|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 17:31:14   
puppa

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Veš... ko boš enkrat zbrala dovolj poguma, da končaš, bodi pripravljena na vse - tudi na jok, zasledovanje, grožnje, klice nonstop. samo lepo prosim NE SE PUSTIT.


Jst pa moram rect da sem bla ZELO POZITIVNO presenecena, ko sem mu predlagala razid!! Je pa res, da sem precej dolgo pripravljala teren... midva npr sva ostala v ZELO dobrih odnosih.



Baguska, tak je bil tudi moj namen, ko sem prvič končala najino zvezo (prvič pravim zato, ker tedaj sem jo resda končala, ampak z mislijo da bova ostala prijatelja, tip si je pa to razlagal čisto po svoje in v končni fazi dojel, da sva midva še vedno skupaj in se tako tudi obnašal). Drugič sem mu povedala na način, ki sem ga opisala zgoraj. In šele tedaj mu je potegnilo.

Neumno se truditi ostati prijatelj, če ti ni do tega oz. če si tip to razlaga po svoje pa imaš samo sranje potem.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 17:36:23   
puppa

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Ej janja ta je pa kruta da se ga bojiš.A po njegovem bi mogla bit v vitrini in njega gledat?Po drugi strani pa mislim da ti je kakšna čisto malo fouš-občasno-ker nam manjka tako crklanje.Morda ne vtako obsežni obliki.Pa postavi se v moj položaj. 24 ur na dan samo z mislimi na lovu da ne rečem kolko tega je zares , vse nedelje prazniki grejo v maloro zaradi tega. Pa je tadrugo sr....Pa ti meni povej kaj naj nardim?



Fauš?user posted image

Pa o kakem crklanju ti govoriš? To, da jo ves čas hoče držat za roke zame ni crklanje ampak teror. samo druga oblika nenehnega nadzora nad človekom.

Janja, kako se pa obnaša ko sta v javnosti? S prijatelji, kolegi? A kaj spremeni obnašanje do tebe takrat? Al se obnaša isto kot kadar sta sama?

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Mamini sinčki..???
16.12.2009 18:10:26   
viroza
Sej sm napisala da ne v tako obseži obliki.Če je preveč jeuser posted image   če pa ni nič pa spet narobe. 

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Mamini sinčki..???
17.12.2009 8:54:21   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: puppa


IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

ko bo pa vidu da sem vse vam zaupala nevem kaj bo [image]


Janja, ko se ga boš nehala bat, boš lahko začela reševat stvari.

V nasprotju z drugimi, pa sem sama mnenja, da je prav da pišeš na forum, saj s tem razčiščuješ stvari v svoji glavi in poleg tega dobiš še en drug pogled.

Tudi sama sem, ko sem bila z bivšim velikokrat napisala kaj na forum (ne na RR) in spraševala in brala druga mnenja. In šele potem mi je kapnilo, da tako obnašanje ni normalno. Da sem pravzaprav bedak, ker se pustim poniževat. Ampak ok, je trajalo kak mesec, mogoče dva, da sem dojela.

Spomnim se, da sem mu povedala, da je med nama konec, ko me je peljal na železniško postajo, ker si drugače nisem upala (pa fizično ni bil nasilen do mene nikoli, ampak preprosto sem se ga bala, ker je bil psihično toliko nasilen).
Itak je v sekundi znorel in mi vrgel pod nos, da tako ne vem kaj bi rada in, da itak v življenju ne bom nikoli srečna.
Do tedaj sem spoznala, da je tak pač njegov obrambni mehanizem, ko kaj ni po njegovo - začne žalit, vpit, poniževat. Tak je bil tudi v odnosu do lastnih staršev - tudi do njegove mamice, ki je seveda takoj ko je sine začel vpit in poniževat naredila vse, samo da je nehal. In to je bilo zadnjič da sem ga videla.

Veš... ko boš enkrat zbrala dovolj poguma, da končaš, bodi pripravljena na vse - tudi na jok, zasledovanje, grožnje, klice nonstop. samo lepo prosim NE SE PUSTIT.




hvala resuser posted image sej me je vceraj vprašal ce sem se njegova in sem rekla ne in še takoj je reku aha je kak novi prišel in itd.In je reku da bo vidu če pridem na božično vecerjo če ne še bo vedu da je konc :) jezen je zaradi tega ker se ne pogovarjava vec po telefonu samo ene par sekund sem se pogovarjala.


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Mamini sinčki..???
17.12.2009 8:56:47   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Veš... ko boš enkrat zbrala dovolj poguma, da končaš, bodi pripravljena na vse - tudi na jok, zasledovanje, grožnje, klice nonstop. samo lepo prosim NE SE PUSTIT.


Jst pa moram rect da sem bla ZELO POZITIVNO presenecena, ko sem mu predlagala razid!! Je pa res, da sem precej dolgo pripravljala teren... midva npr sva ostala v ZELO dobrih odnosih.

Z bivšim nikol nisem se toliko pogovarjala po telefonu in ni bil tak ko ta ko če ni po njegovem je ze kak novi in z bivsim sma ostala res dobra prijatelja


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Mamini sinčki..???
17.12.2009 9:01:47   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Ej janja ta je pa kruta da se ga bojiš.A po njegovem bi mogla bit v vitrini in njega gledat?Po drugi strani pa mislim da ti je kakšna čisto malo fouš-občasno-ker nam manjka tako crklanje.Morda ne vtako obsežni obliki.Pa postavi se v moj položaj. 24 ur na dan samo z mislimi na lovu da ne rečem kolko tega je zares , vse nedelje prazniki grejo v maloro zaradi tega. Pa je tadrugo sr....Pa ti meni povej kaj naj nardim?

odkar sem znjem malo kdaj nisem bla za vikend pri njem če sem mogoče delala ali pa bla bolana drugač če nisem šla je bil pa ful jezen in skos klicaril še ko sem bla bolana komaj sem govorila na telefon pa še vedno po njegovem bi morala z njem bit lani za bozic po vecerji še malo sem bla pri njem pa sem šla domou ker pač me je zima treslo drug dan sem že imela bronhitiss tak da sem 14 dni hudo bla bolana on pa po njegovem bi morala kar za novem letu bit pri njem jaz pa na antibiotikah in hudo bolana,vceraj mi je reku letos za bozic bos spet bolana user posted image user posted image user posted image me enostavno jeb..... v glavo in sem mu rekla nevem če bom bolana raje sem doma ko pa da me psihično uničujes


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   [Brisano sporočilo]
17.12.2009 9:03:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pridna_janja)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Mamini sinčki..???
17.12.2009 9:07:21   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: puppa


IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Ej janja ta je pa kruta da se ga bojiš.A po njegovem bi mogla bit v vitrini in njega gledat?Po drugi strani pa mislim da ti je kakšna čisto malo fouš-občasno-ker nam manjka tako crklanje.Morda ne vtako obsežni obliki.Pa postavi se v moj položaj. 24 ur na dan samo z mislimi na lovu da ne rečem kolko tega je zares , vse nedelje prazniki grejo v maloro zaradi tega. Pa je tadrugo sr....Pa ti meni povej kaj naj nardim?



Fauš?user posted image

Pa o kakem crklanju ti govoriš? To, da jo ves čas hoče držat za roke zame ni crklanje ampak teror. samo druga oblika nenehnega nadzora nad človekom.

Janja, kako se pa obnaša ko sta v javnosti? S prijatelji, kolegi? A kaj spremeni obnašanje do tebe takrat? Al se obnaša isto kot kadar sta sama?


jaz ne poznam nobenega prijatelja njegovega nobenga mi ni predstavil nevem če ima kakega kolega ali prijatelja nimam pojma drugač ko sem pa jaz s kolegico pa je on zraven se nič ne dotika mene cisto uradno sva.Ko sva pa sama tudi če hocem z njegovem pesom na sprehod da grem sama takoj gre za mano ali pa če sem zuni takoj je zamano ali če sem pri njegovi mami takoj je zraven ma vse povsod je zraven in za roke me drzi ali pa za vrat niti ne morem dihat.Preden se poslavljam iz avta ven me kar za vrat drzi, ce se pa vozimo pa za roko in to vedno jaz pa znorim ker tako nisem bla vajena.Točno tako jaz mislim da me skos drzi za roko da je teror jaz mu recem naj mi da dihat in on rece da se boji da me zgubi pa take fore upali.


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Mamini sinčki..???
17.12.2009 10:27:00   
madela
Nisem se imela oglašat na to temo,ampak...
Janja,noČem biti groba,ampak ti si res potrebna enega dobrega psihistra. Pa koliko si ti sploh stara,no??
Stavke pišeš,kot da je tvoj iq na najnižni točki,da o tvojem razmišljanju in tvojih dejanjih ne pišem.
Si bila posiljena,žal res,ampak to ne poneumlja. Kje imaš pamet?

Če se vsaj malo ceniš,kot človek,kot ženska idi vstran od tega,poskrbi za svoje mentalno zdravje in boš videla,da je na tem svetu še dosti lepih stvari.

Mislim vsaki,ki ti je tukaj odpisala,odgovarjaš pritrdilno,pa še kljub temu vztrajaš v zvezi. In ja zveza se konča takoj v trenutku,potem je treba samo še prebolet in iti naprej,...ti pa tega nočeš.
Še kar vlečeš vse možne niti,da se nam predstaviš,kot najhujša žrtev,ampak ti povem,da si si v veliki večini kriva popolnoma sama.
Želim ti srečo in PAMETI!!!
Pa oprosti,če sem bila pregroba,ampak včasih je potrebno,da človek uvidi,da res dela narobe.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Mamini sinčki..???
17.12.2009 10:28:58   
diana 28
Ja zgleda, da je res zatrapan ....Oprosti ma jaz tebe res ne razumemuser posted image .... Kristalno jasno je, da ga sploh ne ljubiš in tu navajaš kako ti gre vse skupaj na živce in te obremenjuje.... Zakaj pa si z njim potem? ....Zakaj vztrajaš?.... Zakaj mu ne poveš, da je konec? ....

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Mamini sinčki..???
17.12.2009 10:35:35   
diana 28
IZVIRNO SPOROČILO: madela

Nisem se imela oglašat na to temo,ampak...
Janja,noČem biti groba,ampak ti si res potrebna enega dobrega psihistra. Pa koliko si ti sploh stara,no??
Stavke pišeš,kot da je tvoj iq na najnižni točki,da o tvojem razmišljanju in tvojih dejanjih ne pišem.
Si bila posiljena,žal res,ampak to ne poneumlja. Kje imaš pamet?

Če se vsaj malo ceniš,kot človek,kot ženska idi vstran od tega,poskrbi za svoje mentalno zdravje in boš videla,da je na tem svetu še dosti lepih stvari.

Mislim vsaki,ki ti je tukaj odpisala,odgovarjaš pritrdilno,pa še kljub temu vztrajaš v zvezi. In ja zveza se konča takoj v trenutku,potem je treba samo še prebolet in iti naprej,...ti pa tega nočeš.
Še kar vlečeš vse možne niti,da se nam predstaviš,kot najhujša žrtev,ampak ti povem,da si si v veliki večini kriva popolnoma sama.
Želim ti srečo in PAMETI!!!
Pa oprosti,če sem bila pregroba,ampak včasih je potrebno,da človek uvidi,da res dela narobe.






Se podpišem..... Prav to sem tudi jaz mislila napisati .....

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Mamini sinčki..???
17.12.2009 11:31:17   
pridna_janja
Sem  mu povedala včeraj da nisem več njegova tak da ne bom več vstrajala v taki veze.Hvala punce ker ste mi stale ob strani in upam da mi boste še, da lažje se postavim na noge.Če bo kaj težil ali kaj takega bom vam javila.Hvala vam!

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Mamini sinčki..???
17.12.2009 11:34:25   
pridna_janja
punce in vam povem da "ena članica" je on.

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Mamini sinčki..???
17.12.2009 13:46:50   
baguSka
Neumno se truditi ostati prijatelj, če ti ni do tega oz. če si tip to razlaga po svoje pa imaš samo sranje potem.


Ja ce on ne dojame, potem itak. Pr nama je blo verjetno drugac. Ker sva ze itak boljse funkcionirala kot prijatelja.


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Mamini sinčki..???
17.12.2009 13:48:54   
baguSka
In je reku da bo vidu če pridem na božično vecerjo če ne še bo vedu da je konc :)


in?? valda ne bos sla!!???? zdej mas idealno priliko!


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Mamini sinčki..???
17.12.2009 13:53:23   
baguSka
da si si v veliki večini kriva popolnoma sama


hmm.. jst bi tuki popravla in napisala kar v celoti!user posted image


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Mamini sinčki..???
17.12.2009 13:54:06   
baguSka
Zakaj mu ne poveš, da je konec?


Ja res bi lahko to nardila. ZASE IN ZANJ!!!


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Mamini sinčki..???
17.12.2009 13:55:16   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

punce in vam povem da "ena članica" je on.


in katera naj bi to bla!? da vidmo kaksni komentarji so padli....


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Mamini sinčki..???
17.12.2009 14:12:55   
baguSka
hmmm... viroza mogoce!?user posted image

_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Mamini sinčki..???
17.12.2009 16:09:39   
puppa

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

hmmm... viroza mogoce!?user posted image



Evo, isto sem sama posumila. Ker nobena ženska z zdravo pametjo ne bi napisala, da smo ženske ljubosumne, ker ima takega dedca, ker ji posveča tolk pozornosti!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Mamini sinčki..???
17.12.2009 20:49:27   
viroza
Sori dragice moje ne bo šlo.Sem ženska ki je nažalost "potrebna" nežnost in sem ji čisto malo fouš.Morda je blo vse skupaj narobe razloženo.Je...a.Ne strinjam se s takim maltretiranjem  še zdaleč ne in verjamem ji da se ga bo težko rešla.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Mamini sinčki..???
17.12.2009 23:07:14   
Colt
Sicer sem že par dni nazaj povedal vse kar sem mislil...morda še enkrat just 4 the record: Janja, delaj na sebi, razširi si obzorja, razširi si način razmišljanja in razširi si lastno spoštovanje. Ker tu se sedaj samo še smešiš. In kr prosiš po pomilovanju.  Daj, brcni se v rit in spokaj v RL ter tam naredi nekaj ZASE! Pa za hudiča, nikar ne bodi tako PRIDNA! Bodi poredna in rasti....!

Grega


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Mamini sinčki..???
23.12.2009 14:48:12   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Sicer sem že par dni nazaj povedal vse kar sem mislil...morda še enkrat just 4 the record: Janja, delaj na sebi, razširi si obzorja, razširi si način razmišljanja in razširi si lastno spoštovanje. Ker tu se sedaj samo še smešiš. In kr prosiš po pomilovanju.  Daj, brcni se v rit in spokaj v RL ter tam naredi nekaj ZASE! Pa za hudiča, nikar ne bodi tako PRIDNA! Bodi poredna in rasti....!

Grega



sem že poredna!tak da sem se vzela v roke in to kar fejst čeprav njemu še ni jasno.user posted image user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Mamini sinčki..???
23.12.2009 19:25:26   
viroza
No me prav zanima v kakšnem smisl si ratala poredna? A ja kaj tudi ti sumiš mene da sem tvoj predragi? 

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Mamini sinčki..???
23.12.2009 19:30:47   
ajsek
Zdaj, po tem zadnjem postu, te še jaz sumim user posted image

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?