|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdo začne s 1.10.?
26.11.2009 11:18:12   
Mala_Ajda
Ojla.

Hvala za mal moralne podpore user posted image . Res mi je malo hudo zaradi teka ampak vsaka stvar je za nekaj dobra. Samo, da se bo noga sanirala, potem pa gasa.

user posted image  za vse vaše izgubljene kilograme, se bom morala pošteno potrudit, da pridem do 58. 
Zaenkrat famozni čaj deluje (nisem zastopnica čaja, da ne bo pomote), ker res nisem lačna niti zvečer, ko mi vse dol pade in je mir in bi jaz kaj konkretnega pojedla. Paše mi samo čaj in to merjeno v litru. Žejna sem pa ves čas. Mislim, da bom prepolovila dozo, potem bi malo prišparala in bi lahko podaljšala rok 18 dni, za kolikor sem čaja kupila. Mal me moti le to, da se ponoči zbudim in ne zaspim do zjutraj. Moram na medover.net vprašat, če se kateri tudi to dogaja. Zaenkrat je vse pod kontrolo.
Tojeto1 sem 1x pregledala kaj vse za določene dele telesa prodajajo v Mulerju. Si ne bi mislila, cene pa zelo različne. Vprašanje je res, če deluje. ne vem koliko časa od poroda si, ker ostane taka razvlečena koža. Moja znanka je bila v Aktiviti na enem tretmaju, pa ji je mal zategnilo vse skupaj. Brala sem tudi o kavitaciji (ne vem, če sem prav napisala), mal zarad firbca. Men tudi špehek mal dol visi. Zdaj bom delala vaje iz joge, ki sem jo zanemarila,mogoče kožo mal skupaj zvleče. Sanja Ajda o .... user posted image

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Kdo začne s 1.10.?
30.11.2009 8:13:57   
n€na
Dobro jutro!

evo, da poročam moje stanej....pri meni se je začelo premikatiuser posted image user posted image user posted image

moje novo stanje je 69,5 torej -1,3kguser posted image user posted image user posted image

jenii, sem vidla da se za herbalajf zanimaš...lahko mi pišeš na zs, če te kaj zanima...jaz to pijem in nimam nobene druge dieteuser posted image

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Kdo začne s 1.10.?
30.11.2009 8:29:31   
jenii
jutro.
evo moje stanje je 69,5kg bol malo šlo dol samo vidim na vseh delih telesa da me je manj pa da se i telo totalno preoblikuje. sem začela z nekimi novimi vajami in mislim da mi je na mišice spet šlo tolk da sem najbolj vesela k se spet premika v smer v katero je trebauser posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Kdo začne s 1.10.?
30.11.2009 8:36:37   
Mala_Ajda
N€na in Jenii user posted image user posted image user posted image . Super, sem se že ustrašila, da bom ostala sama, ker ne duha ne sluha od petka na prej. Saj razumem, vikend je tudi zame najbolj "nabasan" čas z različnimi stvarmi.
Mene je manj za slab kilogram. trenutno 63,2 kg, do 58 kilogramov je še nekaj. Lačna nisem, luštev nimam.

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Kdo začne s 1.10.?
30.11.2009 11:00:11   
tojeto1
Bravo vsem suhicamuser posted image !!!!
Čez vikend sem tud jaz bl mal na netu. Too much dela doma s temi otroci, tko da loh saj mal zadiham med tednom, ko gre mali spat.

Evo še mojo težo: 72,5 kg (-0,5kg vs. prejšnji teden). Bi bla pa bl vesela, če bi šlo kj več dol.... ampak bolje išta nego ništa!

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Kdo začne s 1.10.?
30.11.2009 22:09:52   
bibyzan
user posted image user posted image user posted image  za minus dekagramčke. Ja, pri meni je šlo ta teden tudi bolj slabo. Se pozna, da nisem uspela na niti eden sprehod (ali pa si nisem vzela cajta), pa še neki smo pekli, pa zopet ene koline..... Ja čist nepravi cajt je zima za hujšat. Samo, če človek do poletja hoče zgledat vsaj mal ok v kakih kopalkah............je trba začet študirat na to že sedaj. Moje stanje kil je 94,3. Pol kile manj. No, sej tud kr ok.
Čez teden vas samo berem (če mam kaj brat), pišem pa bolj takrat ko je nujo. Lenuhinja za pisat pač.
Fino bodte, pa migajte kaj, pa bejžte pred gripo.

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Kdo začne s 1.10.?
1.12.2009 10:25:31   
jenii
ojla
evo mene po telovabi vsa polna energije kljub slabemu vremenu, prov dobr to.
sm očitno že odvisna od telovadbe ker komej čakam da je čas da se razmigam, pa še včeri k mi je totalno vrat zaštekal sem migala. jupi,to je res največja zmaga zameuser posted image

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Kdo začne s 1.10.?
2.12.2009 10:24:22   
tojeto1
SEZNAMČEK ZMAGOVALK S KILOGRAMI

ime:             - kg       začetni kg:   trenutni kg:   želeni kg:


Pat74            - 5,6kg
nena             - 3,3kg       72,8kg         69,5kg           58kg
jenii              - 2,5kg         72kg          69,5kg           62kg
Mala_Ajda    - 2,8 kg        66kg           63,2kg          58kg
tojeto1         - 3,5 kg        76kg          72,5kg           61kg
bibyzan        - 5,7kg       100kg          94,3kg           75kg 

niso javili podatke ta teden:
zarja28        + 0,5kg        70kg           70,5kg           59kg
GB                - 1,8 kg                                               - 30kg
kolumbo       - 1,3kg        83kg            81,7kg            
iskanje                            96kg                                  65kg 
Janey            - 9,8kg       94kg
žabicamala                      73kg                                 60kg


NE POZABITE
naslednje tehtanje 7.12.2009
 
Tiste, ki nimate v tabeli vseh podatkov, mi pliz javite, da bomo dopolnili. Pa tud javljajte težo čim bolj sproti. Pa kj napište za motivacijo, da bomo skupaj zmogli še več.

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Kdo začne s 1.10.?
3.12.2009 8:54:09   
tojeto1
Kwa je zdej babone? Nobena nč ne pišeuser posted image ??

No, naj vas spodbudim:
A se zmenmo, da od danes pa do naslednjega ponedeljka ne pojemo nobeno sladkarijo user posted image (peciva, čokolade, bonbone, piškote,...tud čigumijeuser posted image ). A je kera z mano?user posted image
Men dela to največji problem. Pa da vidmo, kolk nas bo zdžalo do ponedeljka. Upam, da ne bom sama ostala v tem projektuuser posted image ?

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Kdo začne s 1.10.?
3.12.2009 9:00:40   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: tojeto1

Kwa je zdej babone? Nobena nč ne pišeuser posted image ??

No, naj vas spodbudim:
A se zmenmo, da od danes pa do naslednjega ponedeljka ne pojemo nobeno sladkarijo user posted image (peciva, čokolade, bonbone, piškote,...tud čigumijeuser posted image ). A je kera z mano?user posted image
Men dela to največji problem. Pa da vidmo, kolk nas bo zdžalo do ponedeljka. Upam, da ne bom sama ostala v tem projektuuser posted image ?


jutro tojetouser posted image

jaz sem s tabo, ker se tudi jaz borim z sladkarijami....sicer sem včeraj pojedla polovičko enega piškota s čokolado...toliko da si gušte pomirim....in ne morem verjet ni mi pasal...sem bila kar presenečena....

da ti povem, bi se večkrat oglasila tukaj pa debata nikakor ne steče.....ne vem kaj je z nami borkamiuser posted image .....včeraj pa nisem najdla nobene pametne misli, da bi katero bolj spodbudila, k pisanju in nobene motivirane besede, da bi nam pomagala pri izgubljanju kilogramov.....

Nimam niti časa, da bi pisala, včeraj v službi imela takoooo gužvo in kasneje tudi doma....smo bili celi dan zunaj in zvečer sem samo padla dol, mi je tamala zaspala šelo po 22.30 uri, jaz pa kmalu za njouser posted image ...saj verjetno samam veš kako je to....sploh če si sam za vseuser posted image

Obljubim, da se bom potrudilauser posted image user posted image

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Kdo začne s 1.10.?
3.12.2009 9:27:55   
jenii
oj.
sem mela ravno namen vas mal nakurt k od nobene nič niuser posted image .
jest sem zraven s temi sladkarijami sam mi najbrž ne bo znesl, mam polnozrnate kekse s krispiji od grancereale pa je lih tolk da se mi tista pika udere k mam krizo pa mi gre kr dobr. mene ponoč če mi mali skos vstaja mi zmanjka volje in kšn košček čokolade napadem  sam rajš kr tele kekse.
jest sem svoje odmigala pol gremo še na sprehod, včeri sem bla pa tud ful pridna in sem še 2 km hitr hoje odhodila popoldan.
zdej mam že 1 kg manj kakor pred nosečnostjoin sem skupno že 13,5 kg minusa. ful dobr.
pridne bodite.
čao

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Kdo začne s 1.10.?
3.12.2009 17:23:30   
n€na
jenii....pridnauser posted image user posted image

Mi smo pa ravno notri prišli, nas ej zunaj tema ujelauser posted image user posted image ..smo šli malo na sprehod pol je pa tamala skozi neki tekla, tako da lahko rečem da sem imela 1km hitre hojeuser posted image user posted image ...mala bo sigurno tekačica na dolge progeuser posted image user posted image ...

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Kdo začne s 1.10.?
4.12.2009 10:34:12   
tojeto1
Jaz pa včeraj nisem jedla nič ''junk food-a''. YEA! Upam, da bo danes tud tko....

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Kdo začne s 1.10.?
4.12.2009 12:58:31   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: tojeto1

Jaz pa včeraj nisem jedla nič ''junk food-a''. YEA! Upam, da bo danes tud tko....


pridna...user posted image user posted image user posted image


evo jaz sem si pa danes šla na avtomat iskat en senvič, ker sem sadje doma pozablauser posted image user posted image , do trgovine se mi pa neda ker dežujeuser posted image user posted image ...upam, da se ne bo na vagi preveč poznalouser posted image user posted image

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Kdo začne s 1.10.?
4.12.2009 13:24:43   
Mala_Ajda
Ojla,
ja res, tudi jaz nisem kaj preveč zgovorna, ker nočem gnjavit. Kilaža padla na 62,5 kilogramov. Brez apetita. Včer pekli Miklavžke in Parklje, pa ni bilo luštev.
Tudi sicer ne jem nobene čokolade, sladic itd, ker mi niso pri srcu. Smokijev, krompirčka sploh ne maram.
Ne bom imela luštev, težko pa bi se uprla kaki konkretni hrani, ampak ni panike. Mogoče pa bom jutri kaj več spravila vase.

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Kdo začne s 1.10.?
4.12.2009 18:25:20   
jenii
oj.
evo bla "maksimalno pridna". telovadla nisem jedla vse kar sem vidla, čokolade čist preveč.user posted image
to pa pride od tega k mam tok pridnega sineta da mi sred noči se zbudi pol mava pa žur do jutranjih ur in sem totalno zmozgana se sploh ne morem najest. noro, tale sine moj je pa čist po luni delan in mam že tri dni norišnico.
upam da se umiri vse skupi.
pridno dietkajte pa se beremo.
čao

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Kdo začne s 1.10.?
5.12.2009 19:28:32   
tojeto1
Mala_Ajda: blagor se teb k nimaš apetita. Jaz ga mam skoz, vsako sekundo, sam se moram nazaj držat.
jenii: saj bo zrasel, pa bo tud celo noč spal. Jaz se skoz s tem tolažim, pa je prec boljš.

Moj mož je odprl ''Veseli december''- je šel ven, jaz pa sama z otroci - ki so ravnakar zaspaliuser posted image in sedaj skušnjava - lušti pa taki - ko pogledam v hladilnik, kr ne vem kva bi vzelauser posted image - mi vse pašeeeeeuser posted image !

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Kdo začne s 1.10.?
6.12.2009 10:04:18   
jenii
jenii: saj bo zrasel, pa bo tud celo noč spal. Jaz se skoz s tem tolažim, pa je prec boljš.
IZVIRNO SPOROČILO: tojeto1

oj.
 hvala, po drugi strani je pa tak sonček da je noro.
evo migala sem zdej pa na sveži luft mal nadihat se pa bo. pol pa kosilo pri stari mami pa pogledat kaj je miklavž najnima razgrajačema prinesel.
se slišimo jutri ko pridem z vage.
čao 

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Kdo začne s 1.10.?
7.12.2009 6:38:46   
jenii
jutro.
evo jet sm iz vage. tanje 68,5 kg 1 kg manj v tem tednuuser posted image user posted image .
drugač mi je pa ponoči mala zbolela kr z lepega 39 vročine.user posted image  moji otroci so mogoče en teden zdravi pl pa spet bolani- božčka mojauser posted image
čao

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Kdo začne s 1.10.?
7.12.2009 7:05:50   
n€na
Dobro jutro!!!

ah, se vidi  da je bil vikend, miklavž in kosilo pri babici in še tisti senvič v petekuser posted image user posted image ..se pozna na vagi jauser posted image user posted image ...torej 69,8 torej +0,3 Kguser posted image user posted image user posted image ....

So mi pa vsi rekli, da sem se spremenila, da nimam več tistih šlaufov okol pasa, da imam samo še  malo trebuščka in pol bom OKuser posted image user posted image ...sem kar malo zrastla...


Me pa trenutno takoooooo zebe v preste, da komaj pišem...se moram ogretuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Kdo začne s 1.10.?
7.12.2009 7:06:52   
n€na
jenii.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za tvojo pupiko, da se čimprej pozdraviuser posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Kdo začne s 1.10.?
7.12.2009 7:17:22   
jenii
IZVIRNO SPOROČILO: n€na

jenii.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za tvojo pupiko, da se čimprej pozdraviuser posted image

hvala 

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Kdo začne s 1.10.?
7.12.2009 9:12:49   
tojeto1
jenii,
user posted image , da se čim prej pozdravite pa
user posted image  za tvoje kile. Čestitam!


nena,
user posted image  pa še tebi, k si rekla, da nimaš več šlaufov!


Pa še zame enuser posted image  k sem ta teden šla 1,5 kg dol, torej imam 71 kg (skupno -5kg). Men tud mami in mož govorita, kolk mam manjšo rit. Čakam, da še kdo drug opazi ?!? Pa še to, ta teden nisem jedla sladkarij (no, včeraj en puding) Bravo jaz!!

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Kdo začne s 1.10.?
7.12.2009 9:58:02   
Pat74
Moje stanje: -6800 g, željeni kg so pa od 63-65 kg. Kar se sladkarij tiče sem zelo pridna, jih ne jem že od samga začetka.

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Kdo začne s 1.10.?
7.12.2009 11:23:51   
Mala_Ajda
Na kratko:
- sladkarije med vikendom, 2 kepici sladoleda včeraj popoldne in banana na kruhu (se mi je zaluštalo za zajtrk).
- manj me je za 0,8 kilograma, trenutna teža 62,4 kg, počasi leze proti 58, mogoče prilezem do konca leta na 60.
- komplimenti glede izgubljene teže: nič, saj se ne opazi, ker sem ravno na meji, da bi kdo rekel, da sem "močna". Glavno, da jaz opazim user posted image .

Gibanje:le sprehodi, ker ne smem tečt, malo joge. Začnem v zadnjem tednu decembra, komaj čakam.

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Bi se odločila za doulo?
willma



Da (13%)

Ne (12%)

kaj je to doula? (74%)


Število vseh glasov: 319

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!