|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: partner
1.7.2009 23:37:50   
zband
sem bil v petek
grem pa na ptuj,ker v soboto krstimo našo malo pupo 

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: partner
1.7.2009 23:40:43   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: zband

sem bil v petek
grem pa na ptuj,ker v soboto krstimo našo malo pupo 


aha.......fajn..user posted image ..lepo se imejte

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: partner
1.7.2009 23:45:36   
zband
hvala

se pa nekega dne upam,da srečamo v samsari al pa v  na drugi strani,da boste sep.videle kaki smo mi očetje.lepo noč v mesto pod pohorjem vam želim oče treh mali vragcev

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: partner
2.7.2009 8:31:36   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: zband

hvala

se pa nekega dne upam,da srečamo v samsari al pa v  na drugi strani,da boste sep.videle kaki smo mi očetje.lepo noč v mesto pod pohorjem vam želim oče treh mali vragcev




organiziraj srečanje..lp.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: partner
8.7.2009 12:39:28   
*Neja
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Po dolgem času je šel na pijačo, ti si pa nonstop na tel. visela in norela?
Jaz te ne bom tolažila. Se mi bolj tvoj partner smili. Pusti človeku malo dihat. A ti ne greš nikoli na pijačo?



Podpišem.

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: partner
8.7.2009 12:59:17   
tinkatonka
Jaz pa tvoje jezo razumem bolj v smislu, da si jezna, ker se je on imel fino, ti si bila pa doma z dvema otrokoma. V bistvu si se želela tudi ti imet fino in si mu bila očitno mal fovš. Svojo histerijo boš obvladala tako, da se boš še sama odpravila kdaj s prijateljicami ven, pa boš vidla, da imet se fino z drugimi ljudmi (ki ni tvoja žena ali mož) ni nič slabega, s tem partnerja nič manj nimaš rada, ga nič manj ne spoštuješ (sej ne počneš nič pregrešnega) in da v bistvu ne rabiš imet niti kančka slabe vesti. Prej bodi vesela, da se bo, če ne boš težila, z veseljem vrnil domov, kot to, da na koncu prijetnega večera s prijatelji pride domov k tečni ženi. Pol pa verjemi, da se je imel tam bolj fino kot doma.

Lp Tina

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 8.7.2009 13:00:58 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tmms)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: partner
8.7.2009 13:27:20   
Pikicapokica6
Se podpišem pod tinkatonko. Ravno to sem hotla sama napisat.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   [Brisano sporočilo]
8.7.2009 13:45:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pikicapokica6)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: partner
8.7.2009 21:12:21   
corfu
Men je tudi najbolj zmotilo to, da ni odgovoren do svoji otrok, ker je šel ven, tebi obljubil čez pet minut in ker ni prišel in se imel fajn, je kaj?  Slab oče, neodgovoren starš? Dajno no, ne bodi hecna user posted image

Še ti pojdi ven pa se malo sprosti user posted image user posted image user posted image

Sicer pa, da sem jaz tvoj mož, bi se morala ti meni opravičitiza tako noro, nedoraslo obnašanje in ne jaz tebi, pika.

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: partner
8.7.2009 21:24:39   
botrca
Kot so ti rekle predhodnice (mislim da rija) problem ni v njem ampak v tebi. Če je po dolgem času šel ven, ne vidim razloga zakaj bi ga klicala (sploh pa ne 20x) in mu težila, ker itak da ne bo prišel takrat ko je rekel. Nisem še srečala takega moškega, ki bi šel na eno pijačo pa domov.
Če je bilo to zvečer, potem bi jaz ta čas posvetila sama sebi...otroka dala spat, sebi bi pa ne vem dala kak dvd za pogledat, porihtala bi si nohte, tuširat bi se šla...veš kak bi šla lepo spat...kot angelček bi spala, ne bi imela čas razmišljat kdaj bo prišel...
Zjutraj bi se pa lepo pogovorila z njim in verjemi, da se jeza da obvadat samo če hočeš.
Sarayin predlog je dober...poskusi.

< Sporočilo je popravil botrca -- 8.7.2009 21:26:09 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: partner
8.7.2009 21:30:54   
ksenija12
sta šla kaj v zadnjem času skupaj ven? pokličita babico, dedija, prijateljico, da počuva otročke ko spijo in si privoščita eno svojo noro noč...na vsake toliko časa..potem boš lažje sprejela tudi to, da gre kdaj sam...sicer pa mislim, da kričanje ni nič takšnega...bolje kot da držiš v sebi in potem nekje tli tista jeza...to potlačiš...

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: partner
9.7.2009 20:39:29   
picola1
Poišči vzrok svoje jeze. Jaz vem, da sem bila včasih jezna na isti način, ugotovila pa sem, da zato, ker sem že v otroštvu gledala, kako je mama za vse in kako oče in brat lepo uživata. Se pravi: ženske morjo delat, bit odgovorne itd., moški pa lahko luftajo, se imajo fajn in so neodogovorni otroci. Ta zaključek sem jst nardila ob 20ih letih gledanja enih in istih scen doma (in zanimivo, da sem vedno našla tudi temu scenariju primerne moške...). No, potem sem pač ugotovila, da to še zdaleč ne rabi bit tako in sem si začela predvsem jemat čas tudi zase in to brez slabe vesti. Ugotovila pa sem tudi, da vsi moški niso takšni kot moj oče in brat, ampak so tudi odogovrni in zreli in da imam prav takšnega tudi jaz.user posted image

Kot drugo se pogovorita za naprej. Tvoj problem je tukaj ta, da si pač čist napsihirana v teh trenutkih, da imaš neko sceno ljubosumja ali nezaupanja ali česarkoli pač že 8to moraš ugotovit sama, kako se počutiš)... njegov problem pa je ta, da daje lažne obljube-namreč, da bo prišel čez pet minut, čeprav točno ve, da to ni res. To se meni ne zdi zrelo od njega. Moj bi mi v takšnem trenutku rekel (če bi se mi že slučajno odpeljalo, sam dvomim...): pridem čez dve uri, imam se fajn, prosim, če me sedaj pustiš uživat, zaupaj mi, vse bo ok. Ne bi pa me nikol 'nategoval' s temi petimi minutami, kar se mi edino zdi prav. (če sem iskrena, bi mi blo boljš tut, če bi me takrat nahrulil, da naj mu dam že enkrat mir in da bo prišel ko bo pač prišel, kot pa nategovanje s temi minutami v nedogled)

Torej problem imata po moje nekje oba (vsaj ponavadi je tako pri skoraj vseh stvareh), štos pa je, da njega ne moreš spremenit, lahko pa spremeniš sebe in svoje reakcije.
Kot je že ronja napisala, je fajn, da si se začela zavedat tega, da imaš problem (večina uporabnic, ki so se oglasile, je to spregledalo), tukaj se začne. Potem pa naprej. Pogovor s samo sabo, pogovori s partnerjem...počasi obvladovanje svojih občutkov...Tako to gre. Jst bi začela s tem, da bi moža kmalu spet naterala samega ven, sama pa bi opazovala sebe, svoje občutke, svoje reakcije. In potem bi to vadila vsaj dvakrat na mesec...user posted image In definitivno bi šla tut jst sama ven kdaj pa kdaj s prijateljicami. Ker tut ženske se imamo lahko fajn, ne rabimo bit vedno tako zeloooooooo zadrgnjene in odgovorne. Pozabi, kar so te nadrilali doma! user posted image

Pa sporoči, kako ti gre.user posted image

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: partner
10.7.2009 13:16:18   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Po dolgem času je šel na pijačo, ti si pa nonstop na tel. visela in norela?
Jaz te ne bom tolažila. Se mi bolj tvoj partner smili. Pusti človeku malo dihat. A ti ne greš nikoli na pijačo?



Se strinjam. V ljubezni boste začele uživat komaj takrat, ko boste skapirale, da partner ni vaša last. Pa da meni moj pove, da ne smem iti s kolegicami na kavo??? Pa da me 20x kliče???? Žal mi je za tvojega partnerja. Res.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: partner
10.7.2009 13:18:01   
tanikaa
Aja, pa raje bi se z vsrano pištolo vstrelila, kot pa ga klicala, ko je skolegi na kavi.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: partner
8.9.2009 13:15:27   
Sreča in ljubezen
Ce je sel po dolgem casu vn na pijaco ga ni treba klicat..ti bi bla vesela ce bi te on tko klical vsakih 5 min i spraseval kdaj prides domov??

KAR SE TICE TVOJE JEZE,prespi pa potem se pogovori znjim in mu pac poves da ti ni vsec da govori da pride cez pet min. pa ga ni celo vecnost!

Ni treba takoj vik in krik zagnat!

Pa spoloh ni treba da si jezna,verjetno ti tud gres na pijaco pa te moz ne klice na tel.! Mislis da bi blo bljse da nima nobenga prijatelja pa da ti skoz neki tezi doma in posebi kadar gres TI vn na pijaco?!
Nimas prov...dej mal razmislit in kot sm napisala ne takoj zagnat vik in krik,prvo prespi in ko se bos zbudila naslednji dan ti bo lazje,bos pozabila in bos vidla da je vse ok!


_____________________________


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 65
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?