|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kuhinja
29.7.2009 15:01:19   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

naja17, hvala, sem se ze user posted image ....ampak se je trena ipak zapeljat do salona, pa uskladit zelje in moznosti.


Ja, ja po salonih hodit se meni tudi ne da... In glede na to kolk časa sva rabla za izbiro kopalnice, je bila kuhinja expressna user posted image ... Desca sem po šihtu odpeljala v salon, 3h in pol sva bila tam, na koncu mi je rekel: "Mene srat, lačen sem in ne da se mi več! Ti se odloči." Pa smo kupili kuhinjo user posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kuhinja
29.7.2009 15:05:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

No, ker mi nikakor ne uspe na shrani.si dat slik, sem kr album naredila, pa poglejte mojo kuhinjo, če se vam da, pa mal pokomentirajte :)...


Dobra je user posted image , samo stena mi je tu mač mocna user posted image . Ampak to je bilo najbrz za izris, ne? Saj to je ta od 3,5 ure? Matr, full casa, ce ti ne rata v prvo. Koliko je pa cena lesenega dela?

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kuhinja
29.7.2009 15:24:24   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

No, ker mi nikakor ne uspe na shrani.si dat slik, sem kr album naredila, pa poglejte mojo kuhinjo, če se vam da, pa mal pokomentirajte :)...


Dobra je user posted image , samo stena mi je tu mač mocna user posted image . Ampak to je bilo najbrz za izris, ne? Saj to je ta od 3,5 ure? Matr, full casa, ce ti ne rata v prvo. Koliko je pa cena lesenega dela?


Ne, ne, ta tu mač močna barva ostaja, ravno to mi naredi kuhinjo zanimivo, pa fajn mi je, da je drugim tko tu mač, k vem, da ne bo velik takih barvastih kuhinj in bo moja posebna user posted image ...
Ja, to je ta 3,5h, cena je pa 3.125 €, zdej sva kupla še aparate za 1.700 (pomivalc, napa, pečica in indukcija), pa mikrovele nekje 300, pa hladilnik in puf ni ni 6.000 € user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kuhinja
29.7.2009 15:36:44   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Meni je ok, sam tisti šekasti pult je grd, pa neko živo barvo bi jest vmes vrgla...


No, ker mi nikakor ne uspe na shrani.si dat slik, sem kr album naredila, pa poglejte mojo kuhinjo, če se vam da, pa mal pokomentirajte :)...


simpatično.

ampak ne met tistega lufta med pečico in elementom....zgleda kot enih 5 cm. lufta.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kuhinja
29.7.2009 15:43:59   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Meni je ok, sam tisti šekasti pult je grd, pa neko živo barvo bi jest vmes vrgla...


No, ker mi nikakor ne uspe na shrani.si dat slik, sem kr album naredila, pa poglejte mojo kuhinjo, če se vam da, pa mal pokomentirajte :)...


simpatično.

ampak ne met tistega lufta med pečico in elementom....zgleda kot enih 5 cm. lufta.....user posted image


uu, rija, pohval'la si user posted image ...

ja tisti luft tam... mora bit... 1. zato, ker če bi vzela omaro s celega, ne bi šla notri, ker nad to omarco je že stena in so na notranji strani cevi in je bla varianta samo tko
2. zato, ker tam vmes pride stikalo za luč, k ga nikamor drugam nisav mogla vtaknit (za tistega, ko zaploskaš nimava user posted image ) 3. ker je moj desc na vsak način hotu to omaro user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kuhinja
29.7.2009 15:46:58   
Anonimen
Aha, hvala za podatek o ceni.

Barva pa...pogumno user posted image , ja. Ampak samo da ti je kul in vsec. V bistvu je mali prostor in mu da ton?

A mi poves se nekaj? V tej ceni lesenih delov, a imas veliko izvlecnih predalov in ostale tehnologije, ki podrazijo vse skupaj?

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kuhinja
29.7.2009 16:03:14   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Aha, hvala za podatek o ceni.

Barva pa...pogumno user posted image , ja. Ampak samo da ti je kul in vsec. V bistvu je mali prostor in mu da ton?

A mi poves se nekaj? V tej ceni lesenih delov, a imas veliko izvlecnih predalov in ostale tehnologije, ki podrazijo vse skupaj?


Torej predali so povsod, razen pri koritu ne... Čak bom drgač probala...
Pod pečico so 3 predali, pod indukcijo so 3 predali + cokl predal, pa na sproti pečice je še ena omara s predali+cokl predal; pol imam eno 15cm izvlečno spodaj, ki je dražja baje kot 30cm izvlečna, ampak midva sva se odločla tko zaradi 90 predalov; pol imava pa še zgoraj eno dvižno zastekljeno omaro... To so stvari, ki podražijo...

No, pa recimo tista omarca, ki je nasproti... To je, ko smo prvič zrisali in pol mi je od Ankice mož sevede, povedal, da tista omarca me pride ful drago, samo zato, ker je kotno rezana in pol sem jest lepo vzela navadno, kar je ceno najprej zmanjšalo za 700 € in pol dala not predale, kar je ceno dvignilo za 300 €... Torej, izogibajte se razno raznih kotnih, posebno rezanih omarc, na katere prodajalci ne opozarjajo prov preveč...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kuhinja
29.7.2009 19:09:19   
Paštetka
mi ne potegne. Kuhinja kot vsaka. user posted image  Tiste omarice na levi strani, so kot, da bi bile nametane user posted image .

Barva sten mi je pa cool, vsaka čast za imet taka jajca.  user posted image Jaz bi sicer izbrala samo eno steno, ker bi se drugače prehitro naveličala in spreživcirala.

Lesena del kuhinjne mi tudi ni všeč. Cela bela bi morala biti user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 29.7.2009 19:17:37 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kuhinja
29.7.2009 19:10:19   
Anonimen
Naja17, hvala za izcrpno porocilo.

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kuhinja
29.7.2009 19:14:44   
Raho
Šarki, če imaš celo hišo v takem slogu, zakaj pa ne.

jaz sem bolj minimalist.

Naja17 - meni rjava in bela v kuhni ne gresta skupaj, stene so mi OK, ampak bi še boljše bilo, če bi bila cela kuhna bela in kar je še pomembneje - vedno, ko opremljaš posamezne prostore, je potrebno selditi neki liniji - zato bi jaz elemente razporedila drugače.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kuhinja
29.7.2009 19:29:55   
Splišni
Naja, meni tudi tisti temno rjavi pult ni všeč. 1. ne boš nič videla, 2. pa ne paše zraven.  Drugače pa je kul.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kuhinja
29.7.2009 19:38:20   
naja17
Paštetka-a ti to o moji kuhinji user posted image  user posted image .... Z omaricami ni šlo drugače, kot tko user posted image

Brava kuhinje-ni bela, je v bistvu caffe-l+latte in rjava... Ma dobro na sliki niso čist realne barve, v resnici paše skup... Splišni-kaj ne bom videla? če bo kej umazano? se vsaj ne bom obremenjevala user posted image

Raho-kako bi ti to razporedila user posted image  Drgač sva bla precej omejena, ampak vseeno me zanima...

MičII- ni kej, mam zdej en kup naštudiranega, tud kak se cenkaš po trgovinah, ko nek na tržnici user posted image

Da me ne bo ktera narobe razumela (tu na RR pride hit do kakega ravsa, pa KL kuj kokice začne jest user posted image ), spoštujem vaša mnenja in zastopim, da nam ni vsem isto všeč THX GOD...

In SORRY Šarki k sem ti mal temo zasrala s tole svojo kuhinjo, nisem vedla, da bo tak odziv? Sej zdej je zmanjkal evrčkov, pa tko nam mela več kej opremljat user posted image ...


(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
29.7.2009 19:45:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kuhinja
29.7.2009 19:49:57   
Raho
Meni osebno je prostor premajhen (ja, sta omejena) za toliko barv - če bi bila kuhinja večja, bi lažje uporabila hot pink barvo kot osnovo stenam in potem nadaljevala z pohištvom, ki si ga izbrala. Jaz osebno bi se odločila za neke določene detajle v isti barvi kot so stene na pohištvu - npr. kljuke iste barve (da bi se zadeva zlila). Rjava - pult, deluje preveč "težko" za tovrstno osnovo. Omarica na desni (mislim, da je vitrina), je postavljena dosti niže kot omarica na levi - ne vem, kako imate rešeno nadaljevanje na desni - če gre zasamo eno visečo omaro, ki je psotavljena tako nizko, ni nobene jasne linije.

A pečica pa je siva? Kaj pa zadnja omarica na levi?

Za okno sta se odločila vidva ali pa je že bilo?


Pa da ne bo pomote - ne kritiziram, samo razlagam, kaj bi jaz naredila drugače. Kuhinja je pa tvoja, zato verjamem, da ti je najlepša na svetu



< Sporočilo je popravil Raho -- 29.7.2009 19:51:03 >

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kuhinja
29.7.2009 19:50:12   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

user posted image user posted image user posted image


ma spet ješ????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kuhinja
29.7.2009 20:07:35   
veselka
kje pa bo hladilnik?





< Sporočilo je popravil veselka -- 29.7.2009 20:10:16 >


_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kuhinja
29.7.2009 20:15:31   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Raho


Naja17 - meni rjava in bela v kuhni ne gresta skupaj,


meni pa tega nisi nikoli rekla user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kuhinja
29.7.2009 20:17:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Drgač sva bla precej omejena, ampak vseeno me zanima...



Meni se tudi zdi, da je prostor majhen, glede na sliko.
Kar je fajn, ko se navelicas mocne roza user posted image user posted image

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kuhinja
29.7.2009 20:37:03   
Paštetka
Zakaj že omarice ne grejo v isti liniji?

Če res ne gre drugače si pa vsaj omisli neke fronte oz. s frontami zadelaj kable , odvode ali kaj že , samo, da bo ravna linija in ne kot, da bi jih veter skup nanesel user posted image .

Sicer se na sliki ne vidi tako, ampak vsaj tole linijo drži s tem čisto levi omarom, kjer je pečica, da bo enaka višina z desno omarico, da res ne bo vse skup zoženjeno. A ima vsaj omara spečico kakšno linijo s katero drugo omarico?

Jaz bi:

zamenjala pečico in umivalnik, ter spodnje pripadajoče omare. gornjo linijo bi potem poravnala. Zgornje omarice bi šle vse v enaki linijo z omaro s pečico. Pa vse bi bile enako široke. Obvezno!! Vse steklene omarice bi vrgla ven in jih raje dala omarice, ki se odpirajo na levo. O. vse omarice bi se morale odpirati enako!!!!

Potem bi dala vijola steno samo tam kjer je okno. Vse ostale stene bi bile bele. Vsa kuhinja bi bila bela, sijajna. Na tem desnem pultu bi pa v isti barvi kot je stena dala eno simpl, oblike velikom nizko skledo s sadjemuser posted image



Varianta je cenejša in ostane enak stil. Vodoravno, v širino in višino.

Pri tebi pa ima vsaka omarica različno širino, različno velikost, različno višino, globino, različno odpiranje in drugačno obliko. user posted image .




_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kuhinja
29.7.2009 20:54:11   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Raho


Naja17 - meni rjava in bela v kuhni ne gresta skupaj,


meni pa tega nisi nikoli rekla user posted image


In kje imaš ti kombinacijo bele in rjave - sicer pa - tvoje kuhne ne gledam - me ponavadi bolj zanima, kaj maš v loncihuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kuhinja
29.7.2009 20:54:18   
Anonimen
naja17, veš kaj bi pa jaz naredila: element s pečico bi dala čez prehod na desno in na tej desni steni bi odstranila stenski element ... na to steno bi montirala edino kako poličko še. Na levi steni bi pa dala enotne omarice (brez vitrin in tega) v eni liniji od stene do stene in vse na isti višini in vse isto široke. Tako bi leva stena bila bolj enotno in v liniji zapolnjena pa še več delavne površine v kosu bi imela ... na desni steni bi bila pa ta pečica pa še poleg bi ti en nizek element ostal za odlagat pekače itd.

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kuhinja
29.7.2009 21:06:50   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

In kje imaš ti kombinacijo bele in rjave


no smetana in rjava...če smo natančniuser posted image

ja....saj res....lahko pridete kaj v žerjavico pogledatuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kuhinja
30.7.2009 7:12:43   
naja17
Ko sem vidla, da je KL začela kokice jest, sem šla rajš na kufe...

Raho - če sem obesila slike sem gor, pričakujem in mnenja in kritike itd., če ne bi želela nič slišat, ne bi niti slik dajala, tak da ni panike...

Jaz na te barve gledam kot klasična kuhinja, ki jo poživim z barvo stene... Fora je, da se iz te luknje nadaljuje velika svetla dnevna z jedilnico in omarica v dnevni bo v taki barvi kot pult, pravt tako jedilnica in še en šankec pri jedilnici bo, ki bo v taki barvi. Cela dnevna bo svetla, samo ena stena bo v isti barvi kot kuhinja. Ve vidite samo to luknjo, v bistvu pa bo iz te luknje eno nadaljevanje...
Za omarico na desni pride še prostostoječ hladilnik, pa uno omarco (tam bo vgradna mikrovalovna) bomo tko višino točno določili, ko se bo montiralo. Tiste omarice na levi pa jest tko nisem hotla met, ampak ajd ok, pač je in se tudi ne bo videlo nadaljevanje v kuhinjo, ker tam kjer se konča kuhinja (al začne) je v bistvu stena oz. strop do te omarce in se naprej sploh ne vidi.

Okno je že bilo.je bil včasih wc tu user posted image ...

Ko se bom naveličala te barve, bom še zmeri lahko prebarvala, saj zato se pa nisva odločila za ploščice...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kuhinja
30.7.2009 7:22:41   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Zakaj že omarice ne grejo v isti liniji? Zato, ker so na notranji strani cevi in gre ta omarca samo do te višine, ampak v tej višini je tud stena, tako da z zunanje strani se tako ne bo videla razlika...

Če res ne gre drugače si pa vsaj omisli neke fronte oz. s frontami zadelaj kable , odvode ali kaj že , samo, da bo ravna linija in ne kot, da bi jih veter skup nanesel user posted image .

Sicer se na sliki ne vidi tako, ampak vsaj tole linijo drži s tem čisto levi omarom, kjer je pečica, da bo enaka višina z desno omarico, da res ne bo vse skup zoženjeno. A ima vsaj omara spečico kakšno linijo s katero drugo omarico? Ja, ja, to omarco na desni bomo itak tko naštimal kot bo prav, ko bojo monterji. Za to omarco na desni pa tko še pride prostostoječ hladilnik in se te omarce ne bo vidlo.

Jaz bi:

zamenjala pečico in umivalnik - ni šlo, ker je bila voda tam kjer je umivalnik, ker je bil prvotno tam wc, ter spodnje pripadajoče omare. gornjo linijo bi potem poravnala. Zgornje omarice bi šle vse v enaki linijo z omaro s pečico. Pa vse bi bile enako široke. - ja to spet ni šlo, zarad mer itd. Obvezno!! Vse steklene omarice bi vrgla ven in jih raje dala omarice, ki se odpirajo na levo. O. vse omarice bi se morale odpirati enako!!!! - Monk user posted image

Potem bi dala vijola steno samo tam kjer je okno. Vse ostale stene bi bile bele. Vsa kuhinja bi bila bela, sijajna. Na tem desnem pultu bi pa v isti barvi kot je stena dala eno simpl, oblike velikom nizko skledo s sadjemuser posted image   - ja tud ok, to bo za takrat, ko se naveličammm te barve user posted image ...



Varianta je cenejša in ostane enak stil. Vodoravno, v širino in višino.

Pri tebi pa ima vsaka omarica različno širino, različno velikost, različno višino, globino, različno odpiranje in drugačno obliko. user posted image . - jbg, se vsaj ne bom naveličala odpirat vsega na ist šmorn user posted image ... sej pravim mere, smo kombinirali drugače, pa niti ni šlo, kaj mi pa tud ni bilo všeč, ker je spet še bolj zaprlo to malo kuhinjo...




(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kuhinja
30.7.2009 7:24:58   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

naja17, veš kaj bi pa jaz naredila: element s pečico bi dala čez prehod na desno in na tej desni steni bi odstranila stenski element ... na to steno bi montirala edino kako poličko še. Na levi steni bi pa dala enotne omarice (brez vitrin in tega) v eni liniji od stene do stene in vse na isti višini in vse isto široke. Tako bi leva stena bila bolj enotno in v liniji zapolnjena pa še več delavne površine v kosu bi imela ... na desni steni bi bila pa ta pečica pa še poleg bi ti en nizek element ostal za odlagat pekače itd.


Nekaj podobnega smo zrisali, pa mi ni blo, ker je še bolj zaprlo malo kuhinjo....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?