|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.12.2009 17:45:29   
mojcaz.
joj se opravičujem, da nisem prilepila povezave user posted image živemu se vse zgodi user posted image

http://www.montignac.mojforum.si/montignac-about367.html

tak zdaj pa bi moglo laufat user posted image user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
9.12.2009 21:31:52   
TomTaylor
Jz bi rada odložila 10-15 kilogramov. Ampak punce, tiste, ki še ne poznate Montignacovega načina prehranjevanja - to ni dieta v kateri bi drastično shujšal v kratkem času. Tako da bodite pripravljene, da bomo hujšale od 0,5 do max 1 kg tedensko in nič več. Pri tej "dieti" ne smeš biti lačen (zato je meni najljubšauser posted image ). Torej, za začetek (poleg študiranja gradiva) postavimo si realne cilje in določimo čas v katerem jih želimo doseči - upoštevajoč, da gredo kile dol za (samo) 2 do max 4 na mesec.

A se katera javi, da bo vodila evidenco glede hujšanja?

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
10.12.2009 10:11:14   
mojcaz.
Ja ta dieta je res idelana, da na dolgi rok izgubiš dosti kg in jih tudi obdržiš, ne pa pri drugih dietah ko na hitro izgubiš dosti kg, pol pa jih v kratkem času dobiš duplo nazaj.
Jaz nameravam do poletja shujšat kakih 10 kg, če bi pa bilo 15 pa tudi nebi imela nič proti user posted image

Ker imam trenutno dosti časa, lahko naredim seznamček evidence  naših USPEHOV user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
10.12.2009 10:34:39   
mojcaz.



user posted image SEZNAM NAŠEGA USPEHA S KILOGRAMI user posted image




VZDEVEK    KG OB ZAČETKU    ŽELJENI TEŽA (KG)     VMESNI REZULTAT

mojcaz.       75g                       60 kg (-15)                10.12.2009 -> 0 kg






ČE BOMO PRIDNE BODO TAKŠNI REZULTATI VIDNI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image







< Sporočilo je popravil mojcaz. -- 10.12.2009 10:36:24 >


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
10.12.2009 10:37:17   
mojcaz.
Nekak tak sem si jaz to zamislila,da bi lahko zgledlo. Če še ma kakšna kako idejo ali zamisle, naj kar kopira to in doda svoje ideje   za lažje ediventiranje, pa bi blo najboljše,da vsaka v enakih barvah piše te podatke, da se bo lažje opazilo kdaj je kira podala kakšne nove podatke, oziroma kdaj kera komentira.


user posted image UPAM, DA SE VAM VSAJ MALO DOPADE user posted image user posted image




_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
10.12.2009 10:59:32   
TomTaylor
user posted image SEZNAM NAŠEGA USPEHA S KILOGRAMI user posted image




VZDEVEK KG OB ZAČETKU ŽELJENI TEŽA (KG) VMESNI REZULTAT
mojcaz. 75g 60 kg (-15) 10.12.2009 -> 0 kg




TT    73 kg    60 kg (-13)                10.12.2009  0 kg



pa samo predlagam, da bi 1x mesečno/tedenskouser posted image poročale o izgubljenih kilogramih, da se vidi napredek ki nam bo v nadaljnjo vzpodbudo user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
10.12.2009 11:21:27   
mojcaz.




user posted image SEZNAM NAŠEGA USPEHA S KILOGRAMI user posted image




VZDEVEK    KG OB ZAČETKU    ŽELJENI TEŽA (KG)     VMESNI REZULTAT

mojcaz.       75 kg                       60 kg (-15)                10.12.2009 -> 0 kg
TT               73 kg                       60kg (-12)                 10.12.2009 -> 0kg





ČE BOMO PRIDNE BODO TAKŠNI REZULTATI VIDNI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image






< Sporočilo je popravil mojcaz. -- 10.12.2009 11:25:20 >


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
10.12.2009 11:24:40   
mojcaz.
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor



TT    73 kg    60 kg (-13)                10.12.2009  0 kg



pa samo predlagam, da bi 1x mesečno/tedenskouser posted image poročale o izgubljenih kilogramih, da se vidi napredek ki nam bo v nadaljnjo vzpodbudo user posted image



TT tudi jaz sem za to, da se enkrt na mesec uredi seznam, ker takrat bodo komaj vidni rezultati. user posted image user posted image user posted image Najboljše da najedmo neki datum, kjer bomo vse javljale naše rezultate in se bo seznam obnavljal. Seveda pa ves ta čas ko bomo hujšale se bomo spodbujale in javlale, kakšno je naše počutje in si izmenjevale recepte user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
10.12.2009 11:55:59   
boob
user posted image user posted image user posted image za seznamček
bi pa še predlagala da seznamček ureja samo ena, ker drgač pride sam do zmešnjave. . no če se strinjate seveda

boob 85kg 70kg(-15)

a vi ste že kar začele?
tiste ki ste že bile na tej dieti oz ki že veste kaj boste kuhale. . .dejte kašno idejo
Jst imam doma mesec pa pol staro punčko in bo bol kriza z kuhanjem, ampak sm se odločla da bom shujšala in bom in . user posted image

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
10.12.2009 12:32:03   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

Najboljše da najedmo neki datum, kjer bomo vse javljale naše rezultate in se bo seznam obnavljal. Seveda pa ves ta čas ko bomo hujšale se bomo spodbujale in javlale, kakšno je naše počutje in si izmenjevale recepte user posted image



jz sem za. Kar določi datum user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
10.12.2009 12:37:48   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: boob

user posted image user posted image user posted image za seznamček
bi pa še predlagala da seznamček ureja samo ena, ker drgač pride sam do zmešnjave. . no če se strinjate seveda

boob 85kg 70kg(-15)

a vi ste že kar začele?
tiste ki ste že bile na tej dieti oz ki že veste kaj boste kuhale. . .dejte kašno idejo
Jst imam doma mesec pa pol staro punčko in bo bol kriza z kuhanjem, ampak sm se odločla da bom shujšala in bom in . user posted image


Jz imam pa 3-mesečnico (+4letnico), pa zaradi polnega dojenja bom malenkost omejena pri jedilnikih. Seveda pa tudi pri meni pride v poštev "hitra" kuha, ker mi tamala zdrži največ eno uro.

Danes bom skuhala oz. kuham:

paradižnikovo juho, zgoščeno z otrobi
zelenjavna rižota (s polnozrnatim rižem)
zelena solata

Ampak, ker bo danes na kosilu tudi moj partner, mora kosilo žal vsebovati jušno kocko (ali pa vsaj Vegeto), kar je pa skregano z Montignacom oz. zdravo prehrano. Ah...j*** ga, itak se šele "ogrevamo", s 1.1. pa zares zaštartamo ane?user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
10.12.2009 12:42:04   
Anonimen
jz sem tud za da rihta seznamček samo enauser posted image user posted image user posted image user posted image

evo da dam še jaz svoje mereuser posted image user posted image user posted image

cveka30  90kg ( -25) da jih bom imela spet vsaj 65kg to je moj ciljuser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
10.12.2009 12:59:28   
mojcaz.
VELIK BOJ ZA USPEH BOMO ZAČEL 1.1.2010!!!!


user posted image



user posted image SEZNAM NAŠEGA USPEHA S KILOGRAMI user posted image




VZDEVEK    KG OB ZAČETKU   ŽELJENI TEŽA (KG)     VMESNI REZULTAT
mojcaz.       75 kg                       60 kg (-15)                10.12.2009 -> 0 kg
TT               73 kg                       60kg (-12)                 10.12.2009 -> 0kg
boob           85kg                        70kg (-15)                
cvetka30      90kg                        65kg (-25)                10.12.2009->0kg




ČE BOMO PRIDNE BODO TAKŠNI REZULTATI VIDNI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image






< Sporočilo je popravil mojcaz. -- 10.12.2009 13:08:14 >


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
10.12.2009 13:01:27   
mojcaz.
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

Najboljše da najedmo neki datum, kjer bomo vse javljale naše rezultate in se bo seznam obnavljal. Seveda pa ves ta čas ko bomo hujšale se bomo spodbujale in javlale, kakšno je naše počutje in si izmenjevale recepte user posted image



jz sem za. Kar določi datum user posted image



kaj menite vsakega 10. v mescu?? to bo zdaj glih 1 mesec od kar sem seznam nardila, pa mogoče bo že pri kateri kaj vidno user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
10.12.2009 13:02:25   
mojcaz.
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

jz sem tud za da rihta seznamček samo enauser posted image user posted image user posted image user posted image





če bol "sfolgala" ga bom že jaz naredla, mi ni problem, nasploh pa če mam čas user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
10.12.2009 13:04:48   
mojcaz.
IZVIRNO SPOROČILO: boob

user posted image user posted image user posted image za seznamček


a vi ste že kar začele?




heh hvala, saj ni blo dosti dela, malo zabave, ko sem iskala slikce in to je blo to user posted image rezultat pa ja itag viden user posted image

Ne jaz še nisem začela, bom pa s 1.1.2010. Jaz sem samo seznamček nardila, da se vidi kakšno je blo stanje pred dieto in da se do 1.1 napiše seznam in da bom pol samo dopolnjevala, saj bo full hitro minil ta december, pa sem raje zdaj nardila, kot pa med prazniki ko več nebo dosti časauser posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
10.12.2009 13:05:55   
Anonimen
men odgovarja sam pol je najbolje da se napiše na seznam da bomo vse vedele kdaj, pa da ne pozabimouser posted image

aja moja umesno tehtanje 0 kguser posted image

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
10.12.2009 13:08:57   
mojcaz.
HEH SEM ŽE POPRAVLA, BOM PA ŠE VEČKRAT SPOMNILA user posted image če se bom le sama spomnila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
10.12.2009 18:29:44   
m.rudovic
TUDI JAZ SE VAM ŽELIM PRIDRUŽITI  IN IZGUBITI SAJ 15-20 KG, IMAM JIH 95 TUDI JAZ BI PROSILA, ČE BI SI IZMENJAVALE LAHKO JEDILNIKE, KER PA BOM KUHALA EN DAN V NAPREJ BI PROSILA ČE PIŠEMO EN DAN V NAPREJ  ĆE  ME SPREJMETE MEDSE SE VAM ZAHVALJUJEM

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
10.12.2009 19:22:49   
aurora_5
mojcaz., lep seznamček si naredila user posted image prosim pa, če še mene dodaš na seznamček:

trenutna teža: 61 kg
željena teža: 50-51 kg (-10 kg)

vmesno vaganje: - 0 kg user posted image

Jao, samo upam, da ne bo ta veseli december kaj preveč vplival na trenutno težo - v smislu + par kg user posted image se bo izredno težko odpovedat vsem prazničnim dobrotam user posted image user posted image

Se pa že veselim januarja, ko zares začnemo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu m.rudovic)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
10.12.2009 21:16:15   
mojcaz.
pozdravljena m.rudovic in aurora_5 user posted image seznamček bom uredila ponovno jutri, ko bo več časa. user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu aurora_5)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
10.12.2009 23:52:30   
usica
čer


bote dale še mene na seznam user posted image


  usica:
trenutna teža 90 user posted image

željena 65-70
torej imam cilj -20kg vsaj


si bomo pomagale, navijale, brcale v rit in spodbujale!!!!!!


se tipkamo user posted image

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.12.2009 5:37:53   
TRIŠ
mojca z super seznamčekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Meni kar pripiši 83 kg željna teža 65 kguser posted image

TT
jaz tudi polno dojim ker je sine star mesec in pol,upam da bo šlo.

Tehtanje pa je lahko tudi mesečno,jaz sem itak vsak dan na vagiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem tudi že začela pred dvemi dnevi
Z:JABOLKO,POLNOZRNAT KRUH,MARMELADA,BELA KAVA
K:POLNOZRNATI ŠPAGETI,TUNA RIO MARE,PAPRIKA,SKLEDA SOLATE,70%ČOKOLADA(brez nje ne greuser posted image user posted image user posted image )
V:JAJČNA OMLETA Z BROKOLIJEM IN CVETAČO

Jem pa velike porcije da ne bo pomote,ker sem praviiii gurmanuser posted image


< Sporočilo je popravil TRIŠ -- 11.12.2009 5:41:18 >

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.12.2009 7:17:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ


Z:JABOLKO,POLNOZRNAT KRUH,MARMELADA,BELA KAVA
K:POLNOZRNATI ŠPAGETI,TUNA RIO MARE,PAPRIKA,SKLEDA SOLATE,70%ČOKOLADA(brez nje ne greuser posted image user posted image user posted image )
V:JAJČNA OMLETA Z BROKOLIJEM IN CVETAČO




a dajamu jedilnike tud na en seznam da bomo lažji pregled imele????

(odgovor članu TRIŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.12.2009 8:51:46   
S*
Tudi jaz se vam pridružujem. Hujšam že celo življene user posted image . V oktobru sem bila na ICSI postopku in sem pridelala še 5 dodatnih kg, ker pa me naslednje leto postopki še čakajo, moram kaj naredit, da me ne raznese od hormonov in kg.
Moji podatki oa so: 84 Kg, željena teža pa 70 Kg za začetek, potem pa naprej. Hrano prilagajam med Montijem in nizkim GI, ker je nekaj razlik.
No toliko za danes, 10 januarja pa upam da bo na tehtnici - čim večji.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?