|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
10.8.2009 16:50:57   
anajmad
Ekola pa dodajte še mene,čeprav nisem dostkrat na RR-ju,pa se bom potrudila da bom zdej večkrat. Imam jih 86 na 165 višine,kar je absolutno preveč. Imela bi jih 72. No,bom se še držala naprej-čim manj OH in pit čim več tekočine(ne samo pivcauser posted image ). Migala bom jeseni,ko se bom spet na telovadbo vpisala. Mislim,da bo šlo tudi zdej čez dva tedna kej dol,ko grem s setro na dopust,ona pa itak skoraj nič ne je,ker je lani shujšala 20 kg. Držimo pesti zame in za vas.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu 2005gl)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
10.8.2009 17:01:40   
beyba
user posted image user posted image

                           SEZNAM  BORK S KILOGRAMI


user posted image user posted image user posted image

           
             ŽELJE                DATUM             DO SEDAJ
            IZGUBE KG       ZAČETKA          IZGUBLJENIH     STAROST

BEYBA       +25 KG         10.8.2009           -0KG                   30
MONIKA1  +30 KG         11.8.2009           -0KG                   26
LUNCA14
2005GL
ALIJA_26
KOLUMBO
ANAJMAD
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    

                         NO NA KONCU BOMO PA TAKOLE SEXY

                                     user posted image



_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu monika1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
10.8.2009 22:55:50   
beyba
ekola dans ko mala spi vas pa ni....

No prvi dan mojega zdravega prehranjevanja je delno uspel. Jedla sem 3 obroke-kosilo, malico in večerjo, nisem jedla sladkarij, nisem pila sokov, nisem jedla sladoleda....pa popila liter vode, liter zelenega čaja,pa 3 dc, kave z mlekom....nekaj je...pa itak sem bila pridna ker sem cel dan pospravljala jutri gremo pa za tri dni v hribe...no grem spat.Lepo se imejte!

_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
10.8.2009 22:59:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu beyba)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
10.8.2009 23:01:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
10.8.2009 23:03:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
11.8.2009 7:58:06   
amy26
še jaz se vam pridružim

hujšam odkar pomnimuser posted image stara 30 let, teža 57kg, višina 160cm, želja mi je da shujšam še 5kg
in da težo obdržim, poskušala sem se prehranjevati zdravo, pa vmes ločevalne diete, v mesecu maju sem imela celo post 10 dni pila samo javorjev sirup itd,....ugotovila sem da hitrih diet ni da hitro nazaj vse dobiš če ni telovadbe in zdrave prehrane.

tako da sedaj se bi res spravila v red in začela zdravo jesti, torej več dobrih OH, beljakovin, nič sladkorja oz, minimalno (fruktoza) in že sedaj pazim da v prehrani ni preveč maščobe
pa vpisala bi se rada na body pump, da dobim malo mišičuser posted image  če bi imela družbo bi se redno držala treningov tako da sedaj iščem kandidatauser posted image  morda bo šel mož z mano bomo videli, če nam bo zneslo oz. bo tašča pripravljena otroke datjati takrat spat, vsaj takrat ko bi midva šla, to bo podviguser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
11.8.2009 7:59:17   
beyba

ja jst ko napišem da grem spat, grem res spatuser posted image no ja skori....sem bila včeraj tolk zmatrana da sem komaj zaspala.
Pomoje mamo kar vsi enako zgodbo iz osnovnih šol....kaj češ otroci izoblikujejo svojo osebnost in deltea je nadvladat druge neglede na način. Upam da bom jst svojouser posted image malo vzgojila tako, da bo sprejemala različnost že od malega. Kava kadarkoli, sem iz Kranja tako da sploh ni panike, ti sam rec, pa ti pošljem tel na zs. Ločevalna a ni to to ko ločiješ OH in Beljakovine?

Nič grem pokat za hribe, gremo na vogel za  3dni.LP vsem pa mal jejteuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
11.8.2009 8:23:48   
tinaaja
No pa se se jaz pofockam user posted image
4 mesece po porodu, torej ornk diete se ne grem, ker dojim. Ampak bolj v stilu zdrave prehrane in kaksnega sejka za nadomestek obroka zvecer. Aja pa obilnega sportanja - dobrih 50km teka v juliju, zdaj smo se kolesarit zaceli, ker smo kupili prikolico za kolo za najini pupi 28m in 4m. Tko da sporta na manjka, manjka pa mocne volje, ko pride mimo kaksna cokolada, priskot in podobno, ko je treba zmanjsat porcijo, malo ukinit OH. Na vse te grehe pa dodam se kvizkota, da je moje dojenje zelo navezano na moje spehke user posted image  in jih ne da kar tako. Prvic sem prisla na prednosecnisko tezo po 18muser posted image , ko sem spet zanosila.
tko da rabim kaksno user posted image , da ga neham srackat user posted image  
torej - najprej zelim dat dol 7kg, ki so posledica nosecnosti pol pa se 5 podlage izpred obeh nosecnosti..

a cmo imet zaprisego user posted image user posted image  (nas caka krst, zato malo heca v tem stilu)
se odpoveste sladkarijam:
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SE ODPOVEMuser posted image  

Evo zajtrka... za vsako, kar vam srce pozeli
user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
11.8.2009 9:19:51   
amy26
tinaaja dobrodošlauser posted image user posted image user posted image

kolesarjenje, tek, dobra siuser posted image  pa tako kmalu po porodu, jaz nimam volje teči

sem pa mojgauser posted image  glihkar prepričala da jutri začneva z bodypumpom, se ful veselimuser posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
11.8.2009 9:31:02   
tinaaja
ej amy :) a s tasco sta se tud ze zmenila? BP je gut,ker gradi misice -> misice porabijo vec kcal user posted image  je pa fino dodat se kako aerobno vadbo user posted image  men je tek zakon, res mi pomaga pri boljsi psihofizicni kondiciji. sem trenutno na prisilnem mirovanju - prva poskodba user posted image   neka zadeva v stopalu boli ko 100 user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
11.8.2009 9:51:18   
beyba
user posted image user posted image

                           SEZNAM  BORK S KILOGRAMI


user posted image user posted image user posted image

           
             ŽELJE                DATUM             DO SEDAJ
            IZGUBE KG       ZAČETKA          IZGUBLJENIH     STAROST

BEYBA       +38 KG         10.8.2009           -0KG                   30
MONIKA1  +30 KG         11.8.2009           -0KG                   26
TINAAJA    +12KG          11.8.2009           -0kg                    ?
LUNCA14
2005GL
ALIJA_26
KOLUMBO
ANAJMAD
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    

                         NO NA KONCU BOMO PA TAKOLE SEXY

                                     user posted image






_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
11.8.2009 9:54:44   
beyba
dobrodošlica vsem novimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke zapogum...ene ste že na seznamu!

_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
11.8.2009 12:07:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu beyba)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
11.8.2009 12:17:29   
Šarki
še mene vpiši na seznamuser posted image po zadnjem tehtanju imam 96,5 kguser posted image sem se v dveh mesecih zredila 10 kg - živci, selitev in tečni lastniki stanovanjauser posted image rada bi pa tm, ene 73 kg bo čist okuser posted image aja, pa vage nimam domauser posted image tko dauser posted image

začetek prb. 27. 7

< Sporočilo je popravil Šarki -- 11.8.2009 12:18:55 >


_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
11.8.2009 19:03:18   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

ej amy :) a s tasco sta se tud ze zmenila? BP je gut,ker gradi misice -> misice porabijo vec kcal user posted image  je pa fino dodat se kako aerobno vadbo user posted image   



glede tašče, itak da bo problem, rekla bo imam še veliko dela kot so rože zaliti, pa lase umiti,itduser posted image  tok ji je ponavadi odveč, vendar na koncu itak ni problema, vedno reče če že moram bom kaj mi pa druzga preostaneuser posted image .
se pa strinjam glede aerobne vaje, vendar meni tek ne diši, sploh se ne morem spraviti teči čeprav bi bilo fino
bom raje uporabljala občasno orbitrek


(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
11.8.2009 20:05:35   
tinaaja
Amy - No, samo da na koncu "uboga" user posted image  

Kolumbo - najprej user posted image  za manj kg, le tako naprej!!! pri prikolcah je tko, da odvisno kok denarja si pripravljen dat - imas prikole od 155€ pa cez 1000. Mi2 sva se odlocila za visji rang - zeliva bit mi2 bolj komot (teza prikole) kot tudi odobnost za otroke (vzmetenje koles,..).  Ce te kaj vec zanima, ti posljem par linkov na ZS.. Je pa super za sportanje cele druzine, kar sva si mi2 zelela. Tek .. jaz sem tekla pred prvo nosecnostjo, pol je mal zamrlo. Letos zelim it na 10km na ljubljanskem maratonu. Tecem po filingu, zraven merim utrip in pretecene km s svojo igracko (garmin). Par linkov:
Dnevnik tekaca 1-5 del
Ta je za narezat - dnevnik enega zacetnika
http://tecemo.aktivna.si/
Clanki o treningu
Vprasaj, ce te kaj bolj podrobno zanima user posted image  Ce bom vedela, z veseljem pomagam.

Evo, sem se odpovedala sladoledu in sem si privoscila dva koscka 70% cokolade user posted image  

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
11.8.2009 21:58:19   
lunca14
Evo še mene,rada bi dobila vsaj 5kg minusa,potem,pa če bog da še dodatnih 5kg,ampak za začetek,jih naj bo samo -7 kg,pa bo super ,vse ostalo bo bonus.Začnem pa jutri-prisežemuser posted image user posted image ................in se odpovemuser posted image user posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
11.8.2009 22:03:05   
Šarki
se trudim ne jesti po 18. uri. dons mi že ni blo več problemauser posted image

user posted image user posted image user posted image kolumbo, si naš navdih s prvimi rezultatiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
12.8.2009 8:04:38   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Amy - No, samo da na koncu "uboga" user posted image   

Evo, sem se odpovedala sladoledu in sem si privoscila dva koscka 70% cokolade user posted image  


včeraj sem se kar držala zdrave prehrane, sam popoldne je bilo malo preveč vsega količinsko sploh paradižnika v solati
tako da sem se kar slabo počutila

zvečer pa še 1 tabla 70% čokolade, pasala ful

no danes je tehtnica vseeno manj pokazala -0,4kguser posted image  očitno tudi če česa preveč poješ ni panike sam da ni packarija

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
12.8.2009 10:49:13   
TopsiT
Živjo punce!
Prosila bi, če lahko tudi mene vpišete.
izguba teže +40 kg, začetek 12.8., starost 27 let
Danes sem se odločila, da bom probala zdržat prvi dan, kot postni dan, da se očistim strupov, nato pa na pravilno (1000-1200 kcal dieto ali morda na ločevalno).
Če postni dan ne bo uspel, imam v rezervi sadje. user posted image

Še moja zgodba.
Celo življenje sem močne postave, kot najstnica, natančneje pri 15. sem se zredila do teže 115 kg. Pri 20. sem se odločila in počasi začela s hujšanjem. TAkrat sem v enem letu prilezla na težo 75 kg (moja višina je 163 cm), težo sem obdržala 1 leto, nato pa sem spet začela počasi redit. In tako sem spet prilezla na težo, ki ni zavidanja vredna. Želim si, da bi spet prilezla na 75 kg in tam tudi ostala. Uf sem skromna user posted image .

LP vsem.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
12.8.2009 10:50:30   
lunca14
user posted image user posted image bravo amy,res,je samo,da ni packarijeuser posted image user posted image .........sam,kaj ko je tko dobro...........in,kje je naša taglavna akterka beyba...........jaz tud danes še nisem podlegla skušnjavamuser posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   [Brisano sporočilo]
12.8.2009 11:06:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lunca14)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
12.8.2009 11:54:07   
tinaaja
kolumbo - kupi se poseben nastavk :=) vec zvecer, zdaj sibave ven..
evo live :)

user posted image

user posted image  


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
12.8.2009 12:13:45   
Šarki

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

kolumbo - kupi se poseben nastavk :=) vec zvecer, zdaj sibave ven..
evo live :)

user posted image

user posted image  



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jest sem si tudi to želela, sam na žalost ni prišlo do realizacijeuser posted image


_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




imeni za dvojčka
Anerina

Katera kombinacija vam je najbolj všeč?

Nejc in Nace (23%)

Vid in Gal (49%)

Nejc in Gal (28%)


Število vseh glasov: 320

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!