|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 20:38:47   
Petka09
Madoniš, Kepica, si se razkurla user posted image . To so predporočni hormoni al kaj? Aja, pa še priče za poroko ne morta prav najt, hehe.... Vidiš, kaj jeza nardi, hehe...

Ej, super si v bistvu napisala...Včasih se je treba tut razkurit nad trenutno situacijo in pol hitr dobiš pogum, da kej spremeniš. Mogoč bi se A648 morala samo feeeeeejst razkurit!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 20:39:57   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Ok že. Ampak je v vsaj enem postu pojamrala za otroka?? NE!!! Samo do nje ni ljubezni in čustev, za otroka oče tudi nima časa, ona pa je totalno depresivna ker se ukvarja samo z tem blesavim tipom. user posted image  


Tega pa v bistvu ne veš, ker o tem ni pisala. Lahko se z otrokom čist lepo ukvarja. To ni povezano s tem, koliko se ukvarja z njo, niti s tem, kaj naredi doma, pa kot razberemo niti ni tako malo doma. Te pa razumem, da si jezna nanjo. Prav je, da dobi potrditev, da tip ne dela prav.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 20:42:47   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Sama recimo resnično ne razumem, kako lahko nekdo dovoli, da mu njegove kile grenijo njegove lastne možgane. Vsakodnevno, celo vsako minuto vsakega dneva se nekdo samega sebe ne sprejema, ponižuje, obseda z nekimi tupimi mislimi, se sam sebi gravžauser posted image user posted image ... a ni to isto?


user posted image user posted image user posted image  mam nekaj kil preveč, pa vendar ne toliko, da bi me to zaposlovalo cel danuser posted image user posted image  




_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 20:43:54   
Kepica83
 
Gina:utrujena sem, izčrpana ...povn kufer vsega tega.....
počutim se tako osamljeno, nezaželjeno, hladno brez vsega življenja...prej mi je vsaj sin dal maleček volje do česa sedaj pa še tega ni več...od

user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 20:44:08   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Mogoč bi se A648 morala samo feeeeeejst razkurit!


ja, z eno dolgo lato user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 20:45:17   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Madoniš, Kepica, si se razkurla user posted image . To so predporočni hormoni al kaj? Aja, pa še priče za poroko ne morta prav najt, hehe.... Vidiš, kaj jeza nardi, hehe...

Ej, super si v bistvu napisala...Včasih se je treba tut razkurit nad trenutno situacijo in pol hitr dobiš pogum, da kej spremeniš. Mogoč bi se A648 morala samo feeeeeejst razkurit!


Petka mogoče sem preveč ostro napisala. Ampak mi je res zavrelouser posted image . Pa ja saj vidiš da mene tudi vse j.... user posted image Pol pa se tu ven pucamuser posted image . Hecam se.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 20:46:36   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Mogoč bi se A648 morala samo feeeeeejst razkurit!


ja, z eno dolgo lato user posted image user posted image user posted image  


Rija, sej ne vem, če tale deci belega vpliva name, sam js se tebi zdej naglas smejim... Dobra si, ni kej user posted image user posted image .

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 20:48:15   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Sama recimo resnično ne razumem, kako lahko nekdo dovoli, da mu njegove kile grenijo njegove lastne možgane. Vsakodnevno, celo vsako minuto vsakega dneva se nekdo samega sebe ne sprejema, ponižuje, obseda z nekimi tupimi mislimi, se sam sebi gravžauser posted image user posted image ... a ni to isto?


user posted image user posted image user posted image  mam nekaj kil preveč, pa vendar ne toliko, da bi me to zaposlovalo cel danuser posted image user posted image   



Super, če ne. Kar jaz žensk poznam, vse tiste, ki so večkrat hujšale in se s tem vprašanjem ukvarjajo, ne morejo niti en sam samcat dan zdržat, ne da bi ob vsakem grižljaju razmišljale da tega ne smejo in občutile krivdo. Vseh ****-krat na dan, ko slučajno kaj pojejo. Vse so obsedene za moje pojme. Zasvojene s krivdo ob hrani. Zelo mi je hudo zanje. Pa lahko jim 100x razložim, kako je to b.v., pa me ne poslušajo. Ne morejo, čeprav si želijo. Svojega "tečnega zmerjatorskega deca v sebi" še naprej hranijo s krivdo.

Ne glede na to sem čist zihr, da kdor te pozna malo boljše, čist enostavno najde tvojega "tečnega zmerjatorskega deca" v tebi ali okoli tebe, ki se ti dogaja. Ga ni na tem planetu, ki ga ne bi imel. Samo vsak drugačnega.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 20:48:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Vespazijan

A648 napisala 19.8.2008

Kr na jok mi gre ko vem da pišem take stvari , ampak kaj čmo tak pač je.
Z fantom sva skupi ze skoraj 5 let in pred 5 meseci sva postala ponosna starša. Otrok ni bil napovedan vendar sva se vseeno odločila da ga obdrživa in tako da smo postali lepa družinica.
Vse je lepo in prav, vendar z sinčkom imava drugačn priimek in naslov in nevem zakaj se ko me kdo vpraša njegov priiimek počutim kr odtujeno od njega. Ko pa so mi dejali da morem vedno in povsod imet s seboj matični izpis, češ da dokažem da sem mati otroka ker nimava nič isto sem si rekla tako pa ne.... Da pa morem list imet s sabo pa NO WAY.
Zato sem si zaželala poroke z dragim. Ampak moj sweeti ko mu to omenim kr takoj menja temo...ko ga vprašam kdaj se pa bova poročila se začne na to temo hecat... ali pa mi reče kaj sem tečna s tem, kaj mu s tem utrujam.Nekaj krat mi je omenu da on se ne bo poročil ker ve da se bomo ločili... v tistem trenutkju me e kr zmrazilo... enostavno nevem več kaj si mislit...
Res pa da je da imava tudi malo probleme.. mogoče je to zato ker živiva pri starših in se vsi utikajo v naše stvari? morem priznat da sem od kr živiva pr njih zelo zelo živčna..
enostavno sem zelo žalostna saj vem da te moje sanjske poroke v belem, pa poročna noč , potovanje nikoli nebo.Poleg tega kot zanazšč vse kolegice so bile zaprošene na najjj lepšee načine in vse delajo plane, fanti se kr bahajo kako bodo oni poročili te punce...kako so jih zaprosili, kupili lepe prstane..
Moj pa je zelo zelo daleč od romantike in volje do skupnega življenja...Vem da vse to kar si stašansko želim nebom nikoli dobila, pa še povrh je otrok vmes.
Jaz pa ga nebom vprašala za poroko ker mislim da je to četudi smo 2008 stvar fanta...
Kaj naj naredim? naj pustim času čas, naj vstrajam...




A648 je 9.10.2008 napisala
oh, kje naj sploh začnem, ko se človeku spremeni živlenje za 360 stopinj?
Tako zelo zelo sem da vam enostavno nemorm povedat. No začnem z tem da sva z fantom šla po porodu živet k njegovi družinci saj moja družina je bla njemu ohh in sploh fuj.Čeprav nevem zakaj enostavno nikol mu niso nč naredili ampak ni hotel bit čeprav imamo veliko hišo in ogromno prostora.s težka sem se z trbuhom in potovaljko odpravila skozi moja vrata ampak kaj čmo, nekje moreva bit in popustila sem jaz. sedaj živiva z njegovimi v 50 m2 nas je 6, ampak jaz enostavno nemorem in nemorem več!! Mene me tukaj DUŠIiiii, vse kar nardim ni prav, vse kar dam otročku ni prav, vedno enake besede tašče( kakšna žena pa si , seveda ker sem po 4 urah likanja dala fantu za zlikat 2 majčki, pa ker fant mene perilo po tleh pa jaz ne dam v koš) , tašča žali moje starše. Meni se že meša od bolečine od vse žalosti ki jo nosim v sebi, vsak dan je zame jokast, potrt, moj otrok ki ima 4 mesece me pa tako gleda ko jočem... tega pa nočem da gleda in vse to občuti,. pa še dojim ga!

Moj fant pa sam po mojim pljuva, zmerja jih pred mano, o meni samo grde stvari govori, 2x na dan me poljubi, že najmanj 1 leto nisem iz njegovih ust slišala da bi mi reku Rad te imam, ljubim te... Ko sem rodilila mi ni kupu niti en čokolatin, niti me objel in pohvalu..no seveda ko pa pride noč sem pa Rožca najlepša....Najbolj pa me boli da nikol ne drži z mano,ko me kdo napada al zmerja, pa vse kar imava res vse od avta, postelje, otroških oblek, igrac, čiszo vse je od tega ker moji starši financirajo, pa pol jim reče: gnjusii... mene me kr srček zaboli....
Ko sem ga vprašala a se bova poročila je reku, da on o poroki z mano niti ne razmišlja...
Zelo rada bi šla na svoje vendar on vedno vse najde, pa da ni dnarja, pa to pa ono.. jaz pa cele dneve samo gledam za stanovanja pa vse... ress da nisva finačno na vrhuncu ampak bi moji starši nam pomagali( plačali bi mi najem)..

Poleg tega sem pač oseba katera rada ljubi in je rada ljubljena ,, ljubezen mi pač pomeni vse,, obožujem ko me kdo pocrklja, stisne, prišepne lepe besede, v glavnem mi da vedat da sem edina in sveta za njega..
Od mojega fanta kaj katega lahko sanjam, skupi sva 5 let, ampak tak je kake 2 leti od kar sva začela z krizo sexa nažalost. Vse to pogrešam počutim se votla, brez vsebine brez veze. Fanta imam res rada vendar me vsak dan bolj odriva od sebe, tako si želim ljubezni , tega šravfanja v trebuhu, tega da ko vidim dragega bi se kr sesedla, da ko me takne se kr naježim. ega pri meni že lep čas ni. Mogoče ni več ljubezni do njega?še sama nevem...


Že sem razmišljala da bi odšla sama z otrok nazaj k sebi domow in zaživela na novo... tako živlenje kot imam sedaj si ga ne želim in ni za živet... Nemesto da bi bla vesela, uživala v vlogi mame sem potrta, depresivna in me je strah da se mi en dan ne zrola ker mam občutek da nemorem več!
Trdudim se zelo se trudim vse potrpet in požret ampak negre več in konec. do sedaj sem bila tiho, nikoli nič odgovarjala , niti družine branila ko so jo napadali...Mislim pa da vse to vpliva na najino zvezo...
A je prav da grem sama? naj še potrpim in se prepustim usodi?


A648 ima spet težave 31.5.2009
sploh nevem kje bi začela...
z fantom sva skupaj že kr nekaj let imava otroka in sva po 1 letu končno odsla na svoje...
že kr nekaj časa se med nami samo iskri... vsak dan se kregava, negovoriva....

Zakaj.... ker enostavno nemorem več od vsega tega.. za vse sem čisto čisto sama... cele dneve pospravljem, kuham, likam , perem in skrbim za tamalega on pa ko pride domol samo fino poje, 2x pogleda otroka , žvečer poje pogleda film in spat... jaz pa cele dneve samo letam in se tako zelo trudim da mamo vse tip top, da je vse čisto, polikano, da ima toplo kosilo ko pride da mi vsi rečejo kako mam lep urejen dom kljub temu da mam dojenčka....
utrujena sem, izčrpana ...povn kufer vsega tega.....
Vedno ga morem prosit in prosit da vsaj krožnik da v pomivalno stroj ne pa v korito, da ne obeša hlač na stajico, da vrže umazano perilo ne od koš ampak v koš.. kr na jok mi gree...
Vikende komaj čakam, da smo lahko malček skupaj, da gremo mal pohajat, na izlete , do staršev on pa že v petek ima plane seveda samo zase,,, to njegovo potapljanje in akvaristika je vsak dan!!
Ko ga lepo prosim naj počisti kopalnico mi kr grdo zagodrnja,,, pffffff ne bit smešna, za vikend pa res nebom čistil, pol pa ga vidim kako že 2 uri čisti in ureja akvarij?... no danes pa je sina vzela sestra tako da sva sama,, pa je kr šow po svoje,čeprva je bil že včeraj cel dan na potapljanju...jaz pa seveda sem ostala sama..
Tudi najin odnos je hladen...nikoli me ne pohvali, nikoli lepe besede, biti poljuba popolnoma nič...ko pride do kreganja mi take besede govori da me kr v stisne...
počutim se tako osamljeno, nezaželjeno, hladno brez vsega življenja...prej mi je vsaj sin dal maleček volje do česa sedaj pa še tega ni več...od vedno sovražim samoto in sedaj sem čisto čisto sama..
morem povedat da je bil preden se je sin rodil popolnoma drugačen, je bil zelo delaven, kar sem ga prosla je vedno lepo naredu, ni nikoli mislil samo na svojo rit, nkoli me ni puščal samo,,,res da bi bil nikoli čustven ampak tako pa ne...
res nevem kaj naredit... večina mi jih no rekla da naj se z njim usedem in pogovorim...terapevt niti na kilometre no way.. ni šans z njim imet pogovor ni varijante...,da grem tudi jaz po svoje ... jah lahklo sam ko moje kolegice so vse v šolah, pa delajo , pa majo svoje živlenje...nikoli nisem bla sama, hodila bilo kam sama in nevem kako je to ko moreš it sam tečt, rolat...

tako zelo sem jezna sama nase, žalostna da bi se kr cele dneve jokala in jokala... samo ko ga vidim postanem živčna..
že nekaj časa se odločam da bi odšla z sinčkom vendar moji starsi glede te odločitve niso na moji strani, tako da nimam it prav nikamor... tudi njega vržt ven nemorem ker sva v najemu in plačuje 1/3 on ostalo pa moji starši...rada bi bila nekaj dni brez njega da vidimm sa ma pri sebi kaj in kako samo nevidim rešitve.




In zakaj za vraga spet tukaj sprašuješ kaj naj narediš, če itak ne upoštevaš tistega, kar ti svetujejo.

Aja, pa še nekaj

Si sploh ženska? Ker tisti znakec zraven A648 označuje moški spol!



Aham, to je pa pola za moderatorje in admine, ker kršijo znake spola? user posted image  Kaj vem, ko sem se prijavila gor, mi je bil všeč bolj moški modri znak, pa ga nisem želela spustiti, ampak če sem želela ostati ženska, nisem želela zavajati ljudi. Ne vem, morda bi bilo bolje, če bi program sam določil obvezno testiranje spola in narisal risanko, da ne bi kdo potem provociral.

Glej no, ti nikogar nikdar nič ne vprašaš, kadar si v dvomu, kadar rabiš brco ali samo crkljanje? No, ni se še tak rodil, ki tega ne bi v nadaljnem življenju ne bi potreboval, samo način je drugačen.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 20:48:38   
rija
samo, da sem te v dobro voljo spravila...ali z vinom ali z latouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 20:53:03   
Anonimen
Pristojni pa naj preverijo, verjetno kak dodaten nick, da se je spravil tako provocirati, ker bojda nimajo svojih težav, da druge toliko citirajo celo po dnevih in vodite javno dnevnik ali kaj temu podobnega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 20:54:06   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83


Gina:utrujena sem, izčrpana ...povn kufer vsega tega.....
počutim se tako osamljeno, nezaželjeno, hladno brez vsega življenja...prej mi je vsaj sin dal maleček volje do česa sedaj pa še tega ni več...od

user posted image


Ja veš kaj kepica, tole se pa vidi, da še v lajfu nisi bila resnično v izredno hudi situaciji. NI ti bilo dovolj grozno in zanič. KO si sebe izčrpal in enostavno ne vidiš več poti, ne zmoreš ne naprej ne nazaj, ti noben otrok na tem svetu ne more odtehtat tega, da nisi ljubljen od odrasle osebe. Življenjska situacija sama po sebi tolk boli, da si dobesedno mrtev za vse v duši. To ne pomeni, da otroka nimaš glih tolk rad,pa da ne skrbiš zanj in mu nudiš ljubezne, to pomeni smao to, da si utrujen od vsega tako zelo, da ne moreš več sploh na nobeni ravni funkcionirat v smislu prejemanja ljubezni. Enostavno se zavaruješ, da ne doživiš živčni zlom ali kaj podobnega. Dokler kdaj tega ne izkusiš, ne mroeš vedet. Čim prideš toliko k sebi, da začenjaš poganjat svoj lajf vsaj na približno, da se začne vrtet v katerokoli smer že, lahko v otrocih poiščeš vso ljubezen tudi zate nazaj. Čim začneš vsaj malo Živet. Do takrat pa jim jo lahko samo nudiš, ker to pa menda nikdar ne mine, če si s srcem mama.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 21:02:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Sama recimo resnično ne razumem, kako lahko nekdo dovoli, da mu njegove kile grenijo njegove lastne možgane. Vsakodnevno, celo vsako minuto vsakega dneva se nekdo samega sebe ne sprejema, ponižuje, obseda z nekimi tupimi mislimi, se sam sebi gravžauser posted image user posted image ... a ni to isto?


user posted image user posted image user posted image  mam nekaj kil preveč, pa vendar ne toliko, da bi me to zaposlovalo cel danuser posted image user posted image   



Super, če ne. Kar jaz žensk poznam, vse tiste, ki so večkrat hujšale in se s tem vprašanjem ukvarjajo, ne morejo niti en sam samcat dan zdržat, ne da bi ob vsakem grižljaju razmišljale da tega ne smejo in občutile krivdo. Vseh ****-krat na dan, ko slučajno kaj pojejo. Vse so obsedene za moje pojme. Zasvojene s krivdo ob hrani. Zelo mi je hudo zanje. Pa lahko jim 100x razložim, kako je to b.v., pa me ne poslušajo. Ne morejo, čeprav si želijo. Svojega "tečnega zmerjatorskega deca v sebi" še naprej hranijo s krivdo.

Ne glede na to sem čist zihr, da kdor te pozna malo boljše, čist enostavno najde tvojega "tečnega zmerjatorskega deca" v tebi ali okoli tebe, ki se ti dogaja. Ga ni na tem planetu, ki ga ne bi imel. Samo vsak drugačnega.


Moram negirat. Jem, ko sem lačna. In pred pms imam veliko željo po hrani. Pa nisem obsedena. Pa nisem debela. Sem vitka deklina. Pa se ne počutim dobro zaradi sebe, če pridobim gor ali dol. In vedno se oziram na svoje počutje, ker občutim spremembo tudi pri 5 kilah, gor ali dol. Mene vedno zanima počutje in ne nekaj tretjega. Bom pa tako rekla, kot bivša aktivna, kar se športa tiče, manj žri in migaj pač dela rezultate. Ne moreš biti suh, če imaš 200 kratni vnos kalorij v organizem, porabiš jih pa samo 100. A je jasno? In sprijaznite se, če vas bo kdo imel rad in ste v svoji koži zadovoljne, vas bo imel rad, če niste v svoji koži zadovoljne, pač spremenite, da boste tudi v glavi spremenile predsodke, da vas morda nima kdo rad, čeprav vas ima z vsemi kilogrami zraven. Kar pa ne pomeni, da se mora kdo zapustiti, velja za moške in ženske, ko pač nekoga najde.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 21:07:58   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83


Gina:utrujena sem, izčrpana ...povn kufer vsega tega.....
počutim se tako osamljeno, nezaželjeno, hladno brez vsega življenja...prej mi je vsaj sin dal maleček volje do česa sedaj pa še tega ni več...od

user posted image


Ja veš kaj kepica, tole se pa vidi, da še v lajfu nisi bila resnično v izredno hudi situaciji. NI ti bilo dovolj grozno in zanič. KO si sebe izčrpal in enostavno ne vidiš več poti, ne zmoreš ne naprej ne nazaj, ti noben otrok na tem svetu ne more odtehtat tega, da nisi ljubljen od odrasle osebe. Življenjska situacija sama po sebi tolk boli, da si dobesedno mrtev za vse v duši. To ne pomeni, da otroka nimaš glih tolk rad,pa da ne skrbiš zanj in mu nudiš ljubezne, to pomeni smao to, da si utrujen od vsega tako zelo, da ne moreš več sploh na nobeni ravni funkcionirat v smislu prejemanja ljubezni. Enostavno se zavaruješ, da ne doživiš živčni zlom ali kaj podobnega. Dokler kdaj tega ne izkusiš, ne mroeš vedet. Čim prideš toliko k sebi, da začenjaš poganjat svoj lajf vsaj na približno, da se začne vrtet v katerokoli smer že, lahko v otrocih poiščeš vso ljubezen tudi zate nazaj. Čim začneš vsaj malo Živet. Do takrat pa jim jo lahko samo nudiš, ker to pa menda nikdar ne mine, če si s srcem mama.



Hja bi bila zelo vesela če bi ta tvoja trditev držala, ampak žal ni tako. Tudi sama sem že bila v taki situaciji, mogoče še hujši, hvala bogu brez otroka. Ampak vseeno pa bi lahko bila vsaj do otroka toliko odgovorna in bi si poiskala pomoč. Seveda ti otrok nemore odtehtat ljubezni ljubljene osebe. Lahko pa je otrok prioriteta, cilj katerega se oklepaš, in za katerega se je vredno boriti, stisniti zobe...  Kako lahko rečeš da otrok nemore odtehtat ljubezni njenega partnerja??? Saj ta tip ne premore pikice čustev do nje.?user posted image  kakšna ljubezen za boga? A za to ljubezen te grozno odrasle osebe, je vredno otroka zanemarit?? Pa pos..... se jaz na takega tipa, na tako odraslo osebo, pa na tako grozno ljubezenuser posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 21:15:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Jamraš že od leta 2008.


Meni se niti ne zdi veliko user posted image .
Glede na napisano, cisto pricakovano obdobje. Jamras, probas resit, malo gre in spet ne gre in spet probas resit. Koliko smo pri tem spretni-razlicno. Odvisno od karakterja, temperamenta, pomoci ali ne, izkusenj, naravnanosti na sedanjost. Nekako razumem, ceprav nisem do jamranja.


Ok že. Ampak je v vsaj enem postu pojamrala za otroka?? NE!!! Samo do nje ni ljubezni in čustev, za otroka oče tudi nima časa, ona pa je totalno depresivna ker se ukvarja samo z tem blesavim tipom. user posted image  


Kepica, oprosti, ker bom tako napisala, morda je tvoja reakcija na pisanje drugih oseb, ker si izpostavila otroka, da ti je vsega manjkalo in od tod reakcija.
Sama si mama in se soočaš. Tudi tvoja mama je bila mama in se je soočala. Naučite se razlikovati in naučiti, da se vsak trudi po "načelu" spoznanj v življenju. Ko sem s svojo mamo prišla do tega, a mi je rekla, da je dala nam tisto, kar so jo naučili spovedano zgodbo, sva postali najboljši prijateljici.
Mama vedno rešuje sebe, da lahko reši druge, zapomni si! Če nekaj ni omenjeno, ne pomeni v prvi žogi, da ni imela v mislih tudi otroka. Naučite se iskati bistvo, ker, ko je ženska izpostavila problem, se mi zdi, da je v grobem povedala, hkrati iskala rešitev zaradi bojazni tudi otroka.
Nadalje poudarjaš, da si utrujena od vsega. Išči rešitve, da se razbremeniš - ko bo to v glavi, bo tudi ostalo. Verjemi. Morda si tudi ti depresivna, na vse kar si povedala? Sporočam ti samo, da ne moreš kar tako obsojati povprek nekoga, ki ga ne poznaš in ne poznaš zgodbe, na podlagi nekaj stavkov.

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   [Brisano sporočilo]
11.11.2009 21:18:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 21:21:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83


Gina:utrujena sem, izčrpana ...povn kufer vsega tega.....
počutim se tako osamljeno, nezaželjeno, hladno brez vsega življenja...prej mi je vsaj sin dal maleček volje do česa sedaj pa še tega ni več...od

user posted image


Ja veš kaj kepica, tole se pa vidi, da še v lajfu nisi bila resnično v izredno hudi situaciji. NI ti bilo dovolj grozno in zanič. KO si sebe izčrpal in enostavno ne vidiš več poti, ne zmoreš ne naprej ne nazaj, ti noben otrok na tem svetu ne more odtehtat tega, da nisi ljubljen od odrasle osebe. Življenjska situacija sama po sebi tolk boli, da si dobesedno mrtev za vse v duši. To ne pomeni, da otroka nimaš glih tolk rad,pa da ne skrbiš zanj in mu nudiš ljubezne, to pomeni smao to, da si utrujen od vsega tako zelo, da ne moreš več sploh na nobeni ravni funkcionirat v smislu prejemanja ljubezni. Enostavno se zavaruješ, da ne doživiš živčni zlom ali kaj podobnega. Dokler kdaj tega ne izkusiš, ne mroeš vedet. Čim prideš toliko k sebi, da začenjaš poganjat svoj lajf vsaj na približno, da se začne vrtet v katerokoli smer že, lahko v otrocih poiščeš vso ljubezen tudi zate nazaj. Čim začneš vsaj malo Živet. Do takrat pa jim jo lahko samo nudiš, ker to pa menda nikdar ne mine, če si s srcem mama.



Hja bi bila zelo vesela če bi ta tvoja trditev držala, ampak žal ni tako. Tudi sama sem že bila v taki situaciji, mogoče še hujši, hvala bogu brez otroka. Ampak vseeno pa bi lahko bila vsaj do otroka toliko odgovorna in bi si poiskala pomoč. Seveda ti otrok nemore odtehtat ljubezni ljubljene osebe. Lahko pa je otrok prioriteta, cilj katerega se oklepaš, in za katerega se je vredno boriti, stisniti zobe...  Kako lahko rečeš da otrok nemore odtehtat ljubezni njenega partnerja??? Saj ta tip ne premore pikice čustev do nje.?user posted image  kakšna ljubezen za boga? A za to ljubezen te grozno odrasle osebe, je vredno otroka zanemarit?? Pa pos..... se jaz na takega tipa, na tako odraslo osebo, pa na tako grozno ljubezenuser posted image


Oprosti Kepica, podoživljaš svoje travme iz otroštva. In, ali je bistvo v tem postu zanemarjanje otroka? Kamor si speljala post!

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 21:26:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Vespazijan

Repka, koga jaz provociram?

M648 pa sem kopirala iz enostavnega razloga, da se punce ne bodo preveč trudile z nasveti, ki jih potem itak ne upošteva.


Ok, tvoj point je neupoštevanje nasvetov. Kje je tvoj nasvet, ki bo zalegel, glede na to, da vsak hodi po tem, kar sam spozna in mu koristi? Prosim.

p.s. Če do sedaj ni bilo preveč truda, mislim, da nisi nič storila, razen to, da pač želiš nekaj popestriti na napačen način. Morda je bil namen tvojega kopiranja samo to, da ne pozabimo, kakšen je tvoj problem in se mu posvetimo, kjer je problem z uprabnico.

Imam dobro intuicijo in nisi uletela kot "nova" kar tako.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   [Brisano sporočilo]
11.11.2009 21:30:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: non stop zmerjanje!
11.11.2009 22:21:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Vespazijan

In kaj je moj problem?


Da ne naš brati in izluščiti bistva. Prošnja ti je bila podana.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: non stop zmerjanje!
12.11.2009 8:16:12   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: Repka


Oprosti Kepica, podoživljaš svoje travme iz otroštva. In, ali je bistvo v tem postu zanemarjanje otroka? Kamor si speljala post!


Ma kake travme iz otroštva. Lepo te prosim. To nima dobene veze z mano. V takem obupnem čustvenem stanju sem tudi sama že bila ampak sedaj v teh odraslih letih. Hvala bogu je moje otroštvo bilo nepozabno. Pa ni to bistvo teme. Kam sem jaz speljala post, pa nisem želela ravno v smer zanemarjanja otroka, ampak enostavno ne razumem žensk, ki več kot leto dni samo jamrajo ne ukrenejo pa nič. Dobijo milijon koristnih nasvetov, katere preslišijo. Ja kaj za vraga pol sprašuje. ? Verjamem da si želi partnerjeve ljubezni, ampak od katerem partnerju ona govori? O tem govedu, ki ga ima doma? Ma lepo vas prosim no. Kaj je punca iz kamene dobe? Da neve koliko rib je v morju?? Dobrih rib. In kaj me najbolj razjezi je to da se taaakooooo sama sebi smili. Ja kaj se ima za žalit, če pa si je za nastalo situacijo kriva popolnoma sama. Če bo mene tip žalil, sem sama kriva ker to dovoljujem, če bo me udaril sem si sama kriva, ker ga nisem pravi čas  udarila z Tefalovco po globusu, če bo žalil mojo družino sem si spet sama to kriva ker se ne postavim za njih....  Naj mu neha prati, likat, peglat, kuhat...itd. Popedena naj sebe in svojega otročeka in pika. Za koji k...... mu fila rit pol pa joče tu gor kak baraba nič ne naredi. Ja nor bi bil če bi se zraven silil. Moje mnenje je, oz. moj nasvet da naj popoka stavri in šiba k staršem. Tega primata pa naj pošlje na luno ali pa k njegovi pokvarjeni družini. Samo pa še vseeno morem avtorici posta rečti, da se mi zdi totalno svinj.... egoistično in bezobrazno to, da vam starši plačujejo pol najemnine. Kljub temu, da jih tvoj presvetli lubi tako šinfa. Ti pa nisi v mojih očeh nič boljša od njega če se ne postaviš za njih.user posted image  Moj še ene grde besede ni rekel čez moje starše in vem, da nebi, ker si ne upa.  Aja pa še en dobronameren nasvet: tudi jaz sem mislila umret zaradi nekega paramecija. No hvala bogu so me Rija in njej podobni feferončki tu na RR streznili. Sedaj imam doma najbolj zlatega bodočega možeka kaj je možno. Kateri kuha, čisti, pere, pegla.... + to pa je zelo dober do mene. In vem da bo dober tudi do najinega otroka. Pa sem tudi mislila da ni boljših moških nasvetu. Bull shit. Ogromno jih je. Le srce je potrebno odpret pol pa pride vse samo od sebe.  . Draga moja poslušaj nasvete punc, ker vedo kaj govorijo. Pa preberi si ta najbolj pikre poste, ker le ti te bodo streznili. No vsaj mene so. user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: non stop zmerjanje!
12.11.2009 8:31:38   
Anonimen
19.8.2008

ve da se bomo ločili... v tistem trenutkju me e kr zmrazilo... enostavno nevem več kaj si mislit.


zdaj ves!

vem da te moje sanjske poroke v belem, pa poročna noč , potovanje nikoli nebo.


no, ze takrat si vedela.

Kaj naj naredim? naj pustim času čas, naj vstrajam...


1 leto in tri mesece je imel čas svoj čas. ti pa se kar vztrajas! se je kaj spremenilo od takrat,al se je samo poslabsalo.

moj primer na hitro: 2005,2006 isva imela z mojim strasno krizo. 14. 3 2006 sem se vsedla in sama pri sebi zaklela, da 14.3. 2007 nardim primerjavo takratnega "vzdusja" in situacije izpred tocno 1ega leta. ce ne bo bolje, 15.3.2007 oddidem.
(no, ocitno je, da sva prezivelauser posted image )

9.10.2008

imamo veliko hišo in ogromno prostora


torej.....imas kam iti! zatisni usesa pa je reseno.

Meni se že meša od bolečine od vse žalosti ki jo nosim v sebi, vsak dan je zame jokast, potrt,


ze od takrat se vlece???

Moj fant pa sam po mojim pljuva, zmerja jih pred mano, o meni samo grde stvari govori,


torej ni problem v sluzbi, ampak on tak enostavno JE!

Najbolj pa me boli da nikol ne drži z mano,ko me kdo napada al zmerja,


ti to kaj pove?

o poroki z mano niti ne razmišlja...


evo, se ena potrditev,da poroke ne bo!

Že sem razmišljala da bi odšla sama z otrok nazaj k sebi domow in zaživela na novo...


ze vec kot 1 leto razmisljas! punca, čas je!

negre več in konec.


!!!!9.10.2008! danes smo 12.11.2009!!!!!

naj še potrpim in se prepustim usodi?


ajej ajej!!!!

31.5.2009

vsak dan se kregava, negovoriva....


vidis, da se ne izboljsuje?

povn kufer vsega tega.....


ne verjamem!

kr na jok mi gree...


akcija bejba,ne jokat!!!

ima plane seveda samo zase,,,

ne bom komentirala!

jaz pa seveda sem ostala sama..

spet!

najin odnos je hladen...

...

mi take besede govori da me kr v stisne...

hm...to sem pa ze slisala ene parkrat!


počutim se tako osamljeno, nezaželjeno, hladno brez vsega življenja..

HALOOO!!!!

sedaj sem čisto čisto sama..


....

res nevem kaj naredit...


VEŠ!

samo ko ga vidim postanem živčna..



11.11.2009!!!!

al nisem jaz normalna al on...

noben ni normalen! samo ti imas sansko, da se normaliziras!

med nama zelo zelo skripa...

ze vec kot 1 leto!!!

začne takoj me zmerjat;


ze vec kot 1 leto!!!

kaj za njega sem jaz?....


ena navadna smet!

vedno sem bila in sem se za kompromise. in verjamem, da si vsak clovek zaslusi se 1 priloznost, ne glede na vse!
samo punca moja draga , tukaj nimas vec kaj iskat!!!!
spokaj! danes, takoj! pejdi....nima smisla!



< Sporočilo je popravil miska_mccute -- 12.11.2009 8:33:50 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: non stop zmerjanje!
12.11.2009 8:34:39   
Kepica83
miska_mccute zelo dobro prikazanouser posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: non stop zmerjanje!
12.11.2009 8:36:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

miska_mccute zelo dobro prikazanouser posted image user posted image

ja, sem se namatrala!

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: non stop zmerjanje!
12.11.2009 8:43:36   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

miska_mccute zelo dobro prikazanouser posted image user posted image

ja, sem se namatrala!



verjamemuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?