|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
14.12.2009 14:48:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Mamini sinčki..???
14.12.2009 17:00:22   
viroza
Ej nas bo prej naš prijatelj pujs pobral kot user posted image gripa. Kaj pa taščica se je skulirala?

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Mamini sinčki..???
15.12.2009 9:14:46   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Ej nas bo prej naš prijatelj pujs pobral kot user posted image gripa. Kaj pa taščica se je skulirala?
pa jo ne jemlem resno več tak da če bo kaj rekla bo mi šlo cez eno useso notri cez drugo ven.


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Mamini sinčki..???
15.12.2009 9:17:27   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

he he he moj lahko bo bral tukaj ker ve da hodim na forume in tudi ve na katere ker mu morem povedat vse če ne je pa user posted image user posted image če se mu ne javim cel dan na telefon že rece da imam druzga ampak ne morem več po 2 ure klepetat na telef.me glava boli zaradi telefona on pa ne razume mi rece zakaj pa mene nikol ne boli glava user posted image glede njegove mamice ne rečem da je slaba to pa ne mislim da me ima rada samo me moti on ker mi vedno reče kaj bo mama rekla če ti ne prideš na obisk.Pa nikol ni imel dolgo vezo tako ko zdej (2,5 let)je imel pred mano eno punco ene 2 meseca potem dolgo nič.WAUUUU 15 let je pa kar lepo Čestitam!



a si resna?????????????

Pejt ti mal k psihiatru, da ti glavo spuca. Da moj to sam 1x reče pa ga iz bajte izselim, pa čeprav je nejgovauser posted image

sem že mela tazga psihiča, pa sem živela pri njem oz pri njegovih starših v stanovanju, pa sem raj kufre spokala.



sej res bom mogla it nekam ker mam res polno glavo vsega in me glava boli ker skos klicari po eno uro do 2 ure na dan.


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Mamini sinčki..???
15.12.2009 9:20:32   
pridna_janja
Vceraj mi je moj reku da moram za bozic pri njima bit in za novo leto ker pač je druzinski praznik ko je blo pa dan mrtvi nisem zmela tam it kaj pravite na to?Naj grem ali ne ?Vam povem da raje sem doma jem in grem malo s prijatelico na sprehod in potem pred tv ko da grem tam in da dela njegove ljubosumnosti scene ali mamica njegova da me bo pikala.

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Mamini sinčki..???
15.12.2009 9:49:31   
puppa

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

Vceraj mi je moj reku da moram za bozic pri njima bit in za novo leto ker pač je druzinski praznik ko je blo pa dan mrtvi nisem zmela tam it kaj pravite na to?Naj grem ali ne ?Vam povem da raje sem doma jem in grem malo s prijatelico na sprehod in potem pred tv ko da grem tam in da dela njegove ljubosumnosti scene ali mamica njegova da me bo pikala.



A ti še kar vztrajaš z njim? ne vem zakaj sploh sprašuješ tu gor.
Očitno ti paše, da nekdo dela tako s tabo in ima 100% nadzor nad tabo.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Mamini sinčki..???
15.12.2009 10:01:35   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: puppa


IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

Vceraj mi je moj reku da moram za bozic pri njima bit in za novo leto ker pač je druzinski praznik ko je blo pa dan mrtvi nisem zmela tam it kaj pravite na to?Naj grem ali ne ?Vam povem da raje sem doma jem in grem malo s prijatelico na sprehod in potem pred tv ko da grem tam in da dela njegove ljubosumnosti scene ali mamica njegova da me bo pikala.



A ti še kar vztrajaš z njim? ne vem zakaj sploh sprašuješ tu gor.
Očitno ti paše, da nekdo dela tako s tabo in ima 100% nadzor nad tabo.

priznam da res nekaj je narobe zmano da se vstrajam znjem verjetno vstrajam ker mi en dan pokaze da se trudi en dan pa spet vse narobe.Sprasujem za mnenje ker vcas obstaja nekaj takega da se da resit .Sem mu pisala sms da prejsni mesec sma se menla po telefonu 24 ur in da zdej je konc se ne bom menla vec znjem itd.in me je se kar klicu samo sem svoje mu povedala 3 minute je bil telefonski pogovor ukinjen upam da mi bo ratal.


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Mamini sinčki..???
15.12.2009 18:39:12   
viroza
Ej ma kaj maš totalnega psihiča?Za praznike pojdi voščit ker se spodobi ni pa treba cel dan tam viset.Kar se telefona tiče daj mu račun plačat pa bo.user posted image

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 11:47:01   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Ej ma kaj maš totalnega psihiča?Za praznike pojdi voščit ker se spodobi ni pa treba cel dan tam viset.Kar se telefona tiče daj mu račun plačat pa bo.user posted image


sej meni tudi to bi pasalo da grem voscit in takoj domou ker ne zelim tam bit zaradi drugih zadev.Glede racuna za mobitel itak bi placal ker ni velik za placat je samo 22 evro.Samo fora je ker on me klicari.

Včeraj me je klicu in sem spet samo par minut se menla pa sem prekinla upam da mi bo ratalo ker jaz 2 ure vsak dan na telefonu ne morem vec user posted image user posted image user posted image user posted image in me vprasa vceraj "zaradi telefona te glava boli?ni drug razlog?pa mi je se reku da sigurno je kak tip aktualen in zato nocem vec se menit znjem po telefonu.


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 12:05:03   
Petka09
Draga pridna_janja: samo eno ti bom rekla!

Zavedaj se, da moraš to zvezo pripeljati h koncu! Verjamem, da ne moreš nardit čez noč, ker si moraš pošlihtat psiho, vendar; temu MORA biti konec!

Ne trudi se, da bi kaj rešila, ne trudi se, da ga bi spremenila, ne trudi se z njegovimi domačimi... V glavnem... NE TRUDI SE VEČ!

Usmeri svoje misli izključno v to, da zadevi rečeš KONEC!! Potem pa boš pošlihtala in v red spravila tudi sebe!

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 12:37:22   
mate0ja
janja pet strani je napisanih na to temo. Res še nisi dobila tehtnega mnenja, ki bi te prepričal kaj moraš narediti?


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 12:45:20   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

janja pet strani je napisanih na to temo. Res še nisi dobila tehtnega mnenja, ki bi te prepričal kaj moraš narediti?



Dodajam samo malce bolj grobo še tole: če pa misliš še vedno vztrajati potem pa "šuti i trpi".
Ponavadi nisem groba ampak to, da pa nekdo samo jamra in ne naredi NIČ v smer, da bi se problem razrešil mi pa dvigne pritisk na 300!

(odgovor članu mate0ja)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 12:46:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja
Včeraj me je klicu in sem spet samo par minut se menla pa sem prekinla upam da mi bo ratalo ker jaz 2 ure vsak dan na telefonu ne morem vec user posted image user posted image user posted image user posted image in me vprasa vceraj "zaradi telefona te glava boli?ni drug razlog?pa mi je se reku da sigurno je kak tip aktualen in zato nocem vec se menit znjem po telefonu.



Moj odgovor nazaj bi bil: "Ja imaš prav dragi, res je nekdo drug aktualen, zato bom sedaj odložila." In to bi bilo to od najine "zveze". Še kolegici bi rekla, naj se nekje dobi z njim da en drugemu vrneva stvari če je potrebno.

joj ženske, kako se ene pustite, res bi vas bilo treba nabrcat v tazadnjo user posted image

(odgovor članu pridna_janja)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 13:54:42   
baguSka
ste že kdaj hodili z maminim sinčkom


ja.. z dvemi.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kako ga prepoznate ?


po odnosu z mamico.. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 13:57:13   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

grema ven jest in ko gre domou recimo čez 1 uro 2 mamica mu naštima jest in spet gre jest ali pa take stvari kot so naprimer, tudi to en mesec me ni blo tam na obisk in on mi reče kaj bo mamica rekla da ne prideš nič sem in da nikol ne spiš tukaj itd.




ooooooo đđđizzzzzssss!!! user posted image


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:01:56   
baguSka
za enkrat mu še ne zlikam ali pa perem sem pa kuhala tako da je jela tudi ona upam da ni imela pripomb za mojem hrptom :)


iiin ce jih je mela??? kuhas kot kuhas... jaooo.. se zdej mam v spominu, ko sem bla z bivsim in je ONA dala zeleno luc, ko je prvic prsla na vecerjo!!! user posted image user posted image user posted image in vse kar je ona rekla je blo sveto in vedno jo je blo treba za vsak drek klicat in skoz je mogla imet vse pod kontrolo, ko njega ni blo doma je celo (brez vprasanja) prisla 'k meni' spat in ce sva se skregale slucajno je vedno mela ona prav in bognedaj da bi se sploooooh skregale, ker ipak je to njegova mamica, ki je NAJBOLJSA na svetu!!!


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:02:35   
baguSka
Aja pa se to: ITAK VSAK TAK ZANIKA ODLOCNO IN JE CELO UZALJEN, CE MU RECES DA JE MAMIN SINKO!user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:06:00   
baguSka
he he he moj lahko bo bral tukaj ker ve da hodim na forume in tudi ve na katere ker mu morem povedat vse če ne je pa user posted image user posted image če se mu ne javim cel dan na telefon že rece da imam druzga ampak ne morem več po 2 ure klepetat na telef.me glava boli zaradi telefona on pa ne razume mi rece zakaj pa mene nikol ne boli glava user posted image glede njegove mamice ne rečem da je slaba to pa ne mislim da me ima rada samo me moti on ker mi vedno reče kaj bo mama rekla


Ja k da bi svojo zgodbo brala....


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:08:38   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Draga pridna_janja: samo eno ti bom rekla!

Zavedaj se, da moraš to zvezo pripeljati h koncu! Verjamem, da ne moreš nardit čez noč, ker si moraš pošlihtat psiho, vendar; temu MORA biti konec!

Ne trudi se, da bi kaj rešila, ne trudi se, da ga bi spremenila, ne trudi se z njegovimi domačimi... V glavnem... NE TRUDI SE VEČ!

Usmeri svoje misli izključno v to, da zadevi rečeš KONEC!! Potem pa boš pošlihtala in v red spravila tudi sebe!
hvala da me razumes da čez noč ne moram naredit konc,imaš pa prav glede moje psiho ker sem čisto zmedena.Hvala res se bom potrudila !


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:09:43   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

janja pet strani je napisanih na to temo. Res še nisi dobila tehtnega mnenja, ki bi te prepričal kaj moraš narediti?


se popolnoma strinjam z Petka09 !


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:11:58   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.


IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

janja pet strani je napisanih na to temo. Res še nisi dobila tehtnega mnenja, ki bi te prepričal kaj moraš narediti?



Dodajam samo malce bolj grobo še tole: če pa misliš še vedno vztrajati potem pa "šuti i trpi".
Ponavadi nisem groba ampak to, da pa nekdo samo jamra in ne naredi NIČ v smer, da bi se problem razrešil mi pa dvigne pritisk na 300!


NE bom več trpela sem že začela delat na tem!Še velik sem naredila da sem nehala se pogovarjat po  telefonu iz 2 ure vsak dan na 3 minute user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:12:05   
baguSka
tudi priznal mi je da je preveč navezan na mamo


opa! ok priznal je.. lepo bi blo, ce bi tud kej spremenil.. ampak ce bo pustil da mamica vodi igro, mu bo to precej tezko uspelo.. predvsem so za vse take fante krive mame!! in ce ima on voljo, da jo koncno 'preboli', naj zacne zivet brez nje... naj koncno prereze popkovino in oddide in zacne zivet svoj life, naj se postavi zase in naj bo odlocen! res da bo hudo, ampak drugace ne bo nikoli boljse...


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:15:35   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Draga pridna_janja: samo eno ti bom rekla!

Zavedaj se, da moraš to zvezo pripeljati h koncu! Verjamem, da ne moreš nardit čez noč, ker si moraš pošlihtat psiho, vendar; temu MORA biti konec!

Ne trudi se, da bi kaj rešila, ne trudi se, da ga bi spremenila, ne trudi se z njegovimi domačimi... V glavnem... NE TRUDI SE VEČ!

Usmeri svoje misli izključno v to, da zadevi rečeš KONEC!! Potem pa boš pošlihtala in v red spravila tudi sebe!
hvala da me razumes da čez noč ne moram naredit konc,imaš pa prav glede moje psiho ker sem čisto zmedena.Hvala res se bom potrudila !



ja cez noc res ne... ampak pr tebi se to ze vlece, kot berem!?

mora pa ti naredit klik... na silo ne bo NIC! tako kot on ne more na silo prerezat popkovine... in tudi ti je ne mores za njega, ker to je samo njegova odlocitev! tako kot je tvoja, ce bos vztrajala v vvezi in si naredila tako da ti bo fino (ceprav jaz ne vidim nacina kako) ali pa gres...

user posted image


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:15:50   
pridna_janja
hvala vama res mi veliko pomagate ker nimam na koga se obrnit,imam pa prijatelico samo ona ima druge probleme in zdrastvene težave tak da jo ne obremenujem stem user posted image

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:21:37   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

Draga pridna_janja: samo eno ti bom rekla!

Zavedaj se, da moraš to zvezo pripeljati h koncu! Verjamem, da ne moreš nardit čez noč, ker si moraš pošlihtat psiho, vendar; temu MORA biti konec!

Ne trudi se, da bi kaj rešila, ne trudi se, da ga bi spremenila, ne trudi se z njegovimi domačimi... V glavnem... NE TRUDI SE VEČ!

Usmeri svoje misli izključno v to, da zadevi rečeš KONEC!! Potem pa boš pošlihtala in v red spravila tudi sebe!
hvala da me razumes da čez noč ne moram naredit konc,imaš pa prav glede moje psiho ker sem čisto zmedena.Hvala res se bom potrudila !



ja cez noc res ne... ampak pr tebi se to ze vlece, kot berem!?

mora pa ti naredit klik... na silo ne bo NIC! tako kot on ne more na silo prerezat popkovine... in tudi ti je ne mores za njega, ker to je samo njegova odlocitev! tako kot je tvoja, ce bos vztrajala v vvezi in si naredila tako da ti bo fino (ceprav jaz ne vidim nacina kako) ali pa gres...

user posted image



res je da se vleče ker je reku da se bo popravil in sem mu dala priložnost in vidim da  se ni.tak da od nedelje se nisva vidla


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?