|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  205 206 [207] 208 209   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
28.2.2014 8:40:28   
niinii
Da se še jaz malo javim. Naša mala razbojnica bo kmalu stara 10m. Sploh ne vem kam gre ta čas. Veselo kobacamo okoli, se postavljamo na noge. Malo bomo še počakali, potem pa gremo v nove boje.

Držim pesti za vse stare borke, da tudi vam kmalu uspe.

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 5151
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
17.4.2014 13:32:24   
anneboleyn
Nevem, kdaj sem se prvič (pravzaprav tudi zadnjič) javila tukaj - s svojim partnerjem sva začela "delati" na otroku.

Nazadnje sem menstruacijo imela 25. februarja, zamujala mi je dva tedna, zato sem se vpisala h ginekologinji, vesela, ker sem končno zanosila, to so pokazali tudi testi, ki sem jih kupila v lekarni. Ginekologinja mi je po ultrazvoku povedala, da plod ni velik samo za 7 tednov, kolikor bi moral imeti, temveč celih 16 tednov in je ugotovila, da sem zanosila kmalu po novem letu. Mene je seveda šok - ne samo od sreče, temveč tudi zato, ker sem stara že 35 let in bi morala iti na nuhalno, za kar je sedaj seveda prepozno user posted image  Torej sem imela mensutracijo še dvakrat (oziorma neko krvavitev), čeprav sem bila noseča. Tega si sedaj nekako ne morem odpustiti... V tem času sem verjetno vzela kakšno tableto proti bolečinam in pila sem alkohol, ker sva bila z mojim ravno v toplicah, pa imela sva večerjo za valentinovo, pa rojstni dan moje mame, kjer smo tudi nekaj spili.

Bojim se, da bo z otročkom kaj narobe :-( Ginekologinja me miri, da je po utrazvoku videti zdrav fantič, pa da bo ultrazvok še kaj pokazal po morfologiji... Ampak vseeno... Sploh si nisem mislila, da se mi lahko to zgodi. Sploh nisem imela nobenih znakov, nobenih težav z želodcem, nič.user posted image

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 5152
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
19.4.2014 12:41:53   
Katte
anneboleyn, pozabi na skrbi. Meni se zdi, da je ta tvoj dečko pravi borec. Vse bo v redu, mami boš. Čestitam!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu anneboleyn)
Neposredna povezava do sporočila: 5153
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
22.4.2014 7:23:54   
Diamond*
Naj se vam pridružim še tukaj user posted image
Spremljam vas že nekaj časa, vendar sem se odločila, da se vam pridružim v pogovoru saj ste super punce predvsem pa edino me poznamo občutek čakanja na user posted image . Tokrat sem bila prvi mesec na klomifenu (dr. Reš mi je odkril PCO - oba jajčnika polna malih cist) in sedaj na estimi, odvija pa se zadnji teden pred nenapovedano user posted image in srčno upam, da namesto user posted image zagledam user posted image . user posted image user posted image
Mineva nekaj več kot 1 leto, odkar sva začela načrtovati naraščaj (za oba bo prvi user posted image ) ampak sem se odločila, da bom tokrat štela v mislih 1. krog, saj je bilo glede na dano diagnozo, bolj malo možnosti.. Je pa vedno možnost user posted image

Upam, da me sprejmete medse in da bomo skupaj čakale in čimprej dočakale user posted image user posted image
Če user posted image ne priteče, 29.ga lulam na paličko (ne bi bila jaz, če ne bi že pred prazniki kupila CB testa, da čaka doma user posted image ).

Lep začetek tedna vam želim user posted image

_____________________________

You only live once, but if you do it right, once is enough. - M.W.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 5154
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
22.4.2014 15:53:33   
Katte
Hej, Diamond*. Držim pesti, da bo že prvi krog na klomifenu uspešen.
Jaz sem tudi na klomifenu, jemala sem ga na lastno pest. M pricakujem 25.4. Imam občutek, da bo prišla.

Rada bi čestitala naši stari borki monsy za plusek, ki ga je dočakala po petih letih.
Monsy, presrečna sem zate. Želim ti lepo in mirno nosečnost in čudovitega dojenčka (ali dva).

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Diamond*)
Neposredna povezava do sporočila: 5155
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
22.4.2014 18:14:44   
monsy
IZVIRNO SPOROČILO: Katte


Rada bi čestitala naši stari borki monsy za plusek, ki ga je dočakala po petih letih.
Monsy, presrečna sem zate. Želim ti lepo in mirno nosečnost in čudovitega dojenčka (ali dva).




hvalaaaa Katte user posted image user posted image user posted image
še vedno sem v oblakih,...zdi se mi nemogoče,...pa sem 4 teste naredila !!! user posted image

5.5. mam pregled.

< Sporočilo je popravil monsy -- 22.4.2014 18:15:05 >

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 5156
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
22.4.2014 22:23:27   
niinii
Čestitke monsy, ful vesela zate :)

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 5157
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
23.4.2014 8:40:23   
Diamond*
monsy, še tukaj čestitke user posted image . Verjamem, da po toliko letih truda, je občutek user posted image na testu nepopisen. user posted image

Katte, tebi je že enkrat uspelo s klomifenom, če se prav spomnim user posted image . Tokrat ti želim, da spet čimprej zagledaš user posted image . Si imela kaj stranskih učinkov? Mene je ob jemanju oblivala taka vročica, je bilo huje kot poleti med vročinskim valom user posted image

Zase nekako mislim, da mogoče talo krog s K ni bil tako uspešen ker me že od začetka jemanja spremljajo obupni stranski učinki, in sedaj do moje M manjka le še 2-3 dni ampak nimam dobrega občutka. Se bom pa seveda pustila presenetit user posted image . Moj user posted image ima baje odlične plavalce, tako da se malo tolažim, da naju loči le par mesecev, da s pomočjo K dočakava svoj user posted image . Če ne bi bil UZ tako prepričljv, sploh ne bi vedela da imam PCO (M redne, O sem bila sigurna da jo čutim, itd.) ampak se je na UZ dobro videlo, da sta oba jajčnika čisto polna majhnih cist, vendar naj to sedaj ob K, ne bi več oviralo zanositve. user posted image user posted image .
Upam le, da me ne premami radovednost in da ne pokurim testa pred soboto!! user posted image

< Sporočilo je popravil Diamond* -- 23.4.2014 8:41:17 >


_____________________________

You only live once, but if you do it right, once is enough. - M.W.

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 5158
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
23.4.2014 10:13:17   
biba85
Tudi jaz imam PCO, samo na enem jajčniku so se videle ciste. Tudi meni se ni sanjalo, da imam PCO, dokler nisem bila na UZ. M imam redne(kak dan,dva razlike), O sem spremljala s testi in po sluzi, tako da sem bila presenečena ko mi je G to povedala. Sem pa že dala skoz eno terapijo K.( 4 cikle), pa žal ni bilo uspešno. Sedaj pa mi je G. predlagala, da naj ponovno poskusim s to terapijo (3 cikle) med čakanjem na neplodnostno. Upam, da boš ti Diamond bolj uspešna pri jemanju K. Aja, pa tudi mene obliva vročica, zaćne se drugi dan jemanja tablete, in traja kakšno minuto, potem pa je OK. user posted image

< Sporočilo je popravil biba85 -- 23.4.2014 10:16:31 >

(odgovor članu Diamond*)
Neposredna povezava do sporočila: 5159
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
23.4.2014 11:27:34   
Diamond*
Imam čisto enako znake, me tako pogreje za kakšno minuto, da niti dihat ne morem normalno user posted image ampak dobro, se tolažim vse za user posted image , pa to je najbrž najmanjše kar lahko prenesem glede na to, skozi kaj morajo nekatere hoditi. user posted image
Sedaj v drugem delu ciklusa, sem na Estimi, pa me tako zbada spodaj zadnje dva dni, da sploh ne razumem več kaj se dogaja user posted image rajši niti ne razmišljam več o znakih, ker imam že itak bujno domišljijo, pa me vedno znova potem tepe user posted image
Biba85, pravijo da tudi po ciklusu s K, ta še vedno deluje, tako da ne obupaj, nekateri user posted image se pač pustijo dalj časa čakat, ane user posted image .


< Sporočilo je popravil Diamond* -- 23.4.2014 11:28:25 >


_____________________________

You only live once, but if you do it right, once is enough. - M.W.

(odgovor članu biba85)
Neposredna povezava do sporočila: 5160
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
24.4.2014 18:56:46   
Katte
Res je, Diamond*. Uspelo mi je v prvem krogu klomifena. Posebnih stranskih učinkov ni bilo ne takrat ne zdaj. Čutila sem jajčnike že pred ovulacijo, med O precej, pa mogoče mi je bilo malenkost slabo.
Jutri naj bi prišla M, če je slučajno ne bo, testiram v soboto. Imam ogromno testkov, ampak ne maram prezgodaj lulati na njih, hehe. Me pa že precej zvija. Se bom pustila presenetiti.
Srečno!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Diamond*)
Neposredna povezava do sporočila: 5161
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
25.4.2014 8:22:56   
Diamond*
Katte, upam da bo tudi tokrat srečen mesec s K user posted image . Navijam, da je danes ne zagledaš, da je user posted image pozabila tvoj naslov in ga predala naprej štorklji. user posted image
Jaz pa sedaj že kakšen slab teden močno čutim jajčnike, ubistvu kar celoten spodnji del. Tako da vmes sem že obupala, ker sem bila sigurna, da se user posted image že najavlja, sedaj je pa počutje kar ok. Nimam niti slabosti, nikakršnih bolečin, pa tudi prsa me nič ne bolijo.. Res se lahko samo pustim presenetiti kako se bo odvijal tale ciklus pri meni, ker ponavadi imam vse namišljene znake, tale mesec me je pa domišljija pustila na cedilu v zadnjem delu ciklusa user posted image user posted image .



_____________________________

You only live once, but if you do it right, once is enough. - M.W.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 5162
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
25.4.2014 9:23:56   
sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: monsy

IZVIRNO SPOROČILO: Katte


Rada bi čestitala naši stari borki monsy za plusek, ki ga je dočakala po petih letih.
Monsy, presrečna sem zate. Želim ti lepo in mirno nosečnost in čudovitega dojenčka (ali dva).




hvalaaaa Katte user posted image user posted image user posted image
še vedno sem v oblakih,...zdi se mi nemogoče,...pa sem 4 teste naredila !!! user posted image

5.5. mam pregled.

tudi jaz se pridružujem :) čestitke

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 5163
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
25.4.2014 9:35:50   
sonček85
Vse lepo pozdravljam ,po DOLGEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM času se javljam ,ker spet malo firbcam po RR ,pa ne zato ,ker bi upala ,.... ampak zato ker vas pogrešam in da vidi katere ste že vesele mamice ,katere ponovno srečke nosečke ,......

Katte,witch,ronja,HeLenčica:res čestitke in veselo cartanje še naprej :)

Tudi mi že imamo 2 članico ,v sredo je bila stara 18mesecev ,Aleks pa 5 let .Čisto prehitro gre tole .
Evo pa še sliikica če katero zanima :)

user posted image

A je kaj glasu od giotti,gig1??'

lEPO SE IMEJTE IN POGREŠAM VAS
čE JE KATERA NA FB ,ME NAJDE POD mateja ivenčnik,tam sem pa kr malo več :)




_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 5164
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
25.4.2014 10:36:15   
Katte
Heeeeej, sonček85. Lepa družinica user posted image .
Hvala za čestitke.
Mi bomo, če bo vse po sreči, začetek januarja cartali še enega. Ampak to je še neuradno user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 5165
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
25.4.2014 10:53:54   
tara.81
Katte...slučajno sem odprla to temo...a to pomeni, da si danes videla user posted image ???

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 5166
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
25.4.2014 11:20:01   
Diamond*
Katte, to pomeni da ti že lahko čestitamo? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

You only live once, but if you do it right, once is enough. - M.W.

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 5167
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
25.4.2014 11:31:05   
Katte
Ja, že včeraj zvečer in spet danes zjutraj. Ampak ne bi še čestitk. Test je imel visoko občutljivost (10 IU/ml), pa je še vedno šibka črtica.
Na začetku lahko gre še ful narobe, sploh pri visokem FSH.
Še moj ne ve. Imava pa jutri 10. obletnico, pa bo izvedel takrat user posted image .

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Diamond*)
Neposredna povezava do sporočila: 5168
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
25.4.2014 11:46:17   
Diamond*
Potem pa držimo pesti, da bo jutri močnejša črtica in da bo šlo vse ok! Ti bomo pa kasneje čestitali user posted image
user posted image user posted image user posted image

Sporočaj kako se bo odvilo user posted image

_____________________________

You only live once, but if you do it right, once is enough. - M.W.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 5169
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
25.4.2014 17:42:10   
monsy

IZVIRNO SPOROČILO: Katte

Heeeeej, sonček85. Lepa družinica user posted image .
Hvala za čestitke.
Mi bomo, če bo vse po sreči, začetek januarja cartali še enega. Ampak to je še neuradno user posted image .



user posted image user posted image user posted image ooooooooooooooooooooooo čestitkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 5170
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
26.4.2014 9:14:38   
Katte
Zdaj pa uradno - nosečka sem!!!user posted image user posted image user posted image
Kar ne morem verjeti. V resnici nisem verjela, da bo uspelo. Presrečna sem, samo upam, da bo vse v redu.
Vsem tukaj želim, da se mi pridružite g kratkem.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 5171
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
26.4.2014 9:17:43   
tara.81
Katte ČESTITAM!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 5172
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
26.4.2014 12:54:07   
Diamond*
Katte, še uradno, iskrene čestitke ob močnem + user posted image user posted image
Naj bo nosečnost vesela in mirna ter user posted image zdrav.




_____________________________

You only live once, but if you do it right, once is enough. - M.W.

(odgovor članu tara.81)
Neposredna povezava do sporočila: 5173
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
27.4.2014 8:42:54   
Diamond*
Jaz pa sem danes zjutraj naredila test in pokazal mi je konkreten -.
Se pa zato boljše počutim, kot da razmišljam kdaj bo prišla. Sedaj čakam da se user posted image prikaže in se preselim s čakanjem na user posted image v maj.

No, bo pa nedelja za stiskanje na kavču in za kakšen dober film. Sva oba z mojim user posted image danes doma, tako da bova izkoristila čas za naju.
Čim lepše preživite nedeljo user posted image

_____________________________

You only live once, but if you do it right, once is enough. - M.W.

(odgovor članu Diamond*)
Neposredna povezava do sporočila: 5174
   RE: PRVI POSKUS ZANOSITVE
27.4.2014 10:15:40   
Katte
Diamond* - user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Diamond*)
Neposredna povezava do sporočila: 5175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  205 206 [207] 208 209   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  205 206 [207] 208 209   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?