|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 97 98 [99]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
13.9.2010 12:48:43   
Detece
Ja Montija se tudi jaz želim navaditi....vendar vedno najdem kak izgovor....v službi težko izbiram hrano.....ko pridem domov sestradana me na mizi čaka taščino kosilo....itak da ga pojem....

Sem 2. noseča in še iz prve nosečnosti imam 8 kg viška....torej moram nujno nekaj ukreniti...sem sicer v 11 tednu in se še nisem nič zredila....a me je vseeno strah končnega rezultata.....

Kako furate to dieto zaposlene mamice??!!!

_____________________________

Afrodita nakit

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2451
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
11.10.2010 19:18:40   
Žaka
Zanima me,če mi katera pove kakšne klabasice se lahko je,kakšen sir ( lahki Jošt )? Kakšne omake dajete ma polnozrnate makarone in na rjavi riž ?Kaj pa juhe,je lahko npr.gobova iz vrečke ?

Hvala

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 2452
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
19.10.2010 6:07:59   
TomTaylor
za prvo stopnjo nema klobasic, kot alternativo lahko izbereš hrenovke (telečje npr.)
- sir je najprimernejši cottage cheesee (v hoferju in mercatorju ga imajo sigurno, za druge trgovine ne vem)
- na PZ testenine in riž samo zelenjavne omakce (dušena čebula+zelenjava+začimbe) in nič drugega. In nobenega sira ali parmezana čez.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 2453
   RE: Montignac in GI "dieta" s 1.1.2010
27.2.2011 15:59:13   
Tamarička
Draga dekleta in ženske!

Po dolgih prebiranjih kako vam uspeva ta dieta sem se tudi jaz odločila, da moram s tem nujno začeti.
Kakšen se vam zdi primeren cilj?
Visoka sem 166 cm in trenutno imam 65kg. Želim izgubiti 10kg. Koliko časa VE mislite, da bo potrebnega za to?

Prav tako bi prosila, če ima katera karkoli v računalniški obliki glede prehrane, načinu prehranjevanja, recepte...kaaaarkoliiii, kar bi mi prišlo prav?!Če bi lahko to dobila bi bila več kot hvaležna, saj mi ti kilogrami resnično jemljejo vso voljo! :)

Nočem jamrat! :)

Sem vesela, da vam uspeva izgubljati "špehec" in kg. BRAVO!

LP, Tamara

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2454
Stran:   <<   < Prejšnja stran  95 96 97 98 [99]
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 97 98 [99]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?