|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
16.9.2009 15:25:06   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Prvo super za novi del user posted image user posted image bravo me user posted image user posted image

Midve pa sva danes v Lenartu. Sem morala k zdravniku in ker moje ni bilo sem šla nadomestnemu. Me je pregledal tak fajn dohtar, oči je imel tak lepe da sem ga samo gledala user posted image user posted image user posted image . Ugotovil je, da imam levo uho vneto in dobila sem antibiotike in kapljice. Ne sme pa mi priti voda v uho vsaj mesec dni.

No, pa da se pohvalimuser posted image ..z Lijo greva naslednji teden za 4. al pa 5. dni v terme Banovce user posted image user posted image Imata mami in ati počitnice plačane, pa je ati bil tak dober, da je reko da odstopi nama z Lijo. On bo šel samo za 2 dni user posted image Jeeeeiii, spet bomo same punce na počitnicah.

Lepo mi bodite, grem zdaj 3.del do konca prebrat.

  user posted image  zate in tvoje uho! user posted image  za atija, da greste punce na počitnice. Samo, da boš pazila na uho, da se ne boš tunkala user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
16.9.2009 15:27:18   
Nina00
Čebeica maja kako fleten fantalin user posted image  A to se mamici tako smeje?

Sedaj grem pa še 3. del do konca prebrat.

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
16.9.2009 15:59:37   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: yania
zdej grem  kuhinjo pospraviti, pa perilo z dveh štrikov, dokler je še mir, ko Timon spi....sva s sestro jedle svaljke pa pohane šampinjone in solatka seveda...ma prav dobro kosilo je bilo...mi ne paše vedno tisto meso....

Mi smo tudi imeli danes brezmesno kosilo. Pa še babi smo imeli na kosilu, je priletela za dobro urco. Je blo prav fino user posted image


Mi tudi. Edino če se jajček šteje za meso? user posted image user posted image Smo imele punce (tatko dela) krompir, špinačo in jajček. user posted image

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
16.9.2009 15:59:45   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

prave klepetulje ste, vam ob 3 otrocih kar težko sledimuser posted image




Sej mam tud jaz 3, ne sam ti. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
16.9.2009 16:00:54   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Mal za nasmejat se:

Ribiška 
Dva možaka sta tiho ribarila in pila pivo.

Potem Bob reče:
"Mislim, da se bom ločil s svojo ženo, že 2 meseca ni govorila z mano. "

Charles  ribari naprej in počasi pije pivo, ter reče: "Raje premisli Bob, tako žensko je težko najti.'
 
user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
16.9.2009 16:01:19   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 6 MESECEV MAKS OD ČEBEICE MAJE IN LEA OD MAME MILCHY! user posted image user posted image user posted image


ma kaj že pol leta, madonca kako čas leti

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
16.9.2009 16:02:33   
Najaa
KOKICA user posted image za zobek!

ČEBEICA MAJA, luškan pobček. user posted image Sam ne zamert, slike jaz ne morem menjat. Tak da če se bo felix zvečer dalo, jo bom lepo prosila, da menja. user posted image Podatke pa bom vpisala.

Pri nas pa dežuje. Pa me smo vseeno šle ven, sej pa nismo iz cukra! user posted image Najbolj mokra sem bila seveda jaz, ker sem pozabla vzet marelo zase, Tija je svojo imela, Nika pa plenico čez voziček.
Drugače je pa tak tužen dan...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
16.9.2009 16:05:30   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: yania
zdej grem  kuhinjo pospraviti, pa perilo z dveh štrikov, dokler je še mir, ko Timon spi....sva s sestro jedle svaljke pa pohane šampinjone in solatka seveda...ma prav dobro kosilo je bilo...mi ne paše vedno tisto meso....

Mi smo tudi imeli danes brezmesno kosilo. Pa še babi smo imeli na kosilu, je priletela za dobro urco. Je blo prav fino user posted image


Mi tudi. Edino če se jajček šteje za meso? user posted image user posted image Smo imele punce (tatko dela) krompir, špinačo in jajček. user posted image

Ne, jajček ne šteje user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
16.9.2009 16:12:50   
mama_milchy
glasek prosim:
 
http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=359&Itemid=220

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
16.9.2009 16:51:19   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

glasek prosim:
 
http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=359&Itemid=220


Opa, a tekmujemo? user posted image
Spomni nas vsak dan, no.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
16.9.2009 16:54:17   
yania
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

VSE NAJBOLJŠE ZA 6 MESECEV MAKS OD ČEBEICE MAJE IN LEA OD MAME MILCHY! user posted image user posted image user posted image
vse najboljše  user posted image user posted image

user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,......


jaz pa čakam da mi nečakinja pride tamalga mal animirat, da jaz še kej pospravim...vsi ostali pa podstrešje rihtajo ker bo kosovni odvoz in imamo že celo dvorišče naloženo ene krame...se mi zdi, kot bi bili zbiralci lesa, od raznih omar vratca, pa razstavljene postelje, pa vrata...ma ni da ni...če kdo rabi kak poseben odtenek lesa, naj kar k nam prideuser posted image
Timon je v naročju in tipkava...ostalo ga ne zanima trenutno...najboljš je pr mamici user posted image

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
16.9.2009 16:58:02   
Janci F
Najprej se vam opravičujem, ker vdiram v vašo temo.

Delam seminarsko nalogo na temo zasebnih vrtec za katero sem pripravila 3 ankete in vas lepo prosim, če jih lahko izpolnite.

Ankete najdete tu:
- http://www.ringaraja.net/ankete.asp?id=735
- http://www.ringaraja.net/ankete.asp?id=726
- http://www.ringaraja.net/ankete.asp?id=727

Upam, da vam ne sitnarim preveč. user posted image
Izredno bom hvaležna vsem, ki boste izpolnili moje ankete, saj bom z vašo pomočjo lahko pripravila seminarsko nalogo in osnovo za diplomsko.

Še enkrat hvala.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
16.9.2009 16:59:11   
yania
Sem pa bila danes v C&A in sem mu kupila tako luškan brezrokavnik (kot puhovka), žametke, in majčka z dolgimi..vse skupaj za 14.95 E...je bilo v kompletu in sem seveda dala babibonus bon, ko je potem 50% ena stvar znižana...in ker je bil to komplet je bila pač taka cena...ma pravi frajerček bo...
A ste dobile ostale bone od 7-12 meseca od DMja? (tiste ki ste se včlanile)...moja kolegica jih ni dobila,pa ne vem zakaj ne..prve od 0-6.meseca pa jeuser posted image

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
16.9.2009 17:14:31   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

glasek prosim:
 
http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=359&Itemid=220


Opa, a tekmujemo? user posted image
Spomni nas vsak dan, no.



ma sem že zdavnaj poslala slikco ma so jo komaj včeraj objavli

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
16.9.2009 17:44:54   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Sem pa bila danes v C&A in sem mu kupila tako luškan brezrokavnik (kot puhovka), žametke, in majčka z dolgimi..vse skupaj za 14.95 E...je bilo v kompletu in sem seveda dala babibonus bon, ko je potem 50% ena stvar znižana...in ker je bil to komplet je bila pač taka cena...ma pravi frajerček bo...
A ste dobile ostale bone od 7-12 meseca od DMja? (tiste ki ste se včlanile)...moja kolegica jih ni dobila,pa ne vem zakaj ne..prve od 0-6.meseca pa jeuser posted image


jaz sem jih danes dobila, moram še pogledat kaj je sploh noter, da vidim kaj mi rabi in kaj ne user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
16.9.2009 18:38:13   
Lolita23
Evo jaz sem oddala glasove, za vse naše tekmujoče otrokeuser posted image user posted image user posted image go go

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
16.9.2009 18:39:50   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Sem pa bila danes v C&A in sem mu kupila tako luškan brezrokavnik (kot puhovka), žametke, in majčka z dolgimi..vse skupaj za 14.95 E...je bilo v kompletu in sem seveda dala babibonus bon, ko je potem 50% ena stvar znižana...in ker je bil to komplet je bila pač taka cena...ma pravi frajerček bo...
A ste dobile ostale bone od 7-12 meseca od DMja? (tiste ki ste se včlanile)...moja kolegica jih ni dobila,pa ne vem zakaj ne..prve od 0-6.meseca pa jeuser posted image


u dobro, da si me spomnila, da moram še ta bon vnovčit. si se pa dobro spomnila, da vzameš komplet. user posted image pol si dobla za 7,5 evra...

mamaM, a šele danes si dobla... jaz sem že kak mesec nazaj... ko se nasl. vidimo ti bom dala, če kaj takega rabiš... men je vsaj 3/4 brezveze.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
16.9.2009 19:03:44   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Sem pa bila danes v C&A in sem mu kupila tako luškan brezrokavnik (kot puhovka), žametke, in majčka z dolgimi..vse skupaj za 14.95 E...je bilo v kompletu in sem seveda dala babibonus bon, ko je potem 50% ena stvar znižana...in ker je bil to komplet je bila pač taka cena...ma pravi frajerček bo...
A ste dobile ostale bone od 7-12 meseca od DMja? (tiste ki ste se včlanile)...moja kolegica jih ni dobila,pa ne vem zakaj ne..prve od 0-6.meseca pa jeuser posted image


u dobro, da si me spomnila, da moram še ta bon vnovčit. si se pa dobro spomnila, da vzameš komplet. user posted image pol si dobla za 7,5 evra...

mamaM, a šele danes si dobla... jaz sem že kak mesec nazaj... ko se nasl. vidimo ti bom dala, če kaj takega rabiš... men je vsaj 3/4 brezveze.



ti kupuješ od curaprox stvari? meni bon ne rabi, pa še kak verjetno ne, to so stare zaloge;
samo ti si verjetno prej oddala prijavo kot jaz al ne?
sej drug teden bom šla malo v DM-vlažilni robčki, tosama krpice pa hipp izdelki

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
16.9.2009 19:09:51   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

KOKICA user posted image za zobek!

ČEBEICA MAJA, luškan pobček. user posted image Sam ne zamert, slike jaz ne morem menjat. Tak da če se bo felix zvečer dalo, jo bom lepo prosila, da menja. user posted image Podatke pa bom vpisala.

Pri nas pa dežuje. Pa me smo vseeno šle ven, sej pa nismo iz cukra! user posted image Najbolj mokra sem bila seveda jaz, ker sem pozabla vzet marelo zase, Tija je svojo imela, Nika pa plenico čez voziček.
Drugače je pa tak tužen dan...



Najaa, kavica pa je padla kljub dežju user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
16.9.2009 19:44:34   
mama_milchy
Moja miška je že zaspala; zdaj par večerov smo imeli težave za zaspat pa pol so bla prebujanja in jok, da je bilo kr pestro do polnoči; od polnoči do 6ih pa kr dojenje na dve uri tako da sem kr zaspana; prejle je hodila spat ob 21:30 pa je premaknila na 21ti pa na 20:30, prejšnji teden na 20to in očitno niti to ni bilo ok tako da sem jo danes 19:15 že kopala in sva se na pisarniški stol usedle, zibale sm in tja ter sem ji prepevala http://www.youtube.com/watch?v=3jGt4dX4_hY in je po 5minutkah zaspala, jo odložla v posteljco in zdaj spi; bomo vidli do kdaj

zdaj pa grem z možem čvekat user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
16.9.2009 19:57:30   
KOKICA32
Dober večer! user posted image

Kako smo? Mene desna bezgavka pri ušecu boli, da je za znoret! Tasa se ti pridružujem pri bolečini. user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
16.9.2009 20:00:07   
mama_milchy
tasa_m user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
16.9.2009 20:26:07   
Lolita23
kokica in tasauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj bomo vsi zboleli ali kaj??

Na polzeli že imajo gripo v šoliuser posted image Pri nas tamala prebolela, moj zboleva-prehlad, sicer pa ga ima moj skozi, prvo leto ko sva bila skupaj je bil v prvih 4 mesecih 5 krat prehlajen in se kot kavalir ni hotel poljubljat, da jaz ne bi zbolela, sem se kar žrtvovalauser posted image user posted image user posted image user posted image , pa nisem zbolela niti enkratuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
16.9.2009 20:41:57   
KOKICA32
Punce moje, jaz vas zapuščam, ker me preveč boli...

LAHKO NOČ! user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 4.del
16.9.2009 20:51:54   
trezika
čer

Čestitke za 4. del user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image smo pridne ratale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?