|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 13:43:24   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: tweety83

IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

No jaz bi ti svetovala točno tisto, kar sem sebi: BEŽI TAKO HITRO IN TAKO DALEČ, da te tud z interpolom ne najde. Pa kaj ti si res misliš uničiti življenje zared enga maminga sinčka? Malo se ceniš, malo...


Se podpišem pod to!
ŽENSKA IMEJ SE VENDAR RADA!!!!!
V tem ni nobene prihodnosti-verjemi mi.... Sem bila v tem in si izkusila!
Noben mamin sinček se ne bo spremenil,pa naj se še tako trudiš....
Veš kolk dobrih decov te še čaka????
Začni živeti in uživati življenje!!!!user posted image

hvala user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 13:44:41   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Pridna_janja, mislim da je tvoj problem v tem, da iščeš 'prijaznega' diktatorja. Četudi si pobegnila od doma, nisi pobegnila zato, ker ne maraš diktature, ampak očitno zato, da bi našla 'prijaznejšo' diktaturo. In ko si pustila prvega policaja, si si našla drugega.

Nekako pričakuješ, da boš našla osebo, ki ti bo diktirala, ampak tako, da bo tebi všeč.

Postavi se na lastne noge. Sprejemaj lastne odločitve. Potem si poišči partnerja in ne le nekega boljšega očeta, mamo ali karkoli že podzavestno iščeš.

Obdobje samostojnosti bi ti res prav prišlo.

ta pa ni policaj hvala bogu!


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 13:51:35   
ronja
ta pa ni policaj hvala bogu!

neke vrste je, če ti telefonske izpiske čekira! Kaj takega naredi normalna oseba partnerju samo, če sumi, da je resno duševno bolan ali pa da ga kdo izsiljuje ali da je zabredel v mamila ali kaj podobenga. Sicer pa res ne... ti pa nisi nič od tega...

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 14:04:53   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

ta pa ni policaj hvala bogu!

neke vrste je, če ti telefonske izpiske čekira! Kaj takega naredi normalna oseba partnerju samo, če sumi, da je resno duševno bolan ali pa da ga kdo izsiljuje ali da je zabredel v mamila ali kaj podobenga. Sicer pa res ne... ti pa nisi nič od tega...

aha na tak način pa ja.Ko je prišel k meni v službo ni parkiral na park placu pred službo je pa ene 200,300m stran parkiral in prišel peš mogoče tudi bla kontrola jaz pa takoj sem se skregala z njem in takoj šel in sem ga poslušala cel vikend 


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 14:32:57   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Pridna_janja, mislim da je tvoj problem v tem, da iščeš 'prijaznega' diktatorja. Četudi si pobegnila od doma, nisi pobegnila zato, ker ne maraš diktature, ampak očitno zato, da bi našla 'prijaznejšo' diktaturo. In ko si pustila prvega policaja, si si našla drugega.

Nekako pričakuješ, da boš našla osebo, ki ti bo diktirala, ampak tako, da bo tebi všeč.


evo, tukaj una želva master Oogwey iz Kung Fu Pande pravi: One often meets his destiny on the road he takes to avoid it.
to je to.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 15:14:37   
CatJa
Nimam in nisem nikoli imela. Sicer pa kaj pa vem, kaj je hujše - dobit v ožjo družino maminega sinčka ali rahlo retardirano snaho.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Mamini sinčki..???
2.12.2009 17:51:41   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

Mamini sinčki?
ste že kdaj hodili z maminim sinčkom ali ste poročene z maminim sinčkom?user posted image user posted image kako ga prepoznate ?


hvala bogu moj mož ni v tej kategoriji...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   [Brisano sporočilo]
2.12.2009 17:59:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu botrca)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Mamini sinčki..???
3.12.2009 0:57:56   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

res je glede moje vzgoje strogo je bilo in marsikaj sem pretrpela tak da sem pobegnila od mamice ko sem bla stara 15 let sem živela s policajem 3 leta in še bila posiljena in zato imam tega edinčka rada ker me ni silil v spolne odnose ceprav zdej pa skos samo se otem govori


Hm... ne mi zamerit, vendar ali ne bilo najbolje, da prvo resis najbolj perece probleme, ki jih imas sama s seboj? 
Zdi se, da je mamin sinko samo custvena bergla?



_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Mamini sinčki..???
3.12.2009 1:00:30   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Hja, Misek, sumim, da je bila tale pridna_janja zelo strogo vzgojena in da je v osnovi podrejeno bitje, ki je navajeno sprejemati ukaze in spoštovati starejše.

Popolnoma logično se ji zdi, da jo lahko tašča ven vrže, pa da je pri tem glavni problem, da bo staršem v sramoto. Vzgojena je, da ustreže. Mislim tudi, da se ji še vedno na pol zdi, da je problem v njej in ne v maminem sinkotu. Se ji pa nekaj svetlika.

Takle zakladek je dandanes 'na tržišu' težko najti in ni čudno, da jo tako nadzira.


Tocno tako....
Ce ga pusti, problem ne bo resila. Problem je nekje drugje, ne v zrelosti ali maminskosti partnerja. To je samo nadomestek, bergla, push up.... in zdi se, da problema ni....

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Mamini sinčki..???
3.12.2009 1:03:18   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja
jaz mu pokažem izpisek telef.pogovorov ker mi ne verjame da samo znjem se pogovarjam po telef.hvala res si mi malo odprla oči zdej bom vzela stvar v roke pa bom vidla kako naprej ker res tega ne prenesem več


Samo se uta ti manjka in bos pridno na verigi lajala, ko bo kdo sel mimo... da bo vedel, da delas kot je treba....
Punca v roke se vzemi in zacni sebe spostovat.

< Sporočilo je popravil Misek -- 3.12.2009 1:10:40 >


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Mamini sinčki..???
3.12.2009 6:29:59   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa
Nimam in nisem nikoli imela. Sicer pa kaj pa vem, kaj je hujše - dobit v ožjo družino maminega sinčka ali rahlo retardirano snaho.
Kaj pa kombinacija obojega? Đekpot!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Mamini sinčki..???
3.12.2009 8:08:01   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Saj moj možek je tudi malce žalosten, če ni na mizi Heinekena ali vsaj Laškega, temveč nekaj Sparova ali Tuševa brozga, ampak je hitro postavljen na realna tla:"Dragi, TVOJA žena ima v žepu samo 50 centov in je TEBI kupila pivo, namesto SEBI čokolado. Ima pa TVOJA mama v žepu 1€ in lahko TEBI kupi Heineken ali Laško. Zdaj se pa TI odloči, pri kateri boš pil pivo in katerega."

Kaj naj rečem... nimamo problemov, no. user posted image


Rajš ne pijem piva, kot da bi tist šparov krš žulil. Rajš spijem enga laškega kot pet šparovih. Tukaj bi jest lepo ukinil tvoje nakupovalne pravice, hvala bogu, da se moja žena teh stvari zaveda.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Mamini sinčki..???
3.12.2009 8:54:36   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Kaj pa mamine hčerkice?Zakaj se pa o tem nič ne piše in govori?user posted image

ne bi vedla ker jaz nisem mamina hčerka zapustila sem jo ko sem imela 15 let in tudi zdej jo vidim enkrat na 5 let samo ne pride k meni user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Mamini sinčki..???
3.12.2009 9:49:53   
alička
Če te prav razumem, ne živiš s svojo družino (mamo/očetom)? Torej imaš neko stanovanje ( v najemu ?), zakaj torej siliš k njemu, naj on pride k tebi, pa ga začni prevzgajati!

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Mamini sinčki..???
3.12.2009 9:54:19   
ronja
Kaj pa mamine hčerkice?Zakaj se pa o tem nič ne piše in govori?

Zato, ker tu pišemo v glavnem ženske, po večini celo mame, ki nimamo problemov z maminimi hčerkicami, ker pač v gl. nismo v intimnih ljubezenskih z ženskami (pri nas je namreč težje na ta način postat mama). Je pa ravno tako problem, sem imela eno prijateljico, meni so šle kar kocine po konci, ko je ona pri svojih 30ih letih omenjala mamico, kako bo to, pa mamica ono, pa bo mamico vprašala... Sem se zaklela, da tega pa ne smem naredit iz svojih otrok...

kalbo, na zdravjeuser posted image . Ma, saj to se da zmenit: poveš, ljubica, rajši bi enega Laškega kot pet onih in zato mi prinesi vsakič petič, ko greš v štacuno nekaj, pa bo ok. Vem, da je marka piva pri nekaterih strašno resna stvar, mam takega bratauser posted image . lubi ma pa tako najrajši gosti sok - je pa res, da je fruktalov najboljšiuser posted image - pa smo spet tamuser posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Mamini sinčki..???
3.12.2009 10:44:34   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: alička

Če te prav razumem, ne živiš s svojo družino (mamo/očetom)? Torej imaš neko stanovanje ( v najemu ?), zakaj torej siliš k njemu, naj on pride k tebi, pa ga začni prevzgajati!


res je ne živim s staršem pa tudi v tisti hiši nisem sama !Jaz sem ga probala vzagajat na daljavo pa če ni šlo kaj bi blo da bi prišel k meni nevem user posted image mislim da še slabše bi šlo pa stanovanje ni moje tak da nevem res nevem pa problem ni v tem kje bi stanovali mamin sinček je pač mamin sinček če bova sama živela ali ne


< Sporočilo je popravil pridna_janja -- 3.12.2009 10:46:42 >


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Mamini sinčki..???
3.12.2009 11:23:58   
Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Saj moj možek je tudi malce žalosten, če ni na mizi Heinekena ali vsaj Laškega, temveč nekaj Sparova ali Tuševa brozga, ampak je hitro postavljen na realna tla:"Dragi, TVOJA žena ima v žepu samo 50 centov in je TEBI kupila pivo, namesto SEBI čokolado. Ima pa TVOJA mama v žepu 1€ in lahko TEBI kupi Heineken ali Laško. Zdaj se pa TI odloči, pri kateri boš pil pivo in katerega."

Kaj naj rečem... nimamo problemov, no. user posted image


Rajš ne pijem piva, kot da bi tist šparov krš žulil. Rajš spijem enga laškega kot pet šparovih. Tukaj bi jest lepo ukinil tvoje nakupovalne pravice, hvala bogu, da se moja žena teh stvari zaveda.



Jst pa priporočam mercator pivo...je v istem cenovnem rangu in dosti bolj okusno user posted image

< Sporočilo je popravil Andromeda -- 3.12.2009 11:24:13 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Mamini sinčki..???
3.12.2009 14:15:09   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

kalbo, na zdravjeuser posted image . Ma, saj to se da zmenit: poveš, ljubica, rajši bi enega Laškega kot pet onih in zato mi prinesi vsakič petič, ko greš v štacuno nekaj, pa bo ok. Vem, da je marka piva pri nekaterih strašno resna stvar, mam takega bratauser posted image . lubi ma pa tako najrajši gosti sok - je pa res, da je fruktalov najboljšiuser posted image - pa smo spet tamuser posted image .



Ma ni čist tko. Men paše tko Union, kot Laško, kot Hajniken, kot Staropramen.... sam Tušev in Šparov krš pa nej kr majo.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Mamini sinčki..???
3.12.2009 14:16:00   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Saj moj možek je tudi malce žalosten, če ni na mizi Heinekena ali vsaj Laškega, temveč nekaj Sparova ali Tuševa brozga, ampak je hitro postavljen na realna tla:"Dragi, TVOJA žena ima v žepu samo 50 centov in je TEBI kupila pivo, namesto SEBI čokolado. Ima pa TVOJA mama v žepu 1€ in lahko TEBI kupi Heineken ali Laško. Zdaj se pa TI odloči, pri kateri boš pil pivo in katerega."

Kaj naj rečem... nimamo problemov, no. user posted image


Rajš ne pijem piva, kot da bi tist šparov krš žulil. Rajš spijem enga laškega kot pet šparovih. Tukaj bi jest lepo ukinil tvoje nakupovalne pravice, hvala bogu, da se moja žena teh stvari zaveda.



Jst pa priporočam mercator pivo...je v istem cenovnem rangu in dosti bolj okusno user posted image


Isti šit.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Mamini sinčki..???
3.12.2009 15:25:27   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Saj moj možek je tudi malce žalosten, če ni na mizi Heinekena ali vsaj Laškega, temveč nekaj Sparova ali Tuševa brozga, ampak je hitro postavljen na realna tla:"Dragi, TVOJA žena ima v žepu samo 50 centov in je TEBI kupila pivo, namesto SEBI čokolado. Ima pa TVOJA mama v žepu 1€ in lahko TEBI kupi Heineken ali Laško. Zdaj se pa TI odloči, pri kateri boš pil pivo in katerega."

Kaj naj rečem... nimamo problemov, no. user posted image


Rajš ne pijem piva, kot da bi tist šparov krš žulil. Rajš spijem enga laškega kot pet šparovih. Tukaj bi jest lepo ukinil tvoje nakupovalne pravice, hvala bogu, da se moja žena teh stvari zaveda.



Jst pa priporočam mercator pivo...je v istem cenovnem rangu in dosti bolj okusno user posted image


Isti šit.



Zame ne!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Mamini sinčki..???
3.12.2009 19:15:49   
Colt
Pridna Janja, glavni problem je v tebi. Vse kar ti lahko svetujem je, da vzameš v roke čimveč literature glede pozitivne samopodobe, graditve samozavesti in da se udeležiš kake delavnice na to temo. Potem, ko boš nabrala nekaj kilometrine na tem področju, bodo problemi čudežno izginili ker se boš naučila postaviti zase.

Če si seveda sploh želiš tega, ker verjamem da je zadeva kr kompleksna in predvsem globina travm sega leta nazaj...

pa srečno, Grega


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Mamini sinčki..???
3.12.2009 19:39:02   
viroza
ne se sekirat hujša varianta je stara mamauser posted image user posted image user posted image user posted image . Jaz še kuhat nisem znala- če si njo vprašala.Taščo pa boš že ukrotila sam ne se pustit

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Mamini sinčki..???
4.12.2009 9:39:43   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Pridna Janja, glavni problem je v tebi. Vse kar ti lahko svetujem je, da vzameš v roke čimveč literature glede pozitivne samopodobe, graditve samozavesti in da se udeležiš kake delavnice na to temo. Potem, ko boš nabrala nekaj kilometrine na tem področju, bodo problemi čudežno izginili ker se boš naučila postaviti zase.

Če si seveda sploh želiš tega, ker verjamem da je zadeva kr kompleksna in predvsem globina travm sega leta nazaj...

pa srečno, Grega


hvala za nasvet že delam na tem!


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Mamini sinčki..???
4.12.2009 9:41:59   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

ne se sekirat hujša varianta je stara mamauser posted image user posted image user posted image user posted image . Jaz še kuhat nisem znala- če si njo vprašala.Taščo pa boš že ukrotila sam ne se pustit

stara mama njegova ne živi tam sem jo pa vidla večkrat in se ful dobro razumem znjo,zdej bo pa kmal eno leto odkar jo nisem vidla user posted image user posted image user posted image ,jaz tudi ne bom znala kuhat ko njegova mama to pa sigurno ne in priznam da neznam user posted image user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?