|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 97 [98] 99   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.6.2010 11:28:46   
saruška
punce, svaka čast, ste full pridne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 2426
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
14.6.2010 21:31:26   
NatyTaja
Hoj, jaz sem pa čist pozabla na tale 10.! Bom jutri sprobala, če se že kej obrestuje, ko sem spet pridna. Po moje je od 1.6. šlo že kako kilco. Drugače se pa v svoji koži že tolk dobro počutim, da sem danes po dolgem času oblekla kiklo...user posted image
Men pa ne paše več tolk mesa. Tak da ne vem, kok bom kej naprej. A kr bolj zelenjavo al kaj. To si pa nisem misla, da se mi bo meso tolk ustavlo! Pa malo me želodec matra - po moje je pa tale polnozrnata prehrana in meso tudi kr napor za želodček... al so pa živčki pa to...

V glavnem do srede julija imam še čas spravit vsaj še kake 5 kg, da bom za v kopalke... user posted image

Lahko nočko in veliko volje.

(odgovor članu saruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2427
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
21.6.2010 9:05:28   
moja malenkost
Po dvotedenskem dopustu in all inclusive na morju sem na 68,8 kg....je bilo že manj :-(.

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2428
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
22.6.2010 11:44:13   
moja malenkost
Včeri sem se mal zmotila pri kg.....je 67,8 in ne 68,8 user posted image

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 2429
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
24.6.2010 11:22:23   
VANILI
Pozdravljeni!
Še nisem se poslovila od foruma, samo čas me baše, kot ponavadi!
Sem ravno včeraj govorila s kolegom, ki je sicer prosti-plezalec in tudi skrbi za majhno težo, sem mu pojamrala, da ne vem, kako se bom vrnila na drugačno prehranjevanje, če mi je tko čist ok, pa je rekel, da saj se mi ni treba, saj se bodo kg sami zaustavili. Bom vidla, bom poročala.
Komaj čakam počitnice, da bom imela čas eksperimentirat z novimi in novimi receptiuser posted image

Želim vam/nam veliko motivacije in dobre volje pri topljenju sala ter oblikovanju postave, kot si jo vsak želi! Jaz zase rečem, da bom morala še telovadit začet, ker še nisem, če ne drugo, ker se grdo držim (kar zlezem nekamm sploh pred računalnikom - evo sem se lihkar morala vzravnat).
lep začetek poletja vam želim!!


_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu moja malenkost)
Neposredna povezava do sporočila: 2430
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.7.2010 10:29:24   
VANILI
Pozdravljene!
Vidim, da so se počitnice konkretno začele, ko nobena več ničesar ne napiše.
Jaz še 3 dni delam, potem pa do konca avgusta fraaaaaj, jeeeeuser posted image !!

Dieto počasi zaključujem, sem na 56kg, morda še kaka kg dol, a ni več omembe vredno.
Moram rečt, da je šlo lažje, kot sem si mislila, edini recept je bil TRDNA VOLJA IN BREZ ODSTOPANJA.
Še naprej bom jedla po Montignacu, našla sem spletno stran z zelo podrobnimi (morda preveč!) vrednostmi GI, jo bom na koncu prilimala, če se bom spomnilauser posted image .
V glavnem, mi je všeč ta način prehranjevanja, imam več energije, počutim se bolj zdravo. To pa je tudi namen, a ne?

Želim vam lepo poletje, polno prijetnih doživetij!!

Lp!!




_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 2431
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
5.7.2010 10:30:31   
VANILI
In še tabela:

http://www.ajcn.org/cgi/reprint/76/1/5.pdf



_____________________________

The only man who had his work done by Friday, was Robinson Crusoe.

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 2432
   [Brisano sporočilo]
5.7.2010 11:29:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu VANILI)
  Neposredna povezava do sporočila: 2433
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
7.7.2010 9:50:48   
nikolet
živjo punce

jz se tud nisem že zelo dolgo javila, tale služba in otroc, smo kar naprej bolni....

no ja kg, mi stojijo, mal verjetno zarad ščitnice, mal pa tud zarad tega k ne jem redno, ni časauser posted image

no uglavnem, sem šla še na herbalife tak da upam da bo uspelo,

uživajte in še tako naprejuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2434
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.7.2010 18:00:54   
Buska
porocam:
-10,5 kg ... zastavljen cilj -10kg do 1.8. je ze dosezen ... sedaj je zadan nov cilj ... se -5 kg do 1.8. :-)


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 2435
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
25.7.2010 16:23:00   
quellle
Pozdravljene, rada bi z vami delila svojo zgodbo o hujšanju z Montignacom.
19.01.letos sem rodila fantka. Zredila sem se za 22 kg, 8 kg pa mi je ostalo še od prve nosečnosti.
V glavnem, ko sem rodila sem imela 95 kg. S prvim februarjem sem se odločila, da shujšam vsaj 30 kg.
Danes približno pol leta kasneje mi je uspelo izgubiti 32 kg. Tudi grešila sem vmes, morje, pikniki, rojstni dnevi... vendar sem se ostale dneve držala diete. No sedaj imam 63 kg moj cilj je še -3 kg potem pa na vzdrževalni program.
Ironija je, da sem prej hujšala z nevem kakšnimi dietami, pa rezultati so bili ampak kako zadržati kg. S to dieto to gre.
Upam, da sem kateri pomagala, res se da sam je treba pa kar vztrajat, na začetku mi je šlo počasi, potem pa so kg kar kopneli
lep pozdrav vsem

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 2436
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.7.2010 9:47:05   
darja.mark
quelle sam tole ti bom 'napisala'  user posted image user posted image    priiidnaaaa

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu quellle)
Neposredna povezava do sporočila: 2437
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
29.7.2010 9:07:38   
janinaabc
Quellle , jaz sem tudi letos 19.01. rodila fantka user posted image
No, tudi meni je uspelo s to dieto izgubiti vse odvečne kilograme. Punce, res se da, ne obupat user posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 2438
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.7.2010 9:15:55   
ZvitaLisica
Jutro!
Remember me????

Po dolgem času sem spet tukaj, seveda hujšanje brez foruma ni šlo ravno dobro ;)
Sem pa ostala na zadnjih javljenih kilah na forumu user posted image user posted image

Zdaj sem se odločila spet stopit v akcijo, tokrat za dlje časa, mi mora tole prehranjevanej bolj v kri stopit, ker sem se res dobro počutila.

Do končnega cilja imam še 6 kg, začnem pa hm...danes. Sicer sem zjutraj malo grešila (maslo). Bom v prihodnje bolj pridna. Je šlaufek kar nadležen okrog pasu.

Pohvale vsem ki ste ves ta čas vstrajale!! Pa tudi novimuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu janinaabc)
Neposredna povezava do sporočila: 2439
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
30.7.2010 15:48:59   
quellle
Kakšno naklučje, ja jaz sem rodila v Kranju in sem najbolj vesela, da sem zgubila vse te odvečne kg, res sem se počutila kot slonuser posted image , zdej pa sem tako okretna in lahkotnauser posted image .
Ja punce res se da, prišlo je obdobje ko v dveh tednih nisem praktično nič izgubila, kljub temu, da sem se držala, ampak sem vztrajala in se je splačalo.
Zdej je moja naloga še da opustim kajenje, z marcem sem spet pričelauser posted image , kaj pa vem, živci, mali je bil sitn pa tko, ampak pravega izgovora pa nimam, spet bo treba kup volje in potrpežljivosti, da se losam še te grde navade. Sama sebi grem na živce, da sem spet pričela...že tretjičuser posted image . Ampak kjer je volja tam je moč, tudi to bom opustila.
pa pa

(odgovor članu ZvitaLisica)
Neposredna povezava do sporočila: 2440
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
31.7.2010 11:13:24   
neika
ja nč, potem se vam bo pa treba pridružiti. Enkrat sem v eni od tem na tem forumu pisala, kako je prišlo do tega, da so se mi kg tako naložili, pa mi ni več o tem za pisat, glavno je dejstvo, da so kile tu in in jih je treba uničit!

ker danes zjutraj nisem začela po Montiju, pa do konca dneva vseeno nadaljujem, in potem naprej. Pred leti sem že poskusila, pa sem šla v prvem mesecu 4 kg gor, potem pa je počasi lezlo dol, pa še sita sem bila čez dan, ker sem se zjutraj najedla.

ko sem vstala, sem spila 2 dcl pomarančnega soka, sadje mi ni pasalo zjutraj. Ko sem se uredila, sem si pripravila take mini kruhke, na katerih je bila skuta in marmelada, jih zavila v folijo, šibala v avto, jih potem med vožnjo pojedla....

matralo me je le, ker sem doma šele med 17 in 18 uro, ko je za kosilo prepozno, in je čas za večerjo, vmes pa se mi ni dalo delat ustreznih kosil, ali pa sem šla na službeno malico, kjer je bila katastrofa od hrane. Malica je bila že ob pol 11 in do večera sem bila ponavadi že lačna kot volk in se nažrla, ko sem prišla domov.

še zdaj ne vem, ali je torej na prvi stopnji dovoljeno jesti medobroke, torej malico, ali je potrebno jesti le 3x dnevno?




(odgovor članu quellle)
Neposredna povezava do sporočila: 2441
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
31.7.2010 12:42:12   
darja.mark
Seveda lahko ješ malico, še priporočljivo je. Če boš jedla 5x ali 6x na dan bo blje, point te diete je da ne smeš bit lačna. Ko si lačna je že prepozno, saj ko boš spet jedla ti bo telo začelo shranjevati hrano in s tem bodo tudi kg šli gor namesto dol. Jaz jem po 5 obrokov na dan, včasih 4. Za malico imam kako sadje al pa jogurt. Lih tolk da neki pojem in da nisem do naslednjega obroka že orenk lačna.

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 2442
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
10.8.2010 15:47:43   
janinaabc
Pozdravljene, upam da zadovoljne uživate poletje user posted image
Prosila bi vas za pomoč in sicer, če mi lahko katera napiše, kaj je bistvo vzdrževalne diete Montignac.
Hvala! Veselo in zadovoljno poletje želim vsem!!

(odgovor članu VANILI)
Neposredna povezava do sporočila: 2443
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.8.2010 8:02:25   
Buska
... 10. je mimo, javljam, da mi je uspelo izgubilti se dodatnih 6 kg ... se pravi, skupaj, 16 kg .. tako, da grem sedaj na vzdrzevalno zadevco ....
...
drzim pesti, da dosezete zastavljen cilj ...
srecno !


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu janinaabc)
Neposredna povezava do sporočila: 2444
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
18.8.2010 8:35:10   
GI jane
Pozdravljene!

Še ena, ki bi se vam rada pridružilauser posted image  Berem o vaših fantastičnih rezultatih in ne morem mimo tega,da ne bi še sama poizkusila. Včeraj sem kupila knjigo Montignaca, vendar mi je še ni uspelo prebrati,tako da danes bolj improviziram. Vstajam malo pred 6, zdaj sem pojedla dve breskvi, čez kakšno uro bom kosmiče z jogurtom, potem okoli 12h paradižnik in papriko, potem okoli 2h breskvo in okoli 4h solato z nekaj mesa. kaj in kdaj bo večerja nimam pojma. Če sem preveč kiksnila s prvim dnem me ne preveč krega, se šele učim.user posted image  bom pa popoldne bolj resno vzela knjigo v roke, da bo jutrišnji dan bolj pravilenuser posted image  Jutri zjutraj se bom tudi stehtala in povedala koliko bi rada zgubila...tam nekje cca 15 kguser posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 2445
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
26.8.2010 17:28:17   
darja.mark
Evo g. Montigbnac je umrl, škoda. pa tako nam je pomagal :) in olajšal delo :)

http://24ur.com/novice/svet/umrl-prehranski-guru-montignac.html

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu GI jane)
Neposredna povezava do sporočila: 2446
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
8.9.2010 9:58:57   
Tejcka86
Živijo!

Mene pa zanima, če še ima katera knjigo v pdf: Jem, torej hujšam in podobne stvari v pdf.
Preveč ne škodi.
Bi bila zelooooo hvaležna če bi lahko dobila. Če bi kdo kak link objavil, da bi si snela z interneta. Proooosim.

Hvala že vnapšrej za vaš trud.

Mateja

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 2447
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.9.2010 10:13:55   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: Tejcka86

Živijo!

Mene pa zanima, če še ima katera knjigo v pdf: Jem, torej hujšam in podobne stvari v pdf.
Preveč ne škodi.
Bi bila zelooooo hvaležna če bi lahko dobila. Če bi kdo kak link objavil, da bi si snela z interneta. Proooosim.

Hvala že vnapšrej za vaš trud.

Mateja


proslji mi ZS


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu Tejcka86)
Neposredna povezava do sporočila: 2448
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.9.2010 12:35:19   
TomTaylor


IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

Evo g. Montigbnac je umrl, škoda. pa tako nam je pomagal :) in olajšal delo :)

http://24ur.com/novice/svet/umrl-prehranski-guru-montignac.html



R.I.P.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 2449
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.9.2010 12:39:57   
TomTaylor
No, jz se vam že dolgo nisem javila, sigurno je že več kot 3,4 mesece. Seveda sem v vsem tem času že izgubla vse odvečne kilograme, še kakšnega več in sem tako končno spet na stari 36-38 konf. številki (prej 44). In vzdržujem montijeva načela, so mi nekako spet prišla v kri. Tko da punce, SE SPLAČA, res se. Bodite pridne še naprej in VZTRAJAJTE, VZTRAJAJTE, VZTRAJAJTE,..!

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  95 96 97 [98] 99   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 97 [98] 99   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Koliko časa po HSG ste zanosile
Nefretiti



1 mesec (48%)

2 meseca (12%)

6 mesecev (12%)

12 mesecev (7%)

več kot 12 (20%)


Število vseh glasov: 163

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!