|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nesramnost
30.4.2009 22:47:07   
Anonimen
Pošliftanouser posted image ...čuj Raho, ti si kot detektiv, vse najdešuser posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Nesramnost
1.5.2009 11:18:37   
vandame
name so pa še vrjetno jezne ali niste več

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Nesramnost
1.5.2009 11:49:29   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: vandame

name so pa še vrjetno jezne ali niste več


joj jaz ne sledim dogajanju...to je enako kot pri Novi, pa Lady...zamudiš dve številki, pa ne veš več al si je Špela našla j**** al ne, al ji joški še stojijo al ne,....tako da žal....moram bit bolj ažurna!


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu vandame)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Nesramnost
1.5.2009 12:35:26   
benika
name so pa še vrjetno jezne ali niste več


user posted image user posted image Kva si pa ušpičila? Pa dej se že zjasni al si muško al žensko in si uredi znakec za spol. Plis no, sam begaš nas.

(odgovor članu vandame)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Nesramnost
1.5.2009 12:38:13   
vandame
IZVIRNO SPOROČILO: benika

name so pa še vrjetno jezne ali niste več


user posted image user posted image Kva si pa ušpičila? Pa dej se že zjasni al si muško al žensko in si uredi znakec za spol. Plis no, sam begaš nas.



ok bom koj popravla.

ja kaj sm ušpičla mal sm se  ma sej ni važn ne vem kaj me je takrt pičl in sm eno temo odprla pa kero nam povedala sej vrjetno veš.

sam ne vem kaj mi je takrat sijalo.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Nesramnost
1.5.2009 12:40:04   
benika
ja kaj sm ušpičla mal sm se ma sej ni važn ne vem kaj me je takrt pičl in sm eno temo odprla pa kero nam povedala sej vrjetno veš.



Ti, moj spomin sicer ni na stopnji sobnega kaktusa ampak bolj na razvoju zlate ribice. Kljub temu pa res ne sledim vsaki temi. Čak, bom šla prov prešnofat kaj si ušpičlauser posted image

(odgovor članu vandame)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Nesramnost
1.5.2009 12:41:23   
vandame
IZVIRNO SPOROČILO: benika

ja kaj sm ušpičla mal sm se ma sej ni važn ne vem kaj me je takrt pičl in sm eno temo odprla pa kero nam povedala sej vrjetno veš.



Ti, moj spomin sicer ni na stopnji sobnega kaktusa ampak bolj na razvoju zlate ribice. Kljub temu pa res ne sledim vsaki temi. Čak, bom šla prov prešnofat kaj si ušpičlauser posted image



je ne boš te teme več najdla ker je izbrisana

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Nesramnost
1.5.2009 12:43:24   
benika
Sem porajtala, ja.

(odgovor članu vandame)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Nesramnost
1.5.2009 18:01:35   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: vandame

IZVIRNO SPOROČILO: benika

ja kaj sm ušpičla mal sm se ma sej ni važn ne vem kaj me je takrt pičl in sm eno temo odprla pa kero nam povedala sej vrjetno veš.



Ti, moj spomin sicer ni na stopnji sobnega kaktusa ampak bolj na razvoju zlate ribice. Kljub temu pa res ne sledim vsaki temi. Čak, bom šla prov prešnofat kaj si ušpičlauser posted image



je ne boš te teme več najdla ker je izbrisana



Katera že?= Nekaj o splavu...ne, o....nekaj si se zmišljala, a ne in to pod anonimno, pa si se potem morala izdat, sicer bi te RR team idal, ne? Nekaj grdega je bilo vsekakor.

(odgovor članu vandame)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Nesramnost
1.5.2009 19:25:46   
vandame
IZVIRNO SPOROČILO: Volga




Katera že?= Nekaj o splavu...ne, o....nekaj si se zmišljala, a ne in to pod anonimno, pa si se potem morala izdat, sicer bi te RR team idal, ne? Nekaj grdega je bilo vsekakor.



ja maš provuser posted image ma ne vem kaj mi je takrat sijalo pa mal so mi še hormoni nagajal.

ampak se vam še enkrat oproščam.



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 160
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?