|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:27:34   
Mateja*
Viv, levinja ful kul, oven tud, s strelci pa nimam izkušenj. Pomoje ste dobra kombinacija. Pa sej se vam vid, da ste.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:27:40   
petra.horzi
sam ste dobr zagrable to temo
me prov zanima zakaj
k nima vsaka tema tolk odgovorov
pa ljudje so si lahko zlo podobni ne glede na to katera znamenja so
pr ns doma smo vsi ful trmasti pa vsi mamo dost podobne karakterje pa smo
kozorog
vodnar
dve ribi
dva ovna
pa lev
pa se mamo ful radi, se ful razumemo
ampak se tud ful velikrat skregamo
sploh z bratom k je lev
pa gre vseen
pa že 19 let skupi z njimi žživim (ok s tremi mal manj k so mlajši od mene)
pa se ni noben odselu k ne bi mogu več zdržat

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:30:42   
Anonimen
Še glede trme in sorodnih duš: midva sva oba zelo trmasta, rojena sva v znamenjih (jaz itak ne verjamem v to, samo za informacijo), ki niti slučajno ne pašeta skupaj, bereva si misli, se vsake toliko skregava ampak to je enkrat na 14 dni ali enkrat na mesec. Da se pa tako skregava, da ne bi govorila, je pa enkrat na leto. Pa se še meni zdi, da lahko še veliko izboljšava v najinem odnosu, da je še daleč od idealnega. Če bi se pa vsak dan kregala: adijo! Odnos naj bi predstavljal miren pristan s človekom, ki mu zaupaš, ne pa stano prepiranje.
Nekaj let turbulence, potem bo pa vse OK. Ah, daj no, kakšna pravljica. Pa te vedeževalke. Sami moramo kaj narediti za odnos, vedeževalke ti itak povejo tisto kar hočeš slišat.:hudicek::hudicek::hudicek::hudicek:


(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:31:14   
Pajaca
Mateja* sej smo se samo malo hecali!!!! Itak da vem kaj maš prot kozorogom, sam sej najbrž je druga dekada k moj???? Al pa tud ne???

No ja pustmo špikanje, sam v bazen te pa res lohk potunkam, sploh jutri :)-.

Ja ja vodnarji mamo dobr spomin.... in če ne vrnemo danes, vrnemo jutri, pojutrišnjem ali leta 2067.... nič nočemo ostati dolžni, da ne bi kdaj kdo rekel, kako smo nesramni, da kaj nismo vrnili.

A si mi kaj grdga nardila??? Ojej moram v beležko pogledat!

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:31:34   
Anonimen
No, kregajo in ljubijo se pa v vsaki družini, ne glede na znamenja.
Pustite horoskop, ki z resničnim življenjem nima veze!!! To je samo za kadar na školjki sediš pa bereš, da lažje dočakaš.

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:33:44   
Mateja*
O, Meta. ti ga pa pihneš...
Ja Pajaca, jutr me kar potunkaj, če me ujameš. Če ne pa drug teden en večer pijača velja. Upam, da bomo vse našle čas, ker pol mene do 14.7. ni, pol pa že druge greste.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:35:04   
Anonimen
ha moj je kozorog, pa ni nobene trme v njem?? kr neki. kva ste zdej te horoskope vn prulekle k nimajo nobene veze z real lajfom! z enmu lohk dobr skup pašeš al pa ne pa ni važn kva je kdo po kozorogu. midva z mojim bi se mogla že zdavnej pobit (js sem lev) pa se v petih letih nisva enkrat skregala. če bi se kregala na dnevni bazi tko k ti petra s tvojim bi po enem tednu če ne še prej dobu gate v vrečk na kluk obešene pa to usrane ne oprane, pa zamenano klučavnico pa če bi bla noseča s trojčki!

najbl kretensk se mi pa zdi..joj ga tko ljuubbiiimmm :love::love:. čist najstniška al pa naivna secena. k kak slab film o tem kako on njo garba da je vsa polomlena pa krvava pa vsak drug dan an urgenci ampak ona ne more preč ker ga tkooo ljubi?? kretenizem da mu ni para!

lp, lara

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:35:55   
Anonimen
Da smo to temo zagrabili, je pa verjetno zato (vsaj pri meni), ker se nam zdiš fajn punca, malo naivna in zasanjana, ampak dobra po karakterju, ki bi si rada uredila življenje, pa ne najde poti. Saj smo res zelo direktne, vendar je včasih zelo potreben mrzel tuš (še posebej v tej vročini). Predvsem bi rada, da bi ti ti pogovori pomagali. Nobena verjetno noče obtoževati, se delati norca ali kaj podobnega, rade bi ti pomagale, da si urediš življenje. In pot do tega ni nikoli lahka, problemov pa itak nikoli ne zmanjka.

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:36:22   
Pajaca
No ja... te bom pa napila, če te jutri ne ulovim!!!!

Ti kar poklič, bomo že našle tisto urco, dve, tri.... do jutra.... kar si si zamisnla. Pa boš ti namest mene alkohol popila (saj veš, da se ne bodo spet zgražale, kako grem popivat... opa Pajaca pa ni taka... je še hujša).

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:37:48   
viv_
lara... globok vdihn... "kva je kdo po kozorogu" :)-:)-:)-

Verjetno je tole vprašanje zastavljeno tudi v "Smrklji"... Tam bodo petri bolj všeč odgovori.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:39:47   
Mateja*
Vela, bom pazila nate, da ne boš dirala alkota. Seveda se čujemo, pa tle tipkamo.
LARA, ti si faca, sej bi jaz tud tko naredila. Maš čist prov, kdo pa bo to prenašal par let.
Ja petra, preveč razglašaš kako se ljubita,po drug stran pa za vsako malenkost ****a.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:39:47   
Anonimen
hehe ja sem šeenkrat zdele prebrala kdo je po kozorogu in umrla od smeha 8):)

lp, lara

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:41:07   
Mateja*
Jest sem po kozorogu RAK :)-

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:43:03   
Pajaca
men je pa tale debata resnično ratala všeč.... ma me je vrnila 12-14 let nazaj, ko sem bila (smo ble kar vse) naivne mlade smrkle, ki so mislile da vse vedo, pa da so itak najbolj pametne na svetu. (sam s to razliko, da sem jaz jemala kontracepcijske tablete, da do te situacije ne bi pršlo... hvala mami, najboljša si, da si me peljala h g)

sam jaz sem mela pol 10 let časa da sem se iz tiste frkle spravla počasi na taka realna tla (no ja to nikol nam čist) pa da mam (vsaj) mal pošlihtan v glavi. Pa moj je tud mel čas.

Amap Petra mora pa tale preskok narest v parih mesecih... pa se mi zdi, da je 10let mal težko spravt v 6 mescov... tko da se mi punca kar mal smil. Ker vem kaj vse jo še čaka....

Pejmo zdej risat mal....

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:43:20   
Anonimen
ja čakaš par let da se bo porihtal, v tem času postaneš živčna razvalina s čirom na želodcu in vsakdnevnim strahom kaj bo spet ko se zbudim ko pridem domov itd. tako psihično umreš in pol po 10 letih čakanja ugotoviš da pa temu ne bo kr tko konca in gresta koooončno narazn. si psihično mrtev in depresiven in ugotoviš še da si 10 let živlenja vrgu preč, namesto da bi ŽIVEL. magari sam kar bi blo boljše al pa clo z nekom, s katerim se zares štekaš. res škoda! življenje je prekratko za take napake!

lp, lara

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:43:38   
Anonimen
tko k moja duša :)

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:46:00   
Mateja*
LARA, jest sem tko flikala sam 2 let, pa je bilo čiiissstt preveč. Bi mogla že prej spakirat, no sej bi, pa sem tako dolg stanvane iskala. Zdej je pa ful kul, no sej se tud skregava, kdo se pa ne, ampak je to čist neki druzga kt prej. Res je živlene prekratk za takele fore.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:46:48   
Anonimen
GORENJKE BEJŠTE DELAT!!!
Sam vas se sliš tle po RR!! :hudicek:

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:48:19   
Pajaca
Ja gorenjke delat.... pa takoj, če ne bo hudič. Jaz pa lahko mal še tle visim!!!


(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:48:26   
Mateja*
A si ti Meta. kej druzga k gorenjka, pa si tud skoz tle gor...:)-

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:48:46   
Gina
Pa zakaj hočete vse na svoj način urejat reči? Eni se nikoli ne skregate, ampak ste pozabile pripomnit, da se pa potem nekdo od vaju muli, drži. To je za moje pojme še veliko hujša oblika prepiranja, bolj boleča. Kaj pa vem.

Pa tole o kozorogih in vodnarjih...to je samo en planet v horoskopu - sonce. Kje pa ima človek drugih 9 planetov, pa nimamo pojma, pa tudi če bi imeli, nas nič ne briga. Je pa res, da kozorogi nikoli ne popustijo, če imajo le dovolj kozorogovih vplivov, vedno mora biti vse po njihovo. Vodnarji so pa podobni. Samo da se oni v pol rečeh prilagodijo, pri polovici gredo pa čez trupla. Pa vodnarji niso toliko direktni, nareidjo izza vogla - sploh moški. Izgledajo pa tako mirni, ampak so daleč od tega.

Pa še nekaj se meni zdi. Da se ona hoče poročiti zaradi nekega občutka varnosti, to je bilo že v praljudeh, sploh v ženskah. Na to fiksno idejo nekateri nimajo vpliva, ne morejo si pomagat, da jim to ne bi bilo pomembno.

Torej še enkrat. Mi nimamo pojma, kolikokrat in zakaj se onadva skregata. Mogoče pa imata samo tak način pogovarjanja, kar je pri kozorogih in vodnarjih zelo značilno, pa s tem ne mislita, da je to prepir. Je način komunikacije. Oba ne znata drugače komunicirat. Če njima to ni tako narobe, potem ne vem, zakaj bi motilo nas.
Lahko pa je to prehodnega značaja. Lahko je posledica vseh težav, ki so se zgrnile na njiju.

Pa še nekaj. Takole polemizirate s partnerji, če boste imele otroka, kdaj ga boste imele, koliko in kako se boste z njim ukvarjale, kaj mu boste nudile, kdo ga bo spat spravljal, kdo podojil.... ne morem verjet. Meni se je zdelo to naravna stvar, pa tudi mojemu:love:. Nisem nikoli delala doktorske dizertacije iz tega. To je ena naravna stvar - imeti otroka, ne pa projekt, ob katerem boš umrl, če ne bo šlo vse po načrtih. Kam smo prišli. zato pa ljudje nimajo otrok, ker se otroci zdijo ženskam ena težava, problem. Ne morem verjet, ampak prav je, da to slišim, ker se vsak dan kaj novega naučim, predvsem razumet tiste, ki takole komplicirajo, ker eni res več nimajo v genih ene ogromne želje po otrocih.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:53:47   
Anonimen
sam tolk..midva se res nikol ne skragava niti ne mulva. no saj do zdej se nisva. če je že kej blo narobe sva skupaj jokala in se objemala, se pogovorila in rešila zadevo po razumni poti.

lp, lara

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:55:12   
Anonimen
js ne morm več, so mi sistem izklopil :bravo: hihi!

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:59:02   
Gina
Ja to je pa res lepo, Lara, pol sta pa nadzemska. 9nebesa


(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   zmešal se mi bo
24.6.2005 13:01:22   
Pajaca
hi hi lara.... računalnik pregoru.....

men je pa ta debata vedno bolj smešna.... res.

aja pa tko, midva se kdaj počva.... (vodnar:kozorog) pa kaj pol. Ampak kdaj pa kdaj, tko da se lahko pol pobotava:sloncek:

Vsak dan pa.... ojoj ne me spominjat na december-marec.... grozni meseci ni kaj...... deci ne bi smel bit na bolniški, ko je ženska na porodniški.... ni fer!!!!

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?