|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:47:33   
Anonimen
oujee, zdaj se bomo še v morju zavijal v vatko in skafandre user posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:54:36   
ALWAYS LARA
jaaq točno mogoče bi pa skafandru plaval dobra ideja. pol se ti vsi izločki nabirajo znotraj skafandra, ki je neprodušno zaprt tut švic in vse. in pol greš v apartma direkt pod tuš in tm odperš skafander da vse ven steče...v odtok in šele pol  morje :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 13:01:24   
Anonimen
Jao, jao, na tole pa moram odgovorit.

Letos ko smo bli na morju, je bila polna plaža slovakov in poljakov - in tud oni niso preveč osveščeni. Jaz sedim v plitvini, se igram z Lukcem, ko pride čist zravne mene ena punčka in vpije mamici nekaj, mamica njej nekaj nazaj in potem da kopalke dol, počepne in se skor name polula. Mislim, to da se poščije v morje še nekak preživim, ampak, da ji pa mama reče, naj se kr tam - halo, da se ti obrne. Še dobr, da sem jo vidla, drgač bi se mi najbrž v naročje. Sem kr odpor dobila - prav zares. Ker naš je bil res večino časa nagec, sam je me polulal sam 1x, pa še to na brisačo 

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 13:06:32   
liliana
Kaj pa če izberemo kako bolj samotno plažo....dovolj oddaljeno od "civilizacije" kar pomeni, da je najbližji wc vsaj 2 km oddaljen, po možnosti še v kakšen breg je za iti.....

Kakšen predlog kam se poscat, da ne bi ravno v morje tega počeli.......user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 13:09:51   
Anonimen
nimam nobenih problemov s tem, da drugi lulajo v morje, ker je le taka masa vode, pretočnost in se res ne bojim, da bi v morju kej fasala. Sama pa ne lulam, če ni sila, ker imam občutljiva sečila in ledvica in lulanje v morje zato ni priporočljivo.

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 13:13:21   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Kaj pa če izberemo kako bolj samotno plažo....dovolj oddaljeno od "civilizacije" kar pomeni, da je najbližji wc vsaj 2 km oddaljen, po možnosti še v kakšen breg je za iti.....

Kakšen predlog kam se poscat, da ne bi ravno v morje tega počeli.......user posted image  



Kupček naredit pa ga z vrečko pobrat. In potem to odvržti v smeti, ko se zvečer vračaš s plaže. Za lulanje pa lonček s seboj in v lonček ciljat. In potem v prvi WC odlit.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 13:19:34   
zmajči25
Prav zanimiva je tale debata ....
V bazene ne hodim nikoli, v morje se tudi direkt ne poščijem nikoli (preko kanalizacije pa moje lulanje itak pride direkt v morje), s tamalo greva na plaži večinoma na WC. Če pa ji ne rata zdržat, se pa v morje polula in mislim, da je prav smešno debatirat o tem, ker koliko druge nesnage, ki je 1000X bolj nevarna od urina se steka v morje, si ne bi po tej logiki smeli nikoli niti pomočiti prsta v vodo. Jaz se v morju bojim kakih drugih stvari ne pa urina, se mi zdijo druge stvari dosti bolj ogabne in škodljive.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 13:22:25   
liliana
Zanimivo.....user posted image plastičen lonček oz. skledo celodnevnega urina s sabo vlačiti in po avtu voziti......pa trop muh zraven.....




(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 13:23:04   
Ribica **
Na plazi, kjer se mi kopamo, do pred kratkim ni bilo wc-ja .. zdaj je in to tak, da raje vidim, da se otrok polula v morje, kot pa da tam kaj stakne (bo prej kaj tam staknil). Ni niti dreves, niti grmov ... je pa dovolj mocan tok, da se ne kopas cel dan v isti vodi, kot npr. v bazenu.

Sicer pa sem videla svojevrsten primer na plazi - ene dva mestra od nas, v "prvi vrsti" ob morju, kjer sigurno vsak dan kdo lezi, je ena Cehinja/Slovakinja/Poljakinja dala svojo puncko lulat na robcke sredi plaze user posted image  Menda gre ja vse cez in lahko bi jo dala lulat na rob plaze, kjer so neke rastline in nihce tam ne hodi.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 13:23:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Kaj pa če izberemo kako bolj samotno plažo....dovolj oddaljeno od "civilizacije" kar pomeni, da je najbližji wc vsaj 2 km oddaljen, po možnosti še v kakšen breg je za iti.....

Kakšen predlog kam se poscat, da ne bi ravno v morje tega počeli.......user posted image  



Kupček naredit pa ga z vrečko pobrat. In potem to odvržti v smeti, ko se zvečer vračaš s plaže. Za lulanje pa lonček s seboj in v lonček ciljat. In potem v prvi WC odlit.



Ljudje smo si različni. Vendar ne glede na vse sem mnenja, da v kolikor obstaja možnost WC-ja bi ga naj uporabljali, ne pa da zavestno počnemo nekaj, kar ni higiensko.

Tudi hoteli bodo morali spremeniti svojo politiko, ampak najprej se moramo spremeniti mi.

Da nam bo samoumevno, da če nekje priredimo pojedino v naravi, da vzamemo smeti s sabo, da če gremo nabirat gobe, da jih ne teptamo, da ne odvržemo plastenko od pijače katero smo spili v gozdu, da leži tam še naslednjih 50 let. Da če gremo v gore, da smeti gredo z nami v dolino.

Marsikaj se moramo naučiti.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 13:23:30   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: zmajči25

Prav zanimiva je tale debata ....
V bazene ne hodim nikoli, v morje se tudi direkt ne poščijem nikoli (preko kanalizacije pa moje lulanje itak pride direkt v morje), s tamalo greva na plaži večinoma na WC. Če pa ji ne rata zdržat, se pa v morje polula in mislim, da je prav smešno debatirat o tem, ker koliko druge nesnage, ki je 1000X bolj nevarna od urina se steka v morje, si ne bi po tej logiki smeli nikoli niti pomočiti prsta v vodo. Jaz se v morju bojim kakih drugih stvari ne pa urina, se mi zdijo druge stvari dosti bolj ogabne in škodljive.


Jaz tudi.....morskega psa recimo......

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 13:28:41   
Anonimen
Stanje v katerem se nahajajo WC-ji si zaslužijo svojo debato. Včasih se res sprašujem kako pride drek na stene.

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 13:32:37   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Zanimivo.....user posted image plastičen lonček oz. skledo celodnevnega urina s sabo vlačiti in po avtu voziti......pa trop muh zraven.....






Kaj si pa mislila.  Samo da se ne ščije v morje


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 13:33:32   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Zanimivo.....user posted image plastičen lonček oz. skledo celodnevnega urina s sabo vlačiti in po avtu voziti......pa trop muh zraven.....






Kaj si pa mislila.  Samo da se ne ščije v morje



pa vzemi od maxi kumaric. ta ma pokrovček, pa dihta, pa lahko pišanje zbiraš od vseh skozi cel danuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 13:34:53   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ***Želva***

Včasih se res sprašujem kako pride drek na stene.


Jaz pa vem....smo v BTC naredile zaposlene doktorsko dizertacijo s tega....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 13:36:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Zanimivo.....user posted image plastičen lonček oz. skledo celodnevnega urina s sabo vlačiti in po avtu voziti......pa trop muh zraven.....






Kaj si pa mislila.  Samo da se ne ščije v morje



pa vzemi od maxi kumaric. ta ma pokrovček, pa dihta, pa lahko pišanje zbiraš od vseh skozi cel danuser posted image


lock and lock user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 13:38:09   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: ***Želva***

Včasih se res sprašujem kako pride drek na stene.


Jaz pa vem....smo v BTC naredile zaposlene doktorsko dizertacijo s tega....user posted image


kraljestvo za konja .

Izpljuni.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 13:38:31   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Zanimivo.....user posted image plastičen lonček oz. skledo celodnevnega urina s sabo vlačiti in po avtu voziti......pa trop muh zraven.....






Kaj si pa mislila.  Samo da se ne ščije v morje



pa vzemi od maxi kumaric. ta ma pokrovček, pa dihta, pa lahko pišanje zbiraš od vseh skozi cel danuser posted image


lock and lock user posted image user posted image user posted image
user posted image


Mercator..najboljši sosed.user posted image Je že vedel, da se približuje sezona scanja na plažah, da je dal te lock &lock v akcijo.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 13:41:52   
coca cola
IZVIRNO SPOROČILO: svita

A veš kam je napeljana kanalizacija iz mnogih hotelov?





pa ne samo od hotelov.....kaj pa ladjeuser posted image

po pravici...ja tudi lulam v morje, v bazene pa nikoli!!

(odgovor članu svita)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 13:41:56   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Zanimivo.....user posted image plastičen lonček oz. skledo celodnevnega urina s sabo vlačiti in po avtu voziti......pa trop muh zraven.....






Kaj si pa mislila.  Samo da se ne ščije v morje



pa vzemi od maxi kumaric. ta ma pokrovček, pa dihta, pa lahko pišanje zbiraš od vseh skozi cel danuser posted image


Nisam ti ja za te pissing variante......

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 13:44:19   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Zanimivo.....user posted image plastičen lonček oz. skledo celodnevnega urina s sabo vlačiti in po avtu voziti......pa trop muh zraven.....






Kaj si pa mislila.  Samo da se ne ščije v morje



pa vzemi od maxi kumaric. ta ma pokrovček, pa dihta, pa lahko pišanje zbiraš od vseh skozi cel danuser posted image


lock and lock user posted image user posted image user posted image
user posted image


Mercator..najboljši sosed.user posted image Je že vedel, da se približuje sezona scanja na plažah, da je dal te lock &lock v akcijo.



Pa še cenejše so od tapervera......

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 13:47:33   
CUKRČEK
pa še eno prednost majo....Da  jeb emo muhe s tem, ko na vsak način hočjo pridet do dreka, pa ne morjo. Milo za dragouser posted image user posted image user posted image user posted image da jim vrnemo za vse nazaj, ko one nas jebejouser posted image

< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 3.8.2009 13:48:42 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 14:03:44   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Zanimivo.....user posted image plastičen lonček oz. skledo celodnevnega urina s sabo vlačiti in po avtu voziti......pa trop muh zraven.....






Kaj si pa mislila.  Samo da se ne ščije v morje



pa vzemi od maxi kumaric. ta ma pokrovček, pa dihta, pa lahko pišanje zbiraš od vseh skozi cel danuser posted image


Nisam ti ja za te pissing variante......



te pa pišaj v morjeuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 14:05:12   
bumerang
Haha, se vidi, da hodite na morje za tri dni in do kolen.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 14:05:43   
čebelica01
al piša kar direkt al pa pride malo kasneje, vseeno  vse gre v morje user posted image user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?