|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
27.5.2009 9:14:51   
SINEJA
Položnice,avto(tankanje),če je treba kaj pri hiši popravit praviloma on,včasih tudi jaz.Hrana,obleka je večinoma moje ali pa tudi ne.Njegovo bančno kartico si včasih "sposodim",mojo si sicer on bolj redko,ampak se tud zgodi.Tako da strogo ločenega denarja nimama.Dopust običajno rezerviram in plačam jaz on ima stroške tam.Zaradi denarja se še nikol nisva spičla,pa čeprav nama je včasih ko sva gradila trda predla in sva se mogla marsičemu odpovedat.

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
27.5.2009 14:27:46   
tanikaa
Skupen denar.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu SINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
27.5.2009 14:30:14   
valerija77
Tudi midva imava skupen denar. Je najbolj enostavno, pa ne more rečit, jst sem dal pa več kot ti,... Sej se itak zaradi denarja ne kregava ker nima smisla. 

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
27.5.2009 16:22:11   
liliana
Skupnega denarja sicer nimava, ker ima vsak svoj račun s katerim vsak prosto razpolaga......no, imava sicer en dodaten račun odprt na katerem oba varčujeva.....tekoče stvari, kot so položnice in špecerija pa plačujeva po "navdihu" oz. "zmožnostih"......enkrat eden, drugič drugi....ni nobenega pravila......

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
28.5.2009 11:05:06   
jera3
Nič ne deliva, denar je skupen.

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
29.5.2009 13:16:53   
Lunca1
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

On plača položnice in hrano, jaz pa navadno vrtec in oblačilca za otroke. Avtomobile vzdržujeva vsak iz svojih prihodkov.



Se podpišem, s tem da ma moj službeni avto. Pa moje položnice plačujem sama (dodatno zavarovanje, telefon)

< Sporočilo je popravil Lunca1 -- 29.5.2009 13:17:41 >

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
30.5.2009 7:11:08   
josephine27
dokler sva živela v najemniškem stanovanju sva dala najemnino in položnice vsak pol, hrano in ostalo za gospodinjstvo pa je enkrat plačal eden, drugič drugi...oblačila, kozmetiko in podobno si je vsak kupoval sam iz svojega računa.

Zdaj imava lastno stanovanje. Mož plača položnice in manjši kredit jaz imam čez praktično vse ostalo kar se tiče gospodonjstva in otroka.Večje izdatke napr. počitnice financirava oba. Bencin za avto plačuje vsak sam ( to je pri nas kar velik strošek k se oba eno uro v službo voziva). Imava pa tud skupen varčevalni račun. Pri nama se najbolje obnese če imava ločen račun, sicer nisva zapravljiva ampak imava zelo različne želje kaj si privoščiti s  tistimi dinarčki, ki vsak mesec ostajajo. Po moje je najbolj pomembno da sta oba zadovoljna pa če je račun ločen al pa skupen.


_____________________________



(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 132
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?