|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
3.9.2009 20:51:06   
Pikec
Blaža ne boš verjela....

zaradi hude alergične reakcije na šedanesnevemkaj sem na urgenci dobile dve orenk inekkciji antihistematikov (baje sem bla zlo blizu anafilaktičnega šoka in sem jih pošteno slišala). Dohtar me je pa sam domou poslal brez kakršnihkoli navodil samo z obvestilom osebni zdravnici. In jest sem šla normalno na šiht, itakuser posted image . Popoldan pa kot naročeno k moji dohtarci, ki mi je povedala, da se po tistih inekcijah mora direkt v postlo, ker imajo zelo hud stranski učinek - zaspiš kot top.
In jest lepo peške odmaširam v službo, tam pa skolapsiram na tipkovnico in me ene tri ure niso mogli zbudit... ko so me sem šla domou spat.

Od takrat dalje si sicer mislim svoje ko vidim kaj podobnega, definitivno mi pa na kraj pameti ne kane da je nekdo zgolj len.


Kaj so si ljudje mogli takrat o meni mislit raje ne vem. Kaj lepega sigurno ne... sicer pa je menda spanje na tipkovnicah značilno za javno upravo user posted image .

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   [Brisano sporočilo]
3.9.2009 21:28:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
4.9.2009 7:39:47   
Volga
Ah, sploh nisem vedela, da ima xerox konstantne probleme z vrtcem, no, zdaj še bolj trdno stojim za svojimi odgovori. user posted image

Pa človek res ne more verjet, koliko komplikacij si eni delajo s svojimi krofeki, ženske božje, večno jim ne boste mogle za ritjo stat. Raje jih sproti pripravljate na življenje.

O.K., rija, ekstremi so izvzeti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
4.9.2009 8:02:15   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Poglej, xerox, tudi to so tvoje teme:
http://www.ringaraja.net/forum/La%C4%8Den_otrok_v_vrtcu%2C_ker_ne_zna_sam_jest/m_4138370/tm.htm

http://www.ringaraja.net/forum/Umazan_iz_vrtca/m_4034003/tm.htm

Zato dvomim...


Žal se moram pridružit mnenju Volge in Raho, saj se mi dozdeva, da imaš z vrtci probleme ti in ne otrok. Malo se boš morala skulirati in ne vsako sekundo dneva razmišljati, kaj s tvojim otrokom tam počnejo ali ne počnejo. Ker drugače je zate bolje, da otroka izpišeš in ga sama doma vzgajaš.
Jaz imam od 11 meseca starosti dva otroka v vrtcu in sta že oba večkrat prišla umazana domov, pa lačna tudi. Pa najbrž ne zato, ker bi bile vzgojiteljice ali pomočnice krive. In verjemi, da tudi 12 mesečni otrok zna jesti, če hoče. Pri nas so najprej jedli sami, ko pa ni več šlo, so jim malo pomagale.

Res, ti polagam na srce, da svojih problem ne prelagaš na druge, to je na otroka in na ljudi, ki ti bodo otroka pazili in vzgajali.

lp

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
4.9.2009 8:39:35   
xerox
Danes mi je mamica ene punčke iz naše skupine rekla, da je včeraj klicala svetovalko v vrtcu in ji je ta povedala, da bo naslednji teden izredni roditeljski sestanek, ker je bilo v tem tednu že 8 pritožb... Da je res zgleda nekaj narobe.

Zdej bomo pa videli, bojo prišli strokovni delavci(psihijatriuser posted image ), da ocenijo, ali imajo vsi bogi sončki iz naše skupine zakomplicirane, anoreksične in zmešane starše, ali ta pomočnica res ni za to delo.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
4.9.2009 8:53:05   
Šaki
mogoče je mela pa slab dan.je mela kakšne obveznosti, itd.

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
4.9.2009 10:13:18   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR
Kaj pa če sončeku, krofeku in štrudlčku nekoč šef ne bo ušeč, al pa predavatelj matematike na faksu?
a ga bo mami tud iz službe izpisala?
Uf, to sem se jst tudi vprašala. Absolutno se vedno najde nekdo ki ti ni všeč.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
4.9.2009 17:13:17   
pelin
Zdej bomo pa videli, bojo prišli strokovni delavci(psihijatriuser posted image ), da ocenijo, ali imajo vsi bogi sončki iz naše skupine zakomplicirane, anoreksične in zmešane starše, ali ta pomočnica res ni za to delo.

user posted image To si pa napisala tako z užitkom in v tako privoščljivem tonu, da mi je hudo zate in ne za pomočnico.Menim, da če bi bila tako grozna, bi se pritožila v prvi vrsti vzgojiteljica , saj konec koncev nikomur ne diši namesto drugega garat...Seveda se vas je skupaj spravilo kar osem, saj ni režko najti ljudi, ki jim nič ne paše, sploh če imajo takšno vodjo kot si ti...Nekateri pač živijo le za kmečki punt in nič drugega.Sprašujem se, kaj boste storili, ko vas bo pri naslednji pomočnici motilo, da se preveč smeji, pa pri naslednji njena frizura itd...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
4.9.2009 19:00:14   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Kaj pa če sončeku, krofeku in štrudlčku nekoč šef ne bo ušeč, al pa predavatelj matematike na faksu?
a ga bo mami tud iz službe izpisala?


takrat bo pa čisto dovolj star, da se jaz s tem ne bom rabila več ukvarjati user posted image


ampak na lajf ga pa že sedaj dobro pripravljaš



po svojih najboljših močeh user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
7.9.2009 12:44:13   
mamamajča
Ja saj, tiste, ki bi pa rade delale, pa ne dobimo....
Neumestna, vemuser posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
7.9.2009 14:54:54   
ronja
xerox, nisem brala drugih odg. mi pa prihaja na misel, da je mogoče pom. vzgojiteljice tako prestrašena in ji je zato vroče in si zato nič ne upa - mogoče je to njeno prvo leto in sta se z vzg. zmenili, da bo najprej samo gledala?

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
7.9.2009 14:58:51   
ronja
rija, se strinjam, vse ob svojem času: mogoče bosta moji punčki nekoč električarki, gotovo bosta pa nekoč sami menjavali pregorele žarnice (če bojo takrat še obstajale), pa štimale račkote ipd... pa jima zdaj tega vseeno ne pustim.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
8.9.2009 10:02:50   
xerox
Ja tudi to je možno,ker je res ful zadržana. Se mi zdi, da gre počasi na bolje, čeprav so zdej poslali še eno vzgojiteljico, da jima pomaga, verjetno do takrat, dokler se pomočnica ne bo navadila. Ker tri sigurno ne bojo v eni skupini.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
14.9.2009 19:59:24   
Volga

IZVIRNO SPOROČILO: xerox

Danes mi je mamica ene punčke iz naše skupine rekla, da je včeraj klicala svetovalko v vrtcu in ji je ta povedala, da bo naslednji teden izredni roditeljski sestanek, ker je bilo v tem tednu že 8 pritožb... Da je res zgleda nekaj narobe.

Zdej bomo pa videli, bojo prišli strokovni delavci(psihijatriuser posted image ), da ocenijo, ali imajo vsi bogi sončki iz naše skupine zakomplicirane, anoreksične in zmešane starše, ali ta pomočnica res ni za to delo.



Ste že imeli sestanek?

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
15.9.2009 8:36:55   
xerox

IZVIRNO SPOROČILO: Volga


IZVIRNO SPOROČILO: xerox

Danes mi je mamica ene punčke iz naše skupine rekla, da je včeraj klicala svetovalko v vrtcu in ji je ta povedala, da bo naslednji teden izredni roditeljski sestanek, ker je bilo v tem tednu že 8 pritožb... Da je res zgleda nekaj narobe.

Zdej bomo pa videli, bojo prišli strokovni delavci(psihijatriuser posted image ), da ocenijo, ali imajo vsi bogi sončki iz naše skupine zakomplicirane, anoreksične in zmešane starše, ali ta pomočnica res ni za to delo.



Ste že imeli sestanek?

Ja imeli smo sestanek in problem uspešno rešili. Pomočnica je ravnateljici sama (baje) izrazila željo, da bi raje videla, da je v kakšni starejši skupini, da naj ne bi imela do sedaj izkušenj z jasli, da se ne znajde prav dobro..
V glavnem smo dobili eno gospo,ki kadar koli pridem je vsa nasmejana in dobre volje pa še glavna vzgojiteljica zraven nje.
Baje da je pomočnica že par let zapored bila vedno v skupini s 5-6 letniki. Zato je reva mislila , da se bojo sami previjali in sami jedli...user posted image

< Sporočilo je popravil xerox -- 15.9.2009 8:37:32 >

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
16.9.2009 7:52:39   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: xerox


IZVIRNO SPOROČILO: Volga


IZVIRNO SPOROČILO: xerox

Danes mi je mamica ene punčke iz naše skupine rekla, da je včeraj klicala svetovalko v vrtcu in ji je ta povedala, da bo naslednji teden izredni roditeljski sestanek, ker je bilo v tem tednu že 8 pritožb... Da je res zgleda nekaj narobe.

Zdej bomo pa videli, bojo prišli strokovni delavci(psihijatriuser posted image ), da ocenijo, ali imajo vsi bogi sončki iz naše skupine zakomplicirane, anoreksične in zmešane starše, ali ta pomočnica res ni za to delo.



Ste že imeli sestanek?

Ja imeli smo sestanek in problem uspešno rešili. Pomočnica je ravnateljici sama (baje) izrazila željo, da bi raje videla, da je v kakšni starejši skupini, da naj ne bi imela do sedaj izkušenj z jasli, da se ne znajde prav dobro..
V glavnem smo dobili eno gospo,ki kadar koli pridem je vsa nasmejana in dobre volje pa še glavna vzgojiteljica zraven nje.
Baje da je pomočnica že par let zapored bila vedno v skupini s 5-6 letniki. Zato je reva mislila , da se bojo sami previjali in sami jedli...user posted image


No, potemtakem le ni bila lena, pač pa samo izgubljena in negotova. Nimaš nič slabe vesti, da si tako grdo govorila o njej?

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
16.9.2009 10:36:40   
xerox


IZVIRNO SPOROČILO: Volga


No, potemtakem le ni bila lena, pač pa samo izgubljena in negotova. Nimaš nič slabe vesti, da si tako grdo govorila o njej?


user posted image
Ne nimam nič slabe vesti, če je bila izgubljena bi nam konc koncev to lahko povedala, ona pa se sploh ni trudila.
Itak bo pa delala v našem vrtcu do konca septembra, potem pa gre v Kranj v vrtec, kjer si je dobila službo bliže domu. Verjetno se zato sploh ni trudila oziroma ne vem, mogoče ti veš Volga, ti imaš na vsa vprašanja prave odgovore?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
16.9.2009 10:43:37   
Anonimen
xerox - jaz prav gotovo ne bi želela imet tvojega otroka v vrtcu ali šoli - ker taki starši mislite, da ste pojedli vso modrost sveta in nikoli, ampak res nikoli ne priznate, ko se zmotite. In še nekaj, niti slučajno nisi pomislila, koliko škode si lahko naredila dotični osebi. Pa ne da jo zagovarjam - le tebi trkam na vest.

(odgovor članu xerox)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
16.9.2009 10:51:11   
Anonimen
Pa da me ne boste zdej napadle, sam jaz sem mnenja, da bi bil svet veliko lepši, če bi se ljudem direkt v obraz povedalo, kaj jih moti, pa tudi kakšen oprosti/te ne bi škodil.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
16.9.2009 10:54:13   
xerox

IZVIRNO SPOROČILO: nya

xerox - jaz prav gotovo ne bi želela imet tvojega otroka v vrtcu ali šoli - ker taki starši mislite, da ste pojedli vso modrost sveta in nikoli, ampak res nikoli ne priznate, ko se zmotite. In še nekaj, niti slučajno nisi pomislila, koliko škode si lahko naredila dotični osebi. Pa ne da jo zagovarjam - le tebi trkam na vest.


Jaz vedno priznam, ko se zmotim, tukaj se pa res nisem zmotila. Še vedno isto mislim, da svoje delo ni opravljala tako kot bi mogla, res pa nisem jasnovidna, da bi vedela kakšne ima probleme in zakaj ni delala tako kot bi mogla. Sama pa ni povedala. To je pa čist njen problem, ne moj.
Jaz naredila škodo tej osebi?? Ali cela skupina staršev?? Kakšno škodo??user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
16.9.2009 10:56:06   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: xerox


IZVIRNO SPOROČILO: nya

xerox - jaz prav gotovo ne bi želela imet tvojega otroka v vrtcu ali šoli - ker taki starši mislite, da ste pojedli vso modrost sveta in nikoli, ampak res nikoli ne priznate, ko se zmotite. In še nekaj, niti slučajno nisi pomislila, koliko škode si lahko naredila dotični osebi. Pa ne da jo zagovarjam - le tebi trkam na vest.


Jaz vedno priznam, ko se zmotim, tukaj se pa res nisem zmotila. Še vedno isto mislim, da svoje delo ni opravljala tako kot bi mogla, res pa nisem jasnovidna, da bi vedela kakšne ima probleme in zakaj ni delala tako kot bi mogla. Sama pa ni povedala. To je pa čist njen problem, ne moj.
Jaz naredila škodo tej osebi?? Ali cela skupina staršev?? Kakšno škodo??user posted image


No, in ravno zaradi tega ne moreš kar rečt, da je lena. A ni to škoda, če nekoga označiš za nekaj, kar ni res?

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
16.9.2009 10:57:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: xerox



Jaz vedno priznam, ko se zmotim, tukaj se pa res nisem zmotila. Še vedno isto mislim, da svoje delo ni opravljala tako kot bi mogla, res pa nisem jasnovidna, da bi vedela kakšne ima probleme in zakaj ni delala tako kot bi mogla. Sama pa ni povedala. To je pa čist njen problem, ne moj.
Jaz naredila škodo tej osebi?? Ali cela skupina staršev?? Kakšno škodo??user posted image


sam glede na to, da ste imeli probleme z njo, bi se lahko najprej obrnili na njo, ne na ravnateljico vrtca - ne vem no, kako bi se tebi zdelo, če bi tebe nekdo hodil tožarit k šefu

Škodo? A ne vidiš, kako ste jo blatili, da je lena??? - še celo naslov je tak - in predvidevam, da to niste razglabljali sam tukaj na forumu, temveč tudi tko v živo

(odgovor članu xerox)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
16.9.2009 10:58:35   
ksenjak
Lepo, da ste rešili, me pa vseeno bega ena stvar v tvojem predzadnjem postu - citiram Zato je reva mislila, da se bojo sami previjali in jedliuser posted image  - mislim, da oseba, ki je v vrtcu zaposlena kot pomočnica vzgojiteljice pač tega ne misli in najbrž dobro ve, kaj so sposobni enoletniki in kaj petletniki (kar najbrž ve skoraj vsak laik), tako, da je to zopet na tvojem zeljniku zrastlo.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
16.9.2009 11:09:06   
oka
Jaz vedno priznam, ko se zmotim, tukaj se pa res nisem zmotila. Še vedno isto mislim, da svoje delo ni opravljala tako kot bi mogla, res pa nisem jasnovidna, da bi vedela kakšne ima probleme in zakaj ni delala tako kot bi mogla. Sama pa ni povedala. To je pa čist njen problem, ne moj.
Jaz naredila škodo tej osebi?? Ali cela skupina staršev?? Kakšno škodo??user posted image


Si se zmotila in to pošteno. Ampak očitno ne vidiš tega in ti nima smisla razlagati.
Škoda? O ja, draga moja, bila je storjena. Glede na tvoje pisanje ste imeli v vrtcu okoli tega cel halo in verjetno ni ostalo samo pri vaši skupini ampak je šlo naprej. In zdaj ima ta gospa sloves lene, nesposobne vzgojiteljice. Kako bi bilo tebi, ko bi bila tako označena za nekaj negativnega na svojem delovnem mestu?

In glede na to kaj se zadnje dneve bere na tem forumu me ne čudi, da se kaki vzgojiteljici utrga in napiše žolčen post. Od vzgojiteljic se zahteva 100% perfektnost in strpnost, z vaše strani pa o tem ni ne duha ne sluha. Enostransko pač ne gre, mar ne?

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Lena pomočnica vzgojiteljice
16.9.2009 11:09:47   
xerox

IZVIRNO SPOROČILO: Volga


No, in ravno zaradi tega ne moreš kar rečt, da je lena. A ni to škoda, če nekoga označiš za nekaj, kar ni res?


Če nekoga gledaš cel teden kako sedi na stolu in se hladi s pahljačo, boš pomislil kaj? Mogoče jo kaj boli, pa ni dobila bolniške, mogoče ima tremo, mogoče ima slab dan-teden, mogoče, mogoče...mogoče ji je kdo umrl, pa še ni prebolela... ,mogoče je noseča....
Ko pa jo vprašaš kaj, pa reče, ko staršev ne bo več tukaj bo vse drugačeuser posted image .
Zakaj se pa tudi vzgojiteljica ni usedla, če je to tako v praksi ampak se žogala in igrala z otroci, čeprav so bili starši zraven.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?