|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:21:57   
ronja
predvsem so za vse take fante krive mame!

Da taki postanejo, so res krive mame. da taki ostanejo, so pa krivi kar sami.

Janja, prijatelji si pomagamo med sabo - ti meni, jaz tebi sistem. Prave prijateljice ne obremenjuješ, če jo prosiš za nasvet ali tolažbo, čeprav tudi njej ni z rožicami postlano. Vsaj meni je bilo najbolj fajn, če so se prijatelji ravnotako obrnili name, četudi sem sama imela probleme. Je pa forum vseeno fajn, ker dobiš več mnenj in na različne načine napisano isto mnenje, pa potem nekaj že pride do tebe...

poizkusi ti narediti to, kar bi rada, da naredi on: prereži popkovino - od svojih staršev (vem, da si neodvisna, mislim "popkovino" v smislu, da se sekiraš, kaj bojo oni rekli, pa njihovi sosedje itd...) in od njega, da ne visiš več na njem oz. zavržeš "čustveno berglo", kot pravi Mišek. Tako mu daš lep zgled, da se to da in če bo hotel in imel moč, bo morda tudi sam to naredil. Prisilit ga pa ne moreš. Ampak če vsak igra svojo vlogo dalje, potem se gotovo ne bo nič spremenilo, ker ni nikjer neke potisne sile, potem pač vse kolesje teče dalje po ustaljenem tiru - z vsemi kregi okoli telefona vred...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:23:40   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

tudi priznal mi je da je preveč navezan na mamo


opa! ok priznal je.. lepo bi blo, ce bi tud kej spremenil.. ampak ce bo pustil da mamica vodi igro, mu bo to precej tezko uspelo.. predvsem so za vse take fante krive mame!! in ce ima on voljo, da jo koncno 'preboli', naj zacne zivet brez nje... naj koncno prereze popkovino in oddide in zacne zivet svoj life, naj se postavi zase in naj bo odlocen! res da bo hudo, ampak drugace ne bo nikoli boljse...


kje bo pa on zivel brez mamiceuser posted image user posted image user posted image sem mu zanc rekla pa je reku da itak v službi ima enkrat toplo hrano ne bi rabil kuhat doma bi si najel cistilko je reku da bi lahko prala in likala


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:29:43   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: puppa


IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

Pa nikol ni imel dolgo vezo tako ko zdej (2,5 let)je imel pred mano eno punco ene 2 meseca potem dolgo nič.



Čakaj, dve leti pa pol si z njim? Zakaj že? A te ima tip slučajno rad?
Pa sem jaz mislila, da sem nora, ko sem pol leta prenašala bivšega.

A res ne vidiš kaj ti dela? Kaj dela s tabo? A res ne vidiš, da te ne spoštuje niti malo? da si za njega samo "deklica, ki mora izpolnit vse njegove želje"?

Men je enkrat bivši izjavil, da je itak brezveze, da sem pri njem, če pa ne pritečem vsa vesela takoj k vratom, ko on pride iz službe. Jaz sem se pa takrat lih učila za en ful težek izpit (že tretjič in sem bila čist na koncu z živci).

Ko se prek študenta delala cel dan in sem zvečer prišla domov (k njemu) je bilo prvo kar mi je rekel: "A spet misliš tk grdo gledat? Pol rajš pojdi domov (k meni na dom)".

Res ne vem kaj mi je bilo, da sem dovolila, da tako dela z mano. Takega ravnanja ne bi smela prenašat nobena.Beži kar te nesejo noge. resno mislim. če to storiš danes, bo prepozno.


Tud jst nism vidla tega... in sem vztrajala v taki vezi skor 3 leta. Tud jst DANES ne vem zakaj tega vsega nisem vidla takrat, ampak vem pa DANES. Vsak 1x pride do tega slej ko prej... Kot nekdo pac rabi lekcijo v lifu.


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:32:17   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

predvsem so za vse take fante krive mame!

Da taki postanejo, so res krive mame. da taki ostanejo, so pa krivi kar sami.

Janja, prijatelji si pomagamo med sabo - ti meni, jaz tebi sistem. Prave prijateljice ne obremenjuješ, če jo prosiš za nasvet ali tolažbo, čeprav tudi njej ni z rožicami postlano. Vsaj meni je bilo najbolj fajn, če so se prijatelji ravnotako obrnili name, četudi sem sama imela probleme. Je pa forum vseeno fajn, ker dobiš več mnenj in na različne načine napisano isto mnenje, pa potem nekaj že pride do tebe...

poizkusi ti narediti to, kar bi rada, da naredi on: prereži popkovino - od svojih staršev (vem, da si neodvisna, mislim "popkovino" v smislu, da se sekiraš, kaj bojo oni rekli, pa njihovi sosedje itd...) in od njega, da ne visiš več na njem oz. zavržeš "čustveno berglo", kot pravi Mišek. Tako mu daš lep zgled, da se to da in če bo hotel in imel moč, bo morda tudi sam to naredil. Prisilit ga pa ne moreš. Ampak če vsak igra svojo vlogo dalje, potem se gotovo ne bo nič spremenilo, ker ni nikjer neke potisne sile, potem pač vse kolesje teče dalje po ustaljenem tiru - z vsemi kregi okoli telefona vred...



jaz ne živim pri starših in nisem navezana na njih šla sem od mamice stran ko sem bla stara 15 let,starši so ločeni že dolgo dolgo leta samo so pa v dobri odnosi,oče mi včas pomaga glede denarja,kuham sama perem si sama vse sama on pa res zivi pri starših in vse naredi mamica njegova(pere,kuha itd.)jaz celo hišo moram pospravljat on pa ima samo 2 sobe za pospravljat,v soboto sem pospravljala pa mi napiše sms če mi je dolg čas in sem rekla da ne da pač pospravljam in me je vseeno poklical in me motil več kot polure user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:33:16   
Klemy82
Janja, pa daj se ti enkrat vsedi dol sama s sabo pa se vprašaj- kaj imam jaz od takega tipa? Resno. Ponižuje te, nadzoruje te, NE, NIMA TE RAD, ne spoštuje te, mamin sinko je.... Resno se to vprašaj. Pa na list papirja si napiši, če slučajno najdeš en razlog, zakaj bi ti bila z njim. Potem si na drugi list papirja napiši, kaj vse te na njemu moti pa kaj vse ti je kdaj slabega naredil. In preštej razloge za in proti pa se zamisli sama nad sabo. Pa spakiraj pa pejd. Ne javljaj se mu na telefon, ne odpiraj mu vrat, če te nadleguje, ga prijavi in zahtevaj prepoved približevanja, samo idi stran.
No, čeprav, če bi hotela it stran, bi to že naredila, tako pa raje pišeš tu na forum, kak cepec je in kaj ti dela, ne narediš pa nič, da bi to spremenila. Sama veš, zakaj. A se res tako rada smiliš sama sebi, al kaj? raje se brcni v rit pa naredi nekaj, za boga milega, no.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:33:46   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

predvsem so za vse take fante krive mame!

Da taki postanejo, so res krive mame. da taki ostanejo, so pa krivi kar sami.



Delno se strinjam ja... 1x ko postanejo 'odrasli' bi se lahko postavili zase in rekli temu konec. Ampak kot so meni taki fantje znani, jim pac mamice ne pustijo da odrastejo... so res pod GLOBOKIM vplivom mame!! Ze od rojstva naprej... So pac na tak nacin vzgajani in niti ne vejo da to kar pocnejo v odnosu z mamico ni ok!! Tezko je full, se pa da ce se hoce...


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:35:20   
pridna_janja
Tud jst nism vidla tega... in sem vztrajala v taki vezi skor 3 leta. Tud jst DANES ne vem zakaj tega vsega nisem vidla takrat, ampak vem pa DANES. Vsak 1x pride do tega slej ko prej... Kot nekdo pac rabi lekcijo v lifu.


saj vidim da me razumeš in še druge punce me razumejo in sem vesela da mi pomagateuser posted image škoda ker niste blizu mene pa bi lažje v živo se odprla in vsega povedala


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:40:29   
ronja
janja, to sem mislila:
vem, da si neodvisna, mislim "popkovino" v smislu, da se sekiraš, kaj bojo oni rekli, pa njihovi sosedje itd...


baguska, hehe, lej, če lahko od mame, ki ji umre otrok "zahtevaš", da gre čez to in neha stokat in trpet, potem mislim, da je odrasti in odlepiti se od mamice mala malicauser posted image . pa če je mamica še tak zmajuser posted image .

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:41:28   
Klemy82
A veš, Janja, tudi jaz sem imela v življenju enega takega loja, veš. Da ne boš rekla, da kar nekaj lapam. Sem ga imela, ja, pa sem ga, ko mi je prišlo do malih možgan, kakšen je, lepo nabrcala v tazadnjo. Pa sem imela grozne probleme zaradi njega, ker mi je še eno leto moril pa me nadlegoval, tako da sem se ga rešila šele, ko sem se preselila pa zamenjala telefonsko številko. No, nisem se selila zaradi njega, ampak je tako naneslo. Me pa potem ni mogel več čakat pred blokom, skenslala sem pa tudi vse skupne prijatelje, da mu res ni mogel noben nič od mene povedat, kje sem in kaj delam, takrat sem se ga res rešila, ja. Je bilo težko, ampak mi je uspelo se ga rešit. In res, dokler sam en prideš do tega, da moraš kaj narediti, se ne zgodi samo od sebe nič.

_____________________________

Jst.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:41:47   
baguSka
ja janja.. te razumem.. vseeno pa v vajini vezi ne vidim lepe prihodnosti.. zelim ti samo to, da bi cimprej spoznala to tud sama in da odides lepsim casom naproti.. user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:43:07   
ronja
v soboto sem pospravljala pa mi napiše sms če mi je dolg čas in sem rekla da ne da pač pospravljam in me je vseeno poklical in me motil več kot polure


Janja, po temle stavku se nekak čuti, kot da ga nimaš kaj prav dosti rada. Nočem bit nesramna, samo če bi mene lubi poklical med pospravljanjem, tega res ne bi jemala kot motenje (ok, mi pač pospravljanje ni glih užitek, pa rajši z njim klepetamuser posted image )... pa sva 10 let skup... Če ti gre po 2 letih na živce vse to, potem si po moje z njim res samo še iz navade. Ampak verjemi, da je svet poln fajn fantov, ne bo te vsak drugi silil v spolnost ipd... Niso fantje tako slabi, res! jaz mam ful dobre izkušnje z njimi, recimo...

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:44:04   
baguSka
baguska, hehe, lej, če lahko od mame, ki ji umre otrok "zahtevaš", da gre čez to in neha stokat in trpet, potem mislim, da je odrasti in odlepiti se od mamice mala malicauser posted image . pa če je mamica še tak zmajuser posted image


to je stvar vskega posameznika... in otrokom, katerim mame NE PUSTIJO odlepiti se od sebe, verjamem da je tezko!! in jaz osebno nikoli od nikogar nicesar ne zahtevam, niti ne pricakujem... vsakemu pa seveda povem svoje mnenje in tudi vsakemu stojim ob strani!


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:48:46   
baguSka
jaz osebno bi v taki situaciji kot terapevt, najprej 'pomagala' njegovi mami... da bi si koncno prisla na jasno, da njen fantek to ni vec in da je sedaj odrasla oseba, ki rabi samostojnost, katere mu ona nikoli ni dala!! take mame se pac ne zavedajo kaj pocnejo s svojim pocetjem... da samo skodijo svojemu otroku in nic drugega!

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:48:52   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Janja, pa daj se ti enkrat vsedi dol sama s sabo pa se vprašaj- kaj imam jaz od takega tipa? Resno. Ponižuje te, nadzoruje te, NE, NIMA TE RAD, ne spoštuje te, mamin sinko je.... Resno se to vprašaj. Pa na list papirja si napiši, če slučajno najdeš en razlog, zakaj bi ti bila z njim. Potem si na drugi list papirja napiši, kaj vse te na njemu moti pa kaj vse ti je kdaj slabega naredil. In preštej razloge za in proti pa se zamisli sama nad sabo. Pa spakiraj pa pejd. Ne javljaj se mu na telefon, ne odpiraj mu vrat, če te nadleguje, ga prijavi in zahtevaj prepoved približevanja, samo idi stran.
No, čeprav, če bi hotela it stran, bi to že naredila, tako pa raje pišeš tu na forum, kak cepec je in kaj ti dela, ne narediš pa nič, da bi to spremenila. Sama veš, zakaj. A se res tako rada smiliš sama sebi, al kaj? raje se brcni v rit pa naredi nekaj, za boga milega, no.



mislim da me ima resno rad pa mi skos govori da me ima rad je pa ful ljubosumen in obsedan zmano zato je tak do mene in to mu skos povem.Ne bom se več pustila da dela tako zmano res ne.Glede telefona je ze zriktano,mislim da bo tudi problem ko bo vsega bral tukaj ker ve kjera sem in ve na katere forume hodim.Uglavnem res sem se odločila in sse ne bom dala dost sem imela glavobole.


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:53:44   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

A veš, Janja, tudi jaz sem imela v življenju enega takega loja, veš. Da ne boš rekla, da kar nekaj lapam. Sem ga imela, ja, pa sem ga, ko mi je prišlo do malih možgan, kakšen je, lepo nabrcala v tazadnjo. Pa sem imela grozne probleme zaradi njega, ker mi je še eno leto moril pa me nadlegoval, tako da sem se ga rešila šele, ko sem se preselila pa zamenjala telefonsko številko. No, nisem se selila zaradi njega, ampak je tako naneslo. Me pa potem ni mogel več čakat pred blokom, skenslala sem pa tudi vse skupne prijatelje, da mu res ni mogel noben nič od mene povedat, kje sem in kaj delam, takrat sem se ga res rešila, ja. Je bilo težko, ampak mi je uspelo se ga rešit. In res, dokler sam en prideš do tega, da moraš kaj narediti, se ne zgodi samo od sebe nič.


jaz sem ga predstavila prijatelicam in bivši ga pozna  in sodelavci ga poznajo on mi ni nobenga prijatelja predstavil nikol pa sma ze 2leti popol skupaj zaradi tega ker je obseden zmano in ljubosumen niti nevem če ima kakega prijatelja nimam pojma


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:55:23   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ja janja.. te razumem.. vseeno pa v vajini vezi ne vidim lepe prihodnosti.. zelim ti samo to, da bi cimprej spoznala to tud sama in da odides lepsim casom naproti.. user posted image

hvala res da me razumes user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:58:17   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Jaz osebno bi pobrala šila in kopita. Ne danes, ampak že včeraj.

Tipično mamino dete, popolnoma nesamostojno. On in mami čisto lepo vozita skupaj, samo vsak od njiju ima en problem:

njegov problem je ta, da pač potrebuje sex in tega mu mati pač ne more dati
njen problem je ta, da pač potrebuje vnuke in potrebuje neko maternico

Torej je treba najti primerno luknjo in maternico za zadovoljitev zgoraj navedenih potreb. Žal mi je, če zvenim grobo, ampak prav za to gre. Ta luknja in maternica ni in ne sme biti samostojna oseba, temveč ubogljiva lutka, ki ne bo motila sožitja, v katerem sinko živi z mamo. On ne potrebuje nič novega v življenju, ker je vse tako, kot je treba, ona ne želi da sin odraste in si najde družico.

Zato je ona vsa prijazna do tebe, ker te vzgaja. Ker hoče vnuke. Potem pa: če boš delala tako, kot ti bosta onadva rekla, v redu, drugače pa: vnuka sem, ti se pa poberi. Ona bo imela sinka in vnukeca, on si bo pa že kakšno priložnostno luknjo našel, če bo sila.

Kaj hočem povedati? Ti si 'še najboljše' kar se je dalo najti 'na tržišču' (punce so danes res grozne), čeprav imaš tudi ti 'ogromno napak'. Zato te je treba nadzirati, stalno nazirati. Zato moraš pokazati telefonske izpiske in biti 24/7 na razpolago.

Tipček je totalno nesamozavesten. Boji se, da boš ušla, zato poostruje nadzor. To je tudi očitno njegov način razmišljanja, tako si on predstavlja imeti partnerko: robota, ki ga bosta programirala skupaj z mamo. Ker takih robotov še ne prodajajo, je treba disciplino doseči drugače.

Lepo te prosim. Nihče nima pravice, da ti telefonari cele dneve, samo zato, da te nadzira. Telefoni niso za to. Če ti ima kaj za povedati, naj te obišče, pojdita ven, na sprehod in podobno. Nihče nima pravice preverjati tvojih telefonskih izpiskov, razen mogoče Interpola, če bi sumili, da si kakšen mednarodni terorist, pa še to ne brez naloga. In ko ti krši ustavne pravice, zraven vseeno še namiguje, da prav gotovo poznaš način, da podtalno komuniciraš s sovražnikom. Mislim, ta je bolj paranoičen od Stalina.

In čisto prav imaš, da nočeš k njim. Intima je intima in res ne vem, zakaj bi morali biti drugi seznanjeni, kdaj sta seksala. Preseliti se k tašči in si z njo deliti kopalnico in kuhinjo? Mi ne pade na kraj pameti. To ni samostjno življenje. Gospodek bo tako imel zagotovljen reden seks in stalni nadzor, mamica bo lahko nadaljevala z vzgojo.

Samostojno življenje je, ko gre par na svoje in se vsak od njiju zaveda, da so starši starši, partner pa partner. Kot bi rekel moj tast: moški mora vedeti, da je mama mama, žena pa žena.

Odločitev je seveda tvoja. In ne se slepiti: on se ne bo nikdar spremenil. Vsekakor ne na bolje.

jaz mu pokažem izpisek telef.pogovorov ker mi ne verjame da samo znjem se pogovarjam po telef.hvala res si mi malo odprla oči zdej bom vzela stvar v roke pa bom vidla kako naprej ker res tega ne prenesem več



Wau. Kok ti je fino napisala tole... user posted image Ti citiram, da se mal spomnes spet.user posted image


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 14:59:46   
baguSka
niti nevem če ima kakega prijatelja nimam pojma


??????? kaj????? po dveh letih in pol niti ne ves ce ima kaksnega prijatelja??? a ti sploh kej ves o njemu al samo tisto kar ti sam pove???? o đizs.... tko pa se pr men ni blo.... user posted image


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 15:01:35   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

v soboto sem pospravljala pa mi napiše sms če mi je dolg čas in sem rekla da ne da pač pospravljam in me je vseeno poklical in me motil več kot polure


Janja, po temle stavku se nekak čuti, kot da ga nimaš kaj prav dosti rada. Nočem bit nesramna, samo če bi mene lubi poklical med pospravljanjem, tega res ne bi jemala kot motenje (ok, mi pač pospravljanje ni glih užitek, pa rajši z njim klepetamuser posted image )... pa sva 10 let skup... Če ti gre po 2 letih na živce vse to, potem si po moje z njim res samo še iz navade. Ampak verjemi, da je svet poln fajn fantov, ne bo te vsak drugi silil v spolnost ipd... Niso fantje tako slabi, res! jaz mam ful dobre izkušnje z njimi, recimo...




se me ne bi motlo če bi pač klical in vprašal nekaj in kmal prekinil on pa klice in potem me psihično unicuje naprimer:"se z drugim pogovarjas po mobitelu zame nimaš časa ali pa si šla kam ven zame pa nimaš časa pa take stvari.Take stvari ne morem več poslušat ker je obseden zmano in ko se vozimo me skos za roko drzi ko da pobegnem iz avta ven,namest da drzi volan z obema rokam pa mene drzi skos za roko mi ne pusti dihat tudi če grem k njemu če bi blo po njegovem bi pa kar za roko skos me drzal kar med kosilo


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 15:06:48   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

niti nevem če ima kakega prijatelja nimam pojma


??????? kaj????? po dveh letih in pol niti ne ves ce ima kaksnega prijatelja??? a ti sploh kej ves o njemu al samo tisto kar ti sam pove???? o đizs.... tko pa se pr men ni blo.... user posted image



ne poznam nobenga prijatelja njegovega mi ni nobenga predstavil samo starše in sestricne njegove pa staro mamo pa vem kje je doma in kje je v službi ker pač bivši moj je tudi tam delal,sodelavce njegove poznam ker mi je bivši vse predstavil on čisto nobenga user posted image res nevem če ima kakega prijatelja


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 15:13:11   
pridna_janja
ko bo pa vidu da sem vse vam zaupala nevem kaj bo user posted image user posted image user posted image naj vidi da je mamin sinček sej je že priznal jaz ne zdržim več dost mi je blo tega


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 15:19:31   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Janja, pa daj se ti enkrat vsedi dol sama s sabo pa se vprašaj- kaj imam jaz od takega tipa? Resno. Ponižuje te, nadzoruje te, NE, NIMA TE RAD, ne spoštuje te, mamin sinko je.... Resno se to vprašaj. Pa na list papirja si napiši, če slučajno najdeš en razlog, zakaj bi ti bila z njim. Potem si na drugi list papirja napiši, kaj vse te na njemu moti pa kaj vse ti je kdaj slabega naredil. In preštej razloge za in proti pa se zamisli sama nad sabo. Pa spakiraj pa pejd. Ne javljaj se mu na telefon, ne odpiraj mu vrat, če te nadleguje, ga prijavi in zahtevaj prepoved približevanja, samo idi stran.
No, čeprav, če bi hotela it stran, bi to že naredila, tako pa raje pišeš tu na forum, kak cepec je in kaj ti dela, ne narediš pa nič, da bi to spremenila. Sama veš, zakaj. A se res tako rada smiliš sama sebi, al kaj? raje se brcni v rit pa naredi nekaj, za boga milega, no.



mislim da me ima resno rad pa mi skos govori da me ima rad je pa ful ljubosumen in obsedan zmano zato je tak do mene in to mu skos povem.Ne bom se več pustila da dela tako zmano res ne.Glede telefona je ze zriktano,mislim da bo tudi problem ko bo vsega bral tukaj ker ve kjera sem in ve na katere forume hodim.Uglavnem res sem se odločila in sse ne bom dala dost sem imela glavobole.



Draga moja, tole ni nobena ljubezen. In tudi tisto, kar tebi v podpisu piše ni ljubezen. Žal. Ko boš to dojela, potem boš lahko delala na sebi in na tem, da se ga rešiš. In to, da tebe boli glava od mobitela, je še najmanjši problem, ki ga imaš. Ampak na žalost, do tja, da boš prišla do tega spoznanja, imaš pa še veliko za prehodit. Nimam ti več kaj drugega za rečt kot SREČNO!


_____________________________

Jst.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 15:29:53   
puppa

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

ko bo pa vidu da sem vse vam zaupala nevem kaj bo [image]


Janja, ko se ga boš nehala bat, boš lahko začela reševat stvari.

V nasprotju z drugimi, pa sem sama mnenja, da je prav da pišeš na forum, saj s tem razčiščuješ stvari v svoji glavi in poleg tega dobiš še en drug pogled.

Tudi sama sem, ko sem bila z bivšim velikokrat napisala kaj na forum (ne na RR) in spraševala in brala druga mnenja. In šele potem mi je kapnilo, da tako obnašanje ni normalno. Da sem pravzaprav bedak, ker se pustim poniževat. Ampak ok, je trajalo kak mesec, mogoče dva, da sem dojela.

Spomnim se, da sem mu povedala, da je med nama konec, ko me je peljal na železniško postajo, ker si drugače nisem upala (pa fizično ni bil nasilen do mene nikoli, ampak preprosto sem se ga bala, ker je bil psihično toliko nasilen).
Itak je v sekundi znorel in mi vrgel pod nos, da tako ne vem kaj bi rada in, da itak v življenju ne bom nikoli srečna.
Do tedaj sem spoznala, da je tak pač njegov obrambni mehanizem, ko kaj ni po njegovo - začne žalit, vpit, poniževat. Tak je bil tudi v odnosu do lastnih staršev - tudi do njegove mamice, ki je seveda takoj ko je sine začel vpit in poniževat naredila vse, samo da je nehal. In to je bilo zadnjič da sem ga videla.

Veš... ko boš enkrat zbrala dovolj poguma, da končaš, bodi pripravljena na vse - tudi na jok, zasledovanje, grožnje, klice nonstop. samo lepo prosim NE SE PUSTIT.


(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 15:42:17   
baguSka
Veš... ko boš enkrat zbrala dovolj poguma, da končaš, bodi pripravljena na vse - tudi na jok, zasledovanje, grožnje, klice nonstop. samo lepo prosim NE SE PUSTIT.


Jst pa moram rect da sem bla ZELO POZITIVNO presenecena, ko sem mu predlagala razid!! Je pa res, da sem precej dolgo pripravljala teren... midva npr sva ostala v ZELO dobrih odnosih.


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 17:12:19   
viroza
Ej janja ta je pa kruta da se ga bojiš.A po njegovem bi mogla bit v vitrini in njega gledat?Po drugi strani pa mislim da ti je kakšna čisto malo fouš-občasno-ker nam manjka tako crklanje.Morda ne vtako obsežni obliki.Pa postavi se v moj položaj. 24 ur na dan samo z mislimi na lovu da ne rečem kolko tega je zares , vse nedelje prazniki grejo v maloro zaradi tega. Pa je tadrugo sr....Pa ti meni povej kaj naj nardim?

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?