|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdo začne s 1.10.?
18.11.2009 12:12:21   
n€na
SEZNAMČEK ZMAGOVALK S KILOGRAMI

ime:             - kg       začetni kg:   trenutni kg:   želeni kg:


tojeto1         - 3,0 kg       76kg          73,0kg           61kg

jenii             - 2,1kg         72kg          69,9kg           62kg

bibyzan        - 4,9kg       100kg          95,1kg           75kg

nena             - 1,9kg       72,8kg         70,9kg        57-60kg

GB                - 1,8 kg                                               - 30kg

kolumbo       - 1,3kg        83kg           81,7kg            65kg

zarja28       -  0,8kg        70kg           70,0kg         58-60kg

iskanje                            96kg                                  65kg 

Mala_Ajda    - 2 kg           66kg           64kg

Pat74             -4,1kg

Janey             -9,8kg       93,4

žabicamala                      73kg                                 59,4kg






NE POZABITE
naslednje tehtanje 23.11.2009

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Kdo začne s 1.10.?
19.11.2009 8:40:44   
n€na
Dobro jutro...

kako ste kaj??

Jaz sem tako zaspanauser posted image user posted image user posted image  nobena kava mi ne pomagauser posted image

Se počutim tkao čudno...gripe sigurno nimam, ker mi še ne paše prašičja hranauser posted image user posted image user posted image

Bo verjetno takoj boljše ko bom prišla domovuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Kdo začne s 1.10.?
19.11.2009 10:09:54   
jenii
oj.
mi smo super,telovadba je že za mano, sam še malega napokam pa šibava kšn krog na sončka.
ful dobr k je lep vreme da loh saj vzun mal uživamo.user posted image
sm pa mal utujena k sem mogla fuzbal včer gledat do konca k me je čist not potegnil. kr ne morem verjet da bom dejansko lohka za slovenijo navijala mi ne bo treba že od začetka za druge.
uživejte na sončku če imate možnost.
čao

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Kdo začne s 1.10.?
19.11.2009 10:48:30   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: jenii

oj.
mi smo super,telovadba je že za mano, sam še malega napokam pa šibava kšn krog na sončka.
ful dobr k je lep vreme da loh saj vzun mal uživamo.user posted image
sm pa mal utujena k sem mogla fuzbal včer gledat do konca k me je čist not potegnil. kr ne morem verjet da bom dejansko lohka za slovenijo navijala mi ne bo treba že od začetka za druge.
uživejte na sončku če imate možnost.
čao


Pa kje je sončekuser posted image ..tu pri nas je taka megla, da skoraj ne vidim skozi oknouser posted image user posted image ..Je prav tako depresivno vzdužje že dva tedna....

Tudi jaz sem včeraj gledala nogomet in se smejala mojmu, ko je komentiru zaraven, da eni ne znajo žoge brcnt, kaj delajo tam, ko še laufat ne znajo...pa take....je bil tok živčen...po moje če bi živeli v bloku bi zaradi njega policijo klicaluser posted image user posted image user posted image  ((to je itak v modi))

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Kdo začne s 1.10.?
19.11.2009 12:20:28   
jenii
nena- tukej oolica radovljice je brez oblačka, ful dobr, škoda k ne gre na poletjeuser posted image
ma jest nisem za fuzbal da bi skos gledala med letom, sam k je pa kej večjega me pa čist not potegneuser posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Kdo začne s 1.10.?
20.11.2009 9:31:04   
jenii
oj.
punce kje ste. jest sem pridna sam kile stojijo, če jem vse alpa če se merkam sem kr na istemuser posted image user posted image .
upam da se bo pol kr naenkrat spet začel, da bojo dol letele.
telovadbA za mano zdej pa na bled na sončka z malim kšn krog nardit. moj cukr je že pol leta star danes ne morem verjet, kolk gre vse hitr. kej se javte da mal poklepetamo. uživejte.
čao

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Kdo začne s 1.10.?
20.11.2009 9:56:20   
n€na
oj, jenii

ti si pa res pridna, veliko si zunaj in pridno telovadišuser posted image

Jaz pa sem kr zamrla v telovadbi, sploh se mi ne da več migatuser posted image ,,smo včeraj popoldne takoj po moji službi šli ven in smo bili zunaj do mraka, potem pa nazaj notri...smo naredili ne tak pol urni sprehod. Hodili smo po mokri travi, po blatu iskali luže....tamala je full uživala in vso pot je sama prehodila in za njeno starost niti ni bila tako lahka...bravo miška mojauser posted image  jo je moj nesu zadnjih 20 metrov....zvečer je pa samo padla v postlo in zaspala kot hrček...ponoči se je pa prišla k nama stisnituser posted image user posted image

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Kdo začne s 1.10.?
20.11.2009 20:18:07   
tojeto1
jenii,
ti sam vztrajaj! Slej ko prej se bo poznalo. Verjami!

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Kdo začne s 1.10.?
22.11.2009 10:13:00   
zarja28
ojla!

Janey, koliko pa stane ta 10 mesečni tretma???

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Kdo začne s 1.10.?
23.11.2009 7:45:32   
n€na
Dobro jutrouser posted image user posted image

Mi je uspelo danes stopit na vago in manj ima celi -0,1 user posted image  torej mi je skupaj uspelo shušati 2KG...ni mi nič jasnouser posted image ..upam, da bo pa začelo sedaj malo več padati staran...sem pa v centimetirh zgubila povsod 7 cm in tudi to je nekaj....če bom tako počasi nadaljevala mi bo do poletja verjetno uspelo, da bom lahko šla v bikinkah na plažouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zarja28)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Kdo začne s 1.10.?
23.11.2009 7:56:12   
jenii
user posted image jutro.
evo stanje clo 69,7 ne morem verjet zgleda da se bo začel premikat. juhuhu.
skupno je šlo do 2,3 kg.

bravo nena.user posted image user posted image
uživajte čao

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Kdo začne s 1.10.?
23.11.2009 9:28:59   
Mala_Ajda
Pri meni zjutraj 64 kg, torej nič sprememb, saj bi bilo čudno, da bi šlo tako hitro dol. Včer sem pretekla kar nekaj km, sem bila na enem teku in sem potem nadoknadila, ogljikovi hidrati, pa veliko vode. Bom videla tekom tedna.
Sem si pa kupila še http://www.aktivna.si/forum/viewtopic.php?t=253 in bom videla. Danes sem načela prvo vrečko.
Poročam kako bo.

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Kdo začne s 1.10.?
23.11.2009 10:40:16   
tojeto1
Dan!  Meni ostaja nespremenjeno.. 73kg. Kdaj bodo začeli kilogrami mal bl padat?? Se mi zdi, da kr nikamor ne gre.user posted image

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Kdo začne s 1.10.?
23.11.2009 21:54:35   
bibyzan
Oj!!
Moje kile pa ta teden niso tak fajn padle. Sem imela v petek obisk sodelavk, ki so prišle gledat mojo miceno in sem spekla peciva.....sobota so bile koline.......nedelja pa obletnica smrti moževe stare mame in kosilo ter popoldansko druženje s sorodniki. Tako sem pač malo zabluzila in kile so 94,8 kg, torej -0,3. Upam, da bo ta teden kaj boljše!!
Pohvala vsem za minus kg in uspešno gibanje!!

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Kdo začne s 1.10.?
23.11.2009 23:31:45   
zarja28
dober večer!

meni ni uspelo nič izgubiti, ampak še 0,5kg pridobitiuser posted image user posted image user posted image , tako da jih imam 70,5kg,
upam, da bo drugi ponedeljek kaj bolje...
papa

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Kdo začne s 1.10.?
24.11.2009 7:45:37   
n€na
Dobro jutro...

Danes bom še malo počakala s tabelo, če se še katera javi z novimi minus kilogrami...

Mene me tole vreme ubija...megla, vlagauser posted image user posted image user posted image ...na obali ni bilo že en mesec sončkauser posted image user posted image user posted image ...je prav depresivno ozračje...tiste, ki imate sonček, pošljite ga malo na obalouser posted image

(odgovor članu zarja28)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Kdo začne s 1.10.?
25.11.2009 10:36:43   
n€na
SEZNAMČEK ZMAGOVALK S KILOGRAMI

ime:             - kg       začetni kg:   trenutni kg:   želeni kg:


tojeto1         - 3,0 kg       76kg          73,0kg           61kg

jenii             - 2,1kg         72kg          69,9kg           62kg

bibyzan        - 5,2kg       100kg          94,8kg           75kg

nena             - 2,0 kg      72,8kg        70,8kg        57-60kg

GB                - 1,8 kg                                               - 30kg

kolumbo       - 1,3kg        83kg           81,7kg            65kg

zarja28       -  0,3 kg        70kg           70,5kg         58-60kg

iskanje                            96kg                                  65kg 

Mala_Ajda    - 2 kg           66kg           64kg

Pat74             -4,1kg

Janey             -9,8kg       93,4

žabicamala                      73kg                                 59,4kg






NE POZABITE
naslednje tehtanje 30.11.2009

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Kdo začne s 1.10.?
25.11.2009 10:46:34   
Mala_Ajda
N€na, sem videla kako imate v nedeljo, ko smo se vračali s teka v Italiji, zvečer na Krasu je bilo res depresivno. Smo stopili iz osmice, tema, pa iz megle je kar mezilo. Brrr.
Morala sem prenehat s tekom, ker imam vneto pokostnico, poškodba se vleče že mesec in pol. Po programu pa tudi moram imeti premor. Kak mesec dni bo trajalo. Bom mal domači fitnes uporabljala (ne maram športa v zaprtih prostorih).
Me mal skrbi kako bodo šli kilogrami dol. Zaenkrat ne čutim nobene lakote, zvečer je čisto znosno, le žeja je kar huda. Edino kar me moti je, da nekaj toplega pojem šele okoli 17. ure. Mal je pozno, pa ne gre drugače.

Kakšno dieto imate ostale, kaj pojeste in koliko migate? Mal zatišja je tukaj user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Kdo začne s 1.10.?
25.11.2009 10:58:05   
tojeto1
SEZNAMČEK ZMAGOVALK S KILOGRAMI

ime:             - kg       začetni kg:   trenutni kg:   želeni kg:


tojeto1         - 3,0 kg       76kg          73,0kg           61kg
jenii             - 2,3kg         72kg          69,7kg           62kg
bibyzan        - 5,2kg       100kg          94,8kg           75kg 
nena             - 2,0kg       72,8kg         70,8kg        57-60kg
zarja28        + 0,5kg        70kg           70,5kg       58-60kg
Mala_Ajda    - 2 kg          66kg           64kg

niso javili podatke ta teden:
GB                - 1,8 kg                                               - 30kg
kolumbo       - 1,3kg        83kg           81,7kg            
iskanje                            96kg                                  65kg 
Pat74            - 4,1kg
Janey            - 9,8kg       93,4kg
žabicamala                      73kg                                 59,4kg


NE POZABITE
naslednje tehtanje 30.11.2009

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Kdo začne s 1.10.?
25.11.2009 11:01:27   
tojeto1
Sva glih skupi pisale seznamček. No, bolš 2x kot nikoli.user posted image

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Kdo začne s 1.10.?
25.11.2009 11:12:36   
tojeto1
Mala_Ajda:
Res je mal zatišja. Ti šment! Ja, tolk migamo, da nimamo časa it na RRuser posted image user posted image

Jaz osebno tečem 3-5x na teden po 35 min, pa probam manj jest: Predvsem zvečer mi dela probleme, ko gredo otroci spat. Takrat tolk pašeeee kj v miru pojest, pa se moram kr orng v jezik ugriznt.

Groza, k si mogla prenehat s tekom - men to res velik pomen. Sem pa tud jaz mela poškodbo od teka, pa sem tisti čas delala trebušnake, pa vaje za rit in stegna. Glih tolk da neki nardiš.

Men so tale vaganja ob ponedeljkih kr ena dobra motivacija, še posebno da se pazim čez vikend, ker takrat so požrtije pri nas al pa na obiskih.

Mene pa še nekaj zanimauser posted image Glede na to da nisem več rosno mladauser posted image , sem opazila, da se mi je koža na tebuhu kr mal povesla. Grozaaa, kolk grdouser posted image . Pa glede na to, da mislim še shujšat, bo še bl povešenauser posted image user posted image . Pa me zanima, če kera kj ve, kam bi lohka šla, da bi mi jo mal napeliuser posted image : no kkšne žaube, pa kakšna terapija, da bi bla bl elastična in bi se lepše napela, ker odvečna koža mi je res bljekkuser posted image !

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Kdo začne s 1.10.?
25.11.2009 19:05:04   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: tojeto1

Sva glih skupi pisale seznamček. No, bolš 2x kot nikoli.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


bojo kile bolj držale, če bo dvakrat napisanouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Kdo začne s 1.10.?
25.11.2009 19:06:15   
n€na
Morala sem prenehat s tekom, ker imam vneto pokostnico, poškodba se vleče že mesec in pol.


Da se ti poškodba čimprej pozdravi, da boš lahko spet teklauser posted image user posted image

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Kdo začne s 1.10.?
25.11.2009 19:20:06   
jenii
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_Ajda

N€na, sem videla kako imate v nedeljo, ko smo se vračali s teka v Italiji, zvečer na Krasu je bilo res depresivno. Smo stopili iz osmice, tema, pa iz megle je kar mezilo. Brrr.
Morala sem prenehat s tekom, ker imam vneto pokostnico, poškodba se vleče že mesec in pol. Po programu pa tudi moram imeti premor. Kak mesec dni bo trajalo. Bom mal domači fitnes uporabljala (ne maram športa v zaprtih prostorih).
Me mal skrbi kako bodo šli kilogrami dol. Zaenkrat ne čutim nobene lakote, zvečer je čisto znosno, le žeja je kar huda. Edino kar me moti je, da nekaj toplega pojem šele okoli 17. ure. Mal je pozno, pa ne gre drugače.

Kakšno dieto imate ostale, kaj pojeste in koliko migate? Mal zatišja je tukaj user posted image

oj.
ma jest sem trenutno na dieti na tak način da jem vse pa telovadba vsak dan 30-40 mi- če je izvedljivo, ker vem da če bom prov na veliko se odrekalo bo šlo dol hitreje ampak bom spet vse nazaj pridelalauser posted image  . tok da gremlepo počasi pa po pameti.user posted image

< Sporočilo je popravil jenii -- 25.11.2009 19:22:55 >

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Kdo začne s 1.10.?
26.11.2009 8:14:59   
Pat74
Da javim stanje - do sedaj smo šli dol skupaj -5,6 kg.

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?