|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 13:03:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Mali otrok ne ve, da mora bit pripet v avtomobilu oz. se ne zaveda, kaj lahko sledi, zato je s strani staršev zelo neodgovorno, da ga ne privežejo. Kakšna vzgoja pa je to?


men je zanč kolegica rekla (k sem jo mal peglala okol tega, k hčerko, 4l, vozi kr tko zadi), da sej se zna sama prvezat in njen problem, če se neuser posted image



user posted image user posted image user posted image  se smejem...ker res poznaš samo nek čuden folk


matr, zdej se bom pa že res počas zamisnlauser posted image

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 13:07:05   
Anonimen
higuya,dobro si napisala.Tudi meni se ta tema -oz.vprasanje zdi popolnoma mimo.Najbolj da se odpre,Kadite,ko imate otroke v avtu?

Pri nas je pa tako.Punci sta  pripeti vecinoma,vendar,kot sem ze napisala,ob predolgih voznjah,je tamala en cas pri meni v narocju.Ko se vozimo po 10h in vec,je s tamalo ze zelo hudo.Imamo vedno kup postankov,da se malo razgibamo,vendar to niti ne pomaga prevec.

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 13:09:12   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Ulla in barika.Jaz sem odgovorila,vidve skrbita za svoje otroke.


jst skrbim za svoje. za razliko od enih.



enako, in ja, moj je VEDNO pripet, pa tudi midva .. ne moreš verjet kok smo eni čudni, auser posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 13:16:06   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

citiram tebe, odgovarjam zraven še ulli (in še jem zraven)


ziher uporabljaš always ultrauser posted image k delaš tolk stvari hkratiuser posted image

to, kar si naštela, se sploh ne more upoštevat..razn mogoč uno do babice...mi mamo tud do vrtca 50m, pa je z6meri pripeta, pa pol poslušam komentarje od mamic ja a za tamle dol jo v sedež daješuser posted image
pa je tud že dež scal ko marija, pa se je tast ponuju, da on do vrtca zapelje, pa sm rekla ne hvala, nimate zica, midve mava pa gumjaste škornje in marelo iin  nama bo čist finouser posted image pa še res nama je blouser posted image



vir natur user posted image

prav ula, saj, pohvalno ti jo pač dajaš v sedež na 50 metrov (glavna  cesta, križišče , prednstna cesta) jaz mojega na 40 metrih dvorišča pač ne...Saj veš , psi lajajo , karavana gre dalje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 13:19:30   
Anonimen
(glavna cesta, križišče , prednstna cesta)


nič od tegauser posted image sam cesta, kjer je en hud ovink, pa večkrat dnevno jo pod polno prižge kak prepotenten mladec, k hodi ljubit v našo ulicouser posted image tko da ni za reskirat, ker tam dnevno hodi za mm.....peš se pa tko komi umikamo iz ceste....

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 13:25:07   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

(glavna cesta, križišče , prednstna cesta)


nič od tegauser posted image sam cesta, kjer je en hud ovink, pa večkrat dnevno jo pod polno prižge kak prepotenten mladec, k hodi ljubit v našo ulicouser posted image tko da ni za reskirat, ker tam dnevno hodi za mm.....peš se pa tko komi umikamo iz ceste....



no , v tem primeru bi tudi jaz mojega zavezala brez nadaljnega.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 13:30:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

(glavna cesta, križišče , prednstna cesta)


nič od tegauser posted image sam cesta, kjer je en hud ovink, pa večkrat dnevno jo pod polno prižge kak prepotenten mladec, k hodi ljubit v našo ulicouser posted image tko da ni za reskirat, ker tam dnevno hodi za mm.....peš se pa tko komi umikamo iz ceste....



no , v tem primeru bi tudi jaz mojega zavezala brez nadaljnega.




no, pa da se še jaz razkrijem user posted image  ne, jaz ga za 50 metrov do vrtca ne privežem.  pa speljem s parkirišča in grem po ulici, kjer se tudi vozijo prepotentni starši, ki drvijo v vrtec. še več. ne pripnem niti sebe in mi piskač piska cel čas (pol minute).
zdaj me pa raztrgajte. sicer pa itak vem, da sem običajna napsihirana mama, ki nima veze s super mamami RRja. user posted image

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 13:37:50   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Mali otrok ne ve, da mora bit pripet v avtomobilu oz. se ne zaveda, kaj lahko sledi, zato je s strani staršev zelo neodgovorno, da ga ne privežejo. Kakšna vzgoja pa je to?


men je zanč kolegica rekla (k sem jo mal peglala okol tega, k hčerko, 4l, vozi kr tko zadi), da sej se zna sama prvezat in njen problem, če se neuser posted image



user posted image user posted image user posted image  se smejem...ker res poznaš samo nek čuden folk


matr, zdej se bom pa že res počas zamisnlauser posted image



user posted image  gliha skup štriha

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 13:39:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Mali otrok ne ve, da mora bit pripet v avtomobilu oz. se ne zaveda, kaj lahko sledi, zato je s strani staršev zelo neodgovorno, da ga ne privežejo. Kakšna vzgoja pa je to?


men je zanč kolegica rekla (k sem jo mal peglala okol tega, k hčerko, 4l, vozi kr tko zadi), da sej se zna sama prvezat in njen problem, če se neuser posted image



user posted image user posted image user posted image  se smejem...ker res poznaš samo nek čuden folk


matr, zdej se bom pa že res počas zamisnlauser posted image



user posted image  gliha skup štriha


ne neuser posted image zdej mi bo počasi jasno, zaka sm iz leta v leto hujši mizantropuser posted image user posted image

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 13:46:18   
higuys
od zdaj te naslavljam z ljudomrznica user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 13:47:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

od zdaj te naslavljam z ljudomrznica user posted image


sem že razmišljala, da bi si na nabiralnik dala....mogoč bi akviziterje odganjalouser posted image

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 13:48:23   
Foxina
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Ulla in barika.Jaz sem odgovorila,vidve skrbita za svoje otroke.


jst skrbim za svoje. za razliko od enih.



enako, in ja, moj je VEDNO pripet, pa tudi midva .. ne moreš verjet kok smo eni čudni, auser posted image




očitno res user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 17:20:40   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

(glavna cesta, križišče , prednstna cesta)


nič od tegauser posted image sam cesta, kjer je en hud ovink, pa večkrat dnevno jo pod polno prižge kak prepotenten mladec, k hodi ljubit v našo ulicouser posted image tko da ni za reskirat, ker tam dnevno hodi za mm.....peš se pa tko komi umikamo iz ceste....


Si mi vzela z jezika.....user posted image user posted image user posted image  Konc koncev ga ne privezujem zato, ker bi jaz slabo, prepočasi ali prehitro vozila, ampak zato, ker je danes vse preveč prepotentnih mulcev, preslepih starcev, prevšečnih mladenk in predvsem preveč neodgovornih staršev na cesti.

Poleg tega razmišljam, da bi si v avto pospravila še kak kij, če se slučajno vame zaleti kdo od zgoraj naštetih, da mu sprašim rit....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 17:24:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: m@j@

Vedno smo pripeti in zato imamo tudi pri babici sedeže.


tudi pri nas.

(odgovor članu m@j@)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 17:27:59   
tropical
Pri nas je otrok tudi vedno pripet. Drgače pa sedež menjam iz enega avta v drug. Saj niso tako poceni da bi meli vsak svojega oz. pri babici ain dedku še enega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 17:30:50   
miapia
Ravno danes v BTC-ju gledam en avto s 5 registriranimi sedeži. Šofer, sopotnik, zadaj pa dva odrasla. En odrasli je držal enega dojenčka v naročju, drugi otrok pa je bil v naročju drugega. Nobenih avtosedežev. Za bruhat. Noben pripet, pa še 6 oseb je bilo v avtu, namesto dovoljenih pet.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
15.9.2009 20:40:30   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

(glavna cesta, križišče , prednstna cesta)


nič od tegauser posted image sam cesta, kjer je en hud ovink, pa večkrat dnevno jo pod polno prižge kak prepotenten mladec, k hodi ljubit v našo ulicouser posted image tko da ni za reskirat, ker tam dnevno hodi za mm.....peš se pa tko komi umikamo iz ceste....


Si mi vzela z jezika.....user posted image user posted image user posted image  Konc koncev ga ne privezujem zato, ker bi jaz slabo, prepočasi ali prehitro vozila, ampak zato, ker je danes vse preveč prepotentnih mulcev, preslepih starcev, prevšečnih mladenk in predvsem preveč neodgovornih staršev na cesti.

Poleg tega razmišljam, da bi si v avto pospravila še kak kij, če se slučajno vame zaleti kdo od zgoraj naštetih, da mu sprašim rit....user posted image user posted image user posted image

tudi jaz se takih na cesti bojim...stalno sem na preži od kje bo kdo priletel. Če je bil kdo v PO zadnje čase veste, da imamo sama krožna križišča, Postonjčani pa nimajo pojma o prednosti itd, mogli bi izdat kako brošurco....tako, da če bi se držala pravil, bi imela že ene par karambolovuser posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
16.9.2009 9:30:00   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Se ze tresemuser posted image user posted image


pri trku pri 30km/ otrok poleti naprej s silo 14 ton.
mogoče se pa res boš kdaj. tresla.



Ona se je tresla za izgubo članstva na RR, če sem prav razumela, ne zaradi tega, da otrok poleti čez šipo. Malo bolj preberite, ne sam tistega, proti čemur ste naoštrene.

Če otroka ne pripneš vedno v avtu iz takih in drugih razlogov, ne pomeni, da pa ne skrbiš za njega. Tudi ti, Ulla in ostale, verjetno pri kakšnih drugih stvareh kiksnete, ko je otrok lahko ravnotako v nevarnosti, samo za vas to pač ni nevarnost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
16.9.2009 16:47:53   
kalbo
Ne vem no. Sej OK, pač se vam zdi, da ste tistih 50 metrov do vrtca varne. OK, štekam, čeprav to še zdaleč ni res. Sam da se pa norčujete iz tega, tega pa pač ne štekam. Mene košta točno minuto, da pripnem v avto vse tri. Kaj je minuta, proti otroškem življenju?

Otrok v naročju je pa popolnoma enako, kot če bi sedel al pa ležal na sedežu.

Upam samo, da vam kdaj ne bo žal za vse tole norčevanje. 80% nesreč se zgodi na vsakdanjih kratkih relacijah zelo blizu doma.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
16.9.2009 16:53:20   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Se ze tresemuser posted image user posted image


pri trku pri 30km/ otrok poleti naprej s silo 14 ton.
mogoče se pa res boš kdaj. tresla.



Ona se je tresla za izgubo članstva na RR, če sem prav razumela, ne zaradi tega, da otrok poleti čez šipo. Malo bolj preberite, ne sam tistega, proti čemur ste naoštrene.

Če otroka ne pripneš vedno v avtu iz takih in drugih razlogov, ne pomeni, da pa ne skrbiš za njega. Tudi ti, Ulla in ostale, verjetno pri kakšnih drugih stvareh kiksnete, ko je otrok lahko ravnotako v nevarnosti, samo za vas to pač ni nevarnost.



Seveda pomeni.

Nekaj je da daš otroku list papirja pa se ureže, nekaj pa da ga namerno postaviš v situacijo kjer je življenjsko ogrožen.

Sicer pa če so ljudje zmožni živeti z otrokovim življenjem na vesti če do česa pride.....

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
16.9.2009 17:07:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

VEDNO....

EVO...ZAKAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.shrani.si/?28/Jp/1MryCLMW/3-unknownparametervalue.wmv


Tale video me je pa spravil v tak jok, kot že dolgo ne..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   NIKOOOOOOOLI NE VOZITE OTROK BREZ VARNOSTNIH PASOV!!!!!!!!!!  Tisti ki je to naredil pretirava, ne pa mama, ki se ji to zdi grozljivo!!!

Mi smo VEDNO pripasani! In vedno bomo!

Na pogrebu moje stare mame, se je poleg odvijal pogreb otročka, ki je umrl na tak način, kot ta v videu. Mama ga je držala v rokah, dedek pa je vozil. Mama je kričala in se zvijala na pogrebu... od takrat naprej NIKOLI ne pomislim niti na nič takega, kaj šele, da bi to storila!

(odgovor članu Onasiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
16.9.2009 17:29:46   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Sam da se pa norčujete iz tega, tega pa pač ne štekam.


tud jaz ne.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
16.9.2009 17:32:39   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

Na pogrebu moje stare mame, se je poleg odvijal pogreb otročka, ki je umrl na tak način, kot ta v videu. Mama ga je držala v rokah, dedek pa je vozil. Mama je kričala in se zvijala na pogrebu... od takrat naprej NIKOLI ne pomislim niti na nič takega, kaj šele, da bi to storila!



Bogve kako je tej revi danes živeti.
Že tako je dovolj norcev na cesti, da lahk samo boga moliš, da sploh prideš živ do cilja, da pa izzivaš usodo...jaz si ne drznem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
16.9.2009 17:36:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Konc koncev ga ne privezujem zato, ker bi jaz slabo, prepočasi ali prehitro vozila, ampak zato, ker je danes vse preveč prepotentnih mulcev, preslepih starcev, prevšečnih mladenk in predvsem preveč neodgovornih staršev na cesti. 


Jaz se pa vezem zgolj iz navade.
Tako se privezem tudi, ce avto premaknem dva metra. Pac navada, se usedem v avto, pripnem pas in prizgem luci. Bejba se je pa tudi navadila in se zdaj priveze sama.

Ko se usedem v avto, ne razmisljam o vseh teh cudnih voznikih, ampak se skoncentriram na voznjo.

Saj vem, brezveze, nic kompliciranja in globoke vseskrbvzbujajoce filozofije.

(odgovor članu Onasiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Ali je vaš otrok vedno pripet??
16.9.2009 20:38:47   
Anonimen
Jaz se nič ne norčujem. In priznavam, da ga do vrtca ne pripnem. Ampak ekstremi, kot so VEDNO, NIKOLI, SAMO JAZ ipd, mi pa ne grejo skozi. Žal.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?