|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 10:39:17   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image gospodinjska opravila porabljajo kalorije!
(se bom v nadaljevanju potrudila, da bo moje stanovanje čistejše!)

pa kakšen ples na vam ljubo glasbo - veselje in sproščenost!!!

(odgovor članu viroza)
  Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 10:47:02   
boob

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

user posted image user posted image user posted image gospodinjska opravila porabljajo kalorije!
(se bom v nadaljevanju potrudila, da bo moje stanovanje čistejše!)

pa kakšen ples na vam ljubo glasbo - veselje in sproščenost!!!



jooj če bi to res pomagalo, bi bla jst taka suhica. . . user posted image k skoz neki pucam pa pospravlam, namesto da ni se mal spočila ko tamala zaspi. . user posted image
sam kuhinje se bom pa začela kr mal izogibat. . tam je hrana user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 11:06:00   
Anonimen
boob, jih že ne opravljaš z veseljemuser posted image

ja, počitek je tudi pomemben,... zdaj pa presodi,...user posted image

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 11:06:11   
mojcaz.
Cveka30 jaz sem tudi jedla dans jajčka brez kruha.... hmm malo nenavadno vendar se bom že navadla takšne prehrane user posted image user posted image user posted image user posted image

Uh se mi zdaj lušta nekaj sladkega, bom kar raje šla malo čistit pa bo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Lep dan vsem.Hvala ker si me dala na seznam.Po novem bom kr sm gor pršla če me bo kakšna lakota primla pomaga. Zdj pa morem kuhnjo it gloncat.Mi kera pomaga?user posted image


ti kar pridi sem ko te bo lakota zgrabla user posted image zato smo tukaj ena drugi v podporouser posted image user posted image tudi jaz mam še kuhno pa še otali del stanovanja za spucat, tak da bodo kalorije kar cvrle iz mene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: boob


IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

user posted image user posted image user posted image gospodinjska opravila porabljajo kalorije!
(se bom v nadaljevanju potrudila, da bo moje stanovanje čistejše!)

pa kakšen ples na vam ljubo glasbo - veselje in sproščenost!!!



jooj če bi to res pomagalo, bi bla jst taka suhica. . . user posted image k skoz neki pucam pa pospravlam, namesto da ni se mal spočila ko tamala zaspi. . user posted image
sam kuhinje se bom pa začela kr mal izogibat. . tam je hrana user posted image


boob se popolnoma strinjam s tabo, pa vendar sem mela samo napačno menenje v glavi, bom danes čistla pa mela v glavi da bom s tem kalorije topila in mogoče bo kaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 11:11:38   
boob

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

boob, jih že ne opravljaš z veseljemuser posted image

ja, počitek je tudi pomemben,... zdaj pa presodi,...user posted image


hmmm to pa res. . pospravljanje mi pa ni v veselje, ampak skoz neki pospravlam . . hmmm. . matr sm čudna
no sej zdej počivam pred rač.

Neki mi povejte, tej kosmiči . . a to so ovseni. . kako se to pripravi. . a je treba kej skuhat jih prej oz namočit???
Sploh nevem kako zgledajo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 11:15:47   
viroza
SOVRAŽIM lakoto SOVRAŽIM gloncanje stanovanja pi....šuka poldi

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 11:19:08   
boob
viroza . . no to bo pa problem user posted image

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 11:22:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Lep dan vsem.Hvala ker si me dala na seznam.Po novem bom kr sm gor pršla če me bo kakšna lakota primla pomaga. Zdj pa morem kuhnjo it gloncat.Mi kera pomaga?user posted image


ko boš svojo zglancala, prid še mojouser posted image user posted image

(odgovor članu viroza)
  Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 11:25:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

SOVRAŽIM lakoto SOVRAŽIM gloncanje stanovanja pi....šuka poldi


jz pa rada pucam ampak šele pol k je že spucanouser posted image user posted image user posted image user posted image

no za kosilo smo se pa odločil bo jotauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viroza)
  Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 11:34:30   
viroza
Ma še svoje se mi ne da. Ma sej kar gre sam lotet se je treba.Še zmeraj SOVRAŽIM lakoto.Bomo pa jedli segedin in pire. A kera ve kolko košta čistilni servisuser posted image ?Uf sem negativno razpoložena.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 11:36:12   
mojcaz.
POHVALIT SE VAM MORAM.... danes sem celih 20 minut telovadla (trebušnjaki pa neke vaze za tazdano user posted image user posted image user posted image )

zdaj pa še enih stokrat po stopnicah gor in dol user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 11:38:20   
mojcaz.
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Ma še svoje se mi ne da. Ma sej kar gre sam lotet se je treba.Še zmeraj SOVRAŽIM lakoto.Bomo pa jedli segedin in pire. A kera ve kolko košta čistilni servisuser posted image ?Uf sem negativno razpoložena.


brez skrbi nisi edina ki sovraži lakoto. jaz jo tudi user posted image

Jaz pa danes kuham fižolo v omaki in pire krompri ter govedino user posted image user posted image


Am nimam pojma kolko stane čistilni servis, ker še nikoli nisem pomisila. Jaz si naštimam dobro muziko in pol pride vse od sebe user posted image user posted image user posted image


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 11:41:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

POHVALIT SE VAM MORAM.... danes sem celih 20 minut telovadla (trebušnjaki pa neke vaze za tazdano user posted image user posted image user posted image )

zdaj pa še enih stokrat po stopnicah gor in dol user posted image user posted image



ooo pridna, jz se moram tud motiverat, in spet mal orbitrek zažent, se je že prah nabrav na njemuuser posted image  

sej jz se pa že en dan prej psihično pripravlam da je treba prah pobrisat in potleh pospravt in pol naslednji dan pride samo po sebiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 11:41:57   
boob
jst bom pa danes kar sataraš jedla, je od učeri ostal pa še mal makarončkov si bom skuhala (zdej jih še lahk :) )
za večerjo pa purana. . nevem pa kaj še zdraven

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 11:41:57   
Anonimen
punce, a umešana jajca z sirom lahko jemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 11:42:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: boob

jst bom pa danes kar sataraš jedla, je od učeri ostal pa še mal makarončkov si bom skuhala (zdej jih še lahk :) )
za večerjo pa purana. . nevem pa kaj še zdraven


jz pa sploh ne vem če bom večerjo kuhala, k jo že zdaj neuser posted image user posted image

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 11:43:16   
viroza
Sem pogruntala da majo danes na čarli tv same dobre komade.Sej gre na bolšuser posted image

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 11:44:13   
viroza
Si pa ful pridna

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 11:46:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Sem pogruntala da majo danes na čarli tv same dobre komade.Sej gre na bolšuser posted image


a resuser posted image

(odgovor članu viroza)
  Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 11:48:26   
boob

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: boob

jst bom pa danes kar sataraš jedla, je od učeri ostal pa še mal makarončkov si bom skuhala (zdej jih še lahk :) )
za večerjo pa purana. . nevem pa kaj še zdraven


jz pa sploh ne vem če bom večerjo kuhala, k jo že zdaj neuser posted image user posted image



jst pa ponavadi sam večerjo kuham ker takrat pride moj domov, pa skupi pojeva. . zdej morem pa počas spremenit to navado. . da si kosilo skuham pa pol še njemu neki oz da večerja ostane za naslednji dan za kosilo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 11:50:05   
boob
jst imam skoz na čarliju. . .je res dobra muska

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 11:57:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: boob


IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: boob

jst bom pa danes kar sataraš jedla, je od učeri ostal pa še mal makarončkov si bom skuhala (zdej jih še lahk :) )
za večerjo pa purana. . nevem pa kaj še zdraven


jz pa sploh ne vem če bom večerjo kuhala, k jo že zdaj neuser posted image user posted image



jst pa ponavadi sam večerjo kuham ker takrat pride moj domov, pa skupi pojeva. . zdej morem pa počas spremenit to navado. . da si kosilo skuham pa pol še njemu neki oz da večerja ostane za naslednji dan za kosilo


aja to je pa drugo k mi pa vedno skupaj jemo če mož dela popoldne jeva ob 12h, če pa dela dopoldne pa jemo ob 15h, tako da za večerjo pol sam še naredim sinko kakšen gres al pa kar si zaželi, jz se pa matram da po šesti uri ne jem nič, sam to je zelo težkouser posted image user posted image

(odgovor članu boob)
  Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 12:00:27   
mojcaz.
IZVIRNO SPOROČILO: boob


IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: boob

jst bom pa danes kar sataraš jedla, je od učeri ostal pa še mal makarončkov si bom skuhala (zdej jih še lahk :) )
za večerjo pa purana. . nevem pa kaj še zdraven


jz pa sploh ne vem če bom večerjo kuhala, k jo že zdaj neuser posted image user posted image



jst pa ponavadi sam večerjo kuham ker takrat pride moj domov, pa skupi pojeva. . zdej morem pa počas spremenit to navado. . da si kosilo skuham pa pol še njemu neki oz da večerja ostane za naslednji dan za kosilo


ma jaz tudi full različno kuham. če je moj čez dan v službi pol mam kosilo komaj okoli 19.30, saj moj dela po 12 ur.... zdaj pa se bom že prej probala navadit da ko bo moj v službi bom jaz mela kosilo, kasneje pa on večerjo, oz. mogoče bom jaz kaj malega pojedla..


_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu boob)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 12:02:15   
mojcaz.
ODLOČLA SEM SE TUDI DA VSAK DAN SPIJEM VEČ KOT PA 2 LITRA VODE user posted image user posted image noja saj prej sem tudi dosti spila, vendar prej sem tudi dosti krat pila kak sok al pa še kaj drugega ki tudi ni blo zdravo user posted image user posted image

_____________________________

PO DEŽJU VEDNO POSIJE SONCE!!!!!!!!! in tudi meni je začelo sijat sonce :)

(odgovor članu mojcaz.)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.12.2009 12:04:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaz.

ODLOČLA SEM SE TUDI DA VSAK DAN SPIJEM VEČ KOT PA 2 LITRA VODE user posted image user posted image noja saj prej sem tudi dosti spila, vendar prej sem tudi dosti krat pila kak sok al pa še kaj drugega ki tudi ni blo zdravo user posted image user posted image


jz že zdaj spijem veliko vode, tako da ni panikeuser posted image

(odgovor članu mojcaz.)
  Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?