|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.12.2009 8:45:29   
boob
hahaha . . sam kafetrce

evoo user posted image

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.12.2009 9:28:26   
mojcaz.
ooo hvala za kavico
to bo moja "tretja" oz. druga prava danes user posted image user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.12.2009 10:37:25   
TomTaylor
ni panike glede kave! Jz sem po prejšnji nosečnosti prav tako shujšala (po montiju) pa sem popila ogromno kave (brez sladkorja in s posnetim mlekom) pa sem vseeno shujšala 18 kil. Tko da, temu užitku se res ni treba odpovedat, le kaVA naj bo prava in ne neke instant kave ala neskafe in seveda brez sladkorja. Sej ko se navadiš (in to se hitro) sladkane sploh ne moreš več piti.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.12.2009 10:45:02   
boob
TT v kolkem času pa si sujšala 18kg

joooj kava brez sladkorja user posted image .. . no bomo probal

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.12.2009 10:49:47   
mate0ja
TomTaylor si me zlo rezveselila, ker pijem kavo s posnetim mlekom in brez sladkorja. user posted image user posted image

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.12.2009 10:50:38   
mate0ja
IZVIRNO SPOROČILO: boob

joooj kava brez sladkorja user posted image .. . no bomo probal


Po enem tednu ti postane kava s sladkorjem ogabna. Se tok navadiš brez sladkorja.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.12.2009 10:56:37   
boob
no zdej si ravno kavo delam . . pa bom brez sladkorja probala

no ja. . jo bom pa manj spila user posted image

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.12.2009 13:44:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

upam da bo res januara bolj gužva tu gor user posted image

kavi se tudi jaz absolutno ne bom odrekla, ker brez kave ne gre, bom pa jo zelo zelo zmanjšala na mogoče 2 šalci na dan user posted image uh bo težko se navadit tok malo kave pit....user posted image

Cvetka30 ma tudi to je nekaj če lahko greš en nakup v trgovino narediš, pa makar so to živila user posted image




ja jz že skojz tako delam sem od doma navajena, da enkrat mesečno naredim orenk nabavo, pol pa umes sam še kakšno zelenjavo in sadje, drugo imam vse domauser posted image user posted image user posted image user posted image

jz pijem kavo brez sladkorja zdej že tri mesece, in ko grem k mami na obisk in ji pozabim rečt da bom brez sladkorja mi je čist presladka pa čeprav da sam eno čajno žličko za 4 osebe, sem se res hiter navadla in mi je ful dobrauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.12.2009 14:01:49   
Anonimen
TT: ti k si že enkrat hujkšala, pa dej napiš kakšne recepte tak za zajterk, kosilo... pa tko za več dni!! vsaj za začetek tojk da me k se bomo prvič lotila, da se bomo sploh prov lotileuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.12.2009 14:08:29   
Anonimen
pozdravček!

a se vam lahko pridružim?
bi morala tudi jaz (za voljo zdravja) spraviti kakšnih 10 kilc,...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.12.2009 16:32:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

pozdravček!

a se vam lahko pridružim?
bi morala tudi jaz (za voljo zdravja) spraviti kakšnih 10 kilc,...



ti kr, več ko nas bo bo bolj veselouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.12.2009 20:11:07   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

TT: ti k si že enkrat hujkšala, pa dej napiš kakšne recepte tak za zajterk, kosilo... pa tko za več dni!! vsaj za začetek tojk da me k se bomo prvič lotila, da se bomo sploh prov lotileuser posted image


user posted image user posted image a mi verjameš, da se že cel mesec pripravljam k temu, da bi si napisala jedilnik za 14 dni - takšen, da bom lahko hkrati skuhala tudi za družino, pa mi še ni uspelo. Ko mi ga bo uspelo, ga bom seveda delila z vami, vendar poudarjam, da bo narejen po mojem okusu. Nisem pa nevem kaka kuharica, tako bodo tudi ostale jedi bolj preproste.
Si mi pa zdaj dala motivacijo, grem sestavljat...user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
16.12.2009 23:52:50   
indijancek
Ojla punce.

Je že čas, da se tudi jaz znebim nekaj user posted image kg.

Z velikim veseljem se vam pridružim.

ZT - 73 kg

ŽT - 62 kg

- 11 kg!!!


(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.12.2009 7:20:48   
boob
dobro jutro
jst se morem pohvalit da sm že učerej spila dve skodelici kave brez sladkorja in pa danes tudi .. . ponavadi sm pa 3žličke dala not . . user posted image user posted image user posted image

dobrodošle nove trpinke user posted image user posted image

(odgovor članu indijancek)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.12.2009 7:38:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: boob

dobro jutro
jst se morem pohvalit da sm že učerej spila dve skodelici kave brez sladkorja in pa danes tudi .. . ponavadi sm pa 3žličke dala not . . user posted image user posted image user posted image

dobrodošle nove trpinke user posted image user posted image



ja nimam kej rečt kot user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

TT: jz tud nisem nevem kaj dobra kuharica tako da bom vesela da bojo jedi preprosteuser posted image

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.12.2009 7:39:38   
Anonimen
aja dobro jutro

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.12.2009 13:41:46   
Anonimen
ja kje pa ste vseuser posted image

no mi imamo danes hujševalno, sva s sinom navalila na flipsuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.12.2009 14:02:02   
aurora_5
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

no mi imamo danes hujševalno, sva s sinom navalila na flipsuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image mi2 pa na Schoko-Bananen user posted image user posted image user posted image pa mislim, da zaenkrat js vodim - sm jih pojedla več kot sine user posted image
Sej smo rekle, da začnemo šele s 1. januarjem user posted image  

Drgač pa daaaaaaaaan user posted image


A ma katera slučajno težave s ščitnico? user posted image men je včeri zdravnica rekla, da sumi, da mi ščitnica ne dela prav in me poslala v laboratorij. Zdaj čakam ponedeljek, ko bodo izvidi. Upam, da bo vse BP. Končno bo konc te morije s kilogrami ........... bom vsaj vedla, pr čem sm ... al mi res ščitnica ne dela prav in se zato redim (ker res ne pojem tok velik - čist reeeeeeeees, brez heca user posted image ) al je kej druzga user posted image no ja, bomo vidli ......... je reku slep user posted image


Lep dan!!!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.12.2009 14:12:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora_5

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

no mi imamo danes hujševalno, sva s sinom navalila na flipsuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image mi2 pa na Schoko-Bananen user posted image user posted image user posted image pa mislim, da zaenkrat js vodim - sm jih pojedla več kot sine user posted image
Sej smo rekle, da začnemo šele s 1. januarjem user posted image  

Drgač pa daaaaaaaaan user posted image


A ma katera slučajno težave s ščitnico? user posted image men je včeri zdravnica rekla, da sumi, da mi ščitnica ne dela prav in me poslala v laboratorij. Zdaj čakam ponedeljek, ko bodo izvidi. Upam, da bo vse BP. Končno bo konc te morije s kilogrami ........... bom vsaj vedla, pr čem sm ... al mi res ščitnica ne dela prav in se zato redim (ker res ne pojem tok velik - čist reeeeeeeees, brez heca user posted image ) al je kej druzga user posted image no ja, bomo vidli ......... je reku slep user posted image


Lep dan!!!





jz imam probleme s ščitnico, sem bila v ZD v labarotoriju, pa v LJ. na pregledu in sem po 15 dneh zvedela, da mi ščitnica ne deluje pravilno in da je utrujena, so mi pa predlagal da naj se začnem zdravo prehranjevat, da bo vsaj upajo se samo uredil, imam pa ponovni pregled 1.3. na polikliniki

(odgovor članu aurora_5)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.12.2009 15:15:31   
boob

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: aurora_5

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

no mi imamo danes hujševalno, sva s sinom navalila na flipsuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image mi2 pa na Schoko-Bananen user posted image user posted image user posted image pa mislim, da zaenkrat js vodim - sm jih pojedla več kot sine user posted image
Sej smo rekle, da začnemo šele s 1. januarjem user posted image  

Drgač pa daaaaaaaaan user posted image


A ma katera slučajno težave s ščitnico? user posted image men je včeri zdravnica rekla, da sumi, da mi ščitnica ne dela prav in me poslala v laboratorij. Zdaj čakam ponedeljek, ko bodo izvidi. Upam, da bo vse BP. Končno bo konc te morije s kilogrami ........... bom vsaj vedla, pr čem sm ... al mi res ščitnica ne dela prav in se zato redim (ker res ne pojem tok velik - čist reeeeeeeees, brez heca user posted image ) al je kej druzga user posted image no ja, bomo vidli ......... je reku slep user posted image


Lep dan!!!





jz imam probleme s ščitnico, sem bila v ZD v labarotoriju, pa v LJ. na pregledu in sem po 15 dneh zvedela, da mi ščitnica ne deluje pravilno in da je utrujena, so mi pa predlagal da naj se začnem zdravo prehranjevat, da bo vsaj upajo se samo uredil, imam pa ponovni pregled 1.3. na polikliniki



user posted image jst imam tud problem s ščitnico. . .že kar en lep čas. Imam hipo pa Zdravila do konca user posted image
Jst sm bla vedno pr tasuhih oz pr koščenih, pol sm se pa v letu zredila več kot 30kg, pa nikakor več dol tud deke ne. Sm bla pa aktivna športnica in so vsi misnla da sm se zredila zato ker sem nehala trenirat. . . No nee, po kašnem letu smo ugotovili da ščitnica ne dela pravilno. Zdej po porodu sm pa šla 10kg dol in sm se odločla da bom šla vsaj še 10 dol, naj stane kar hoče (razen kave user posted image )haha

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.12.2009 15:21:25   
mojcaz.
VELIK BOJ ZA USPEH BOMO ZAČEL 1.1.2010!!!!



user posted image SEZNAM NAŠEGA USPEHA S KILOGRAMI user posted image




VZDEVEK    KG OB ZAČETKU   ŽELJENI TEŽA (KG)     VMESNI REZULTAT
mojcaz.       75 kg                       60 kg (-15)                10.12.2009 -> 0 kg
TT               73 kg                        60kg (-12)                 10.12.2009 -> 0kg
boob           85kg                         70kg (-15)                           /
cvetka30     90kg                         65kg (-25)                10.12.2009->0kg
m.rudovic     95kg                        70 kg (10-15)                     /
aurora_5      61kg                        50kg (-10)                10.12.2009->0kg
usica            90kg                         70kg (-20)                        /
TRIŠ             83 kg                        65kg (-15)                       /
S*                84 kg                        70kg (-14)                       /
Muca Miša    100kg                       75kg (-25)                        /
matej0ja      106kg                       96 kg (-10)                      /
k.tja                                                /                                /
indijancek    73kg                        62kg (-11)                       /



ČE BOMO PRIDNE BODO TAKŠNI REZULTATI VIDNI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image






_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.12.2009 15:29:40   
mojcaz.
NAJPREJ LEPO POZDRAVLJENE VSE SKUPAJ, POSEBEJ PA ŠE POZDRAVLJAM NOVE ČLANE user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

pozdravček!

a se vam lahko pridružim?
bi morala tudi jaz (za voljo zdravja) spraviti kakšnih 10 kilc,...



draga k.tja posreduj mi tvoje podatke, da bomo lahko lažje spremljale napredke (seveda če sama želiš)....

TT lepo če ti je tako uspelo, upam da se bom tudi jaz navadla pit kavo brez sladkorja, res da pijem zelo malo sladkano kavo, vendar se dnevno pri cca 5 velikih šalcah ali pa še več sladkorja zelo zelo nabere. mleko že vedno uporabljam manj mastno, po izjavi mojega dragega, da pijem vodo z okusom mleka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pridne bodite, pa ko bo kera mela kakšne ideje in recepte, bom tudi jaz vesela če jih bo objavla user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.12.2009 16:15:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: boob


IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: aurora_5

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

no mi imamo danes hujševalno, sva s sinom navalila na flipsuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image mi2 pa na Schoko-Bananen user posted image user posted image user posted image pa mislim, da zaenkrat js vodim - sm jih pojedla več kot sine user posted image
Sej smo rekle, da začnemo šele s 1. januarjem user posted image  

Drgač pa daaaaaaaaan user posted image


A ma katera slučajno težave s ščitnico? user posted image men je včeri zdravnica rekla, da sumi, da mi ščitnica ne dela prav in me poslala v laboratorij. Zdaj čakam ponedeljek, ko bodo izvidi. Upam, da bo vse BP. Končno bo konc te morije s kilogrami ........... bom vsaj vedla, pr čem sm ... al mi res ščitnica ne dela prav in se zato redim (ker res ne pojem tok velik - čist reeeeeeeees, brez heca user posted image ) al je kej druzga user posted image no ja, bomo vidli ......... je reku slep user posted image


Lep dan!!!





jz imam probleme s ščitnico, sem bila v ZD v labarotoriju, pa v LJ. na pregledu in sem po 15 dneh zvedela, da mi ščitnica ne deluje pravilno in da je utrujena, so mi pa predlagal da naj se začnem zdravo prehranjevat, da bo vsaj upajo se samo uredil, imam pa ponovni pregled 1.3. na polikliniki



user posted image jst imam tud problem s ščitnico. . .že kar en lep čas. Imam hipo pa Zdravila do konca user posted image
Jst sm bla vedno pr tasuhih oz pr koščenih, pol sm se pa v letu zredila več kot 30kg, pa nikakor več dol tud deke ne. Sm bla pa aktivna športnica in so vsi misnla da sm se zredila zato ker sem nehala trenirat. . . No nee, po kašnem letu smo ugotovili da ščitnica ne dela pravilno. Zdej po porodu sm pa šla 10kg dol in sm se odločla da bom šla vsaj še 10 dol, naj stane kar hoče (razen kave user posted image )haha


ojej, sam ti imaš pa sploh velik problem s ščitnico, men je rekla dr. da se ščitnica lahko sama poštima ali poslabša sploh pa po poroduuser posted image

SKUPAJ NAM BO USPELOuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.12.2009 19:09:27   
aurora_5
Hmm, vidim, da vas je kar nekaj takšnih, ki imate probleme s ščitnico user posted image user posted image
Js sm se tut po hitrem postopku zredila za 10 kg (v bistvu v 7 mescih user posted image ) in se ful trudim pa ne spravim niti grama dol, kvečjemu gor mi gre user posted image user posted image Bomo vidl, kaj bodo men v pondelk rekli ... me je kr malo strah ... ne vem, kako se človek navadi živeti s tem, da mora vsak dan vzet tablet user posted image hmm ja, no ... vse se da, če se mora, a ne?


mojcaz. - danes sem stopila na vago in .......... pokazala je dodatno kilo, tako da mi, prosim, popravi štartno kilažo na 62 kg user posted image user posted image user posted image upam, da ne pridem do januarja na 65 kg .... hvala!! Aja, še to - željeno težo bi pa dala na 53 kg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Lep večer user posted image

< Sporočilo je popravil aurora_5 -- 17.12.2009 19:10:18 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
17.12.2009 20:09:43   
m.rudovic
ojla tudi jaz imam probleme z ščitnico jemljem zdravila in se tudi redim z njimi nekater se zaradi ščitnice redijo nekateri pa hujšajo je pa zelo nevarna  .gledeuser posted image pa tudi jaz brez nje ne morem tako da bom vsaj to grešila.ali bo katera napisala kakšen jedilnik ker meni ne znese z časom v ponedeljek pa začnem v službo po 2 leti porodniškeuser posted image kriza da bom saj pri jedilniku prikrajšanauser posted image

(odgovor članu aurora_5)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?