|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ???
17.8.2009 14:03:48   
anchy_
ne vem no, tle skoraj vsi pljuvate po frogu, pa je revež samo vprašal če se pač zdi to fer, da ima zgolj ženska možnost odločitve. Če ga je speljala na led in mora sedaj pač celo življenje nosit se s tem. Se strinjam, kriva sta oba, odgovorna prav tako, ampak če mu je ona v osnovi lagala in posledično sta bila zaradi tega manj previdna, v tem primeru ni on čist nč kriv. Ja, lahko bi vseeno uporabil kondom, ker je očitno, da ni nobenmu za verjet. Tako da če ona kljub dejstvu, da ne želi otroka, le-tega obdrži in če se on odpove pravicam (kolikor sem prebrala, ima namen po svojih zmogljivostih plačevati za otroka), ne želi imeti kontaktov z njo, je to tako njegova odločitev kot njena, da ima otroka. Naj ga pusti pri miru in to je to. Če lahko on njeno odločitev spoštuje, je edino pravilno, da tudi ona njegovo.

Ne rabite pa zato pljuvat po njem, odprite si novo temo in si tam dajte duška. Ne vem, kalbo in njemu podobni, eni pač plačujejo za napake in jih obžalujejo, pa zato še ne pomeni da so slabi ljudje. Kot vidim imaš blog, pa tam piši svoje mnenje, ne pa tle revežu k mu je že itak bad še bolj slabo vest zbujat. Madona, če bi bli v srednjem veku bi ga še linčal, tako se obnašate.


_____________________________

Če si nečesa močno želiš, bo vse stvarstvo stremelo k temu, da se ti želja uresniči ...


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: ???
17.8.2009 14:12:37   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: anchy_

ne vem no, tle skoraj vsi pljuvate po frogu, pa je revež samo vprašal če se pač zdi to fer, da ima zgolj ženska možnost odločitve. Če ga je speljala na led in mora sedaj pač celo življenje nosit se s tem. Se strinjam, kriva sta oba, odgovorna prav tako, ampak če mu je ona v osnovi lagala in posledično sta bila zaradi tega manj previdna, v tem primeru ni on čist nč kriv. Ja, lahko bi vseeno uporabil kondom, ker je očitno, da ni nobenmu za verjet. Tako da če ona kljub dejstvu, da ne želi otroka, le-tega obdrži in če se on odpove pravicam (kolikor sem prebrala, ima namen po svojih zmogljivostih plačevati za otroka), ne želi imeti kontaktov z njo, je to tako njegova odločitev kot njena, da ima otroka. Naj ga pusti pri miru in to je to. Če lahko on njeno odločitev spoštuje, je edino pravilno, da tudi ona njegovo.

Ne rabite pa zato pljuvat po njem, odprite si novo temo in si tam dajte duška. Ne vem, kalbo in njemu podobni, eni pač plačujejo za napake in jih obžalujejo, pa zato še ne pomeni da so slabi ljudje. Kot vidim imaš blog, pa tam piši svoje mnenje, ne pa tle revežu k mu je že itak bad še bolj slabo vest zbujat. Madona, če bi bli v srednjem veku bi ga še linčal, tako se obnašate.


anchy, tudi jaz se ti pridružujem, čeprav sem v takem smislu tudi ves čas pisala, pa so letele samo kritike. Tukaj so vsi popolni in perfektni. Vsaj tako se jim zdi. Napisala si pa zelo v redu in za moje pojme, upoštevajoč situacijo in vse razmere, edino pravilno. Če mora moški imeti dolžnost, naj ima pa še pravico.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu anchy_)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: ???
17.8.2009 14:24:07   
anchy_
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

IZVIRNO SPOROČILO: anchy_

ne vem no, tle skoraj vsi pljuvate po frogu, pa je revež samo vprašal če se pač zdi to fer, da ima zgolj ženska možnost odločitve. Če ga je speljala na led in mora sedaj pač celo življenje nosit se s tem. Se strinjam, kriva sta oba, odgovorna prav tako, ampak če mu je ona v osnovi lagala in posledično sta bila zaradi tega manj previdna, v tem primeru ni on čist nč kriv. Ja, lahko bi vseeno uporabil kondom, ker je očitno, da ni nobenmu za verjet. Tako da če ona kljub dejstvu, da ne želi otroka, le-tega obdrži in če se on odpove pravicam (kolikor sem prebrala, ima namen po svojih zmogljivostih plačevati za otroka), ne želi imeti kontaktov z njo, je to tako njegova odločitev kot njena, da ima otroka. Naj ga pusti pri miru in to je to. Če lahko on njeno odločitev spoštuje, je edino pravilno, da tudi ona njegovo.

Ne rabite pa zato pljuvat po njem, odprite si novo temo in si tam dajte duška. Ne vem, kalbo in njemu podobni, eni pač plačujejo za napake in jih obžalujejo, pa zato še ne pomeni da so slabi ljudje. Kot vidim imaš blog, pa tam piši svoje mnenje, ne pa tle revežu k mu je že itak bad še bolj slabo vest zbujat. Madona, če bi bli v srednjem veku bi ga še linčal, tako se obnašate.


anchy, tudi jaz se ti pridružujem, čeprav sem v takem smislu tudi ves čas pisala, pa so letele samo kritike. Tukaj so vsi popolni in perfektni. Vsaj tako se jim zdi. Napisala si pa zelo v redu in za moje pojme, upoštevajoč situacijo in vse razmere, edino pravilno. Če mora moški imeti dolžnost, naj ima pa še pravico.


ja napisala sem kot se mi je zdelo oz. kot jaz razmišljam. Hvala, da še nekdo tako misli. Ja itak vsi najlažje sam čez druge tolčejo, sebe pa ne vidijo. Tako je najlažje. Jst pa tega ne prenesem, ok, je res da ima vsak pravico do mnenja in vse, ampak naj se potem pove mnenje, ne pa obsojat človeka, k je že itak v težki situaciji.


_____________________________

Če si nečesa močno želiš, bo vse stvarstvo stremelo k temu, da se ti želja uresniči ...


(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: ???
17.8.2009 14:27:43   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: anchy_


ja napisala sem kot se mi je zdelo oz. kot jaz razmišljam. Hvala, da še nekdo tako misli. Ja itak vsi najlažje sam čez druge tolčejo, sebe pa ne vidijo. Tako je najlažje. Jst pa tega ne prenesem, ok, je res da ima vsak pravico do mnenja in vse, ampak naj se potem pove mnenje, ne pa obsojat človeka, k je že itak v težki situaciji.


Ja, samo nekateri, ki se imajo za svetnike in zelo odgovorne, psujejo čez človeka, kar še zdaleč ni primerno, lepo, kulturno in človeško. Me zanima, kako bi bilo, če bi se njim "zalomilo" in kako bi potem razmišljali.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu anchy_)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: ???
17.8.2009 14:30:43   
anchy_
IZVIRNO SPOROČILO: miapia



Ja, samo nekateri, ki se imajo za svetnike in zelo odgovorne, psujejo čez človeka, kar še zdaleč ni primerno, lepo, kulturno in človeško. Me zanima, kako bi bilo, če bi se njim "zalomilo" in kako bi potem razmišljali.



se podpišem pod to :)


_____________________________

Če si nečesa močno želiš, bo vse stvarstvo stremelo k temu, da se ti želja uresniči ...


(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: ???
17.8.2009 14:49:02   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: miapia
Ja, samo nekateri, ki se imajo za svetnike in zelo odgovorne, psujejo čez človeka, kar še zdaleč ni primerno, lepo, kulturno in človeško. Me zanima, kako bi bilo, če bi se njim "zalomilo" in kako bi potem razmišljali.


Takrat bi svetniki razmisljali drugace, ker  bi nehali biti svetniki user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: ???
17.8.2009 15:16:45   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: miapia
Ja, samo nekateri, ki se imajo za svetnike in zelo odgovorne, psujejo čez človeka, kar še zdaleč ni primerno, lepo, kulturno in človeško. Me zanima, kako bi bilo, če bi se njim "zalomilo" in kako bi potem razmišljali.


Takrat bi svetniki razmisljali drugace, ker  bi nehali biti svetniki user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   [Brisano sporočilo]
17.8.2009 16:13:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 258
   [Brisano sporočilo]
17.8.2009 16:16:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: ???
17.8.2009 16:22:01   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška
Me pa zanima, če je tolk vredu punca da si seksu z njo, če je tolk vredu punca kolker razlagaš tukaj, zakaj potem nebi poizkusil biti z njo in postat družina????koliko si star???te je strah bveznosti? resne zveze? starševstva? monogamije?


ene ste bolj svete od papežauser posted image

a nikoli niste seksale samo zaradi seksa?

kuj se je treba s prvim ko se poseksaš poročit, met hordo dece in to je touser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   [Brisano sporočilo]
17.8.2009 16:25:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: ???
17.8.2009 16:29:14   
khurde
Men se to, da sta dva skupaj "na silo", pa tut, če en ni za to, ne zdi resno in odgovorno. Vsaj glede otroka ne.

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: ???
17.8.2009 16:30:23   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška


IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška
Me pa zanima, če je tolk vredu punca da si seksu z njo, če je tolk vredu punca kolker razlagaš tukaj, zakaj potem nebi poizkusil biti z njo in postat družina????koliko si star???te je strah bveznosti? resne zveze? starševstva? monogamije?


ene ste bolj svete od papežauser posted image

a nikoli niste seksale samo zaradi seksa?

kuj se je treba s prvim ko se poseksaš poročit, met hordo dece in to je touser posted image


ne sploh ne..sam piše kolk je vredu pa tako....se mi je pač zdela ena izmed možnih rešitev....


seks za eno noč..imela..enkrat oz je trajalo in nikoli več, ker nekdo v tem nastrada....al se on zaljubi al se ona zaljubi al pride do nosečnosti....vedno je pač neko sranje....user posted image user posted image user posted image

sicer pa..kaj jaz vem, sem še mlada in neizkušena ampak resna in odgovorna


Ti nimaš pojma kaj je priložnostni seks...pa brez zamere.....user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   [Brisano sporočilo]
17.8.2009 16:30:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu khurde)
  Neposredna povezava do sporočila: 264
   [Brisano sporočilo]
17.8.2009 16:32:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: ???
17.8.2009 16:33:54   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška



nobene zamere, ampak koker sem jaz razumela pri njima ni šlo samo za priložnostni seks ampak bolj za **** prijateljstvo....




No, pa definiraj priložnostni seks in **** prijateljstvo.....user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: ???
17.8.2009 16:34:22   
khurde

IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška


IZVIRNO SPOROČILO: khurde

Men se to, da sta dva skupaj "na silo", pa tut, če en ni za to, ne zdi resno in odgovorno. Vsaj glede otroka ne.


sej pa ne silim koga kam ...na koncu je vprašaj in sem samo vprašala ZAKAJ....


sej vem, da ne siliš, sej tut če bi hotla, ne bi mogla. user posted image je pa že milijonkrat napisal zakaj in sploh ne vem, čemu je tako vprašanje potrebno... če ti pač ni z enim bit, ti ni. ni velike filozofije zadaj.

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   [Brisano sporočilo]
17.8.2009 16:34:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frog)
  Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: ???
17.8.2009 20:11:49   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška
Me pa zanima, če je tolk vredu punca da si seksu z njo, če je tolk vredu punca kolker razlagaš tukaj, zakaj potem nebi poizkusil biti z njo in postat družina????koliko si star???te je strah bveznosti? resne zveze? starševstva? monogamije?


ene ste bolj svete od papežauser posted image

a nikoli niste seksale samo zaradi seksa?

kuj se je treba s prvim ko se poseksaš poročit, met hordo dece in to je touser posted image

Ne, rija, vsi so noro zaljubljeni, vsi se ljubijo, nihče ne seksa, imajo 102 dalmatinca, vsi so posvečeni papeži.
Ljudje, sebe vlečete za nos. Mene ziher ne boste, ker smo večinoma vsi taki, kot je frog. Pa ne se fine delat in nekaj moralizirat.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: ???
17.8.2009 20:18:33   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška
Me pa zanima, če je tolk vredu punca da si seksu z njo, če je tolk vredu punca kolker razlagaš tukaj, zakaj potem nebi poizkusil biti z njo in postat družina????koliko si star???te je strah bveznosti? resne zveze? starševstva? monogamije?


ene ste bolj svete od papežauser posted image

a nikoli niste seksale samo zaradi seksa?

kuj se je treba s prvim ko se poseksaš poročit, met hordo dece in to je touser posted image

Ne, rija, vsi so noro zaljubljeni, vsi se ljubijo, nihče ne seksa, imajo 102 dalmatinca, vsi so posvečeni papeži.
Ljudje, sebe vlečete za nos. Mene ziher ne boste, ker smo večinoma vsi taki, kot je frog. Pa ne se fine delat in nekaj moralizirat.


a je to nek cerkven forumuser posted image  pa sem jaz zablodilauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: ???
17.8.2009 20:21:24   
MLADAMAMICA
-------

< Sporočilo je popravil MLADAMAMICA -- 17.8.2009 20:22:57 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: ???
17.8.2009 20:22:22   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška
mogoč ga je pa tolk hitro not vtaknil da ni imela časa česa natikat gor....tud teoretično....in kadar gre na brzaka je pač moški tist ki obleče srajčko če se mu mudi...

je pa imela čas slečt gate? user posted image  ja, ja hruška gremo razvit temo, da jo je še posilu user posted image  

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: ???
17.8.2009 20:24:36   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: khurde
Men se to, da sta dva skupaj "na silo", pa tut, če en ni za to, ne zdi resno in odgovorno. Vsaj glede otroka ne.

user posted image  se podpišem

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: ???
17.8.2009 20:27:07   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: rija
a je to nek cerkven forumuser posted image  pa sem jaz zablodilauser posted image  

tudi meni izgleda kot cerkven forum user posted image  ne verniki, gremo drugam user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   [Brisano sporočilo]
17.8.2009 20:28:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 [11] 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?