|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdo začne s 1.10.?
11.11.2009 9:11:55   
tojeto1
Jenii, čestitam!
Ko tkole pišete mam kr slabo vest, ker se držite pri hrani.
Ma jaz pa sicer 5x na teden laufam, sam hranauser posted image ... to pa je problem. Ampak, če vi zmorete bom tud jaz!
Drug teden, ko je vaganje, ma da nas je sama koža - brez špehauser posted image

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Kdo začne s 1.10.?
11.11.2009 9:31:46   
jenii
IZVIRNO SPOROČILO: tojeto1

Jenii, čestitam!
Ko tkole pišete mam kr slabo vest, ker se držite pri hrani.
Ma jaz pa sicer 5x na teden laufam, sam hranauser posted image ... to pa je problem. Ampak, če vi zmorete bom tud jaz!
Drug teden, ko je vaganje, ma da nas je sama koža - brez špehauser posted image

hahahaha....
ja sam se bo tale pridnost nehala kmal ma mala roj. dan danes in se bomo basal s torto pa vse po spisku.user posted image
v nedeljo mamo poj še zabavo za domače pa v torek pol pa še za prijatelje tok da vsen če zdej nič ne jem bom itak vse notr prneslauser posted image user posted image
me je že parkrat prjel pa da se nebi zvagala pa take fore sam poj si pa mislim da me noben ne bo kregal, kvečjemu motivacijo mi boste dale in je res dobr tole. super da internet obstaja.user posted image
grem še mal potelovadit pol pa v šoping za našo barabico mala.
čao

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Kdo začne s 1.10.?
11.11.2009 10:54:18   
Mala_Ajda
Še jaz se  pridružim. S ponedeljkom sem začela ločevalno, sicer mislim, da to ni pomembno pri vas, sam, da kg dol letijo, pa bo.user posted image
Podatki. Začetni kilogrami: 66, končni pa 58. Torej osem moram oklestit do recimo konca januarja. Poleti sem jih imela že 62 potem pa je bilo konec z zelenjavo z vrta in sem pristala na 66. Oktobra sem se basala z OH, ker sem mislila, da rabim rezervo za na ljubljanca, pa ni bilo potrebe. Morda pa je kaka mišica več. Ja sanja svinjica o ... user posted image
Trenutno imam 65,2 ampak mislim, da je to zaenkrat samo H2O. Bom videla kako bo to nihalo.
Ima katera Mireno pa se je zredila po njej?

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Kdo začne s 1.10.?
11.11.2009 10:59:25   
jenii
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_Ajda

Še jaz se  pridružim. S ponedeljkom sem začela ločevalno, sicer mislim, da to ni pomembno pri vas, sam, da kg dol letijo, pa bo.user posted image
Podatki. Začetni kilogrami: 66, končni pa 58. Torej osem moram oklestit do recimo konca januarja. Poleti sem jih imela že 62 potem pa je bilo konec z zelenjavo z vrta in sem pristala na 66. Oktobra sem se basala z OH, ker sem mislila, da rabim rezervo za na ljubljanca, pa ni bilo potrebe. Morda pa je kaka mišica več. Ja sanja svinjica o ... user posted image
Trenutno imam 65,2 ampak mislim, da je to zaenkrat samo H2O. Bom videla kako bo to nihalo.
Ima katera Mireno pa se je zredila po njej?

dobrodošla.
sem imela mireno pa sem jo ven dala ker sem imela spet migrene kot po vseh hormonskih zadevah.
mislim pa da je možno da se zrediš, saj vidiš ene so ful zadovolne druge pa ne pri vsakem drugač vpliva .

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Kdo začne s 1.10.?
12.11.2009 7:29:36   
n€na
Dobro jutro!!

Mene pa kar nekaj časa ni bilo tukajuser posted image user posted image . moje kilograme bom sporočila v ponedeljek, ker sem v pon čisto pozabla...sem imela preveč skrbi in nisem se spomnila se še stehtat...pa čeprav bi lahko šla iz postelje direkt na vagouser posted image ...Nekaj je sigurno moglo it stran, ker se mi na oblekah full pozna...špehca okol trebuha imam polovico manjuser posted image , ampak počakajmo kaj bo pokazala vagauser posted image user posted image user posted image  

Mala Ajda Dobrodošla med namiuser posted image user posted image user posted image ...pri nas ni pomembno na kakšni dieti si važno, da malo migaš in hujšašuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil n€na -- 12.11.2009 7:30:51 >

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Kdo začne s 1.10.?
12.11.2009 10:25:32   
tojeto1
Nena, welcome back. Sem se že ustrašla, da si vrgla puško v koruzo.user posted image
Mala Ajda, welcome on board!user posted image

Glede Mirene: jaz jo imam že 2 meseca in skoz krvavim - torej mam menstro že 2 meseca non stop. Za ****! Pol pa sexaj user posted image in uživaj...user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Kdo začne s 1.10.?
13.11.2009 8:06:31   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: tojeto1

Nena, welcome back. Sem se že ustrašla, da si vrgla puško v koruzo.user posted image


ne ne nisem vrgla puške v koruzouser posted image user posted image user posted image ...enostavno nimam časa...ne vem kje se je moj čas izgubil, da ga ne najdem....user posted image user posted image user posted image  Trenutno imam gužvo doma in tudi v službi...se bom potrudila čim večkrat javit...

Lahko bi se večkrat javile tudi ve...da bi bila tukaj še kakšna debata ni ne samo debata o kilogramihuser posted image user posted image

LP

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Kdo začne s 1.10.?
13.11.2009 10:50:12   
jenii
oj.vam že danes povem da se v ponedeljek ne bom javila s stanjem kg ker tale rd od tamale mi je pa dal apetit. s se ne vagam do naslednjega ponedeljka.user posted image user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Kdo začne s 1.10.?
13.11.2009 10:55:55   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: jenii

oj.vam že danes povem da se v ponedeljek ne bom javila s stanjem kg ker tale rd od tamale mi je pa dal apetit. s se ne vagam do naslednjega ponedeljka.user posted image user posted image


Sej po moje ne more bit hudega in kar si pojedla za RD bo sigurno letelo čez vikend dol....To da vidimo večjo kilažo na vagi bi nam moralo dati še večjo motivacijo da te pridobljene kilograme karseda hitro izgubimo...

ne smemo obupat....poletje bo kmalu tukajuser posted image user posted image
bodite fajn, jaz grem pa na kaffffeeeuser posted image

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Kdo začne s 1.10.?
15.11.2009 9:06:37   
tojeto1
Jutri vaganje. Glejte, da noute preveč mnjaskale!

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Kdo začne s 1.10.?
15.11.2009 15:34:40   
jenii
ta bo pa težka mamo za rd od male danes pa jutri pa še vtorek praznovanje k v malo stanovanje je nemogoče dvejset folka spravit. sem pa presenečena da mi dejansko ni šlo nič gor pa večerjam pa vse k sm apetit dobla. upam da me ne bo jutri kapuser posted image user posted image

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Kdo začne s 1.10.?
16.11.2009 3:15:54   
zarja28
pozdravljene borke!
mi je kar nerodno, ker se nisem toliko časa javilauser posted image ,ampak enostavno ni šlo drugače....za nameček, sem še morala mal v glavi poštimat, da bo sedaj imel ta boj s kilogrami smiseluser posted image user posted image .moram spraviti kilce dol...
sm si kupila leg magicuser posted image user posted image , tako da sem pripravljena...cilj -5kg do novega leta...
..upam, da mi uspe(mal bom še luno vključila, pa bo)..

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Kdo začne s 1.10.?
16.11.2009 8:02:35   
n€na
Dobro jutro!!!

danes mije pa ratalo na vago stopit user posted image user posted image user posted image

Sicer je stanje ostalo nespremenjeno in to je tudi rezultat, da se nekako zdravo prehranjujem...sem pa imela prejšnji teden nekaj problemov z prebavo, kar nisem in nisem mogla it na blato...če pa sem že bila pa ni bilo omembe vrednouser posted image user posted image user posted image ...poskusila sem vse mogoče in nič mi ni pomagalouser posted image ..bomo videli kako bo ta teden...

torej moji kilogrami so 70,9=+/-0user posted image user posted image

(odgovor članu zarja28)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Kdo začne s 1.10.?
16.11.2009 8:23:47   
Mala_Ajda
Jaz jih imam 65. Šlo je dol eno kilco. Najbrž se pozna, da sem čez vikend migala in jedla pretežno beljakovine (mal sem si prikrojila dieto).

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Kdo začne s 1.10.?
16.11.2009 8:59:16   
jenii
user posted image oj.
ne boste verjele punce sem se za foro na vaga postavla in mam69,9 to pomeni -0,1 kg. sem šokirana ker od srede naprej same prekrške delam pa še telovadim od četrtka naprej ne k mi res ne znese. jem ob desetih zvečer pa take scene to ne moreš verjet sem pričakovala od 0,5 do 1kg plusa ne pa touser posted image

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Kdo začne s 1.10.?
16.11.2009 10:49:34   
Pat74
Moja mesečna bilanca je -4100 g, do cilja je še dolga, ampak, kjer je volja, je tudi moč. Kolko sem jih imela, bom povedala, ko bom na cilju, pa saj ne boste zamerile. Drugače pa še ne telovadimuser posted image , zato pa veliko hodim. Zaenkrat mi tale ločevalna čist ustreza, sploh ker še v glavnem dojim, si prevelik izpad mleka ne smem privoščit. Pa srečno vsem soborkam.

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Kdo začne s 1.10.?
16.11.2009 10:50:07   
tojeto1
73 kg yeaaa!

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Kdo začne s 1.10.?
16.11.2009 13:57:58   
bibyzan
Ojla!!!
Včeraj sem ga tupla na celi črti. Potem mi še pa moj naredi sladico s sladoledom in smetano in čokolado.............me je hotu presenetit. Kar tako pač. Ja, sem bla vesela in čist vse pojedla...........potem pa imela napad nad sladkarijami. Tako da sem danes stopila na vago, pa mi ni bilo všeč, ker včeri je kazalo kilo manj. Kilo se verjetno nisem zredila, se pa moram dans mal spucat, pa javim kg jutri, če je prav.

No, dans sem skoraj že na starih potah-brez grehov, sam en biskvit sem še pojedla do konca-da ga ne bi vrgli stranuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Kdo začne s 1.10.?
16.11.2009 14:53:38   
Janey
hei babike.

jaz bi se tudi prištulila. sicer sem bolj na knap s časom, ampak je fino včasih podelit kakšno izkušnjo in imet malo spodbude.

sicer nisem začela točno s 1.10 ampak nekaj dni prej.

začela sem 93,4 kg. hodim na lineo snello, sem ful zadovoljna, zgubila sem točno 9,8 kg!user posted image user posted image user posted image zaenkrat se še držim. sladkarije me še niso premamileuser posted image user posted image moj cilj je pa 65 kg. plačala sem si 10 mesečni program tako da upam, da bi uspe.

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Kdo začne s 1.10.?
17.11.2009 7:41:56   
n€na
SEZNAMČEK ZMAGOVALK S KILOGRAMI

ime:             - kg       začetni kg:   trenutni kg:   želeni kg:


tojeto1         - 3,0 kg       76kg          73,0kg           61kg

jenii             - 2,1kg         72kg          69,9kg           62kg

bibyzan        - 4,0kg       100kg          96,0kg           75kg

nena             - 1,9kg       72,8kg         70,9kg        57-60kg

GB                - 1,8 kg                                               - 30kg

kolumbo       - 1,3kg        83kg           81,7kg            65kg

zarja28       -  0,8kg        70kg           70,0kg         58-60kg

iskanje                            96kg                                  65kg 

Mala_Ajda    - 1 kg                             65kg

Pat74             -4,1kg

Janey             -9,8kg       93,4

naslednje tehtanje 23.11.2009

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Kdo začne s 1.10.?
17.11.2009 9:05:33   
tojeto1
Ful se nas je javilo. Super, ker nas je več.user posted image

Ej, bibyzan - ti si ful faca. Si me nasmejala, ko sem brala o presenečenju in zadnjem piškotku user posted image user posted image user posted image user posted image , ker pri nas je isto.

Mormo se držat, da bomo loh spet minike oblekle, tko kot včasihuser posted image

Hvala nena, k si vse skup spravlauser posted image

Zdej pa migatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da se bo špeh kar topil!

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Kdo začne s 1.10.?
17.11.2009 10:28:37   
bibyzan
Ojla!!

Ja, tojeto1 tako pač je. Sej pol se temu primerno sekiraš.
No, moje kile so 95,1. Super. Imam voljo na polno. Moram si izračunat, kdaj bi potem bila na željeni teži, če mi bo tako šlo lepo dol.
Lepo se imejte!!

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Kdo začne s 1.10.?
18.11.2009 7:37:05   
jenii
dobrojutro.
no praznovanja rd-ja so končana zdej pa akcija,
bom krzdejle telovadla pa pol sem že za sprehod zmenjena pa vse to,da mi končno spet zalaufa vse skup.
pridno dietkajte dalje pa se tipkamo.
čao

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Kdo začne s 1.10.?
18.11.2009 9:21:21   
Mala_Ajda
Madonca, mene pa je pobralo in grem proti 64 kg. prejšnji ponedeljek še 66, sedaj pa že na 64 in še mal. Pa ne pretiravam, najbrž gre na račun sadja, ki ga jem dopoldne.
Si pa ne želim, da bi me pobralo v mišice, upam, da ne bom naredila te napakeuser posted image .
Migala sem pa še kar, danes me čaka nočni tekec, pa jutri tudi.

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Kdo začne s 1.10.?
18.11.2009 9:57:18   
žabicamala
Hojla, če smem bi se vam še jaz pridružila pri hujšanju.
Zdaj je zadnji čas, da shujšam, ker je moja teža narasla na 73 kg idealna teža pa naj bi bila nekje 59,4 kg. Torej čaka me trdo delo in močna volja.
Začela sem hoditi na Salso solo in vsak dan za slabo urico hoda na bližnji hrib.


(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?