|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamini sinčki..???
23.12.2009 19:38:53   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

No me prav zanima v kakšnem smisl si ratala poredna? A ja kaj tudi ti sumiš mene da sem tvoj predragi? 

Dokaj divji komentar...in seveda vija vaja ven...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Mamini sinčki..???
24.12.2009 13:41:13   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

No me prav zanima v kakšnem smisl si ratala poredna? A ja kaj tudi ti sumiš mene da sem tvoj predragi? 

Dokaj divji komentar...in seveda vija vaja ven...user posted image user posted image user posted image user posted image

Zakaj divji komentar. Če ne bi bla zenska in če bi mal brali nazaj bi pogruntali da sm samo ena zatežena gospodinja. Na konc koncev ni pomembno kaj jaz mislim važno da si je Janja pomagala na tak al na drugačen način.Lepe praznike vsem!user posted image Še posebej Pridni al pa poredni Janji!

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Mamini sinčki..???
24.12.2009 14:06:03   
SINEJA
Viroza,samo ti veš ali si res žensak ali moški.Tvoje oglašanje je lahko tudi "kamiflaža",a ne?Glede na datum tvoje včlanitve na Ringa Rajo in glede na moje detektivske sposobnosti pa.........si mislim svoje tako kot  marsikatera uporabnica tegale foruma.Mi pa vse skupi tlele diši po enem "zateženem psihiču",ki bi se ga sama(če bi bila na Janjinem mestu)dokaj hitro rešila.Pa brez zamere VIROZA!!!!

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Mamini sinčki..???
24.12.2009 14:36:29   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: SINEJA

Viroza,samo ti veš ali si res žensak ali moški.Tvoje oglašanje je lahko tudi "kamiflaža",a ne?Glede na datum tvoje včlanitve na Ringa Rajo in glede na moje detektivske sposobnosti pa.........si mislim svoje tako kot  marsikatera uporabnica tegale foruma.Mi pa vse skupi tlele diši po enem "zateženem psihiču",ki bi se ga sama(če bi bila na Janjinem mestu)dokaj hitro rešila.Pa brez zamere VIROZA!!!!
Nimam kaj mirt ker vsak ima pravico do svojega mišlenja.So pa tvoje detektivske sposobnosti na nuli.Sory.

(odgovor članu SINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Mamini sinčki..???
28.12.2009 9:54:36   
pridna_janja
ne se kregat zaradi mene uglavnem on je gor in vse to bere in so se začeli še bol problemi ko prej user posted image mam pa vse dost poln kufer vsega.Zame prazniki ne obstajajo!Vsem vam želim vesele praznike!Še vedno sem pridna janja :) Včas pa poredna!

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Mamini sinčki..???
28.12.2009 10:41:28   
Colt
Janja...daj prosim povej, kaj si v tem času storila, da ne bi več zasedala mesta predpražnika? Punce so si vzele čas in so ti veliko pametnega napisale...si kaj od tega upoštevala?

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Mamini sinčki..???
28.12.2009 11:17:48   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Janja...daj prosim povej, kaj si v tem času storila, da ne bi več zasedala mesta predpražnika? Punce so si vzele čas in so ti veliko pametnega napisale...si kaj od tega upoštevala?


nekaj sem pa res storila sem ga pustila čeprav zdej so se začele probleme.


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Mamini sinčki..???
29.12.2009 9:05:49   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Janja...daj prosim povej, kaj si v tem času storila, da ne bi več zasedala mesta predpražnika? Punce so si vzele čas in so ti veliko pametnega napisale...si kaj od tega upoštevala?


nekaj sem pa res storila sem ga pustila čeprav zdej so se začele probleme.



Pametna odločitev user posted image Zdaj pa vztrajaj,ne glede na probleme. Noben problem ni tako velik,da ne bi bil premagljiv!

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Mamini sinčki..???
29.12.2009 9:10:48   
mate0ja
Janja pa dej zamenjaj številko pejt vn s prijateljicami, najdi si hobi, zaposli svoje možgane in se ne pusti psihirat. Če pa ogroža tvojo varnost (fizično ali psihično) pa pokliči policijo. Oziroma kliči večkrat, če se ne bo spametoval. Slej ko prej bo fasal prepoved približevanja.




_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Mamini sinčki..???
29.12.2009 9:42:40   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

Janja pa dej zamenjaj številko pejt vn s prijateljicami, najdi si hobi, zaposli svoje možgane in se ne pusti psihirat. Če pa ogroža tvojo varnost (fizično ali psihično) pa pokliči policijo. Oziroma kliči večkrat, če se ne bo spametoval. Slej ko prej bo fasal prepoved približevanja.





samo eno prijatelico imam pa tista vse njemu pove,sama mi je rekla ko nisem se mu javila na telefon je njej težil na internet kje sem jaz pa nevem kaj še vsega.Druge prijatelice so me zapustile ko sem začela hodit znjem pa pri njemu sem bla cele vikende.Tak da zdej moram res začeti znova,za enkrat hodim v službo pa domou no pa kdaj pa kdaj s prijatelico (tista ko pove vse njemu)na sprehod.Res mi je ful hudo samo moram res nekaj začet na novo ker bom znorela.Fizično ne bo nič proti meni uporabljal ker sam dobro ve da bi dobil nazaj glede na mojo službo in poklic mislim da ne bi upal niti razmišljat,psihično oho to pa na veliko.Včeraj mi je napisal na gmail :Niso forumci bli skupaj znama 2let,5 jaz pa njemu sem napisala tudi oni ne bi mogli živet stabo na tak način !


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Mamini sinčki..???
29.12.2009 9:45:46   
eee35
V tem primeru to ni TVOJA prijatelica, ampak NJEGOVA....

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Mamini sinčki..???
29.12.2009 10:24:49   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: eee35

V tem primeru to ni TVOJA prijatelica, ampak NJEGOVA....
vem sem jih prepovedala da bo še kdaj kaj njemu omenjala kje sem jaz in skom sem jaz.Tudi nalašč sem z enim sodelavcem šla na večerjo pa njo sem seboj vzela in ni povedala ko jo je on spraševal user posted image user posted image user posted image tak da jo včas zdej probavam da vidim če bom še njo na stran dala in vseeno mi je če bo tukaj prebral


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Mamini sinčki..???
29.12.2009 10:26:29   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: madela


IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Janja...daj prosim povej, kaj si v tem času storila, da ne bi več zasedala mesta predpražnika? Punce so si vzele čas in so ti veliko pametnega napisale...si kaj od tega upoštevala?


nekaj sem pa res storila sem ga pustila čeprav zdej so se začele probleme.



Pametna odločitev user posted image Zdaj pa vztrajaj,ne glede na probleme. Noben problem ni tako velik,da ne bi bil premagljiv!


hvala in upam da mi boste še stale ob strani!


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Mamini sinčki..???
29.12.2009 10:33:45   
mate0ja
pol se pa vpiši na aerobiko, h gasilcem, druži se s sodelavci, ljudi, ki bi se radi družili s tabo je veliko, le poiskat jih mraš in seveda potem ne zanemarjat. Če boš hodila samo v službo in domov boš ratala zamorjena. Ne dovoli si tega. Pojdi med ljudi, oddajaj in sprejemaj pozitivno energijo. Naredi nekaj iz sebe. Mogoče se v kako šolo vpiši, tečaj, karkoli. Obnovi stara prijateljstva. Ne pusti, da gre življenje mimo tebe ne da bi ga živela. Prekratko je.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Mamini sinčki..???
29.12.2009 10:44:23   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

pol se pa vpiši na aerobiko, h gasilcem, druži se s sodelavci, ljudi, ki bi se radi družili s tabo je veliko, le poiskat jih mraš in seveda potem ne zanemarjat. Če boš hodila samo v službo in domov boš ratala zamorjena. Ne dovoli si tega. Pojdi med ljudi, oddajaj in sprejemaj pozitivno energijo. Naredi nekaj iz sebe. Mogoče se v kako šolo vpiši, tečaj, karkoli. Obnovi stara prijateljstva. Ne pusti, da gre življenje mimo tebe ne da bi ga živela. Prekratko je.


na aerobiko sem hodla pa sem nehala ker sem zbolela za bronhitis in potem nisem več šla pa še bivše prijatelice so nehale hodit.Glede gasilce hmmm to sem pa res razmišljala ker bi rada pomagala ljudem čeprav še zdej v tej moji službi tudi pomagam ljudjem in sem  se tudi menila z gasilcem  glih zanč ko je sava narasla pri nas in sma mogli vse spraznit ven iz kleti.Bi morala res se pozanimat glede gasilcev.Glede šole ne morem se vpisat ker imam tako službo da ne bi mogla user posted image user posted image pa tudi v šolo ne bi šla ker imam zelo dobro službo in drzavna je.Najbol se res bojim da bi postala zamorjena čeprav jaz sem zelo živa punca in komunikativna takoj bom šla pobrskat glede gasilce user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Mamini sinčki..???
29.12.2009 10:57:42   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja
hvala in upam da mi boste še stale ob strani!


Seveda ti bomo stale ob strani, saj za to smo tukaj aneuser posted image Ti samo natančno beri kaj ti pišemo in če boš 5% tega upoštevala, bomo zelo vesele ker bomo vidle tvoj napredek user posted image user posted image user posted image




_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Mamini sinčki..???
29.12.2009 10:59:40   
Anonimen
coltika???? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Mamini sinčki..???
29.12.2009 11:00:18   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja
hvala in upam da mi boste še stale ob strani!


Seveda ti bomo stale ob strani, saj za to smo tukaj aneuser posted image Ti samo natančno beri kaj ti pišemo in če boš 5% tega upoštevala, bomo zelo vesele ker bomo vidle tvoj napredek user posted image user posted image user posted image






user posted image user posted image user posted image ,

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Mamini sinčki..???
29.12.2009 11:00:24   
madela

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja
hvala in upam da mi boste še stale ob strani!


Seveda ti bomo stale ob strani, saj za to smo tukaj aneuser posted image Ti samo natančno beri kaj ti pišemo in če boš 5% tega upoštevala, bomo zelo vesele ker bomo vidle tvoj napredek user posted image user posted image user posted image





Pridna punčka user posted image user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Mamini sinčki..???
29.12.2009 11:02:52   
Colt
Sedaj pa se opravičujem, moram tampon zamenjati, ker me ženske mamo pač občasno enkrat na mesec obisk iz Krvavca...user posted image user posted image user posted image




_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Mamini sinčki..???
29.12.2009 11:06:22   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja
hvala in upam da mi boste še stale ob strani!


Seveda ti bomo stale ob strani, saj za to smo tukaj aneuser posted image Ti samo natančno beri kaj ti pišemo in če boš 5% tega upoštevala, bomo zelo vesele ker bomo vidle tvoj napredek user posted image user posted image user posted image





prav vesela sem res da mi stojite ob strani in tudi jaz bom vesela če mi bo lepše ko do zdej.Upoštevam vaše nasvete hvala res ste super punce in upam da mi bo ratalo.


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Mamini sinčki..???
29.12.2009 11:10:18   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja
res ste super punce in upam da mi bo ratalo.

Drži kot pribito. Res smo super punce user posted image Descov pa itak ni nobenega tu gor, ker so ti umazani divjaki vsi prezasedeni z varanjem in razmišljanjem kako bi še bl gospodovalno zategnili svojo ketno okol nas, njihovih ubogih punc. Pa čist vsi so isti, od prvega do zadnjega. Sem razmišljala da bi jih kr vse poslala na obvezno frontalno lobotomijo levega režnja možganov...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Mamini sinčki..???
29.12.2009 11:10:29   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Sedaj pa se opravičujem, moram tampon zamenjati, ker me ženske mamo pač občasno enkrat na mesec obisk iz Krvavca...user posted image user posted image user posted image





ti kar pejt user posted image user posted image user posted image upam da ne bo bivši moj tudi dobil teto ko bo bral he he he he kem mu nič ne uide


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Mamini sinčki..???
12.1.2010 9:39:30   
pridna_janja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vsem vam podarim eno rožico ko ste mi stale ob strani!

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Mamini sinčki..???
12.1.2010 10:10:59   
madela
Ja povej,če si se sploh rešila pekla? Je bila naša pomoč koristna zate...si kaj manj pridna? user posted image

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?