|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 11:00:46   
rovar_ka
IZVIRNO SPOROČILO: Almera

IZVIRNO SPOROČILO: rovar_ka

IZVIRNO SPOROČILO: mojcek1

http://www.mojvideo.com/video-neizkuseni-novinar/e21a2d45526af82a4664

joj, prisežem, tole sem se pa do solz zele smejala! do solz!




user posted image user posted image user posted image
jaoo, pa kje se najdejo talentiuser posted image

poglej tega - jas sem se skoraj polulala, ko sem ga prvič gledala

http://www.youtube.com/watch?v=fogPXyKfDPU

ta ma definitivno zagotovljeno kariero kot komentatoruser posted image jaooo



No, danes ne rabim telovadit - sem sedaj trenirala trebušnjakeuser posted image user posted image user posted image user posted image


ma daj, a ni smešn no? Nam celi štajerski sramoto dela dec smotanuser posted image Prava facauser posted image

kaj pa to http://www.youtube.com/watch?v=ib4i9s3Wdew&feature=related

potem pa se čudijo in so na trenjih debate, zakaj naše misice mislijo, da je glavno mesto ZDA Miami.. Če smo tupi, nimaš kajuser posted image


_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 11:04:38   
rovar_ka
toti pa je zmagovalec na youtubu

http://www.youtube.com/watch?v=wSDN0sagNuY

na vrh brda vrba mrdauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 11:45:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rovar_ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 11:46:21   
Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: rovar_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Almera

Rovar_ka - groza, to pa res ni bila vaša noč. Ampak a ni to zanimivo, kako starši ponoči spijo. Meni so miji vedno pravil, da me vedno čakajo ko sem ga hodila žurat. Ko so pa enkrat po pomoti ključ dali v ključavnico in nisem mogla sama odklenit, sem pa po moje pol ure zvonila, preden sem ju uspela zbuditi.




Murfy ma prste vmes, ti rečemuser posted image
Mama je imela kr slabo vest, da ni slišala in da je imela mobitel na tihouser posted image Kot da je ona zdaj kaj kriva, bogauser posted image

Majuska - se boma zmenle, če je to to.. Pa je zdaj ok, al še imaš vedno probleme? Sem vesela, če si se rešla nadloge!




Rovarka, zaenkrat imam mir, imam pa mal drugačne težave ... ah, dolga zgodba. Je pa to res zoprn problem user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu rovar_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 11:50:17   
Majuska
Tims, vse najboljše!! user posted image

user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 12:06:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 12:57:01   
Majuska
Uh,

sem pa čisto pozabila povedat, da imamo 7 zobkov ...

... pa kobacamo tudi ko ta veliki - fant je pogruntal, da ga blazina ovira pri premikanju in takoj odšiba na parket - zgleda pa, kot da plava user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 13:17:50   
metuljcek321
Hello,  ladies!

Vau, pa smo že na 12. deluuser posted image  user posted image  user posted image

Danes smo se potepali pri babi & dediju, na obisku sta bila še Anjin bratranec in sestrična & so se tamaučki tako lepo igrali, da se mi je kar milo storilo - cukri na kvadrat, resuser posted image  Možek je skočil še po drva, da nas pozimi ne bo zeblo, popoldne nas čaka pa praznovanje 1. rd-ja sosedovega fantka. To bo luštno - sami otročki, veliko smeha, čvekca, tortica, sokec - ni, da ni.

flower, zimska, user posted image  za lep, dinamičen in razgiban uvod. I like it a lot!

Almera, Sacherca --- aha, sladka --- jaz sem le en košček & tisti mi še ni povzročil pekočega občutka v ustih - tisto, k ti cuker zategne vse skupajuser posted image  Bor je bil pa res frajerček, ej. Lepa oblačila - zelo.

rebeca, je pasalo popoldne zase, kajne?

populis, Roemer je d best - mala ga je danes izredno dobro stestirala - na poti na Pijavo Gorico je opazovala okolico, na poti domov pa zadrnjohala ko polhek. Smo ga lepo nagnili & je delovala asap. Pa poletna prevleka je RES fajn. Priporočam. Imamo jo na obeh avtosedežih & malčica res manj švica.

japonke - something's in the air ... zimska, levinja, populis, moja malenkost - vse smo se opremile v zadnjih nekaj dneh. Aha, že vem - počasi vohamo poletje coming around the corneruser posted image

neboglasnica, nedvomno je z enim otročkom drugače in si veliko bolj mobilen kot če imaš 2, 3, 4, ... Ja, zakaj pa misliš, da sedaj toliko šibava naokoli? Da izkoristiva every single minute of this wonderful timeuser posted image

alergije - grozljivka, si ne predstavljam, kako smotano mora biti ... pa glih zdaj, ko je tako fino biti zunaj ... grrrr ... držte se, bejbike!

julijske čveke pod "Favorites" - ja, populis, meni je to najbolj simpatična ideja ... samo, ko končam z branjem/klepetanjem na rr-ju, stisnem ctrl+d, nato ADD ter YES (ker se pač prepiše star del, ime je pa identično). It works for me. Se pa vsaka navadi na določen sistem, ki ji potem zleze pod kožo in tako shranjuje link(e).

Happy b'day, Tims:
user posted image
 
user posted image  za nove zobke, kobacanje, dobro spanje, odlične linke in prelepe slikice ter video, za registracijo avteka in ostale prijetne novičke!
 
levinja, rovarka, ..., bolančki, nespečneži, nenaspani, neješči, nerazpoloženi, ...:
user posted image



Have a wonderful weekend, ladies!


_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 13:24:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu metuljcek321)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 13:26:16   
metuljcek321
IZVIRNO SPOROČILO: flower

Meni pa ni zdaj jasno kaj je s temi prijateljstvi na RR, kako to deluje? Kaj to je zdaj že kot na FB? 


Jaz sem to včeraj opazila, ko sem nekaj raziskovala po "Moji rr," pa sem nekaj klikala.

Očitno postaja tole FB-wannabeuser posted image  user posted image

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 15:14:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu metuljcek321)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 17:44:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 18:16:07   
metuljcek321
Džizs, Meri end Džouzef ... tu pri nas je še vedno 30°C .. ne morš verjamit, ejuser posted image

Praznovanje 1. rd-ja skoraj sosedovega fantka je bilo super - žurirali smo na senčni terasi, mali je bil obkrožen s samimi deklinami, starimi od 10 do 14 mes. Kolk je bilo malemu revčku nerodno, ej. Naša je bila najmlajša pupa in letom (beri: mesecem) primerno najbolj utrujena - prejle sva prišli domov & je zakomirala na ful. Tolk se je plazila in šibala naokoli, vse je bilo novo, igrač ulala, otročkov tudi - ma, akcija v iber, prvo veselje jih je bilo pogledat ... smeh, solze, migotanje sem ter tja, cviljenje, vriskanje, čebljanje - ni, da ni.
user posted image  Almera, za odličen nakup avtosedeža! Res fajn, da si imela toliko bonov, pa še nazaj dobiš - what a great bargainuser posted image  Kaj se boste pa zdaj za darilo za 1. rd zmenili?

Pa, pa

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 19:21:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu metuljcek321)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 19:25:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 19:37:56   
glugluglu
oj,

Alina, vse najboljše!!!!!

tims, vse najboljše, pa naj se ti kakšna skrita želja izpolni!

rovar_ka, kakšna grozna noč, sem si kar predstavljala, jao, jao

Tian se še vedno zbudi ponoči 2x lačen ko stuuser posted image , dokler ne dobi mleka ne zaspi tako kot treba.user posted image To je res čudno, no.
Danes so nam končno montirali ograjo še na drugi strani atrijauser posted image , drugače pa: res je vroče, mi smo pa stalno zunaj, aja trenutno mi Tian spi v vozičku, ja saj ne vem, zakaj ga nisem ob 18.30 ko je bil že čisto fertig, kar v posteljo spakiralauser posted image .

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 19:51:56   
netki
prosim za nasvet!

jutri smo imeli plan it v btc, kjer imajo te popuste in neki dogaja, pa me malo skrbi vročina.....bi šli pogledat na morje, pa ne vemo kam...mene na slo. obali najbolj moti to da nimaš kje parkirat oz. mi se ne znajdemo.....imate kak predlog kam it, da bo malo za pohajat, mogoče malo za namočituser posted image

hvala če mi bo katera pomagala oz. znala pomagat

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 20:14:00   
metuljcek321
POP TV ... noooooow ... Brangelina forever (recimo, no):

user posted image


Mnjamsi, mnjamsi, mnjamsi ... pa, pa ...

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 20:19:16   
metuljcek321
M(r)ožek še kar seka, reže, kolje, ... drva, jaz imam dovolj dela za danes ...

Vidim, da je pizza danes jed nr. 1.

rebeca, na katerem letališču ste pa bili? Tvoj leti? Kakšne vrste letal? Ima torej izpit?
user posted image  glugluglu za ograjo - zdaj mora bit pa res super lepo. Bo treba pridt kaj pogledat, a ne?user posted image

netki, ja, parking je res problem - vsaj tam, k smo se mi včasih veliko gibali - Piran, Bernardin, Portorož, Lucija, Strunjan, ... ma, se najbrž najde kakšna luknja --- boste šli zgodaj na obalo?

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 20:54:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu metuljcek321)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 21:16:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 21:17:13   
Inigo
čau babe žabe!

neeeeeeeeeeee, nism js user posted image . user posted image user posted image

zelo na hitro se vam javim... sm utrujena ko šus. sem bla danes na Sovinem teku. bla priiiiiiiiiiidna in tekla 00:57:30 in bila na 7. mestu. tut v Radencih prejšnji vikend ni blo slabo, sm tekla 01:02:24. vendar sem bila na koncu precej razočarana, ker sem hotla tečn pod eno uro. ampak sm se pa zdaj dokazala! user posted image  

Almera - v soboto pa na DMjev tek! povej mi neki... greš ti dan prej po številko? bi ji prosim vzela še meni? ker bo v soboto najbrž ful gužva, pa neb hodla zdj 2 uri prej tja, samo zato da bom v gužvi stala. pliiiiiiiiiiiiiiiiz!

zimska - za evidenco: mamo 8 zobov. sploh ne vem kdaj smo dobli spodnje dvojke user posted image  in zdaj že ena trojka zgoraj ven buta user posted image

tak... zdaj pa spat! noč nočuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 21:18:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 21:21:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Inigo)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Julijske čveke 2008-12. del
23.5.2009 21:24:39   
neboglasnica
Samo pomaham...komaj še živa - groza, toliko bab žab na kupu, user posted image user posted image , pa vročina, klima v busu. Me buča boli. Sem bila že v postelji, pa ne morem zaspati. Preletela sem samo tole stran in vidim, da že čestitate Tims. Ona ima jutri RD. Vsaj kolikor je v moji luknjasti spominski evidenci.


Nič, grem vsaj ležat, če že spat ne morem.


Nočka,

         user posted image



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?