|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 12:52:04   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: hermy1
V glavnem čakamo, odštevamouser posted image  user posted image  user posted image !!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image brojimo sitnoooooo


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 13:06:23   
gigi1
Zarja srce nič hudega. Jaz res mislim, da je le malo podaljšan ciklus in da ti ni treba biti "realistična". Si lahko optimistična user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 13:11:19   
zarja1
Gigi malo me je že strah kolk ti mene poznaš user posted image ....RTIuser posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 14:00:58   
hedviga
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Zarči no vidiš, da rasejo user posted image . Dej pls malo več optimizma vloži v ta postopek.
Kateri dan cikla je danes?

Alpog počakaj je še daleč do tam user posted image . Upam, da rata. Držite pestke.


Zarja, če si slabe volje ti poiščem kaj golega...

O krasno Žižek! Upam da bo to kje blizu naših koncev user posted image user posted image

Alpog bo pa menda rabla kakšen kvadratni meter več user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 14:01:07   
gigi1
Zarči RTI nazaj user posted image  user posted image user posted image

Hedi neeee ni blizu vas user posted image . Je pa malček bližje vam k Sončku user posted image

< Sporočilo je popravil gigi1 -- 30.7.2010 14:02:29 >


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 14:29:22   
hedviga
? Meni in Sončku ali tebi in sončku?

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 14:45:59   
Roži_

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Dober dan babe...petek je!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo UZ za nami, folikli 13, endometrij 7, v ponedeljek spet tamalo kazat...user posted image



Super Zarjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo tako naprej!

_____________________________

Sinček nama je polepšal življenje(2011) in drugi/a se nama bo kmali pridružil/a(2015)

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 15:39:00   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

? Meni in Sončku ali tebi in sončku?


Eeeeee zdej pa še jst ne zastopim user posted image  user posted image  user posted image
Bližje tebi kot Sončku.
Mislila sem na to, da je hiška bližje tvojemu kraju, kot Sončkovemu. Ni pa blizu. (aaaa kako je šele tole čudno izpadlo user posted image )
Ma dans sem čist neki čudna user posted image . Še dobro, da je petek user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 17:19:16   
Tanja_Jes
Evo mene spet mal tle...vidim da sem zgrešla men sešn, ampak ok..sem imela nečakinjo pri sebi in sem se ji 100% posvetla user posted image , sej je tko na pol moja user posted image


Zarja
...ne ga biksat..pa poslušaj Gigi user posted image , vidiš da fajn rastejo user posted image user posted image

Hajni...se bom pridružla Sončku pri čaranju user posted image user posted image user posted image user posted image , pa še Hedi povabiva...tri čarovnice na kupu...bomo že scoprale enga ali dvauser posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mausika...a si bla pridna dons? a si kej zaslužla? user posted image user posted image user posted image user posted image

Gigi...super za bajtico user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kako si drugače? A še vedno na polno delaš s cel kup ostalih obveznosti ???

Hedi.
...kolk sta srčkana otročka...koliko sta zdej stara?

Hermy.....mene čakaš, a?! Moji bejbi se pa nikamor ne mudi user posted image ... A lahko spiš ponoči...te kaj živčki dajejo?




_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
30.7.2010 18:16:57   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: Roži_


IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Dober dan babe...petek je!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo UZ za nami, folikli 13, endometrij 7, v ponedeljek spet tamalo kazat...user posted image



Super Zarjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo tako naprej!


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image , user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  tamalo kazat user posted image  user posted image   user posted image  user posted image !!!

(odgovor članu Roži_)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
31.7.2010 9:21:33   
mismis
Dobro jutro vsem skupaj,

kaj dogaja, naju čaka grande pospravljanje bajte, smo jo v času mojega ležanja malo zanimarili.

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
31.7.2010 13:54:07   
mausikaa
dan,
mi ne pospravljamo, jest packam bi rekel moj user posted image
Zarja, pa sej so kar ok rezultati?! a niso?

no pri meni nič novega, očitno se je moja user posted image odločila, da še malo počaka user posted image kouser posted image bi le počakala še do ponedeljka bi blo fajn, seveda če že mora priti

_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
1.8.2010 9:08:21   
mismis
Dobro jutro vsem skupaj,

danes je še dobro, jutri pa ko začnem delati, bo pa malo manj dobro...


Mausii, dežim pestke, še danes ne sme priti user posted image user posted image user posted image


vidim pa, da ostale niste prav preveč zgovorne user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
1.8.2010 10:46:05   
loremi
dober dan še od mene

tko kot nisem zgovorna ta vikend, tud nisem za nobeno delo user posted image , ma čist nič se mi ne da, sam lenarla bi user posted image
aaaaa pa sam še današnji dan je
povrh vsega me pa še glavobol ne pusti na miru

mismis kako se počutiš? si se kaj odpočila?

mausikaa evo jutri pa lahko user posted image  pride, ja no kot sama praviš če že mora prit ...

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
1.8.2010 21:32:56   
barbara b
Oj konzervice! Na hitro naj vas pozdravim.
Zadnje čase sem računalnik zamenjala s knjigo in sedaj nimam več časa sedeti pred ekranom. Danes je bil že en tak dan ob knjigi v senčki pred hišo user posted image zraven pa kavica in sladoled. user posted image



_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
2.8.2010 7:34:58   
zarja1
Dobro jutro srčice.......user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
2.8.2010 8:50:08   
aqua77
Dobro jutro vsem skupaj,

po dolgem premoru sem se prišla malo pofočkat, da vidim, kako je stara banda tukaj. user posted image

Lep pozdravček z obale....

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
2.8.2010 8:56:52   
mausikaa
dobro jutro,

evo kavica nam manjka...

user posted image



_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
2.8.2010 8:59:28   
mausikaa
joj, sem prehitro stisnila enter

ju3 grem do ateja da dokončno dorečeva podrobnosti...

Hermy in Tanja nosečki naši - kako sta? sta ok? še malo pa bosta cartali, čist malo...

_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
2.8.2010 8:59:57   
mismis
Dobro jutro vsem skupaj,

prva ura prvega delovnega dne je že za mano, še 7 ur user posted image

Imam pa lepo novičko, naša Kajši je danes zjutraj rodila malo princesko user posted image user posted image user posted image
 
Bravo Kajši, Bravo ati, Bravo mala princeska
 
 
Aqua, lepo te je spet brati user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
2.8.2010 9:04:10   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis
Imam pa lepo novičko, naša Kajši je danes zjutraj rodila malo princesko user posted image user posted image user posted image
 
Bravo Kajši, Bravo ati, Bravo mala princeska

čestitke!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
2.8.2010 9:04:26   
aqua77
ojla miškolinček,

tudi vas je fajn spet prebirat!!! user posted image

Se pridružujem čestitkam naši Kajši in atiju ob prihodu male princeske!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



mišek, a se je kajši potem opogumila glede dogovorjenega datuma ki si ji ga zrihtala na žurki, a so še kar koruzniki??? user posted image user posted image user posted image  sem malo zadaj z dogodki... user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
2.8.2010 9:05:21   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77



mišek, a se je kajši potem opogumila glede dogovorjenega datuma ki si ji ga zrihtala na žurki, a so še kar koruzniki??? user posted image user posted image user posted image  sem malo zadaj z dogodki... user posted image


Kajši smo oddali v zakon 17.4., tako da niso več koruzniki user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
2.8.2010 9:06:26   
mismis
Saj res Mausiii, kaj je zdaj s tvojo user posted image , a štartamo sedaj v avgustu?

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ II. del
2.8.2010 9:11:59   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: aqua77



mišek, a se je kajši potem opogumila glede dogovorjenega datuma ki si ji ga zrihtala na žurki, a so še kar koruzniki??? user posted image user posted image user posted image  sem malo zadaj z dogodki... user posted image


Kajši smo oddali v zakon 17.4., tako da niso več koruzniki user posted image user posted image



O, super!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




katero ime vam je bolj všeč
lajla



Larisa (76%)

Anais (14%)

Latisa (10%)


Število vseh glasov: 305

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!