|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.12.2009 15:31:22   
Abundancija
TOM Taylor, mogoče sem spregledala ampak v kolikem času si shujšala 18 kg in zakaj si se potem nazaj zredila?me zanima ker jaz bi tudi rada enih 20 kg dol vrgla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.12.2009 15:43:08   
boob

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: boob

zvezdica več nas bo bol bo veselo user posted image user posted image

cveka. . .jst bi tud mela recept za kruh. . . ker jst ga pečem sam iz bele moke. . sm ga enkrat polnozrnatega pa je ratu trd k kamn user posted image


boob: jaz kupim tuševo pripravljeno moko polnazrnato, k pride boljš, drugače sem pa ko sem z navadno moko pekla kruh dala takole:
500g moke ( bele ali polnozrnate ali koruzne)
350ml vode
2 tamali merice soli
2 tamale merice sladkorja
in kvas od žita 25g

če pa je že iz pripravljene zmesi za kruh naredim pa takole

500g moke
350ml vode

pečt pa dam

bela moka: 1.58 ura
polnozrnata moka: 3.40 ur
koruzna moka: 3.30 ur



kašne merice to???

pa ti to pečeš v kruhomatu al v pečici. . . jst sm vedno v pečici. . 3.40 a ni to ful???? no sej to itak vidiš ko je

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.12.2009 16:04:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: boob


IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: boob

zvezdica več nas bo bol bo veselo user posted image user posted image

cveka. . .jst bi tud mela recept za kruh. . . ker jst ga pečem sam iz bele moke. . sm ga enkrat polnozrnatega pa je ratu trd k kamn user posted image


boob: jaz kupim tuševo pripravljeno moko polnazrnato, k pride boljš, drugače sem pa ko sem z navadno moko pekla kruh dala takole:
500g moke ( bele ali polnozrnate ali koruzne)
350ml vode
2 tamali merice soli
2 tamale merice sladkorja
in kvas od žita 25g

če pa je že iz pripravljene zmesi za kruh naredim pa takole

500g moke
350ml vode

pečt pa dam

bela moka: 1.58 ura
polnozrnata moka: 3.40 ur
koruzna moka: 3.30 ur



kašne merice to???

pa ti to pečeš v kruhomatu al v pečici. . . jst sm vedno v pečici. . 3.40 a ni to ful???? no sej to itak vidiš ko je


v kruhomat to mečem, in kruhomat ima že naštiman na koliko ur sam da na kakšen način oz. kakšno moko imam, to so merce k dobiš tako posebno zraven, sm pa tud jz enkrat probala v šečici pa sm ga pol kr stran vrgla, k nisem hotela da se mi zobe zlomjouser posted image user posted image user posted image user posted image

kruhomat pa zdej ne dam stran, sm rekla da če se mi pokvar grem takoj novga kupituser posted image

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.12.2009 16:21:28   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Abundancija

TOM Taylor, mogoče sem spregledala ampak v kolikem času si shujšala 18 kg in zakaj si se potem nazaj zredila?me zanima ker jaz bi tudi rada enih 20 kg dol vrgla.


že pred prvo nosečnostjo sem jedla po montignacu, ampak taktrat ni bil toliko namen v hujšanju kot v zdravem prehranjevanju in dobrem počutju, saj sem imela vendar 54-56 kg. Počutila sem se ful super, polna energije in vsega. Potem sem zanosila - rizična nosečnost, strogo ležanje 5 mesecev in posledično 30 kg viška...Nato sem začela spet jesti po montignacu, pa malo vmes zabušavat, pa spet montignac...ne spomnim se točno koliko časa sem hujšala 1. rundo, vem samo, da je šlo dol cca. 18 kilogramov, imam pa zelo dobro v spominu, da sem v 1 letu izgubila 28 kilogramov. In sem teh kg držala ves čas do ponovne zanositve. In potem spet druga nosečnost, spet rizična, in spet ležanje...Sicer se zahvaljujoč Montignacu nisem zredila tako drastično (montignat ti po več letih nekako pride v kri), pa vendar si močno želim priti nazaj na moje stare kilograme.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Abundancija)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.12.2009 16:29:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Abundancija

TOM Taylor, mogoče sem spregledala ampak v kolikem času si shujšala 18 kg in zakaj si se potem nazaj zredila?me zanima ker jaz bi tudi rada enih 20 kg dol vrgla.


že pred prvo nosečnostjo sem jedla po montignacu, ampak taktrat ni bil toliko namen v hujšanju kot v zdravem prehranjevanju in dobrem počutju, saj sem imela vendar 54-56 kg. Počutila sem se ful super, polna energije in vsega. Potem sem zanosila - rizična nosečnost, strogo ležanje 5 mesecev in posledično 30 kg viška...Nato sem začela spet jesti po montignacu, pa malo vmes zabušavat, pa spet montignac...ne spomnim se točno koliko časa sem hujšala 1. rundo, vem samo, da je šlo dol cca. 18 kilogramov, imam pa zelo dobro v spominu, da sem v 1 letu izgubila 28 kilogramov. In sem teh kg držala ves čas do ponovne zanositve. In potem spet druga nosečnost, spet rizična, in spet ležanje...Sicer se zahvaljujoč Montignacu nisem zredila tako drastično (montignat ti po več letih nekako pride v kri), pa vendar si močno želim priti nazaj na moje stare kilograme.



jz če hočem priti do svoje teže ko sem moža spoznala bi mogla shujšat 50kg ker sem jih imela na 160cm 45kguser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.12.2009 17:21:38   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica

Ojla

a se lahko še jast pridružimuser posted image Sem nujno potrebna hujšanja user posted image user posted image user posted image

Jast bi tud začela s 1.1 sam rabim spodbudo in jedilnike.



Pozdravljena Zvezdicauser posted image
Lahko nam zaupaš svoje podatke, da bomo lahko imele lepoevidenco in bomo sproti opazovale naše napredke in da bomo ponosno gledale rezultate user posted image user posted image user posted image user posted image


o superca, sem že na seznamuuser posted image

Tkole je, visoka sem 170, tehtam 73,5, cilj 60 ali manj. Pred prvim porodom sem bila na 54 kg, ma to ni nek realen cilj po dveh porodih.

zdaj mi otroc težijo, še pol kaj napišem:=)



_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.12.2009 17:56:24   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica



Tkole je, visoka sem 170, tehtam 73,5, cilj 60 ali manj. Pred prvim porodom sem bila na 54 kg, ma to ni nek realen cilj po dveh porodih.

zdaj mi otroc težijo, še pol kaj napišem:=)




skoraj tako kot jazuser posted image na 171 imam 73, fajn bi blo, da pridem vsaj na 60. Pred prvo nosečnostjo sem bila tut jaz tam nekje od 54-56 user posted image ....starejša sem, težje je hujšat


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.12.2009 18:00:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica



Tkole je, visoka sem 170, tehtam 73,5, cilj 60 ali manj. Pred prvim porodom sem bila na 54 kg, ma to ni nek realen cilj po dveh porodih.

zdaj mi otroc težijo, še pol kaj napišem:=)




skoraj tako kot jazuser posted image na 171 imam 73, fajn bi blo, da pridem vsaj na 60. Pred prvo nosečnostjo sem bila tut jaz tam nekje od 54-56 user posted image ....starejša sem, težje je hujšat



madonca sta velikiuser posted image user posted image jz jih imam samo 160cmuser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.12.2009 18:14:49   
mate0ja
ah cvetka tele punce so pravi palčki proti meni user posted image Sm na meji 181 cm. Če mi ego zrase še skos vrata ne morem user posted image

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.12.2009 18:18:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

ah cvetka tele punce so pravi palčki proti meni user posted image Sm na meji 181 cm. Če mi ego zrase še skos vrata ne morem user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mate0ja)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.12.2009 18:19:54   
Anonimen

aja jz sem CVEKA30  ne  CVETKA30user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.12.2009 18:51:06   
mojcaz.


VELIK BOJ ZA USPEH BOMO ZAČEL 1.1.2010!!!!

Vsakega 10. v mescu bomo urejale seznamček, da bomo lahko vidle naše rezultate

user posted image



user posted image SEZNAM NAŠEGA USPEHA S KILOGRAMI user posted image




VZDEVEK    KG OB ZAČETKU   ŽELJENI TEŽA (KG)     VMESNI REZULTAT
mojcaz.       75 kg                       60 kg (-15)                10.12.2009 -> 0 kg
TT               73 kg                        60kg (-12)                 10.12.2009 -> 0kg
boob           85kg                         70kg (-15)                           /
cveka30      90kg                         65kg (-25)                10.12.2009->0kg
m.rudovic     95kg                        70 kg (10-15)                     /
aurora_5      62kg                        53kg (-9)                10.12.2009->0kg
usica            90kg                         70kg (-20)                        /
TRIŠ             83 kg                        65kg (-15)                       /
S*                84 kg                        70kg (-14)                       /
Muca Miša    100kg                       75kg (-25)                        /
mate0ja      106kg                       96 kg (-10)                      /
k.tja              73 kg                       63 kg (-10)                     /
indijancek    73kg                        62kg (-11)                       /
Zvezdica       73,5 kg                  60 kg (-13,5)                    /


ČE BOMO PRIDNE BODO TAKŠNI REZULTATI VIDNI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image







_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.12.2009 18:52:55   
mojcaz.
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica



Tkole je, visoka sem 170, tehtam 73,5, cilj 60 ali manj. Pred prvim porodom sem bila na 54 kg, ma to ni nek realen cilj po dveh porodih.

zdaj mi otroc težijo, še pol kaj napišem:=)




skoraj tako kot jazuser posted image na 171 imam 73, fajn bi blo, da pridem vsaj na 60. Pred prvo nosečnostjo sem bila tut jaz tam nekje od 54-56 user posted image ....starejša sem, težje je hujšat



madonca sta velikiuser posted image user posted image jz jih imam samo 160cmuser posted image



pa res ste se full vlke.... no jaz pa sem 165cm

IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

ah cvetka tele punce so pravi palčki proti meni user posted image Sm na meji 181 cm. Če mi ego zrase še skos vrata ne morem user posted image


to pa je že res VLKOuser posted image no lepo če ste ble tak pridne da ste tlko zrasle user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.12.2009 19:30:59   
TomTaylor
....sam kaj..ko smo nehale rast v višino, smo pa začele še v širino rasti user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.12.2009 19:40:14   
TRIŠ
user posted image user posted image user posted image user posted image naj vam sporočim da imam že 80 kg se pravi -3 kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Malo za motivacijo.Večina Monti z majhnimi skušnjavicamiuser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.12.2009 19:59:21   
Zvezdica
ah cvetka tele punce so pravi palčki proti meni user posted image Sm na meji 181 cm. Če mi ego zrase še skos vrata ne morem user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.12.2009 19:59:40   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

user posted image user posted image user posted image user posted image naj vam sporočim da imam že 80 kg se pravi -3 kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Malo za motivacijo.Večina Monti z majhnimi skušnjavicamiuser posted image


super. Pridna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.12.2009 20:16:42   
mojcaz.
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

user posted image user posted image user posted image user posted image naj vam sporočim da imam že 80 kg se pravi -3 kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Malo za motivacijo.Večina Monti z majhnimi skušnjavicamiuser posted image



vau to pa je lepo user posted image user posted image user posted image čestitke TRIŠuser posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.12.2009 22:02:38   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

user posted image user posted image user posted image user posted image naj vam sporočim da imam že 80 kg se pravi -3 kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Malo za motivacijo.Večina Monti z majhnimi skušnjavicamiuser posted image


madoniš, bravo!

Meni pa čez dan super monti uspeva, ko pa dam otroke spat pa.....nutela z žlico, nutoka na kruh, piškoti....user posted image user posted image user posted image Jz bi morala imet hladilnik in predale na posebne kode zakodirano..


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
19.12.2009 7:14:07   
boob
dobro jutro,

no medtem ko ste ve učeri klepetale sm pa jst pekla rogljičke z nutelo in ker se mi ni dalo več packat in je mase še ful ostalo sm naredila še kokosovo 'potico' . . .No in zdej pijem kavo brez sladkorja in jem potico. . . sm pa zakej user posted image user posted image

TRIŠ user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
19.12.2009 13:16:16   
brbončica
Pozdravljene!
Jaz bi se vam tudi pridružila. Po Montiju se skušam prehranjevati že malo več kot 1 mesec.
Tko ene 3 dni zdržim, pol me pa popade "tasladka" in je konec z voljo. Dva dni se pol nažiram, potem pa spet po Montiju in tko rata en začaran krog. Z motivacijo in vašo družbo mi bo lažje. Trenutno imam 72 kg, rada pa bi shujšala 12 kg.
Zdejle u decembru bom poskušala jesti po Montiju, ampak vem da pregrehe bodo, ker potička je pa tako njami, njami!
Pozdravček vsemuser posted image

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
19.12.2009 16:17:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

user posted image user posted image user posted image user posted image naj vam sporočim da imam že 80 kg se pravi -3 kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Malo za motivacijo.Večina Monti z majhnimi skušnjavicamiuser posted image


madoniš, bravo!

Meni pa čez dan super monti uspeva, ko pa dam otroke spat pa.....nutela z žlico, nutoka na kruh, piškoti....user posted image user posted image user posted image Jz bi morala imet hladilnik in predale na posebne kode zakodirano..



živjo punce sem danes imela generalno tako da ni blo časa, se pa strinjam s tabo, bi mogla tud jz imet hladilnik z posebno kodo in s tako da se ob 6h zjutraj odklene in ob 6h zvečer zakleneuser posted image user posted image


aja triš bravouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
19.12.2009 16:23:45   
mamica2009
Tud jaz vam sporočam da mam -5 kg, tak da sem zdaj na okroglih.Pa ne zarad diete , ampak zarad bolezni. Še 20 kg minusa pa bo to to. Uhhh.
Upam samo da do konca decembra ne dobim teh kg nazaj in da s 1.1 gremo veselo s polno paro naprej.

Pa lep pozdrav iz zasnežene in mrzle prlekije

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
19.12.2009 16:46:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

Tud jaz vam sporočam da mam -5 kg, tak da sem zdaj na okroglih.Pa ne zarad diete , ampak zarad bolezni. Še 20 kg minusa pa bo to to. Uhhh.
Upam samo da do konca decembra ne dobim teh kg nazaj in da s 1.1 gremo veselo s polno paro naprej.

Pa lep pozdrav iz zasnežene in mrzle prlekije


ja pri bolezni ponavadi hitro shujšaš, sam pol nazaj dobiš, vsaj pri meni je takouser posted image

pa čim prej se pozdraviuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamica2009)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
19.12.2009 17:55:19   
mamica2009
Ja sej zato pa glih, bom mogla naprej pa kar pazit pri hrani, no sej še mi ne diši glih preveč hrana ampak kakšen košček sladkega pa mi vseeno že zapaše.user posted image

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?