|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
17.6.2009 22:06:25   
hillmagic
Ja Nena26 tale tehtnica se mi izmika hecno resuser posted image ..ni panike bom že prišla na vrsto.
Ja se tudi ne držim knjige in sem si sama sestavila kaj rada jem po dnevih. In podobno, kdaj poiščem kaj kam spada, pa tudi juhe nimam vsaki dan....Govorim kot da imam ze mesec diete za sebojuser posted image  pa me jutri čaka prvi OH dan.
Danes je kar šlo, ko smo bili na obisku sem malo postrani gledala piškote pa neko pecivo z pudingom povrhu..
Je pa res da če si doma bi kar nekaj jedel. Tudi mene je zagrabilo da bi kar nekaj vase dala pa sem spila kozarec voda pa je bilo bolje...
Jutri celi dan delam pa po službi grem 100 na sladoled JUHUUU
Lepo bodite

< Sporočilo je popravil hillmagic -- 17.6.2009 22:07:09 >


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
18.6.2009 21:00:59   
discoamela
ufff...danes mam sadni dan...kar neki šraufa po trebuhu....kot da bi pojedla 1 kg kamnov... user posted image  komaj čakam da bo konec tega dne!! kako ste ostale'?? A kej  user posted image zraven? Jaz se malo razgibam vsak večer, od sobote naprej pa bom začela s user posted image oz "hitra hoja" bolj kot drugo...


ste opazile da sem odkrila "več smeškov" user posted image

LP!


(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
19.6.2009 9:12:57   
n€na
jutro,


discoamela - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za smeške, si se naučila nekaj novegauser posted image user posted image


danes je pa dan za vaganje...uf jaz rajši se nebi šla vagat, ker sem vsa napihnjena in zaprta...sem imela sadni dan pa od takrat še nič ni šlo iz mene

o pa gremuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu discoamela)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
19.6.2009 9:41:41   
n€na
evo mene z vageuser posted image

sem se malo zredila nazaj in upam, da je to posledica tridnevnega zaprtjauser posted image user posted image

torej vaga kaže 70,9user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
19.6.2009 12:20:15   
hillmagic
Jaz imam tudi sadni dan danes. Moj prvi sadni danuser posted image . Za enkrat je vse še ok. Bom videla kako bo popoldne. Počutim se odlično,čistim sobo in poslušam glasbo, malo pojem pa sem rekla da pogledam kako so moje soaktivne deklice. Kakor koli uspeh je že to da smo sprejele odločitev, da je fino nekaj spremeniti. Veste koliko ljudi ne bo naredilo NIČ zase NIKOLI.
Nena26 zjutraj probaj s kozarcem Donata ali 3 dcl tople vode, to meni pomaga. Vem ni ti prijetno, sem jaz tudi že parkat sedela na WC pa se matrala pa ni šlo nič ven grozen občutek.Prvič sem bila zaprta ravno ko se se lotila prve ločevalne diete, ker telo spremeni izločanje in vse, čez čas bo šlo gladko. V
Discoamela smeški so super, sem pa opazila da znajo nekatere punce "prilimati" smeške ki jih ni v tabeli. Pa res ne vem kako to naredijouser posted image . Aha vidim tudi da si "nova" na ringaraji ja super. Je luštno na teh forumih.
Nena26 sej bo šlo dol jaz se bom stehtala cez 4 teden, če se bom vsak teden bom preveč preobremenjena s tem koliko je šlo dol in koliko ne.
Toliko za sedaj. Lepo bodite danes je še sončno in lepo user posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
19.6.2009 12:47:22   
maxi133
Ejla punce, vidim, da ste več al manj vredu user posted image
Jst imam tut danes sadni dan = lačnaaaaaaaa user posted image g
No moja tehtnica je pa danes pokazala 58.5kg, kar je 2 in pol kg manj user posted image je možno??? user posted image
A je katera probala za večerjo pojest pretlačeno banano posuto z orehi?? je okusno?

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
19.6.2009 12:50:11   
maxi133
IZVIRNO SPOROČILO: nena26


danes je pa dan za vaganje...uf jaz rajši se nebi šla vagat, ker sem vsa napihnjena in zaprta...sem imela sadni dan pa od takrat še nič ni šlo iz mene




nena26, meni je ponavadi pri zaprtju pomagalo, da sem prejšnji večer dala močit suhe slive in zjutraj na tešče sem pol to spila. Še boljš je, če jih tut poješ, ma meni so fuuj user posted image mi je pa pomagalo, medtem ko donat mi ni...

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
19.6.2009 14:55:50   
n€na
Hvala za nasvete glede zaprtja...user posted image user posted image

glede drugih smeškov je pa tako...poiščeš jih na spletu...si jih shraniš npr. na shrani.si in potem povezave kopiraš v post

user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil nena26 -- 19.6.2009 14:58:04 >

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
19.6.2009 15:05:17   
n€na
A je katera probala za večerjo pojest pretlačeno banano posuto z orehi?? je okusno?


ne nisem je še probala...daj pskusi in potem povej kakšna je...po moje ne more biti slaba, ker meni so dobri orehi in banane

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
19.6.2009 21:34:26   
maxi133
IZVIRNO SPOROČILO: nena26

A je katera probala za večerjo pojest pretlačeno banano posuto z orehi?? je okusno?


ne nisem je še probala...daj pskusi in potem povej kakšna je...po moje ne more biti slaba, ker meni so dobri orehi in banane



Probala in je res dobro user posted image no, raje bi npr meso, špinačo in pire, ma tudi to ni slabo user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
20.6.2009 0:19:50   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: nena26

Hvala za nasvete glede zaprtja...user posted image user posted image

glede drugih smeškov je pa tako...poiščeš jih na spletu...si jih shraniš npr. na shrani.si in potem povezave kopiraš v post

user posted image user posted image



hmmmm.....meni piše na shrani.si da da ta vrsta datoteke ni dovoljenauser posted image  pa sem nsšla iste smeške kot si jih pripela ...bom malo še probala

Aja, sadni dan se ni 100% iztekel. Pa tolk sem bila prepričana vase da se bo. Namreč, ko sem šla po punco v vrtec Mimo grede stara je 20 M sva šli na sladoled. in potem sem srečala eno kolegico, ki me prosi da naj ji napišem to dieto in pol jaz OOO SHIT jaz imam sadni dan pa s sladoledom v roki vsa nasmejana, tako da par žličk sem ga pojedla. Se zgodi tudi najboljšim a ne...potem pa še zvečer okrog 22 ure sem spila deci belega vina ker sem bila na koncertu klasičnih kitar in je bilo postreženo na koncu pač tako da se malo podružimo. Narezek pa kruhki in princes krofi,piškoti pa potica pa mini sendvički vse to mi ni premamilo saj so imeli tudi sadje, hvala bogu če ne bi šel kakšen princesin krofekuser posted image .
Drugače pa sem lačna in grem sedaj spat jutri pa bomo postrvi imeli..mmmmmm...komaj že čakam

Aja Banana in orehi meni se super slišiuser posted image

Nočko punce

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
20.6.2009 11:08:14   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic

IZVIRNO SPOROČILO: nena26

Hvala za nasvete glede zaprtja...user posted image user posted image

glede drugih smeškov je pa tako...poiščeš jih na spletu...si jih shraniš npr. na shrani.si in potem povezave kopiraš v post

user posted image user posted image



hmmmm.....meni piše na shrani.si da da ta vrsta datoteke ni dovoljenauser posted image  pa sem nsšla iste smeške kot si jih pripela ...bom malo še probala






...daj si najprej shrani nekam na disk in potem naloži na shrani.si...jaz delam tako...poskusi

pri nas pa danes tako dežuje in piha, da nas bo odneslouser posted image user posted image

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
20.6.2009 13:42:50   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: nena26

IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic

IZVIRNO SPOROČILO: nena26

Hvala za nasvete glede zaprtja...user posted image user posted image

glede drugih smeškov je pa tako...poiščeš jih na spletu...si jih shraniš npr. na shrani.si in potem povezave kopiraš v post

user posted image user posted image



hmmmm.....meni piše na shrani.si da da ta vrsta datoteke ni dovoljenauser posted image  pa sem nsšla iste smeške kot si jih pripela ...bom malo še probala






...daj si najprej shrani nekam na disk in potem naloži na shrani.si...jaz delam tako...poskusi

pri nas pa danes tako dežuje in piha, da nas bo odneslouser posted image user posted image



Thank you bom poskusila

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
20.6.2009 13:46:06   
hillmagic
Pri nas tudi pada dež, piha pa ne ...V Loki naj bi bila danes Venerina pot pa je odpadlo zaradi vremena.
Fullllll sem že lačna danes, tako da se glih komaj nazaj držim. Juha je že skuhana s korenčkom, postvru je bila v paci Še solato naredim pa tržaško omako pa bomo sedli k kosilu. Danes je moj beljakovinski dan...
Lp

< Sporočilo je popravil hillmagic -- 20.6.2009 13:47:29 >


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
21.6.2009 13:06:58   
hillmagic
Hey punce kakšno lepo vreme. Sem ravno s sprehoda in sem zopet lačna ko ne vem kaj. Se bi zdi da sem malo bolj razdražljiva in kar teško gledam drugo hrano ki jo ne smem. Tako sem zvečer dala vase par kokosovih kroglic. user posted image  Bo že bolje a ne Kako ste se vi imele čez vikend?

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
21.6.2009 21:20:15   
maxi133
ejla, moj vikend je bil kar lepo delaven, ker delam vikende, zato mi je bilo še toliko težje gledat sodelavce kako se mastijo med malico in še vmes z raznimi dobrotami user posted image in moram priznat, da sem tudi jst danes spravila vase en trikotnik pice, ufffffa user posted image ah ta dieta user posted image
neki vas še moram vprašat...a ko je npr škrobni dan, ali lahko jem recimo pire in špinačo?? da ni ravno suh krompir in solata, ker mi ne prow tekne user posted image

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
22.6.2009 10:39:06   
n€na
...............uff kako sem utrujenauser posted image user posted image user posted image

včeraj smo imeli fešto za tamalin rojstni dan, bi morala jest samo sadje ampak ob vseh dobrotah mi je zadišal tudi krompirček in poljnena bučka z mletim mesom...priznam nisem bila resna...ampak pri 15 ljudeh, ki sem jih imela na kosilu in od neprestanega laufanja sem in tja in gor in dol še vednoupam da se na tehtnici ne bo preveč poznalo...ob samem sadju pa niti ne vem kako bi zdžala ta tempo, ki sem ga imela včeraj...zato mislim, da mi je bilo oproščenouser posted image user posted image user posted image

a se strinjate z mano...bom pa malo zamenjala včeraj B, danes pa V in bom jutri na istemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
22.6.2009 13:58:17   
_andreja_
Živjo punce jz se vam bi tudi pridružila, za mano sta dva poroda od zadnjega bo jutri minilo 3 mesece in bi bil čas da se spravim h sebi, rada bi prišla na 70 kg toliko sem jih imela ko sem prvič zanosila in sem se počutila o.k. tudi všečna sem si bila ravn tk mojmu user posted image  koliko jih pa morem zgubit hja preveč, raje ne povem, da nau katero kap ruknala user posted image  jz pa drugače ne bom imela nobene diete samo zdrava hrana, velikoooo vode in aktivnosti, ter seveda dojenjee na veliko

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
22.6.2009 18:12:44   
n€na
_andreja_ ti se nam kar pridruži, tukaj vzpodbujamo eno drugo, da ne obupamo prehitrouser posted image user posted image user posted image user posted image

Dobrodošla med namiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
22.6.2009 18:23:18   
rebeka84
Pozdravljene!

Tudi jaz sem se odločila za ločevalno dieto in z njo pričela 19.06. Danes imam sadni dan, sem bolj lačna kot sita, ker nimam preveč rada sadja.
Začela sem s 75,3kg, jutri zjutraj ko se stehtam vam pa javim če je že šlo kaj dol.user posted image

Pred zanositvijo sem tehtala 65,5kg, rodit sem šla z 82, 5kg. Rada bi prišla vsaj na 65kg!



(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
22.6.2009 19:25:47   
hillmagic
HEY pozdravljene rebeka84 in _andeja_...me veseli da sta z nami. Superca. Jaz sem ga včeraj malo sračkala, danes pa je moj OH dan ki je tudi moj najljubši tako da se kar držim danes. Jutri pa sadni dan. Hvala bogu jutri delam celi dan, da bi ne bo težko sadje jesti.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
22.6.2009 22:04:05   
discoamela
dobrodošle punce!!user posted image  kako lepo da nas je še več....

jaz sem vikend imela kar uspešen, se držala diete...., zato pa se danes (sadni dan) ni izšel tako kot sem načrtovala...nič se ne bom izgovarjala..lačna sem bila fulllllllllllllllllllllll in zgleda da bom kmalu dobila še M pa mi je kar cuker padel - sem pojedla kar en velik kos SADNE torte (važno da je sadna ne..user posted image ). Sem pa med vikendom bila precej aktivna in tudi telovadila sem vsak dan 1 uro, mogoče je tudi to vplivalo na današnjo ogromno luknjo v želodcu....user posted image  . Sem pa " na skrivaj " pokukala na tehtnico in šok - niti grama nisem šla dol... a je to mogoče??!?!?! se nisem kar nekaj dni tehtala in sem upala da bo zdej ja videt kakšen rezultat ..
nič! user posted image


ufffa... upam da bo kmalu kakšen kg padel dol ker če ne .... ?!?!?!

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
23.6.2009 8:46:49   
rebeka84
dobro jutro! kako ste kaj? moj sadni dan je mimo(končno), ker nimam rada sadja, sem jedla manj kot bi lahko. Zdaj sem stopila na tehtnico in imam72kg. Sem vesela, ker počasi bo pa šlo...user posted image

(odgovor članu discoamela)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
23.6.2009 9:07:51   
_andreja_
dobro jutro puce, hvala vam za dobrodošlico, in ja vzpodbudo bomo rabile ko bomo na tleh, da naumo obupale prehitro ...

discomela to je čisto normalno da ne gre vedno takoj dol, pri nekaterih gre na začetku veliko pa se potem ustavi pri drugih je pa kontra...

me pa zanima če bi imele me kakšno tabelco, katere hujšamlo in koliko moremo izgubit... lahko jo celo jaz naredim, samo ne dans ker smo imeli ponoči žurko in mi kr učke skp vlečeuser posted image

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu discoamela)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kdo gre z mano na ločevalno-29.5.09???
23.6.2009 10:35:55   
ROZSI
pozdravljene punce!!!!!!!!Jaz bi se vam tudi pridružila,če me sprejmete seveda????že velikokrat sem že hotela začeti, vendar me je volja hitro zapustila.zdaj ko pa tehtnica že protestira mislim , da je skrajni čas, da nekaj naredim!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mogoče ,bi mi katera znala povedati, kje bi dobila kaj več informacij, o tej dieti(knjige, ...)

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?