|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
27.5.2009 23:34:46   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

a zdej greste pa vse pančkatuser posted image


A haaaaaa...

user posted image



< Sporočilo je popravil Balonchy -- 27.5.2009 23:35:20 >

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
27.5.2009 23:35:36   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

UPAM ,DA TUKAJ SKUPAJ NADALJUJEMO,KJER SMO OSTALE,DA NAS BO VEDNO VEČ IN DA SKUPAJ SPREMLJAMO NAŠE PTIČKE IN ČEBELICE MED ODRAŠČANJEM!!!!!!!
VESELA SEM,DA SEM VAS SPOZNALA,KER STE RES SUPER PUNCE(IN SUPER ČVEKE)!!!!

Pod tole se podpišem.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a ti tudiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
27.5.2009 23:35:46   
Onasiss
Ja kaj  neki, ujet vas. Ko je blo konc fuzbala, sem se šla na hitr stuširat, prlaufam nazaj pa že tretji del. HALO!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
27.5.2009 23:36:07   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

a zdej greste pa vse pančkatuser posted image


A haaaaaa...

user posted image


ma ne še no.......user posted image

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
27.5.2009 23:36:22   
sunny24
No, bejbe k greste pančat, vam želim lahko in prespano nočko!!!!  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
27.5.2009 23:36:40   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

a zdej greste pa vse pančkatuser posted image


NEEEEEEEEEEEEEEEEEE
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
27.5.2009 23:36:55   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

UPAM ,DA TUKAJ SKUPAJ NADALJUJEMO,KJER SMO OSTALE,DA NAS BO VEDNO VEČ IN DA SKUPAJ SPREMLJAMO NAŠE PTIČKE IN ČEBELICE MED ODRAŠČANJEM!!!!!!!
VESELA SEM,DA SEM VAS SPOZNALA,KER STE RES SUPER PUNCE(IN SUPER ČVEKE)!!!!

Pod tole se podpišem.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a ti tudiuser posted image user posted image user posted image user posted image

jA ITAK. Bom sam še dopisala RADA VAS IMAM.user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
27.5.2009 23:37:03   
Balonchy
Sam čvekajo.... tele februarčice!!! user posted image user posted image user posted image

Jooooj kakšne so...

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
27.5.2009 23:38:16   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Ja kaj  neki, ujet vas. Ko je blo konc fuzbala, sem se šla na hitr stuširat, prlaufam nazaj pa že tretji del. HALO!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image veš kaj sem jaz hitr tipkala uvoduser posted image user posted image user posted image sem imela bolšiga pa je vse skupi ven vrglo,pol sem pa vidla da se je že 200 odprla,sem pa skrajšalauser posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
27.5.2009 23:38:48   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

Sam čvekajo.... tele februarčice!!! user posted image user posted image user posted image

Jooooj kakšne so...
groza a  neuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
27.5.2009 23:39:22   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

UPAM ,DA TUKAJ SKUPAJ NADALJUJEMO,KJER SMO OSTALE,DA NAS BO VEDNO VEČ IN DA SKUPAJ SPREMLJAMO NAŠE PTIČKE IN ČEBELICE MED ODRAŠČANJEM!!!!!!!
VESELA SEM,DA SEM VAS SPOZNALA,KER STE RES SUPER PUNCE(IN SUPER ČVEKE)!!!!

Pod tole se podpišem.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a ti tudiuser posted image user posted image user posted image user posted image

jA ITAK. Bom sam še dopisala RADA VAS IMAM.user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil majchy23 -- 27.5.2009 23:41:24 >

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
27.5.2009 23:40:17   
Onasiss
no, če kero zanima reportaža s fuzbala.... Kolk že....aja 95 minut tekanja 20 descov za žogo, ki tokrat ni bila črno-bela, veliko švicanja, brcanja, še več kletvic in sočnih opazk, dva moška k sta skakala od enega droga do drugega v nekih čudnih rokavicah, za katere bi človek mislu, da sta jih kakemu bordarju ukradla, množica podivjanih in okajenih navijačev, sem pa tja kaka baba z velikimi joški..... NO to je to.... A KERO ŠE KAJ ZANIMAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
27.5.2009 23:40:31   
Katjusa
ka ve grete na 200:) no pol pa srečno in se vidimo v IV. deluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
27.5.2009 23:40:46   
sunny24
balonchy, sam res ej...Mislim... DDDD


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
27.5.2009 23:42:00   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

no, če kero zanima reportaža s fuzbala.... Kolk že....aja 95 minut tekanja 20 descov za žogo, ki tokrat ni bila črno-bela, veliko švicanja, brcanja, še več kletvic in sočnih opazk, dva moška k sta skakala od enega droga do drugega v nekih čudnih rokavicah, za katere bi človek mislu, da sta jih kakemu bordarju ukradla, množica podivjanih in okajenih navijačev, sem pa tja kaka baba z velikimi joški..... NO to je to.... A KERO ŠE KAJ ZANIMAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vsaj nekaj zanimivegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lahko noč

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
27.5.2009 23:42:04   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

Sam čvekajo.... tele februarčice!!! user posted image user posted image user posted image

Jooooj kakšne SMO...-nazadnje popravila mlea OB 23:41user posted image user posted image user posted image


_____________________________

So what....

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
27.5.2009 23:42:04   
sunny24
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

no, če kero zanima reportaža s fuzbala.... Kolk že....aja 95 minut tekanja 20 descov za žogo, ki tokrat ni bila črno-bela, veliko švicanja, brcanja, še več kletvic in sočnih opazk, dva moška k sta skakala od enega droga do drugega v nekih čudnih rokavicah, za katere bi človek mislu, da sta jih kakemu bordarju ukradla, množica podivjanih in okajenih navijačev, sem pa tja kaka baba z velikimi joški..... NO to je to.... A KERO ŠE KAJ ZANIMAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


To je ta glavno! user posted image

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
27.5.2009 23:42:33   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

ka ve grete na 200:) no pol pa srečno in se vidimo v IV. deluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
no upam da se umes še kej oglasiš

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
27.5.2009 23:43:23   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

no, če kero zanima reportaža s fuzbala.... Kolk že....aja 95 minut tekanja 20 descov za žogo, ki tokrat ni bila črno-bela, veliko švicanja, brcanja, še več kletvic in sočnih opazk, dva moška k sta skakala od enega droga do drugega v nekih čudnih rokavicah, za katere bi človek mislu, da sta jih kakemu bordarju ukradla, množica podivjanih in okajenih navijačev, sem pa tja kaka baba z velikimi joški..... NO to je to.... A KERO ŠE KAJ ZANIMAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
super obnovauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
27.5.2009 23:43:38   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

ka ve grete na 200:) no pol pa srečno in se vidimo v IV. deluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kAJ GREŠ TI NA DOPUST ŽE??????user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
27.5.2009 23:45:07   
Onasiss
Pa kva je s tem rr, tile smeškoti mi čist zmrznejo. hudiča. Zihr je kriva tista...kaj že čebela, ne, ne punčka, ki leta....

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
27.5.2009 23:47:31   
Čebel@
meni tudi rr nagajauser posted image user posted image user posted image mogoče je to znak da imam dovolj za danesuser posted image user posted image user posted image user posted image ......pupe,jaz grem k možeku v  posteljo,jutri bom ko zombi hodila okoli......lahko nočko(in prespano)

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
27.5.2009 23:48:02   
sunny24
mlea, ja, tista punčka je kriva...Meni tudi full šteka, sploh pa back sistem...Kar zmrzne...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
27.5.2009 23:48:44   
Onasiss
jAz grem tud k možu, pa ne tvojmu majchy....da ne bo pomote.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ptički in čebelice februarčic 2009 3.del
27.5.2009 23:49:22   
sunny24
A zdej pa use spat al kako??? Sej jst grem tudi, danes je bil dolg in naporen dan!

Se tipkamo jutri!

NOČKA!!!!!!!!

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?