|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 12:22:40   
Dudica1
Nč Maj je spal 3 urce zdej pa poje in greva na en kafe predn ne bova več mogla z avtom nikamor :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 12:24:11   
meduzica
OMG kašica s črvi bljek bljek bljek ... hvala da si nas opozorila bom 1000x bolj pozorna - definitivno pa javit v trgovino takoj da umaknejo proizvod da se še kaka druga mamica ne nasanka

kasija. kolegici za novorojenčico bom kupla arganovo olje in pleničke. Mal za razvajat (ful drago olje) pa mal uporabnega. Bi še kako malenkost /rozastega/puhastega če slučajno ujagam, čist tko da bo še mal punčkast pridih dobilo vseskupaj .. ampak vse odvisno a bom se sploh premaknila dans kam. Za starejšega sinčka (skoraj 4 leta) bi pa kake legice.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 12:29:53   
Anonimen
no pri nas je živ žavuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meduzica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 12:40:12   
majuška10
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Lani je blo v Žurnalu, da je ena gospa kupila kozarec kislih kumaric v Hoferju in je bla notri miška...


to je blo tud v mercatorju, v logatcuuser posted image sam so prodajalke opazle pred kupci in so umaknile iz prodaje, podravka je takrat ful kazen plačalauser posted image mi smo mel v cukru enkrat ene živalce not, smo celo tono cukra zavrniluser posted image tak da to ni osamljen primer, se dogaja, na žalostuser posted image



no še jaz povem eno grozno, sem v lidlu kupila riž, pa je iz škatle prilezel škorpijon user posted image user posted image user posted image  to je blo ene 2 meseca nazaj, kupim riž, drugi dan odprem škatlo in gor neki sivega-črnega, pa  sem mislila da je kakšna smetka, pol pa sam panika sem vrgla vse skupaj v lijak in odprla vročo vodo... mislim, ko zagledam tisto škatlo me kar zmrazi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 12:41:19   
majuška10
drgač sva pa glih s sprehoda, naju je dež ujel in vedno imam vse s sabo, dons pa glih ne marele ne dežne prevleke, tako da sva vedrila, mal sem tekla, mal sem premočena, važno da je mišek ostal suhuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majuška10)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 12:46:01   
majuška10
eelyy, kje se kaj nahajaš, nič te ne vidimuser posted image  vozičkat. upam da ste zdravi.

(odgovor članu majuška10)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 12:47:36   
Anonimen
no meni je tudi danes vse uspelo. bila pri dohtarju, vse bp, čakalnice polne ljudi, takšnih in drugačnih. T je bp, o vročini ne duha ne sluha, sem zjutraj klicala P in mi pravi, da naj raje ne hodim, ker so čakalnice polne bolanih otrok. no tudi prav.

snega še ni, pa naj zdaj kar bo.

grem pospravljat tale teheran.

(odgovor članu majuška10)
  Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 12:49:37   
eelyy
Midva sva ponoči spala res slabo....revež od kašlja ni mogel sploh spatiuser posted image potem sem dala sirup in je bilo bolje

omg....črvi danes moraš vsako hrano res dobro pogledati ko odpreš!!!nimam besed res......drugače sem pa mislila,da otroško hrano res najbolj pogledajo preden proizvedejo.....

majuška; si včeraj bila v knjižnici?midva nisva ker je bil T. res ful bolan,sej vročina nima ampak nosek nagaja in kašelj...zato je ves tečen!

dudi; blagor tebi za snegec.....pri nas je samo dež


(odgovor članu majuška10)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 12:50:40   
šivilja
Jaz mam pa spet Heleno doma, ker je zvečer spet zakuhala. Danes je že bolje, tako da je očitno samo viroza. Mi je pa ratalo nemogoče - ob dveh pupah sem se uspela zdepilirat, je blo že k v živalskem vrtu - zimski kožuh.

Ostalo gospodinjstvo pa čaka - obešanje in zlaganje perila, ter kuhanje kosila. Hana pa ravno danes štrajka s spanjem - ni pravega miru.

Včeraj na pogrebu je bila tako pridna - spala skupaj tri ure, pojedla, se malo igrala v avto sedežu (med kosilom), potem pa spet spala. Moj angel!!

(odgovor članu majuška10)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 12:55:54   
majana79
šivilja, kako nas presenetijo, a ne da? user posted image

Dej mi povej, kako si zadovoljna z zelenjavo, pa kater zabojček vzameš? A ga vsak teden ali na 14 dni?

Pa user posted image user posted image user posted image za Heleno.


< Sporočilo je popravil majana79 -- 4.12.2009 12:56:22 >

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 12:56:57   
majana79
OMG punce, kaj sem opazila... Na 198. strani smo! user posted image  user posted image



(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 13:00:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

kaj bi jih ...   user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


šivilja - nove user posted image  v boj!

Dudica, a že pripravljaš 7. del???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 13:08:52   
Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

šivilja, kako nas presenetijo, a ne da? user posted image

Dej mi povej, kako si zadovoljna z zelenjavo, pa kater zabojček vzameš? A ga vsak teden ali na 14 dni?

Pa user posted image user posted image user posted image za Heleno.




Kakšno zelenjavo to?A kej domačega kupujete?Še men povejte, prosim.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 13:11:20   
majana79
www.mojatrznica.si

jaz se še nisem odločila, ker mi tisti že pripravljeni vsebinsko ne odgovarjajo čisto...



(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 13:14:33   
majuška10
eelyy ja, včeraj sem bila, nas je bilo vsega skupaj ene5 al 6. ma je blo luštno. upam da se Tian čimprej pozdravi,....

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 13:25:17   
eelyy
No tian pančka....jst pa mu pa kuham krompirjevo juhico...vse pospravljeno,le iz sušilca moram cunje pospravit!

majuška; se nam bo drug teden pridružila katmat,bo prišla z eno kolegico iz skupine.....upam da bo T. bolje in da se pridružimo! O čem ste pa imele temo včeraj? aha....prejšni teden sva z T. nesla knjige v knjižnico in sva tvojega moža vidla s Teo uzunaj(me je kar čudno pogledal,ko sem malo bolj pogledala,če je to res vaš vozičekuser posted image ) ......si je pomoje mislil,kaj gledam user posted image

(odgovor članu majuška10)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 13:32:04   
Anonimen
danes je pa dan za "izležavanje",... škoda, ker se Urban s tem ne strinjauser posted image ,...

še urico, potem grem po Oskarja.

majana, teli zabojčki z zelenjavo so pa luštna zadevauser posted image ... prav domače: skoraj tako mi mami naštima, ko prazni svoj vrtuser posted image

(odgovor članu eelyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 13:44:37   
šivilja
Majana nisem vzela zabojčka, ker meni tudi ni všeč vsebina (ne rabim krompirja in čebule), ampak sem pač naročila zelenjavo, ki mi je bila všeč. Na strani sicer piše, da je potem dražje, samo se mi ni zdelo pretirano (je sicer dražje, samo je pa bio). Kar se tiče kvalitete je pa OK. Včasih po EKO prodajajo tisto, ker je grdo in skrivenčeno, tukaj sem pa dosedaj vedno dobila lepo zelenjavo in tudi kar počaka (ne segnije hitro).
Naročim pa po potrebi, ko vsega zmanjka.

Prvič semplačala z gotovino in potem ga čakaš, da pripelje, samo prej pokliče. Zdaj pa plačam po predračunu in mi gajbico pusti pred vrati, jaz pa prazno od prejšnjič. Moram ravno spet naročit za torek (naročilo oddaš do ponedeljka od 12.00)

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 13:48:31   
majana79
Hvala, sem jaz tudi šla gledat posamezno zelenjavo pa se mi res ni zdela razlika tako velika.

Sem pa zdnjič v M vzela pakirano zelenjavo (brokoli, cvetača, korenje) iz linije Lumpi z oznako EKO, pa se mi zdi kar ok. Itak pa ne moreš bit 100% kaj ti prodajo...

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 13:51:56   
šivilja
A to zelenjavo imajo samo v hipermarketu ali tudi po internetu, ker jaz ne hodim v velike centre, sam v naš mali Merc., na veliko pa naročim po internetu.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 13:53:13   
šivilja
Ja kaj piše, kaj pa dobiš sta pa lahko dve stvari, samo ta ma mojatržnica ima zraven vsake zelenjave napisanega proizvajalca in certifikat, recimo da mu verjamemo.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 13:56:53   
eelyy
Mah...sej veste kako je danes s to zelenjavo,če bi bilo res eko pridelano...pa to v trgovini jst nisem lih prepričana ....nevem pa ne..bi sigurno kupovala?

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 14:00:03   
Anonimen
sem opzila tud jaz da smo na 198 straniuser posted image user posted image user posted image user posted image

smo po kosili in kot ponavadi dec že spi, jz pa stražim otrokeuser posted image

pri nas tud snegec še vedno padauser posted image user posted image

(odgovor članu eelyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 14:00:48   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

Ja kaj piše, kaj pa dobiš sta pa lahko dve stvari, samo ta ma mojatržnica ima zraven vsake zelenjave napisanega proizvajalca in certifikat, recimo da mu verjamemo.


Tako ja, ali pa pač ne kupujemo pa je user posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Z-majčki 2009 - 6. del
4.12.2009 14:01:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: eelyy

Mah...sej veste kako je danes s to zelenjavo,če bi bilo res eko pridelano...pa to v trgovini jst nisem lih prepričana ....nevem pa ne..bi sigurno kupovala?


jz imam srečo, imam mami k ima svojo njivouser posted image tako da je kolikor toliko vredu zelenjava, kar pa mami ne pridela pa kupim zamrzjeno, k mislim da je tam najbolj vredu, k je na koščke najerenauser posted image

(odgovor članu eelyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?