|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poroka
20.6.2005 1:07:26   
petra.horzi
pa še druga stvar:glede poroke
oba želiva manjšo poroko(okoli 40 ljudi)z ne preveč blišča(si ga tudi ne moreva privoščiti-on živi v šest-,jaz v sedem-članski družini, ki nama ne bosta mogli ravno veliko pomagati).
vem da so stroški zelo visoki ampak bi prosila za vaše izkušnje.
tisti ki ste imeli manjše poroke, koliko (približno) stane vse skupaj? fotograf bo moj stric, pecivo bo spečeno doma, poroka pa bo tudi cerkvena.kar se bo le dalo bova naredila sama, da bi bilo stroškov čimmanj, ampak ne vem kakšni so stroški vsega kar mora nujno biti
hvala
mejte se
Neposredna povezava do sporočila: 1
   poroka
20.6.2005 8:11:57   
mamsi
Midva nisva bila razsipna, je pa res, da sva imela 70 gostov in je kar naneslo. Našla sva prostor na kmečkem turizmu in dobila ponudbo za večerjo z aperitivom in sladico 1.800,- Sit + pijača. Vino je v celoti kril moj oče, drugega se pa skoraj ni pilo:)-:)-:)-. Tko da je bla to ful ugodna ponudba. Vabila sva naredila sama. Obleko mi je sešila prijateljica, koštala je 33.000,- Sit, ženinu smo jo kupili za 30.000,- komplet. Čevlje sem kupila in nosila samo na poročno noč - 3.200,- Sit, frizer in maskerka 15.000,- zakuska pred odhodom doma - sami smo nabavli in prištimali, mami in prijateljice so mi pomagale pri peki in štimi. V Preddvoru smo imeli samo šampanjec, ker je vse tako drago,... Pa seveda plačilo civilne poroke 6.800,- sit. To je pa vse.;) A ja, še fotograf za album 100 slik 50.000,- in zahvalne voščilnice 5.000,-

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   poroka
20.6.2005 8:30:23   
Lunca1
Mamsi kje pa je ta kmečki turizem. To je bilo pa res poceni.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   poroka
20.6.2005 8:44:33   
mamsi
Kmečki turizem Ljubica (smo se še zezal, da gre moj :love: h ljubici na poročno noč:)-:)-:)-) Je pa v Vinharjih nad Gorenjo Vasjo (od Škofje Loke 10km). To je v bistvu predelan kozolec, mej je blo takoj všeč. Kozolec toplar je zastekljen od znotraj okrog in okrog, obnovljen. Znotraj je prostora za nekako do 70 ljudi, tako da je to za zaključeno družbo. Bili bi samo vi. Zunaj je veliko prostora, trava. Celo bazen tak mal večji, s streho. To fura družina sama, mi smo bili zelo zadovoljni. Lahko ti dam naslov, če boš hotela;), sej če si od tu nekje, greš lahko pogledat, sam prej bi se mogla najavit.
A ja pa še torta me je koštala 15 jurjov;)

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   poroka
20.6.2005 9:05:52   
Mateja*
Petra.horzi, midva sva se poročila pred 1 mesecem. Imela sva 25 svatov. Konfete in vabila sva naredila sama in s tem veliko prišparala. Za konfete in vabila sva dala vse skupaj ene 3-4.000,00 sit. Če pa konfete kupiš pa pride od 450-500 sit/ kom. Za čevlje sem preletala ful trgovin, ker nisem hotla dat 20 jurjev za poročne. Pa sem potem dobila čisto prave poročne v La scarpa trgovini za 7.900 sit.
Vglavnem da se kar prišparat. Poroko sva imela samo civilno v Podvinu in potem tam zunaj hladni prigrizek in šampanjec. Ob 18h pa tudi tam večerjo, živo glasbo in žur do 3h zjutraj, pa smo za vse skupaj z oblekami, prstani, rožami... dali okoli 470.000,00 sit.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   poroka
20.6.2005 9:36:45   
Anonimen
Največji strošek pri poroki sta verjetno obleki in pa gostija (hrana, pijača plus ansambel). Vse ostalo nanese malo po malo.

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   poroka
20.6.2005 10:03:17   
Anonimen
Ti pošljem točne cifre privat.

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   poroka
20.6.2005 10:08:21   
tinkatonka
Ankica...a lahko še meni..lepo lepo prosim! :rozica:

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   poroka
20.6.2005 10:17:00   
Anonimen
Bom še tebi, brez skrbi.:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   poroka
20.6.2005 10:55:22   
petra.horzi
hvala vsem ful
ste me potolažle, k sm brala na netu da pridejo stroški poroke okoli 1.000.000/, tok pa mi niti ne bi ratal dobit v pol leta, kaj šele da bi tok porabla za poroko
sj mal nama bojo starši pomagal, pa mava velik vez, tko da bo mogoče ratal še kakšno stvar dobit cenejš, tko da bo uspel:)
če je fotograf 50.000 pol sva tok že prišparala, ker je moj stric novinar in bo on slikal (zastonj-razen razvijanje, kar bo pa mislm da tud on kril)
pa sej če se bova zavzela bo šlo
hvala še enkrat

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   poroka
20.6.2005 11:42:18   
tinkatonka
Hojla Petra!

No jaz sem še ena taka kot ti...čim ceneje pa čim bolj luštno poroko bi rada imela. Možim se pa septembra....Upam da nama rata...čeprav vem, da bova klju mladosti sigurno dobili kaj sivih las :))

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   poroka
20.6.2005 12:12:50   
bskrle
Omenila si, da je poroka cerkvena, torej je ponavadi še nekaj za organista in pa pevce, če jih boste imeli.
Zelo drage znajo biti rože in kakšne stvari, na katere sploh ne misliš. pRI NAMA NI BILO VEČ KOT 450.000 sit, pa smo dali za večerjo s pijačo za 65 ljudi nekaj čez 200.000.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   poroka
20.6.2005 15:00:26   
Pikabu
Kar se pevcev in organistov tiče, lahko prosiš kakšne prijatelje, sorodnike. Zagotovo se bo našel kakšen, ki vsaj malo igra in poje. To je ponavadi še mnogo lepše.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
20.6.2005 21:16:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   poroka
20.6.2005 23:34:50   
Joe
Petra.horzi, če nimata veliko denarja, ga pač ne dajajta organistu in kaj vem še komu - naj špilajo v slavo dobrote in samih sebe, vsaj za spremembo, če že drugače ne.

Morda je glup predlog, a tudi ni povsem nujno, da si daste pripravljati kraljevsko pojedino od juhe do solate in sladice. Če bodo vajini starejši gostje za stvar, si lahko sami ali preko koga drugega uredite svojstveno pogostitev, npr. v stilu piknika z obloženo mizo, s katere se je po želji in izbiri. Če bi jaz moral financirati poroko, bi naredil a la takšen piknik ( :ups: no, ženo bi moral tudi vprašati). Kdo pri nas pa še dandanes jé dobro (npr. meso in posladke) samo za praznike in poroke? Itak je vsem slabo od nažrtosti par ur pred torto.

Pri 40ih ljudeh je to menda 2x40 ali 3x40 = 80 ali 120 jurjev za živež. Piknik miza skorajda ne sme iti preko 20ih jurjev.

Obleka je spet lahko malo drugačna. Pomembno je, da je lepa in elegantna, ne pa razkošna.

Za šopek si odsekaj sončnico.

Itn.

Štejeta ljubezen in dobro vzdušje. Preveč vsega samo preobremeni fešto.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   poroka
20.6.2005 23:41:34   
Joe
Še to: namesto Veselih ventilčkov imejta znanca DJ-a, ki bo imel dodatni kup "domačih" pesmic za starejše: Avseniki, kakšen valček itd.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   poroka
21.6.2005 16:32:20   
petra.horzi
za organista ne bo treba nč dat, ker bom prosila mojo mami, ki je 10 let igrala najprej klavir, pol pa še 10 let orgle, pol se je pa z mojim očitom poročila:)
za zbor mamo pa tud same pevce v familji, pa še bratec bo igral lohk klarinet, k gre letos na srednjo glasbeno, tko da to ne bo problem
za pogostitev sva se pa pogovarjala s frendom k je naju spoznal, da bo on zrihtu in plaču dva odojka, pol bi rabl pa itak sam še kej za zravn (krompir, zelenjava, solata, sladica) pa bo
pomoje gostje ne bojo tolk zahtevni
ma sej zdej k ste mi vsi napisal tolk spodbudnih sporočil, me ne skrbi več tok kako bo, k zdej vem da se vse da.
večino stvari lohk res sama nardiva
tud obleko mi lohk soseda sešije kot darilo:),sam blago bi mogla kupit
za :love: bo pa stric zrihtu obleko
sj sva skromna oba, tko da bo šlo
hvala še enkrat
mejte se
caw
petra

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   poroka
24.6.2005 10:29:54   
Nia30
Nas je bilo vsega skupaj 17. Kakšni so bili stroški se ne spomnim več ker je od tega 6 let.
Stroški so bili naslednji:
- sposoja poročne obleke mislim da 30.000,SIT
- poročna prstana sta bila na moje presenečenje ful poceni, mislim da okol 18.000 (prej manj)
- frizer in kozmetičarka (se ne spomnim)
- hrana (tud ne vem več točno, mislim, da okrog 1.600 po osebi - komplet kosilo, pa zvečer še neki)
- pijača (smo imeli svojo)
- torta in pecivo (smo tudi sami pekli)
- fotograf (to je bilo pa najdražje - da mi je tistih par slik dal v album = 30.000 SIT !!!)
- aja pa muzika - smo meli one man band (mislim, da smo mu plačali okrog 15.000)

Če imaš majhno poroko, si pršparaš sam pri hrani in pijači.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   poroka
24.6.2005 11:33:33   
petra.horzi
zdej sva vse preračunala
jz lohk obleko dobim ful pocen (20.000nekje)
:love: jo bo šol iskat na madžarsko, k tm dobiš za 25.ooo jurjov komplet pa lepo
za hrano sva se pogovarjala da bi kr sami napekl meso pa kromper pa kej tko, k bi blo ful cenej k če gremo v kšno gostilno, šopek mam lohk tud čist u izi, rož lih nabrat ne bom mogla k bo januar:) ampak vseen se da ful pocen pridt skoz
mejte se
caw caw

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   poroka
24.6.2005 11:52:40   
Anonimen
Petra, meni se pa zdi grozno, da takole cenkata svojo poroko. Namesto, da bi se ukvarjala s tem, kje dobiti najlepši šopek, najboljšo gostilno, najlepši ambient, zdaj študirata, kako čim ceneje skoz priti.
V čem pa je potem smisel take poroke? In koga bosta oropala sreče, da vaju vidi na najlepši dan, ker bo moral lupit krompir in pečt kremenatelce? :zmeden:

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   poroka
24.6.2005 12:13:48   
petra.horzi
midva sva se že en let nazaj pogovarjala da nočva razkošne poroke, da bi raj tko neki preprostga v krogu družine
zdej pa sploh k sm :nosecka: in bo treba bl na otroka glr+edat (rodil se bo dobr mesec po predvideni poroki) in na to kje bova stanovala
pa glede na to da sva oba iz več članske (jz 7, on 6) družžine, k smo oboji bl brez dnarja, si tud ne morva privoščit ne vem kakšnega razkošja
pa mislm da je tud najbol preprosta poroka lohk ful lepa
še zmeri bolš tko k da bi šla sam s pričama na matični urad in bi se poročila in bi blo vse fertik v slabi uri

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   poroka
24.6.2005 12:15:10   
petra.horzi
aja pa sva razmišlala da se da vse prej narest, k poroka bi bla itaq popoldne
če bova dobila dobro pa pocen gostilno bomo itaq šli tja, sam pogovarjava se pa kok bi pršparala če ne bi šli v gostilno
bomo že tko zrihtal da bo za vse prov

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   poroka
25.6.2005 16:20:16   
gaja*
Tudi meni (ženi s tri tedenskim stažem) :bravo::bravo: se zdi, da za svojo poroko ni glih najbolj primerno gledat, kje bo najbolj poceni in najmanj stroškov.
Sama sva imela pred 3 tedni povabljenih 70 svatov in sva tud vse naredila bolj po svoje, tako da ni blo glih po reglcih... Ampak sva vseeno reskirala dobrih 900 jurjev.
Meni je bilo ravno to najlepše, da moji svatje niso rabli delat nič drugega, kot pa me slikat in se met fajn!! :)-:)- Mogoč je bla v soboto zjutraj mal panika tud za njih, ko smo krasili, ampak tolk dela kot so ga imeli drugače, so si ga naredili sami!
Premisli, meni je bila to najlepša sobota v življenju, ne bi naredila nikoli drugače!!
LP, gaja*

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   poroka
25.6.2005 22:03:20   
petra.horzi
ma ubistvu jz že k sm bla mlajša nism nikol sanjarla o kakšni razkošni poroki, ampak bl tko preprosto, v krogu bližnjih (ok, res bova mela okol 50 povoabljenih) ki naju imajo radi in nama bojo tud kasnej stal ob strani
pa tud če bi se poročila kasnej ne vem če nama bi lih ratal kej večjo poroko nardit, ker od :love: starši zidajo novo hišo in so nama rekl, da če bova finančno pomagala pri gradnji, nama ostane tastara (ki je mimogrede čist zadost za naju oz. ne bi mogla met bolšga) tko da bova tud pol k se bo vse skupi mal umiril vsak tolar k ga bova lohk prišparala dala za novo hišo

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   poroka
26.6.2005 12:09:20   
Anonimen
Ampak dva odojka za 50 povabljenih pa ne bosta dovolj :zmeden:

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?