|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kva skuhat, če nč ne znaš? :-S
17.7.2009 22:18:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hrchy

izi recept:

skuhas makarone - to znas.

potem na ponev zlico masla (ali olivnega olja), gor streses na kocke narezano sunko (ali slanino ali piscanca), jo mesas dve minuti (tolk da se zadeva malo popece), dodas crne olive, se mesas dve minuti (al pa gobice al pa rdeco papriko al ap kaj tazga...) potem streses zraven odcejene makarone in jih premesas, tako da se sestavine premesajo.

zakompliciran recept 1:
med makarone lahko dodas tudi an kocke narezan sir in potem malo premesas, da se sir zacne topiti.

zakompliciran recept 2:
preden dodas makarone dodas pol skodelice smetane za kuhanje, pustis minuto (oz. toliko, da se pogreje) in potem dodas makarone

zakompliciran recept 3:
po tem, ko ze dodas makarone, vso mesanico skupaj streses v pekac in vse skupaj prelijes z mesanico: 1 jajce, nariban sir, malo smetane za kuhanje, sol (+ poper ali cayenne ali timijan... po okusu in domisljiji)
in to butnes v pecico, da se povrhu zapece...

sicer pa ni tolk vazen, kaksen je okus, vsaj polovica vecerje je v marketingu: zato po robu kroznika potresi malo sladke paprike, ali pa malo narezanega petersiljcka ali pa narezi paradiznik na kockice in potresi po vrhu itd...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hrchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Kva skuhat, če nč ne znaš? :-S
18.7.2009 1:54:37   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: zband
drugič pa se na kavč pred tv vleži,pivo v piksni obvezno, ko bo stopil čez vrata,pa mu reci ,,dragi kaj bo danes za kosilouser posted image user posted image user posted image ,ne upaš al upaš l.p.

Upam, brez problema, samo kaj, ko ne pijem piva. A lahko vodko? user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: brigitaa
Dobr da jz moje sinove učim tudi kuharske spretnosti, če lih najdejo kako fineso karneso

Če najdejo kakšno fineso, mogoče res ne bodo imeli vsak dan sveže kuhanega kosila doma in tudi, ko bo kuhano, morda ne bo ravno domače, ampak dolgčas jim pa zagotovo ne bo. Kaj misliš, kakšnih žensk se moški prej naveličajo - tistih, ki niso prefektne kuharice ali tistih, ob katerih jim je tako dolgčas, da še njim zmanjka idej? user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady
 Sigurno zna Kerensa dobro mešati drugje, ker edino tako lahko razumem Kamikazo.

Tako, kakor sem jaz ženska, ki se je takorekoč ne da razumeti, tako je on moški, ki se ga takorekoč ne da razumeti. user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
Naj samo moj še kakšno čez mene reče!

Go, girl, go - postavi se zase! user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa
Ob vsem tem se sprašujem ženska draga, kaj si svojim otrokom kuhala ob uvajanju GH. Odprla konzervo z zelenjavo, jo pogrela na mikro

Tudi to, med drugim. In čim so otrokoma zrasli zobje, sta že glodala rob pizze. user posted image
A tvoji otroc sploh vejo kakšen je dejansko krompir?

Seveda vesta. Kaj misliš, da moja tašča kuha umetnega, kakor jaz? user posted image

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Kva skuhat, če nč ne znaš? :-S
18.7.2009 11:00:34   
alička
user posted image  Ti si carica.

Zdej si spet nardila provokacijo.

Me pa zanima, a so se tukaj javljale same kuharce in so bile ostale tiho.

Aja butl jest, na rr so itak same prfekt mame, kuharce, likarce, gospodinje...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Kva skuhat, če nč ne znaš? :-S
18.7.2009 15:18:11   
EMILY 3
a veš kaj lahko si dobra gospodinja,mama in super žena,le če se ti da....joj...bogi tvoj mož....še bolj pa otroci da jejo samo konzerve,pizze in tak oslarije...ai res....jaz nebi jela konzerve niti enkrat na mesec,kamo li pa tolko krat kot so pri tebi na jedilniku....pa za toti čas kaj sediš za računalnikom bi že skuhala.....glej daš piščanca pečt in ti ni treba polek stati....pol pa še zraven krompir pečt in mešana solata pa je....ali pa ribe v marinadi,pa krompir z peteršiljem,francoska solata pa hrenovke....je dosti tega ki je čist lahko naredit,pa še hitro......samo voljo je treba met......

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Kva skuhat, če nč ne znaš? :-S
18.7.2009 15:30:48   
Anonimen
No, sem se zabavala ob branju tegale in pošteno narežala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa ko že ene pravte glede njenga kuhanja - sej povedala, da je njen dec mojstrovina kuharstva, ona pa testr. Kaj zaj? Pa očitn čist dobr funkcionirajo, pa se majo kljub tem radi, čeprav ne mara kej dost loncou in pokrovuk.

(odgovor članu EMILY 3)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Kva skuhat, če nč ne znaš? :-S
18.7.2009 21:05:15   
Anonimen
Hm, zanimivo - Kerensa - a misliš, da bo cel lajf tko? Boš vidla, v življenju vsakega moškega je meja, ki dvigne plafon - zato dej ne seri, ne bod lenčina, ko ne vem kdo, pa zmigej malo svoje lonce in pokrovke. Pa dokaži, da nisi samo ena mestna frajla, ki cele dneve kofetka s prijateljicami, čaka, da bo možek kaj dobrega skuhal in ki misli, da s sexom zadovolji vse njegove potrebe user posted image . Vse se da verjemi - jaz tud nisem znala bogvekaj skuhat - ampak z malo, res malo dobre volje se zmore prav vseuser posted image .

< Sporočilo je popravil nya -- 18.7.2009 21:06:49 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Kva skuhat, če nč ne znaš? :-S
18.7.2009 23:15:35   
srček2007
no jaz osebno se držim enega pregovora ki sem ga slišala od moških prijateljev
Glasi se: žena mora biti v kuhinji odlična kuharica in v postelji najboljša ku..a
in glej zlomka da drži pri nas nobenih pripomb na nobenem področju
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Če se ničesar ne bojiš, tudi ne ljubiš nič.
In če nič ne ljubiš, kakšno radost
imaš v življenju?
(S.C.)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Kva skuhat, če nč ne znaš? :-S
18.7.2009 23:19:50   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: EMILY 3
daš piščanca pečt in ti ni treba polek stati

Vem. Ampak če pa že pečenega kupim za 5€, mi ga pa niti pečt ni treba in pomivat potem. user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: nya
a misliš, da bo cel lajf tko?

Ne vem. Ampak če bo že popi*dil, bo prej zaradi česa drugega, kot pa zaradi kuhanja. user posted image

(odgovor članu EMILY 3)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Kva skuhat, če nč ne znaš? :-S
18.7.2009 23:40:05   
Anonimen
Kerensa* ma ne da danes spet kuhas user posted image ?

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Kva skuhat, če nč ne znaš? :-S
18.7.2009 23:41:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srček2007

Glasi se: žena mora biti v kuhinji odlična kuharica in v postelji najboljša ku..a
in glej zlomka da drži pri nas nobenih pripomb na nobenem področju


Se ga drzim ravno obratno.

(odgovor članu srček2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Kva skuhat, če nč ne znaš? :-S
18.7.2009 23:42:05   
Kerensa*
Ne, ne user posted image ... danes je bil pa special day, pa... no, na kakšni drugi temi o tem. Mogoče. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Kva skuhat, če nč ne znaš? :-S
18.7.2009 23:46:05   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: srček2007

Glasi se: žena mora biti v kuhinji odlična kuharica in v postelji najboljša ku..a
in glej zlomka da drži pri nas nobenih pripomb na nobenem področju


Se ga drzim ravno obratno.


mič, torej pri tebi laufa halo pica in ležiš ko kladauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Kva skuhat, če nč ne znaš? :-S
18.7.2009 23:47:10   
Kerensa*
V kuhinji je kur*a (kako to izgleda? user posted image ) in v postelji kuha (meša? user posted image ).

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Kva skuhat, če nč ne znaš? :-S
18.7.2009 23:47:39   
Anonimen
Ne, v kuhinji ku**, vzames kar imas in se znajdes.
In v postelji kuharica. Skrivnost kuhinje je v pravi mesanici zacimb.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Kva skuhat, če nč ne znaš? :-S
18.7.2009 23:48:01   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

V kuhinji je kur*a (kako to izgleda? user posted image ) in v postelji kuha (meša? user posted image ).


user posted image user posted image user posted image  to drugo si nekak predstavljam....user posted image  ampak prvouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Kva skuhat, če nč ne znaš? :-S
18.7.2009 23:48:21   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: srček2007

Glasi se: žena mora biti v kuhinji odlična kuharica in v postelji najboljša ku..a
in glej zlomka da drži pri nas nobenih pripomb na nobenem področju


Se ga drzim ravno obratno.


mič, torej pri tebi laufa halo pica in ležiš ko kladauser posted image


user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Kva skuhat, če nč ne znaš? :-S
18.7.2009 23:48:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: srček2007

Glasi se: žena mora biti v kuhinji odlična kuharica in v postelji najboljša ku..a
in glej zlomka da drži pri nas nobenih pripomb na nobenem področju


Se ga drzim ravno obratno.


mič, torej pri tebi laufa halo pica in ležiš ko kladauser posted image


ne vem, mogoce je pri tebi tako user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Kva skuhat, če nč ne znaš? :-S
18.7.2009 23:49:00   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Skrivnost kuhinje je v pravi mesanici zacimb.



moj prisega na čili.....user posted image user posted image user posted image  ima rad preproste okuse....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Kva skuhat, če nč ne znaš? :-S
18.7.2009 23:51:53   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

ne vem, mogoce je pri tebi tako user posted image


je-ba je, ko halo pica na kmete ne voziuser posted image

in glede na to, da se moj dobro "meče" mi kaj takega tudi pri najboljši volji ne bi uspelouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Kva skuhat, če nč ne znaš? :-S
18.7.2009 23:53:37   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: rija
moj prisega na čili

Ja, tudi moj v.d. Moža ima rad spicy. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Kva skuhat, če nč ne znaš? :-S
19.7.2009 0:08:19   
arabela*
user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Kva skuhat, če nč ne znaš? :-S
19.7.2009 0:27:36   
benika
med tem časom ko nimaš kaj za delat mal poglej v kuharske knjige. mogoče pa najdeš kaj pametnega
. Edo

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Kva skuhat, če nč ne znaš? :-S
19.7.2009 7:44:46   
Kerensa*
Ej, model, ti pa sam tih bod, k sm čist vesela, da te ni - mi usaj ni treba poslušat, da te dol dajem (al pa ti mene, no, kukr obrneš). user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Kva skuhat, če nč ne znaš? :-S
19.7.2009 11:02:47   
benika
Ti Kerensa, a ti povem, kaj moj možek pripravlja danes zas kosilo.....škampe na buzaro, orade na žaru, kumarično solato s krompirjem in solato s paradižnikom, sirčkom in poletno zelenjavo. Za sladico bo pa ledena kavica s pregrešno dobrim sladoledom.

A prideta s Kamikazo?user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Kva skuhat, če nč ne znaš? :-S
19.7.2009 12:34:44   
Kerensa*
Ti pa znaš provocirat, ženska. user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 enostavni in drugačni recepti za velikon...
photo
Velika noč lahko postane obred, ki si ga podarimo drug drugemu za druženje in skupno ustvarjanje. Skupno pospravljanje s...
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?