|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamini sinčki..???
4.12.2009 15:56:29   
viroza
Mi smo bli vsi skupaj prib.2 leti. Dokler se nista mož in tašča postavla na mojo stran je bil kažin. Zdej kuham sama če je treba tudi tašči -včasih.Nikoli pa ne boš vsem ugodila. Dobre živčke ti želim.user posted image

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Mamini sinčki..???
4.12.2009 22:50:13   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Jaz osebno bi pobrala šila in kopita. Ne danes, ampak že včeraj.

Tipično mamino dete, popolnoma nesamostojno. On in mami čisto lepo vozita skupaj, samo vsak od njiju ima en problem:

njegov problem je ta, da pač potrebuje sex in tega mu mati pač ne more dati
njen problem je ta, da pač potrebuje vnuke in potrebuje neko maternico

Torej je treba najti primerno luknjo in maternico za zadovoljitev zgoraj navedenih potreb. Žal mi je, če zvenim grobo, ampak prav za to gre. Ta luknja in maternica ni in ne sme biti samostojna oseba, temveč ubogljiva lutka, ki ne bo motila sožitja, v katerem sinko živi z mamo. On ne potrebuje nič novega v življenju, ker je vse tako, kot je treba, ona ne želi da sin odraste in si najde družico.

Zato je ona vsa prijazna do tebe, ker te vzgaja. Ker hoče vnuke. Potem pa: če boš delala tako, kot ti bosta onadva rekla, v redu, drugače pa: vnuka sem, ti se pa poberi. Ona bo imela sinka in vnukeca, on si bo pa že kakšno priložnostno luknjo našel, če bo sila.

Kaj hočem povedati? Ti si 'še najboljše' kar se je dalo najti 'na tržišču' (punce so danes res grozne), čeprav imaš tudi ti 'ogromno napak'. Zato te je treba nadzirati, stalno nazirati. Zato moraš pokazati telefonske izpiske in biti 24/7 na razpolago.

Tipček je totalno nesamozavesten. Boji se, da boš ušla, zato poostruje nadzor. To je tudi očitno njegov način razmišljanja, tako si on predstavlja imeti partnerko: robota, ki ga bosta programirala skupaj z mamo. Ker takih robotov še ne prodajajo, je treba disciplino doseči drugače.

Lepo te prosim. Nihče nima pravice, da ti telefonari cele dneve, samo zato, da te nadzira. Telefoni niso za to. Če ti ima kaj za povedati, naj te obišče, pojdita ven, na sprehod in podobno. Nihče nima pravice preverjati tvojih telefonskih izpiskov, razen mogoče Interpola, če bi sumili, da si kakšen mednarodni terorist, pa še to ne brez naloga. In ko ti krši ustavne pravice, zraven vseeno še namiguje, da prav gotovo poznaš način, da podtalno komuniciraš s sovražnikom. Mislim, ta je bolj paranoičen od Stalina.

In čisto prav imaš, da nočeš k njim. Intima je intima in res ne vem, zakaj bi morali biti drugi seznanjeni, kdaj sta seksala. Preseliti se k tašči in si z njo deliti kopalnico in kuhinjo? Mi ne pade na kraj pameti. To ni samostjno življenje. Gospodek bo tako imel zagotovljen reden seks in stalni nadzor, mamica bo lahko nadaljevala z vzgojo.

Samostojno življenje je, ko gre par na svoje in se vsak od njiju zaveda, da so starši starši, partner pa partner. Kot bi rekel moj tast: moški mora vedeti, da je mama mama, žena pa žena.

Odločitev je seveda tvoja. In ne se slepiti: on se ne bo nikdar spremenil. Vsekakor ne na bolje.


Tole je pa popolni povzetek zgodbe moje frende, popolni ... naj dodam še zaključek: maternica je rodila vnukca, nadzor se je stopnjeval do neznosnega, razhod, vlačenje po sodiščih ... frenda je dobila skrbništvo, oča pa stike izvaja tako, da otroka vozi k svoji mamici - striktno tako in nič drugače.


(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Mamini sinčki..???
5.12.2009 9:09:46   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Mi smo bli vsi skupaj prib.2 leti. Dokler se nista mož in tašča postavla na mojo stran je bil kažin. Zdej kuham sama če je treba tudi tašči -včasih.Nikoli pa ne boš vsem ugodila. Dobre živčke ti želim.user posted image

bom vidla kako naprej  tudi mi je reku da naj pridem jutri na kosilo in bom vidla kako bo šlo ker 3 vikende nisem šla ker pač mi ni blo do tega da bi poslušala njegove očitke.  vceraj spet me imel na telefon 2 ure in danes zjutraj sem ga klicala da tako ne bo slo vec naprej.


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Mamini sinčki..???
5.12.2009 9:37:34   
viroza
Pa še ena tehnika je.Lezenje v ... no saj veš kam. Sam mora bit tvoj res vreden tega. Na začetku bo mal težko parkrat boš nardila kot ti bojo rekli pa boš tabolša. Ne pali pa povsod.Kar se pa tiče otrok .Bog ne daj da se jeupal delat kontra meni ker pol je bil kažin.Meni so povedali že ko sm bla noseča da če sm prava ženska bom imela sina,da ko končam porodniško bo varstvo prevzela ona-stara mati-in kar se kuhanja tiče naj vem da sm totalno nesposobna.Ma sam mislte si.Ko je bil star par mescev sem ga v jasli vpisala a ja še prej sm sina rodila in ko smo šli na svoje glej ga vraga tud kuhat sm znala.user posted image

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Mamini sinčki..???
5.12.2009 10:02:55   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Pa še ena tehnika je.Lezenje v ... no saj veš kam. Sam mora bit tvoj res vreden tega. Na začetku bo mal težko parkrat boš nardila kot ti bojo rekli pa boš tabolša. Ne pali pa povsod.Kar se pa tiče otrok .Bog ne daj da se jeupal delat kontra meni ker pol je bil kažin.Meni so povedali že ko sm bla noseča da če sm prava ženska bom imela sina,da ko končam porodniško bo varstvo prevzela ona-stara mati-in kar se kuhanja tiče naj vem da sm totalno nesposobna.Ma sam mislte si.Ko je bil star par mescev sem ga v jasli vpisala a ja še prej sm sina rodila in ko smo šli na svoje glej ga vraga tud kuhat sm znala.user posted image


mamica njegova meni je govorila še po parih mesecev ko sva se spoznale da jo je strah da ne bi jaz rodila in pobegnila z otrokom user posted image pa tudi on tega ve ker tudi njemu je rekla,če se je mami pa oči ločila in je šla stran od njega pa še ne pomeni da sem jaz ista ko ona recimo


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Mamini sinčki..???
5.12.2009 10:32:41   
viroza
Glej fint je ogromno sam mal preštudiraj kako in kaj.Kar se pa otroka tiče.Če pride do ločitve ma ni šans da dobi otroka.Pa naj reče kdo kar če.In na take fore se ne oziraj ker zame je to izsiljevanje.Če je ona vse zafurala kje piše da boš ti.Je pa res da radi popravljajo svoje napake na vnukih.

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Mamini sinčki..???
5.12.2009 12:19:24   
poli*
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Meni so povedali že ko sm bla noseča da če sm prava ženska bom imela sina  kot da je od tebe odvisno,da ko končam porodniško bo varstvo prevzela ona-stara mati-in kar se kuhanja tiče naj vem da sm totalno nesposobna.Ma sam mislte si.Ko je bil star par mescev sem ga v jasli vpisala a ja še prej sm sina rodila in ko smo šli na svoje glej ga vraga tud kuhat sm znala.user posted image

Dobra si, da si 2 leti zdržala pri njih. Verjetno bi morala že na začetku popokat

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Mamini sinčki..???
5.12.2009 12:48:47   
viroza
Draga moja jaz vztrajam že 8 leto in molim boga da bo našel palco tudi zanjo.Kar se pa tašče tiče pa kapo dol.Moža je zgubila čez noč in ostala sz 2 otrokoma inuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image taščo-staro materjo mojga moža.Če je ona preživela bom tud jaz.Sam  da dam stari kontra.

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Mamini sinčki..???
7.12.2009 9:25:48   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Mi smo bli vsi skupaj prib.2 leti. Dokler se nista mož in tašča postavla na mojo stran je bil kažin. Zdej kuham sama če je treba tudi tašči -včasih.Nikoli pa ne boš vsem ugodila. Dobre živčke ti želim.user posted image
mene pa je nadrla v nedeljo da nisem rekla da pridem na kosilo in kaj bova jedla jo je skrbela,tak da starši njegovi sta šla jest ven in sta tudi sporočila da bosta kmal doma jaz sem pa spekla ribe pa sma imela kosilo


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Mamini sinčki..???
7.12.2009 9:29:03   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Draga moja jaz vztrajam že 8 leto in molim boga da bo našel palco tudi zanjo.Kar se pa tašče tiče pa kapo dol.Moža je zgubila čez noč in ostala sz 2 otrokoma inuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image taščo-staro materjo mojga moža.Če je ona preživela bom tud jaz.Sam  da dam stari kontra.

dobra si user posted image sej jaz imam ful zivce, me je včeraj nadrla ampak iz principa sem še ostala in nisem šla,sem kuhala sama za nas in potem ko je prišla niti 5 minut nisem več bla tam in sem šla  pa sigurno  VE da neki ni vredu da sem kar šla, ker včas sem še kako uro bla.


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Mamini sinčki..???
7.12.2009 9:37:08   
pridna_janja
mamica njegova mi je včeraj rekla da naj ga vzagajam po svoje da če bo treba jest piščanca celo leto da ga bo jedu čeprav on ima rad svinsko meso in tudi mi je rekla če bo lačen ne bo nikol povedu ali če ne bo dobro za jest tudi nikol ne bo reku bo pa pojedu he he he he Kaj jee mislila s tem???????.

Joj včeraj sem imela debato znjo nisem se dala user posted image user posted image user posted image user posted image čeprav mee je čudno gledala meni je vseeno itak zdej delam na tem da se bom vzela v roke.

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Mamini sinčki..???
7.12.2009 19:36:06   
viroza
Kaj pa manjka piščancu?Sej sm ti povedala kako to zgleda in probaj še ti.Pa tvojga malo stisni vkot in naj vendar pokaže mamici da si ti zdej prva. Si pa lepo začela masirat taščico. BRAVOuser posted image

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Mamini sinčki..???
7.12.2009 20:26:13   
mateyka
ne štekam - kaj pa govedina, teletina, puran, ribice vse sorte, lignji itd? a to pa ne spada v prehrano - samo pišče al pa svinja? kaj je tvoja tašča v tega pujsa zapela? po moje misli, da ma tam velik + pri tvojem , ker ga ti ne maraš user posted image

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Mamini sinčki..???
7.12.2009 22:26:23   
ajsek
Sploh ne razumem, v čem je tu problem. Kaj pa njegovo mamo briga, kakšno meso vidva jesta? In če je mož takšna mevža, da globoko v sebi trpi zaradi piščanca, pa ne upa naglas povedat, je to čisto njegov problem.
Jaz zaradi take traparije res ne bi izgubljala časa in besed, ker se mi ne zdi vredno. Taščo veliko bolj učinkovito postaviš na njeno mesto, če ji daš vedet, da z njo o svoji kuhi sploh ne misliš razpravljat, kot če se spuščaš v brezvezne debate o jedilniku.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Mamini sinčki..???
8.12.2009 10:24:28   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Kaj pa manjka piščancu?Sej sm ti povedala kako to zgleda in probaj še ti.Pa tvojga malo stisni vkot in naj vendar pokaže mamici da si ti zdej prva. Si pa lepo začela masirat taščico. BRAVOuser posted image


zdej je še on malo začel drzat zmano samo ko sem jaz tam,nevem pa kaj se dogaja ko nisem jaz tam


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Mamini sinčki..???
8.12.2009 10:27:01   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ne štekam - kaj pa govedina, teletina, puran, ribice vse sorte, lignji itd? a to pa ne spada v prehrano - samo pišče al pa svinja? kaj je tvoja tašča v tega pujsa zapela? po moje misli, da ma tam velik + pri tvojem , ker ga ti ne maraš user posted image



jaz ne jem pujseka ker sem imela enkrat alergijo in se mi je zamerilo drugač pa vsega jem,najbol pa imam rada ribe.On če nima pujseka na mizi malo čudno gleda tak da ga mamica njegova vedno razvaja z pujsekom jaz pa raje jem sam kruh ko pa da jem pujseka.


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Mamini sinčki..???
8.12.2009 11:21:19   
pridna_janja
jaz pa nevem kaj naj si mislim o temuser posted image tudi:včas jemo zunaj in ko gre domou še enkrat poje ker ga mamica čaka z večerjo in to čez eno uro .Zakaj user posted image user posted image user posted image mi ni jasno 

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Mamini sinčki..???
8.12.2009 12:36:58   
Gwendolen
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

jaz pa nevem kaj naj si mislim o temuser posted image tudi:včas jemo zunaj in ko gre domou še enkrat poje ker ga mamica čaka z večerjo in to čez eno uro .Zakaj user posted image user posted image user posted image mi ni jasno 


Hja, ker se boji razočarati mamico, a ne? Pa ne zna ji reči: ne. Tudi pri tako nedolžni in banalni stvari, kot je: ne, hvala, mami, sem že jedel. user posted image Mamica pa tudi veselo manipulira dalje, ker ve, da ona vodi barko.

Face it, punca, tip nima pospravljeno v odnosu z njo. Vendar tega ne moreš namesto njega narediti ti. Tvoja naloga je samo, da premisliš, koliko energije se ti splača vložiti v vse tole ...


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Mamini sinčki..???
8.12.2009 13:41:57   
ronja
jaz pa nevem kaj naj si mislim o temuser posted image tudi:včas jemo zunaj in ko gre domou še enkrat poje ker ga mamica čaka z večerjo in to čez eno uro .Zakaj user posted image user posted image user posted image mi ni jasno

Hehe, mame rade kuhamo za svoje potomceuser posted image . samo problem je, ko potomci odrastejo, mame bi pa še kar kuhale zanjeuser posted image . In so potem užaljene, če potomstvo to zavrne. Tašča je tudi kuhala za lubija, vendar ko je kosilo ostajalo, ker je pač že jedel, se je naučila, da nima smisla in sprejela, da si pač kuhava sama (takrat še nisva skup živela). nekaj časa se je samo jezila: "jaz ne bom več kuhala", pa ji je vedno odgovoril, da naj za njega res ne, ampak se dolgo ni dala. Ko je njegov brat šel v tujino in ni nihče pojedel kosila, se je pa vendarle naučila. Če pa bi vsakič pojedel, bi pa ziher kuhala še danes za celo familijouser posted image . Bogve, kako dolgo bom jaz posiljevala svoji tamaliuser posted image .

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Mamini sinčki..???
8.12.2009 16:26:35   
viroza
Za naššo staro mater je pujs kralj živali in če bi ga jedli10 krat na teden bi blo premalo. Z enmi mamicami paje tako da sam one vejo kaj je najbolše za njihove sinke.Pa si pomagaj

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Mamini sinčki..???
9.12.2009 9:05:33   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: Gwendolen

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

jaz pa nevem kaj naj si mislim o temuser posted image tudi:včas jemo zunaj in ko gre domou še enkrat poje ker ga mamica čaka z večerjo in to čez eno uro .Zakaj user posted image user posted image user posted image mi ni jasno 


Hja, ker se boji razočarati mamico, a ne? Pa ne zna ji reči: ne. Tudi pri tako nedolžni in banalni stvari, kot je: ne, hvala, mami, sem že jedel. user posted image Mamica pa tudi veselo manipulira dalje, ker ve, da ona vodi barko.

Face it, punca, tip nima pospravljeno v odnosu z njo. Vendar tega ne moreš namesto njega narediti ti. Tvoja naloga je samo, da premisliš, koliko energije se ti splača vložiti v vse tole ...



energijo ze imam samo ne za dolgo tako da zdej so prazniki in bom vidla kako in kaj.Vem da on je še kar mamin sinček in vedno še bo tak da zdej sem samo tiha in opazujem situacijo in en dan mi bo počil film in bom svoje povedala in naredila za vedno konc


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Mamini sinčki..???
9.12.2009 9:11:00   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Za naššo staro mater je pujs kralj živali in če bi ga jedli10 krat na teden bi blo premalo. Z enmi mamicami paje tako da sam one vejo kaj je najbolše za njihove sinke.Pa si pomagaj


to ti verjamem ker moja stara mama tudi samo pujseka jela in umrla od raka na crevesju stara je bla komaj 72 let in ko so zdravniki prepovedali jest mastno,ona pa še kar jela


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Mamini sinčki..???
9.12.2009 17:19:17   
viroza
Verjemi mi da se bom prej jaz stegnla ker jem solato kot ona ki je user posted image in samo meso.

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Mamini sinčki..???
10.12.2009 8:51:49   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Verjemi mi da se bom prej jaz stegnla ker jem solato kot ona ki je user posted image in samo meso.


zdej kao na velko so bolani user posted image zdej je pa treba bit res previden user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   [Brisano sporočilo]
14.12.2009 14:42:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pridna_janja)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?