fino delala, če ni trebauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Nesramnost
30.4.2009 21:23:36   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: benika

U matr, sam ta je že stara, a ne?


Kar - v neki debati o splavu je bilo.

Ampak izjava pa je za umret od smeha. Si jo moram zapomnitiuser posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Nesramnost
30.4.2009 21:23:42   
Naja31
Mene nesramnost  ne moti, ker nisem tako osebno vezana na ta forum, da bi me prizadelo kar mi napiše tam neka volga ali rija (navajam samo primer nicka, ne mislim vaju osebno, da ne bo pomote). Osebno veliko več dam na mnenja ljudi,ki so meni blizu, ne pa nekih virtualnih oseb.

Mi gre pa najbolj na živce, ko kateri ni všeč odgovor, ki ji napišemo in potem smo nesrmane. A zato ker se ne strinjamo z njo? Potem pa smo. Veliko vas tu bolj išče potrditev lastnih dejanj in mnenj kot pa iskrena mnenja drugih.  Resnica pa vedno boli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Nesramnost
30.4.2009 21:24:07   
benika
Barika, samo tebi na častuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Nesramnost
30.4.2009 21:26:47   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Barika, samo tebi na častuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Nesramnost
30.4.2009 21:28:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Barika, samo tebi na častuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


saj bi lahko napisala samo CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK,
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Nesramnost
30.4.2009 21:29:06   
benika
Bi bila kar dober moderator, a ne? Nič ne bi bilo brisano in vsi bi pisali z malimi črkami.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Nesramnost
30.4.2009 21:29:58   
benika
saj bi lahko napisala samo CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK,


Sej mende ne misliš, da bi osebe ala naša veverca to razumele?user posted image Ne seri ga, no.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Nesramnost
30.4.2009 21:30:00   
Raho
Še sreča, da vpijem samo na začetku vsake povedi. Lahko Pa Na Začetku Vsake Besedeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Nesramnost
30.4.2009 21:30:36   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: benika

saj bi lahko napisala samo CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK,


Sej mende ne misliš, da bi osebe ala naša veverca to razumele?user posted image Ne seri ga, no.



joj, benika, tej si to napisala - o živcuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Nesramnost
30.4.2009 21:30:48   
benika
Matr smo spet posrale to temo. A bomo brisane jutri al po 1. maju?

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Nesramnost
30.4.2009 21:31:27   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Matr smo spet posrale to temo. A bomo brisane jutri al po 1. maju?


Kdo pa dela na praznik dela?user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Nesramnost
30.4.2009 21:32:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: benika

saj bi lahko napisala samo CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK, CAPS LOCK,


Sej mende ne misliš, da bi osebe ala naša veverca to razumele?user posted image Ne seri ga, no.



user posted image  eeeee user posted image

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Nesramnost
30.4.2009 21:32:08   
benika
joj, benika, tej si to napisala - o živcu


Ja sej ona si je to tud zaslužila. Pa ne samo da ima švoh živce, tud spomin ima na stopnji razvoja sobnega kaktusa. Žalostno, žalostnouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Nesramnost
30.4.2009 21:33:02   
benika
Kdo pa dela na praznik dela?


Sej jutri ni praznik delauser posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Nesramnost
30.4.2009 21:34:39   
emica2008
no punce, preberte si bonton foruma, jaz sem ga ravnokar, tako da se ravno vse ne držite pravil

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Nesramnost
30.4.2009 21:36:05   
benika
no punce, preberte si bonton foruma, jaz sem ga ravnokar, tako da se ravno vse ne držite pravil


Sej bo boljš, boš videla. Najbolje boš prišla skozi, če ti bodo stvari šle skozi en uč noter, skozi drugega pa ven. Še marsikaj hujšega boš tule gor doživela.

Konec koncev pa je RR le virtuala, Če ti ne paše, prešaltaj drugam. Na .leze.si se nič ne kregajo, samo medijo se. Mogoče pa ti bo tam bolj všeč.


< Sporočilo je popravil benika -- 30.4.2009 21:37:17 >

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Nesramnost
30.4.2009 21:36:44   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Kdo pa dela na praznik dela?


Sej jutri ni praznik delauser posted image



A ni ju3 prvi maj?user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Nesramnost
30.4.2009 21:38:12   
benika
O peesda pa resuser posted image Viš, tako te zj.ebe začetek šihta po 2. letih porodniške.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Nesramnost
30.4.2009 21:39:35   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: emica2008

no punce, preberte si bonton foruma, jaz sem ga ravnokar, tako da se ravno vse ne držite pravil



resnica ni plenica pa vendar marsikomu smrdi.

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Nesramnost
30.4.2009 21:39:50   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: benika

O peesda pa resuser posted image Viš, tako te zj.ebe začetek šihta po 2. letih porodniške.


Ma ne se sekirat. moja sodelavka, ki je na porodniškem mi je tudi v nedeljo rekla, da v ponedeljek pride na obiskuser posted image user posted image user posted image user posted image . Pa sem ji rekla, da ni problema, sam nas ne bo tamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Nesramnost
30.4.2009 21:44:44   
emica2008
no sem mojmu pokazala kva rata iz ene lepe, nedolžne teme, pa se je sam user posted image
ja moški se v take be.dnosti res nebi spuščali.


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Nesramnost
30.4.2009 21:46:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: emica2008

no sem mojmu pokazala kva rata iz ene lepe, nedolžne teme, pa se je sam user posted image
ja moški se v take be.dnosti res nebi spuščali.




aha, to si ti mislišuser posted image uni se na enmu bogemu partisu skor pobijejouser posted image

(odgovor članu emica2008)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?