|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ključavnica na prstni odtis
5.8.2009 12:19:53   
ziva1
Zanima me, če ima kdo od vas na vhodnih vratih doma nameščeno ključavnico na prstni odtis? Predvsem me zanima če ste zadovoljni in kolikšna je bila cena vključno z montažo in seveda kje ste to nabavili.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ključavnica na prstni odtis
5.8.2009 12:22:20   
Anonimen
Midva sva jo nabavila pri Vovko-tu. Cena je bla cca. 450€, montiral nama jo bo električar. Je pa pogoj, da imaš v vratih nek elektronski mehanizem zapiranja ali nekaj takega.

Jo ima pa drugače naša sorodnica in je ful zadovoljna.

(odgovor članu ziva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ključavnica na prstni odtis
5.8.2009 12:28:16   
NTS
jo imajo kolegi in so ful zadovoljni, nikoli ne rabijo nositi in iskati ključev od hiše.
Naredil jim jo je električar, ne vem koliko so zanjo plačali ampak če želiš se lahko pozanim kje se jo kupili in koliko je to stalo.
So pa iz MB, prav tako električar, ki jim je to naredil.

_____________________________

Naši Nikiti se je pridružil bratec Patrick ! ! !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ključavnica na prstni odtis
5.8.2009 12:31:55   
ksenija12
prijatelji jo imajo in so zelo zadovoljni..v vrtcu od tamalih jo tudi imajo in mislim, da jim je tudi super!

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu NTS)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ključavnica na prstni odtis
5.8.2009 12:51:57   
ziva1
NTS ja, bi te prosila, da se pozanimaš in mi javiš. 

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ključavnica na prstni odtis
5.8.2009 16:25:56   
rija
majo najini prijatelji in so zadovoljni, cena pa okrog 800 eur, s tem, da je on bolj elektro frikec, pa ziher ni vzel najcenejše.....



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ključavnica na prstni odtis
5.8.2009 18:18:22   
ana b
Mi jo imamo kot zasilko, če nam kateri od otrok zapre vrata, ko skočimo v vrt. Jo je mož nabavil v Conradu, pa ni bila zelo draga (okoli 100 evrov in montiral je sam) in seveda ne dela. Torej, če pozabim ključ, sem pred vrati user posted image . Mož pa itak nima časa, da bi vse skupaj resetiral in na novo nastavil.


Moj nasvet, ne šparat pri tej ključavnici.

< Sporočilo je popravil ana b -- 5.8.2009 18:19:20 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ključavnica na prstni odtis
6.8.2009 8:22:31   
mala zirafa
Kaj pa če si izven doma poškoduješ prst ali pa celo več prstov?user posted image Vem da je ta ključavnica ful komot, ampak vseeno sem malo skeptična.

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ključavnica na prstni odtis
7.8.2009 14:22:18   
nbiba
midva jo imava od Linde Mpa. Kupila sva jo pred dvema letoma in je bila 450€ + 100€ montaža. Sva zelo zadovoljna. V spomin si daš prste obeh rok, tako ni problem, če si poškoduješ prst ali roko. Če pa smo odsotni za več dni pa še zaklenem z ključem- pač za boljši občutek.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ključavnica na prstni odtis
7.8.2009 19:14:09   
mala zirafa
Drugače je pa to komot stvar.

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ključavnica na prstni odtis
7.8.2009 19:19:29   
lucy86
mi jo imamo
je super, kupljena v conradu in je bila okrog 100 e, vendar je res pogoj da imaš mehanizem že v ključavnici.
shrane lahko do 10 prstnih odtisov tk da mislim da ni panike glede zgubljenih prstovuser posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ključavnica na prstni odtis
11.8.2009 9:56:39   
Poka
Kaj če ostaneš brez rok? No ja, sej, kako bi potem sploh odklepal...

Mene bolj skrbi to - kaj pa ko npr. ni elektrike? Ali če se mehanizem pokvari (pri teh stvareh sem skeptična...).

Sicer pa, če je zraven variante na ključ, je men to OK. Ki ga verjetno v takih primerih pozabiš... user posted image Soseda sta kupila tisto stikalo na plosk, ni bilo drago in je men to res super.

Sem se pa smejala v soboto sosedom, ko so si v stanovanje, ker nimajo kljuke na vratih, zaklenili ključe v 4. nadstropje user posted image

(odgovor članu lucy86)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ključavnica na prstni odtis
24.8.2009 15:23:01   
Master
Meni se zdijo najboljše kluke na prstni odtis kjer ne rabiš nobene dodatne inštalacije ali vlačenja kablov , ker je vsa elektronika integrirana v kluki. .Delajo na baterije do 12 mesecev odvisno od uporabe , dva meseca prej pa nas opozarja da bo potrebno zamenjati baterije. Cena 500,00 EUR z montažo pa je za to kvaliteto primerna.
Več si poglejte tukaj


(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ključavnica na prstni odtis
24.9.2009 21:54:56   
Master
Zanima me kakšne izkušnje imate z uporabo ključavni na prstni odtis?

Milan

Dom in oprema

(odgovor članu Master)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ključavnica na prstni odtis
30.9.2009 11:08:42   
dps1
a se nihče ni vprašal za kakšno zlorabo? saj gledamo tele akcijske filme, kako enostavno se da priti do prstnih odtisov?? mene ta ključavnica glede varnosti ni najbolj prepričala. 

(odgovor članu Master)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?